Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
417 postów 3113 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

The Dead Game - podziemne miasta i osiedla a - zaraza

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...morowe powietrze XXI wieku...

 

The Dead Game – podziemne miasta i osiedla a - zaraza z powietrza

 

...jest taki temat, który dopiero teraz, gdy posmakowaliśmy rzekomej pandemii i jej rzeczywistych motywów, można powiązać w logiczną całość. Od dawna słyszało się o ludziach szykujących się na taką czy inną apokalipsę, może naturalną (uderzenie komety), może klimatyczną, może jakąś wojnę większą – nuklearną, lub mniejszą ale też zabójczą. Wiadomo było, że ludzie, których na to stać, inwestują we własne bezpieczeństwo na różne sposoby. Poczynając od zakupów broni, amunicji, poprzez gromadzenie żywności, wody, środków ułatwiających przetrwanie niezależnie od okoliczności – agregatów prądotwórczych, zapasów paliwa, opału stałego. Dalej szły różne podziemne schronienia – piwnice pod domami, samodzielne schrony na działkach, czasem utajnione podziemne konstrukcje gdzieś na terenie neutralnym, dostępne tylko wtajemniczonym.

 

Okazało się jednak, że obok tych cywilnych, indywidualnych aktów - jak kiedyś uważano: paranoi, ale dziś użylibyśmy słowa:  rozważnej  zapobiegliwości – powstają w tajemnicy i ciszy – inne obiekty.

Władze różnych państw w powiązaniu z kręgami biznesowo-finansowymi – budują w różnych miejscach świata – wielkie podziemne konstrukcje o charakterze mieszkalnym. Mówimy tu o całych osiedlach, niektórzy używają pojęcia; miasto – wyposażonych w kompletną infrastrukturę techniczną, a nawet obiekty sportowe, czy kulturalne. Budowane one są różnie: w górach, czy raczej pod górami, pod obiektami naziemnymi, często o charakterze wojskowym. Budowane są takie tajne megaschrony mieszkalne na przykład – pod wielkimi lotniskami. Niekiedy mamy do czynienia z niezrozumiale przedłużającą się budową na przykład lotniska pod Berlinem, do tego kosztującą niewspółmiernie wielokroć więcej, niż typowe obiekty tego formatu.

Istnieją uzasadnione podejrzenia, że uparcie lansowany przez PIS projekt Centralnego Portu Komunikacyjnego – niedorzeczny w momencie zaistnienia publicznego koncepcji w 2015, a skrajnie niedorzeczny obecnie, gdy ruch lotniczy został radykalnie ograniczony i najpewniej nie powróci do poprzedniej intensywności – jest takiego rodzaju projektem.

Pod pozorem portu lotniczego powstanie COŚ, czego przeznaczenia można się jedynie domyślać, podobnie jak jedynie domyślać się jego rzeczywistych mocodawców. Pewną wskazówką tego ostatniego elementu jest obwieszczona jakiś czas temu bezwzględna konieczność posadzenia na terenie CPK – około 70 wielkich palm, które w tym celu muszą zostać specjalnie sprowadzone skądś, z rejonu Morza Śródziemnego – w specjalnych  szczelnie   zamkniętych tubach. Dociekliwi obserwatorzy rzeczywistości zwrócili już dawno uwagę, że ta ilość dorodnych drzew pozostaje w ścisłej, ba bliźniaczej relacji z ilością głowic atomowych pewnego państwa, które tych głowic - nie posiada. Ale za to posiada ogromne wpływy w obecnych warszawskich władzach… taki najpewniej przypadkowyzbieg okoliczności.

 

Takich tajemniczych lotnisk i budowli dla wybranych jest wiele – pod wieloma lotniskami, wieloma obiektami – nie chodzi tu o wyliczanie, tylko o konkluzję do której zmierzam. Takim obiektem jest też otwierany z ceremonią tyleż złowrogą, co jak w poprzednim tekście wykazałem, idiotyczną w swym bezrozumie,lub cynicznym łgarstwie– tunel pod przełęczą św. Gottarda. Tunel budowany niezmiernie długo, kosztujący bajońskie kwoty, generujący wydobycie z wykopu ilości skał wielokrotnie przekraczającego objętość tunelu. Tunel, co najciekawsze, wyposażony w... stację w połowie swej długości na której można wysiąść i pójść…. gdzie? w środku masywu górskiego?

 

To co tam jest ukryte?

 

Wszystkie te obiekty mają jedną cechę wspólną – zbudowane i wyposażone są tak, by można było schronić się tam i przetrwać dłuższy czas, dużo dłuższy, niż w tych indywidualnych cywilnych schronach. Czyli są budowane z logicznym zamiarem, celem, przeznaczeniem – zapewnienia bezpieczeństwa podczas gdy na powierzchni Ziemi nie będzie bezpiecznie.

 

Pytanie: dlaczego na powierzchni Ziemi nie będzie bezpiecznie i oni się na to przygotowują?

 

Pandemia Covid? Już nikt w nią nie wierzy. Więc co?

 

Wróćmy do TESTÓW. Pisałem o tym kilka razy, wkleiłem kilka moim zdaniem szalenie interesujących linków. Wysnujmy taki hipotetyczny ciąg zdarzeń: testy nie są testami, tylko infekują w sposób analogiczny jak te szczepionki podane seniorom w Lombardii.Może zawierają też jakieś nanosubstancje związane z przygotowywanymi szczepionkami na Covid. Jesienią wybuchnie - lub zostanie zainscenizowana - powtórna fala epidemii. I podane zostaną szczepionki, możliwe, że przymusowo, na pewno w ogromnej ilości i ogromnej populacji. Specyfika – podejrzewana przez specjalistów - tych szczepionek została opisana również w moich tekstach i opatrzona linkami – uczyni ona z zaszczepionych ludzi, swego rodzaju anteny odbiorcze.

 

I teraz, gdy przyjdzie jesień – i liście opadną z drzew – co uczyni całą operację łatwiejszą i zwiększy jej zasięg – wtajemniczeni udadzą się do swoich podziemnych schronień – a na powierzchni zacznie działać z pełną, zabójczą dla zaszczepionych i nie tylko, mocą – 5G.

 

Tak to sobie wykoncypowałem - jak będzie – zobaczymy.

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • ploty ode mnie :-)
  Od wielu lat temat ten jest poruszany w różnych źródłach, bardziej lub mniej wiarygodnych. Raczej należy tym doniesieniom przypisać dużą dozę prawdopodobieństwa, gdyż chyba każdy z nas mając wiele do stracenia oraz nieprzebrane bogactwa próbowałby zabezpieczyć jestestwo swoje oraz bliskich w skuteczny i sekretny sposób. Tak więc jeśli chodzi o lokalizacje schronów (całych podziemnych miast ) dla tych ze szczytu hierarchi zarządu planety, to najczęściej pojawiają się wyspy (głównie jako wrota do miast) u wybrzeży Nowej Zelandii i Ekwadoru. Google Maps nawet ich nie pokazuje, lub pokazuje fałszywie. Ze sprawą budowy tych schronów najbardziej wiąże się uczynienie z Chin (budowniczego tych schronów) globalnej potęgi we wszystkich aspektach niezbędnych do tego celu przedsięwzięcia. Również amie budowniczych tych obiektów najłatwiej i bez śladu było pozyskać z Chin. Ponadto setki tysięcy ludzi rocznie z całego świata przepada bez wieści i w sumie gdzieś się podziewa. Te obiekty nie stoją puste. Tam cały czas niewolnicy, którzy nigdy nie wrócą do swoich krajów i rodzin zapewniają ciągłość utrzymania ruchu.
 • @Nibiru 22:00:56
  Zaginieni w hangarze 21 ?. Salut .
 • @Nibiru 22:00:56
  historia rozległych podziemnych budowli jest równie stara, jak historia ludzkości - znane są zdumiewające podziemne miasta wywodzące się z czasów dalece przedchcześcijańskich - zresztą większość wielkich miast ma niewspółczesne bardzo rozbudowane podziemia

  - tu istotne jest połączenie zawieszone w czasie bieżącym i okolicznościach rzekomej pandemii, zapowiedzianych masowych szczepionek o cechach elektroaktywnych i - pośpiesznej globalnej rozbudowy sieci 5G
 • @Andrzej Tokarski 22:44:15
  Widać jak im się spieszy .Salute .
 • @Repsol 22:49:19
  i jeszcze dodatkowe wojska ściągają - na jesień 5G nie lubi liści. Czołem
 • @Andrzej Tokarski 23:31:07
  Podkręcą moc nadajników ,to zaczniemy się świecić Szumowski już wszystko przyklepał . Salute . https://www.gsmmaniak.pl/1068838/100-krotnie-wyzsze-normy-promieniowania-5g-polska-zdrowie-przekroczenie/
 • Hodowla Stada
  Wszystko co sie wokol dzieje sterowane jest przez Wyznawcow Satana .
  Zatajaja ONI najstraszniejsza Tajemnice ,przed reszta nieswiadomych,bo niewtajemniczonych . Tym sekretem jest Hodowla Ludzi ,pierwotnie Wolnych i szczesliwych . Kiedy popatrzymy na "zatuczone"do monstrualnych rozmiarow posladki kobiet ...sytych spoleczenstw ,lub muskulature brojlerowa Kulturystow , widac te hodowle jak u krow ras Miesnych. Spodziewamy sie niedlugo Wizyty ....gdzie stada z kontynentow beda ,przerabiane na hormony i inne pozadane przez Przybyszow produkty a Satanisci w nadzieji przetrwania tego Procesu, na ktory nie maja wplywu buduja Schrony.
  Przeczytaj komentarze w ktorych opisuje dokladnie w czym Problem.https://killuminati.pl/ataki-na-mela-gibsona-za-film-o-rothschildach/
  Komenty Irmana z Polonisza .
  Spoleczenstwa nie maja Szans w konfrontacji ze Zniwiarzami ........ale
  polozenie Satanistyczych pacholkow ,nie jest lepsze , poniewaz jak widzialem Duchem .....twarda materia nie jest dla Zniwiarzy , zadna przeszkoda, przenikaja grube mury i jedyna Szansa jest Czystosc .
  Mentalna , Emocjonalna .....wyczuwaja hormony agresji bezblednie i nie ma przed nimi Ucieczki !
  Widzialem , ze pozostawia na Ziemi prawie opustoszalej spora grupe Dzieci...ktore pozostawione sobie ...beda budowac swiat czlowieka od nowa...jak to juz wczesniej bywalo.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930