Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
396 postów 2997 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

The Dead Game - gęstniejące oczka sieci 5G

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...czas biegnie coraz szybciej...

 

The Dead Game - gęstniejące oczka sieci 5G

 

.każdy dzień przynosi informację o przyspieszaniu działań zmierzających do globalnej rozgrywki o wszystko – niestety żaden dzień nie przynosi – poza nic nie znaczącymi ogólnikami – informacji o skutecznych działaniach kontrujących, na przykład tych rzekomo prowadzonych przez prezydenta Trumpa. Spotkałem się nawet w sieci z takim komentarzem:

 

nasalis polakus6 czerwca 2020 11:21 At 11:21

Podczas gdy media głównego ścieku niestrudzenie pracują nad tym, by Donald Trump stał się błaznem, w ciągu ostatnich dwóch tygodni prezydent USA podjął następujące działania:

Wypowiedział umowę Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) na zawsze i chce zbadania jej działalności. Wszczęto śledztwo w USA.
Anulowano ustawę HR 6666 Demokratów, znaną jako ustawa TRACE Covid -19, która była podstawą projektu diagnozowania i śledzenia Billa Gatesa, który również został anulowany.
Anulowano projekt Billa Gates’a znany jako ID2020.
Otworzył platformę do skarg na media społecznościowe, aby zgłaszać cenzurę na Facebooku, Twitterze i YouTube. Wpływa masa skarg. Są dowody na bezprawną cenzurę.
Wstrzymał wdrażanie 5G w całym kraju.
Wydał nakaz ponownego otwarcia stanów dla obywateli: gubernatorzy, którzy odmówią ponownego otwarcia, zostaną pozwani do sądu federalnego.
Wykonał zlecenie na przejęcie przez Biały Dom wszystkich sieci elektrycznych: które obejmą serwery internetowe, systemy nadawcze, systemy elektroniczne. . To niebawem da mu możliwość czasowego wyłączenia komunikacji aby zdławić Deep State.
Wydał polecenie otwarcia miejsc kultu religijnego dla wszystkich obywateli „Essential Sevices”. Niektórzy burmistrzowie nakładają kary za chodzenie do kościoła.
Wspiera Australię i 116 krajów, które przyłączyły się do śledztwa w sprawie Covid-19, pomimo kilku gróźb ze strony Chin o odmowie eksportu.
Zapowiedział, że szczepionki będą wyłącznie dobrowolne, nieobowiązkowe. Wojsko zajmie się ich dystrybucją, sprawdzi laboratoryjnie czystość i rozprowadzi szczepionki.

A to jeszcze nie koniec. A dobra praca wciąż nadchodzi. Standard oparty na złocie jest w przygotowaniu i mówi się o Nesara / Gesara. Ten człowiek ma jaja!

Teraz rozumiesz skąd te zamieszki i próba wywołania wojny domowej w USA? Donald Trump próbuje zwrócić ludziom wolność … na całym świecie. On walczy z niesprawiedliwością, obłudą, kłamstwem, lewactwem, pedofilią i mordowaniem niewinnych. Czy wyobrażasz sobie jakie siły, władza, korporacje i pieniądze stoją naprzeciwko jego rządu?

Nie bądź obojętny. Przyłącz się do Globalnej rewolucji. Ten artykuł cytują nawet media w Afryce a czy u Nas to słyszałeś? Pomyśl teraz w jakim świecie żyjesz!?

 

 

...ale nie znam żadnego potwierdzenia prawdziwości tych informacji. I szczerze mówiąc, dopóki nie będzie twardych faktów, zatrzymań, procesów, wyroków – nie widzę powodu, by w te optymistyczne informacje – czy raczej pogłoski - wierzyć.

 

Tymczasem - postępuje budowa sieci 5G w Polsce – błyskawicznie gęstnieje zasięg, gęstość, ilość nadajników.PoPlusie i Orange, również Play poinformował o uruchomieniu usługi w następującym zakresie:

Teraz Play poinformował o uruchomieniu własnej sieci 5G od początku czerwca. Obecnie działa ona w 33 miejscowościach w Polsce: Augustów, Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Gdańsk, Gdynia, Giżycko, Józefów, Karpacz, Kowale, Kołobrzeg, Korzystno, Kraków, Legionowo, Marki, Mrągowo, Ołtarzew, Ożarów Mazowiecki, Przejazdowo, Sopot, Blizne, Łaszcz, Stare Babice, Szczyrk, Toruń, Ustka, Warszawa, Michałów-Reginów, Chłapowo, Jastrzębia Góra, Władysławowo, Wrocław, Zakopane, Ząbki, Zielonka.

 

Poniżej skierowany do tej pospiesznej rozbudowy interesujący komentarz komentatora „jacka”:

 

jacek7 czerwca 2020 10:58 At 10:58

Zobaczcie koniecznie „Osiedle Śmierci – Sieć 5G – Gliwice – Plaga nowotworów”, „5G APOKALIPSA – Wyginięcie – Lektor PL”
Uwaga – to jest egzystencyjne zagrożenie! Zobaczcie na yt – ptaki się bronią i atakują nadajniki sieci komórkowych – Breaking Birds Massively Attack Cell Tower Before Dropping Dead Freaky Footage!
Każdy stres jest powodem obniżenia odporności i zwiększa podatność na wirusy i choroby.
Na przesłuchaniu w USA Dr. Sharon Goldberg mówi o tym, że promieniowanie elektromagnetyczne ma biologiczne konsekwencje. Są ewidentne naukowe dowody na związek promieniowania elektromagnetycznego z powstawaniem: nowotworów, uszkodzeniami DNA, uszkodzeniami serca, cukrzycy, trudnościami z zasypianiem, utratą pamięci, psychicznymi chorobami (depresja, agresja, samobójstwa, narkotyki).
Jesteśmy wystawiani na coraz to większe ilości pól elektromagnetycznych (radio, tv, sieci wifi, telefony komórkowe, smart meters – inteligentne mierniki, pola magnetyczne, smog elektryczny…) i to wszytsko się kumuluje.
Poczytajcie sobie instrukcje smartfonów o odległości jakie należy zachować pomiędzy ciałem, a telefonem.
Prawie każdy z was używa telefonu komórkowego, ale mało kto ma świadomość konsekwencji. Prawie kazdy z was zrozumie, że gdy nie macie zasięgu to znaczy, że fale z nadajnika zostaly pochłonięte przez jakąś przeszkodę. Zatem materia (atomy) pochłaniają fale elektromagnetyczne.
To dotyczy nie tylko drzew i ścian budynków, ale również powietrza – w szczególnosci TLENU. Co się dzieje, gdy atom tlenu pochłonie energię fal elektromagnetycznych? Elektrony na orbicie szybciej krążą! Im więcej tej energii tym większa prędkość elektronów w atomie tlenu. Ten tlen wy potem będziecie usiłowali wdychać.
Wasza hemoglobina jest transporterem tlenu i wydalanego dwutlenku węgla. Mechanizm pobierania i oddawania tlenu przez hemoglobinę działa precyzyjnie, ale jest zaburzany przez kontakt z naładowanym energią tlenem – konsekwencją jest trudność z oddychaniem. Im większa częstotliwość tym większa absorbcja energii przez tlen. Szczególnie krytyczna jest częstotliwość 60 GHz.
5G wystawi nas na 24 godziny na dobę na dodatkowe i nowe częstotliwości promieniowania.
Rząd PiS podniósł 100 krotnie normy energii promieniowanej przez nadajniki.
Pojawiają się wiadomości z Niemiec o nowej chorobie ptaków – mają trudnosci z oddychaniem.
237 naukowców wystąpiło z apelem do ONZ, aby zająć się tematem – bez skutku.
Pojawiają się wiadomości, że w USA i UK dochodzi do podpaleń anten 5G…Faktycznie mapy CoV19 pokrywają się z zaawansowaniem wdrażania 5G.
W roku 2019 były pierwsze uruchomienia 5G. Równolegle dodatkowo do sieci naziemnej uruchamiają 5G przez sieć satelitarną…W Wuhan była uruchomiona pilotażowa sieć 5G… W Europie zachodniej (Włochy, Hiszpania, UK, Niemcy…) mają najdalej zaawansowaną sieć 5G. Były „zarażenia” i kwarantanna floty statków turystycznych klasy Diamond Princess, które używają nowoczesną technologię szybkiego satelitarnego internetu. Zastanówcie się dlaczego minister zdrowia nam mówi, że na CoV19 nie ma lekarstwa, dlaczego w krajach rozwiniętych, nawet tam gdzie jest lato i ciepło jest CoV19 (np. Australia), dlaczego w biednych krajach np. w PL zachorowania były głównie importowane z Europy zachodniej (napromieniowani narciarze z Włoch…), dlaczego są wiadomości o ponownym „zakażeniu” osób, które „wyzdrowiały” i były wypuszczone ze szpitali?
Wraz z wdrażaniem 5G pandemia 5G/CoV19 będzie narastała i nie będzie dotyczyć tylko starych i schorowanych i niewiele pomoże jedzenie witaminek, mycie rąk, siedzenie w domu, noszenie najlepszej maski, respirator, ani szczepionka…5G to energia, która dodatkowo będzie aktywować wirusy i uszkadzać nasze DNA.
To zabija powoli, epidemia nowotworów nie jest przypadkiem (około 40% zgonów w PL z powodu nowotworów), patrzcie na objawy wpływu promieniowania em. – utrata pamięci, nudności, agresja, trudnosci ze spaniem. Można się spodziewać interakcji z metalami (aluminium, rtęć) z szczepionek.
Bojkotujcie urządzenia SMART, obserwujcie gdzie wam stawiają nadajniki. Zaopatrzcie się w mierniki. Protestujce u posłów.
Posłuchaj koniecznie i przekaż dalej: 5G – Jerzy Zięba – Rząd zamierza nas grilować. oraz Wszystko co musisz wiedzieć o tej epidemii – Jerzy Zięba oraz SDZ54/2 Cejrowski: zaraza czy 5G? 2020/4/13 oraz Dr. Judy Mikovits, PhD about: COVID-19 masks, pandemia, vaccines and transmitting disease oraz 2 Doctors WARNING On 5G DANGERS Before Cell-Tower Legislation Hearing!

 

Linki do źródeł:

https://nczas.com/2020/06/07/kolejna-siec-wprowadza-w-polsce-5g-usluga-jest-juz-dostepna-w-33-miastach/

 

https://nczas.com/2020/06/06/tysiace-zolnierzy-z-niemiec-wjedzie-do-polski-premier-mateusz-morawiecki-potwierdzil/

 

I radzę się interesować, nie zważać na debilną obstrukcję, albo humory tych czy innych sfrustrowanych chłoptasi – czytać, analizować, powielać, rozpowszechniaćgdzie się da i jak się da– czas nam się bardzo kurczy, a ten pozostały płynie coraz szybciej -  najwyższa pora zrozumieć, że to nie zabawa. To się dzieje tu i teraz – nawet jeżeli szklany bóg wam tego nie mówi – zwłaszcza dlatego – że milczy o tym jak zaklęty.

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Fajny bełkot
  Jak zwykle w tego typu tekstach, które zacytowałeś, brakuje odniesień do prac naukowych potwierdzających tezy w nich zawarte.
 • Jest jedno "ale"
  Jeśli promieniowanie 5 G jest tak szkodliwe dla zdrowia ludzi, to jest szkodliwe dla zdrowia WSZYSTKICH LUDZI, również dla tych którzy tą technologię wprowadzają!
  Czy oni o tym nie wiedzą? Czy posiadają jakiś cudowny eliksir który ich uodparnia na promieniowanie?
  Czy ludzie odpowiedzialni za wdrażanie technologii 5G są samobójcami?
  Czy oni chcą wykończyć własne rodziny?
  Jak to wyjaśnić Panie Tokarski?
 • @władek 13:23:26
  Nie jestem Tokarskim, ale to pytanie jest tak głupie, że po prostu chce się płakać. Równie dobrze możnaby je zadać w stosunku do chemtrailsów, które również są szkodliwe dla wszystkich, co najszybciej widać po usychających drzewach.
  Policz sobie anteny w wielkich skupiskach ludzkich i policz sobie anteny na rozległych prywatnych posiadłościach, często usytuowanych w odosobnieniu i za murami. Pomiając już, że z pewnością część z nich ma to dokładnie w czterech literach, podobnie jak ten geniusz, który napisał pierwszy komentarz. Zerknij, czy są anteny 5G na osiedlach, na szkołach, szpitalach i kościołach i czy są w okolicy ich willi i pałacyków. Docelowo mają być co kilkadziesiąt metrów.
  Swoją drogą, ciekawa jestem, czy są na budynku sejmu i na Belwederze, bo przecież tym wszystkim osłom szybki internet byłby najbardziej potrzebny.
 • Autor
  Sieć działa, czy zaczyna działać? W docelowych projektach, aby cały obszar został pokryty siecią 5G, anteny mają być podoczepiane dosłownie do każdej latarni...
 • @Andrzej Tokarski
  Korzystając z systemów takich jak Active Denial System i High-powered Microwave Advanced Missile Project (CHAMP), siły amerykańskie są w stanie potencjalnie wyeliminować zagrożenia z tłumu lub szkodliwej elektroniki, jednocześnie ratując życie cywilów , albo odwrotnie .Taka elektroniczna selekcja . Salute 5* https://www.globalsecurity.org/military/systems/munitions/champ.htm
 • Pole elektromagnetyczne jest szkodliwe!!
  Ono wcześniej powodowało mózgu, raka
  Nie u wszystkich organizmy są nadwrażliwe
  Gdy dawka jest mocna nie pomoże już draka

  Trzeba już a nawet wczoraj nieść ostrzeżenie
  By zapobiec dla eksterminacji wybiórczej
  Życie przecież u każdego jest w dużej cenie
  Nie tylko w tej Najwyższej Boskiej mocy stwórczej
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże
 • Wiedza o 5G nie jest dla DURNI i TROLLI żydowskich!
  Dla wszystkich ludzi którzy potrafią mysleć i wyciągać wnioski.

  Prof. Henryk Banach o technologii 5G na konferencji w Sejmie - 26.04.2019
  https://www.youtube.com/watch?v=sLUXm3_tpT8

  prof. dr hab. n. med. Alicja Bortkiewicz o zagrożeniach pola elektromagnetycznego, Konferencja 5g
  https://www.youtube.com/watch?v=3zhXfysd9Ug

  Technologia 5G nas zmasakruje? Jest wrakiem człowieka pracował przy instalacji anten GSM
  https://www.youtube.com/watch?v=e2grtSuRkjQ

  Jak pola elektromagnetyczne zniszczyły mi zdrowie - Zbigniew Gelzok
  https://www.youtube.com/watch?v=wfd_5_wv5Ms

  Mikrofale - 5G a depopulacja - Zbigniew Gelzok
  https://www.youtube.com/watch?v=G3PRxB8L-Qg

  INSTYTUT MEDYCYNY PRACY IM. PROF. J. NOFERA (ŁÓDŹ)
  Oddziaływanie elektromagnetycznych fal milimetrowych na zdrowie pracowników projektowanych sieci 5G i populacji generalnej (2019).
  Raport przygotowany pod kierownictwem prof. dr hab. K. Rydzyńskiego
  http://www.imp.lodz.pl/upload/npz/raport_5g.pdf

  5G Gigantyczne zagrożenie dla zdrowia - dr Barrie Trower w rozmowie z sir Julianem Rose
  https://www.youtube.com/watch?v=mElVn08aZQk
 • @Lotna, kumaci
  ...o tych dwu pierwszych to nawet nie chcę mi się mówić - zajrzałby jeden z drugim jeden post, albo kilka wcześniej i by wiedział - ale woli zadać durne pytanie i żebym mu dwadzieścia kilka tekstów napisał na nowo - to wtedy powie - eee... za długie, nie chce mi się czytać - a przecież żaden tekst nie jest za długi - co najwyżej - czytelnik za krótki

  Szanownej Lotnej i osobom kumatym: wiem tyle ile się dowiem, część sieci działa, pod linkami są informację kiedy ruszy reszta. Ale trzeba rozróżniać kilka rzeczy

  - sieć może działać z różnym natężeniem i w zależności od tego dawać efekt szybkiego internetu - albo zabijać

  - integralną częścią tajnej (hipoteza) funkcji 5G jest - jej współpraca z tym co nam zostanie wszczepione - co to może być - TEŻ było obszernie i z linkami - dopiero wówczas będzie sens dokańczania całej operacji

  - w jednym z odcinków cyklu była informacja z Niemiec o dziesięciu rodzajach zidentyfikowanych szczepionek, czy projektów szczepionek - cztery z nich mają powodować zmiany genetyczne - różne zmiany - w zależności od potrzeb. Sześć pozostałych ma działać w inny sposób, nie wiemy jaki - ale to sugeruje przeprowadzenie jakiegoś rodzaju selekcji - na grupy populacyjne - przeznaczone do różnych celów. Niektórzy najpewniej wcale nie będą szczepieni.Ci dwaj pierwsi to pewnie od razu do piachu.

  Wszystko to zostało dokładnie dzień po dniu opisane - nawet nie było - jak kilka ostatnich odcinków - upychane przez adminów po kątach, tylko promowane.

  Więc każdy, kto rozumie z czym mamy do czynienia nie musiał szukać na oślep, tylko miał podane - i wystarczyło przeczytać ze zrozumieniem, zajrzeć do linków, gdzie były dalsze linki - i odnieść to do siebie i swoich bliskich

  A komu się nie chciało - no, to było o takich na początku cyklu - ale założę się, że i teraz nie zechce się im zajrzeć - ale to nie szkodzi, to tylko ułatwi selekcję

  Więc w oczekiwaniu można sobie wypisywać dyrdymały: o Dmowskim, o Ukrainie, o wyborach, medycynie przyszłości.... nikt nie broni, wolny kraj... do czasu aż przyjdzie wojsko albo policja - z felczerem z Ukrainy - ale nie będą pukać, tylko wejdą - z drzwiami.
 • @Lotna 14:34:36
  Ponawiam swoje pytanie i proszę nie bredzić!
  Każdy człowiek musi się przemieszczać po kraju i świecie jeśli jest czynny zawodowo! I nawet jeśli ktoś mieszka na jakimś zadupiu gdzie nie będzie anten 5G, to i tak pola elektromagnetycznego nie uda mu się uniknąć, gdyż sieć masztów 5 G będzie bardzo gęsta!
  Swoją dawkę promieniowania otrzyma każdy bez wyjątku, łącznie z tymi którzy tą sieć 5G wymyślili i ją wdrażają!
  Więc jeśli ja o tym wiem, to oni tym bardziej! I co? Nie boją się? O siebie, o swoje rodziny?
  Proszę mi to wyjaśnić- to jest klucz do określenia tego czy 5 G jest faktycznie szkodliwa!
  W sprostytuowanym świecie nauki można sobie kupić dowolnego profesora a on za odpowiednią kasę powie lub napisze to za co otrzyma pieniądze!
  Dlatego trzeba się kierować zdrowym rozsądkiem a on podpowiada, że takich cymbałów którzy dla pieniędzy zabiją (czy pokaleczą) siebie i swoje rodziny) nie ma!
  No więc?
 • @władek 17:54:24
  Twoje pytanie jest zasadne, jednak uważam, że cymbałów jest dostatecznie wiele by taka sieć budować. Być może odpowiedzią na twoje wątpliwości jest fakt, że technologia 5g działa bardzo selektywnie, wąskimi wiazkami prowadzacymi karty SIM . Poprzednie generację działały dookólnie. Karta SIM zastąpiona chipem pozwoli więc stopniować promieniowanie do określonej osoby. Tym samym będzie można "zarazić" np. covidem wybraną nawet z tłumu osobę.
 • @zadziwiony 18:34:17
  Można jeszcze dodać następujący fakt. Objawy covid19 i działania częstotliwości 5g są ponoć zupełnie podobne. Oba czynniki doprowadzają finalnie do zakrzepów krwi.
  Można zatem postawić hipotezę, że wypuszczenie akurat takiego wirusa i cały "antuaż " z tym powiązany może służyć zakamuflowaniu szkodliwości 5g, które z kolei ma służyć do sterowania nami - jeszcze ludźmi no i powolnej,selektywnej depopulacji.
 • Bogowie NWO i Mapa 5G
  https://globalna.info/2020/05/02/dlaczego-elity-nwo-uwazaja-sie-za-bogow-tego-swiata/

  https://globalna.info/2020/05/14/ponad-1800-nadajnikow-sieci-5g-powstala-mapa-sprawdz-czy-jestes-w-zasiegu/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31