Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
396 postów 2997 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

The Dead Game - lewe sanki lekkiej jazdy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...wreszcie trochę luzu...

 

The Dead Game - lewe sanki lekkiej jazdy

 

...takie poluzowanie rygorów i powrót do normalności mógłby nas wszystkich radować i uspokajać – rzecz jednak w tym, by pamiętać o nieustannej konieczności widzenia rzeczy takimi jakie są, a nie takimi - jakimi się je nam przedstawia. Nie zadowalać się obserwacją cieni – interesując się raczej tym, co odwzorcowują, a zwłaszcza – kto jest operatorem oświetlenia i – co jeszcze ciekawsze – za czyje pieniądze.

 

A ponieważ przykład płonącej Ameryki jasno daje nam do zrozumienia, że gra o wszystko bynajmniej nie została odwołana – bo tam pod pretekstem, wydaje się że prawdziwym, zabicia czarnoskórego człowieka przez białe bydlę – rozpętała się sekwencja zdarzeń dantejskich, wyraźnie wspieranych i sterowanych przez środowiska tzw. demokratów, czyli lewicujące żydostwo wspierane różnymi bandziorami w stylu Antify i pospolitą bandyterką korzystającą z okazji, by nabrać łatwych fantów do późniejszego opchnięcia – więc ta gra o władzę nad światem trwa nieustannie. A z tego wynika, że trwa również u nas, tyle, że u nas metody są inne. I również cele nieco nieidentyczne.

 

Więc ciesząc się niejakim poluzowaniem rygorów, otwarciem sanatoriów, plaż, siłowni i czego tam jeszcze – nie dajmy się uśpić. Pamiętajmy, że testy stale są robione, że są niewiadomego składu i celu. Że pan kolega instruktora narciarskiego dalej jest u władzy, wraz z słupnikiem Mateuszem. Że władze sanitarne nadal mają ogromną władzę nad każdym obywatelem. Że na czele policji stoi osoba, która nigdy nie powinna mieć tak wielkiej władzy. Że wymiar sprawiedliwości jest pod władzą człowieka, który sprawia wrażenie nie do końca wiedzącego co robi i co mu wolno.

 

I tak dalej i tak dalej. Że nikt nie odwołał akcji POLIN i nikt nie zamierza jej odwołać. Że akcja POLIN byłaby znacznie łatwiejsza, gdyby jeszcze bardziej zacieśniono nadzór nad ludnością tubylczą – na przykład przez zaczipowanie. Że na terenie Polski stacjonują wojska państwa, które ma ogromne doświadczenie w bezwzględnym pacyfikowaniu ludności tubylczej.

 

I jak już o tym wszystkim pamiętamy, to sięgnijmy pamięcią do – Trylogii. Do tradycji lekkiej jazdy, czasem tatarskiej, czasem rodzimej. Tych chorągwi prowadzonych a to przez Wołodyjowskiego, a to Kmicica (nie mylić Kmicica z tym przygłupim aktorem), a to pułkowników tatarskich na służbie Rzeczypospolitej.

 

Oni robili taką sztuczkę – nacierali niezbyt dużymi siłami na przeważającego wroga i po sprowokowanej chwilowej walce - rzucali się do bezładnej, panicznej ucieczki. Wróg ruszał za nimi, ale ciężki Szwed nie nadążał, robiła się przestrzeń. I wtedy uciekający rozjeżdżali się na boki – i szarżujący na swej drodze znajdowali albo salwy artylerii,która przerabiała ich na mielonkę -

 

- albo rozpędzoną husarię – która przerabiała ich - na marmeladę

 

więc chodzi o to, byśmy uśpieni poluzowaniem restrykcji, czyli ucieczką harcowników – nie zostali wypuszczeni na tzw: lewe sanki - czyli jesienią, gdy testy zaczną dawać swoje żniwo - przerobieni na mielonkę - lub - na marmeladę.

 

Marmelada – to marmolada przetworzona do potęgi – powiedzmy –3.

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @Andrzej Tokarski
  Obstawiam podobnie , teraz jest taki przerywnik pomiędzy ofensywami .Salut 5*.
 • @Repsol 14:15:45
  Dudawitz musi wygrać wybory - żeby nie było potknięć. Co ciekawe, według doktryny Chabad Lubawitz, mąż żydówki - jest żydem.

  czołem
 • Tak to prawda, że nie
  odtrąbiono końca świrusowej hucpy - a ponadto globalny rozmach tej hucpy świadczy o tym, że dopiero główny cel tej świrusowej hucpy - dopiero przed nami.
 • @demonkracja 18:19:34
  otóż to!
 • *5
  Trzeba być czujnym bo żyt to cwane bydlę. Pozdrawiam.
 • @Andrzej Tokarski 15:59:13
  Są podejrzenia że on i bez żony jest żydem. Żona to tylko zasłona dymna.
 • @demonkracja 18:19:34
  To oczywiste że to był tylko test na ile mogą sobie pozwolić. Widać że kiedyś dumny naród Polan dziś to mętalni niewolnicy. Druga fala nawet jeśli będzie niska to i tak będzie to tsunami.
 • Skandal podczas obrad Sejmowej Komisja Administracji i Spraw Wewnętrznych. Poseł Braun zgłosił poprawkę do nowelizacji ustawy
  o zarządzaniu kryzysowym, która narzucała, by koordynatorami do spraw ochrony infrastruktury krytycznej musieli być Polacy. Poprawka została odrzucona!

  2 godzina 40 minuta.

  https://youtu.be/XTZXfEfHHVg
 • @trojanka 23:11:16
  https://youtu.be/sOPvKAhL-eo
 • @trojanka 23:11:16
  ...postulat w sumie słuszny, rzecz w tym, że wydaje się - niewykonalny. Bo według jakich kryteriów? do ilu pokoleń? z badaniami DNA?

  A jak się jeszcze pamięta, że wśród prawdziwych patriotów niewiele trzeba sporu, by wszyscy oni zaczęli nawzajem wyzywać się od żydów - rzecz wydaje się z góry skazana na klęskę i co gorsza - w razie próby realizacji w praktyce - samopogrążenie się w karykaturalnej upokarzającej śmieszności

  takie rzeczy - o ile ma się siłę - się ROBI PO CICHU - a nie gada, do tego po próżnicy.

  i jeszcze jedno - pan Braun lubi zbijać kapitał polityczny tanim kosztem pustego gadania - a gdzie był, jak nocą sprzedawano miedź? Ja pamiętam, jak pogrywał w ch.a z dyr. Tytko. Opisałem to tu:

  https://att.neon24.pl/post/153172,idzie-grzes-przez-sejm-z-dziurawym-workiem-po-zaufaniu

  - i wysłałem do NCzasu z zaleceniem, by przekazali panu Grzesiowi - zniknął potem na jakieś dwa tygodnie...


  ale oczywiście dobrze, że Pani śledzi i informuje
  n

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31