Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
396 postów 2998 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

The Dead Game - a do 5G dodajmy - 3G

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...sieć w stężeniu...

The Dead Game - a do 5G –dodajmy -3G

 

...jak donosi mój ściśle utajniony u szczytów władzy nad światem – honorable corespondant – technologia 5G nie jest jedyną przewidzianą metodą generowania fal elektromagnetycznych potencjalnie szkodliwych dla żywych organizmów.

O nowych ustaleniach  informuje dr Dietrich Kinkhardt, lekarz niemiecki pracującym pod Seattle w USA.  Zdaniem doktora Kinkhardta – w masztach na których są obecnie instalowane nadajniki 5G, niejako z automatu montowane są również urządzenia pracujące w technologii 3G – wcześniejszej, o nieco dłuższych falach – 2,4Ghz. Fale te zostały zidentyfikowane w latach 60 tych jako broń użyta przez ZSRR wobec konsulatu USA w Berlinie.

Przeprowadzone wówczas badania wykazały – przy długim działaniu tej częstotliwości – zmiany chorobowe: bezpłodność kobiet, naruszanie struktury komórek, skutkujące przyspieszonym wapnieniem i starzeniem organizmu.

 

Z uwagi na swą potwierdzoną szkodliwość instalacje 3G były dotychczas lokalizowane w pewnej odległości od skupisk ludzkich, natomiast teraz mają pojawić się i działać równolegle i z identyczną gęstością, jak pospiesznie rozbudowywana sieć 5G. Cechą charakterystyczną działania tej fali jest coś, co wydaje się już widoczne u niektórych komentatorów: poczucie błogiego uspokojenia, bezpieczeństwa, komfortu psychicznego – przypomina to nieco opisywane w felietonie :In primo – NOCERE!” - działanie specyfiku podawanego przez Niemców operatorom jednoosobowych łodzi podwodnych + szybkie starzenie + niepłodność.

 

Doktor Kinkhardt zwraca też uwagę na ZESZŁOROCZNĄ - późnym latem - falę zachorowań na choroby płuc w Seattle. W tym czasie i na tym terenie przeprowadzano próby z 5G związane z działaniem samochodów autonomicznych – i zbiegło się to z poważną epidemią skutkującą śmiercią ok 20 000 ludzi. Ludzie, podobnie jak później w Wuhan – padali bez tlenu. Konsultowani specjaliści wskazywali, że fale w częstotliwości 5G ingerują w strukturę molekuł tlenu, czyniąc je niezdatnymi do oddychania.

 

Więcej tu: Anteny 5G + 3G to niemalże pewny ZGON! Niemiecki profesor ostrzega! - YouTube

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Te wszystkie fale
  Chyba na ludzi już działają, bo mają to wszystko w tyle. Chyba tylko opatrzność może nas wybawić z bagna w które nas siłą wpychają. Zastanawiam się czy się nie wyprowadzić na zadupie do lasu, choćby do jakiejś kurnej chatki, byle dalej od masztów..ludzie są tak durni, że aż żałość bierze.
 • @Andrzej Tokarski
  Mają nas w d...e . Witaj w Polin 5G. Salute 5* https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-uke-naziemna-telewizja-cyfrowa-zwalnia-pasma-pod-5g,nId,4535748#comments4-1
 • @zadziwiony 18:39:00
  trwa zmasowana akcja dezinformacji - proszę spojrzeć, jak rozgrywają Śląsk testami - kto czytał, ten wie - koronawirusy można znaleźć u każdego, już poza tym, że testy są nieprecyzyjne - ale oprócz tego, te testy, o czym pisałem, mają najpewniej swoje zadanie w jesiennej pandemii II rzutu - więc trzeba naprawdę dużej uwagi, by się w tym orientować - unikać testów, unikać w miarę możności urządzeń 5G - nie kupować takich.
  Przemyśleć środki ochrony osobistej, ochrony głowy. Wyjazd na odludzie jest dobrym pomysłem, może jeszcze lepszym ewakuacja do kraju, który nie gra w tę grę - ale nie wiem który nie gra na 100%

  czasy są skrajnie ciekawe...
 • @Repsol 18:44:16
  ...normalnie jak w kotle pod Kurskiem - czołem.
 • @Andrzej Tokarski 21:05:42
  Brałem pod uwagę wyjazd z kraju. Gdybym był przed 60siątką, miał bym większą motywację.Teraz to duże wyzwanie tym bardziej, że żona stwierdziła, że nigdzie się nie ruszy. Poza tym który kraj nie gra w covida? I jak długo to potrwa?
  Biorę pod uwagę wyprowadzkę , bo w odległości 150m od mojego domu postawili drugi, taki wysoki maszt obwieszony antenami.
  Zaczynam zazdrościć kumplowi. W zeszłym roku ożenił się z białorusinką (pierwsza żona, on w wieku 66lat ona krótko po 40stce) i ma otwartą drogę pod skrzydła Łukaszenki. Farciarz!
 • @zadziwiony 21:37:56
  Poza tym szykują nam obcego szefa służby bezpieczeństwa. Pewnie będzie to Mosad lub BND. Kopalnie zamykają- chyba w ekspresowym tempie dopinają nasz rozbiór.
 • @Andrzej Tokarski 21:07:16
  Dokładnie , teraz jako pierwszy kraj UE zostaniemy poddani wpływowi promieniowania microfalowego na wszystkich .Zasięg TV to było 90 procent ,teraz to zasięg 5G . Szwajcarzy mają na kim badanie zrobić . Salute .
 • @zadziwiony 21:41:55
  dla mnie też za późno na ucieczkę - 61 - do tego biodro - Białoruś to dobry kierunek, ale tylko dopóki Łukaszenka rządzi. A robią wszystko by go obalić - i z zachodu i wschodu

  Kto ma być szefem bezpieki?
 • @Repsol 21:42:49
  ...w końcu młodsi mają gorzej - my się już trochę nażyliśmy...:)
 • @Andrzej Tokarski 22:08:41
  Ave Amigo , wszystko za nami , tylko dzieci szkoda . Salute .
 • o badaniach - lub ich braku
  Darek66 8 czerwca 2020 20:07 At 20:07

  Nie ma badań ? Kłamią bezczelnie !
  Takie badania są i to od lat 70-tych. RAND Corporation ( organizacja badawcza znana z dużego wkładu w naukę w zakresie sztucznej inteligencji i internetu ) , think tank związany z wojskiem ( siły powietrzne ) w 1970 roku opublikował dwa raporty „Krótki przegląd literatury na temat wpływu mikrofal o małym natężeniu na układ nerwowy.”. Według raportu nietermiczne mikrofale , skierowane na ludzi za pomocą odpowiednich nadajników ( 5G ) mogą wywoływać , według potrzeb, drażliwość , utratę pamięci, zmęczenie, bóle głowy, drgawki, halucynacje, zaburzenia ośrodkowego układu nerwowego, zaburzenia funkcjonowania zmysłów : widzenia, słuchu, czucia, smaku.

  W 1974 światło dzienne ujrzała światło dzienne monografia J.F.Schapitza pod tytułem Psychotronics in Engineering ( Psychotrnika w inżynierii ). W tej pracy Schapitz wykazał , że za pomocą modulowanej energii elektromagnetycznej, mikrofal ( 5G) można swobodnie programować podświadomość człowieka, przy czym nieświadoma ataku osoba, poddana takiej formie perswazji, nie jest w stanie kontrolować komunikatów, poleceń kierowanych bezpośrednio do jej mózgu. Za pomocą tej technologii można precyzyjnie manipulować systemem wyborczym, bardzo dokładnie rozkładać głosy na kandydatów by zachować pozory rywalizacji i polaryzacji poglądów wyborców, zachęcać licznych klientów do zakupów w centrach handlowych i sieciach sprzedaży, tłumić każdy opór w zalążku, programować ludzi do zbrodni, agresji, zachowań destrukcyjnych.

  W 1985 roku , w książce wydanej przez Roberta O.Beckera i Gary’ego Saldena pod tytułem „The Body Electric : Electromagnetism and the Foundation of Life ( Elektryczność ciała : elektromagnetyzm i podstawy życia ) opisali proces kodowania ludzi za pomocą bezpośredniej ingerencji w ludzki mózg do popełnienia zbrodni. Jako przykład podali Marka Chapmana, który zamordował Johna Lennona. Tamtego dnia głos Chapman słyszał w swojej głowie : „zrób to, zrób to, zrób to”.

  Jako przykład zastosowania technologii 5G można podać napromieniowanie mikrofalami mieszkańców miasta Eugene w stanie Oregon w 1978 roku. Do napromieniowania ludzi użyto nadajnika marynarki wojennej znajdującego się w Kalifornii. Skutki tego napromieniowania opisał „Oregon Journal”, a śledztwo w tej sprawie przeprowadziła Federalna Komisja ds Komunikacji ( FCC ), w raporcie której odnotowano że mikrofale były przyczyną zachorowań, bóli głowy, zmęczenia, bezsenności, zmian skórnych, trzasków w głowie, brzęczenia przypominającego wysokie zawodzenie.

  Podobne doświadczenia prowadzono na obszarze Północno-Zachodnich Stanów USA i w Kanadzie w Ontario. Specjalny raport w tej sprawie sporządził dr Robert Beck w którym stwierdził wykrycie masowych , alarmujących zmian w nastroju Kanadyjczyków. Inny naukowiec, William Bise, prowadząc badania po drugiej stronie granicy, w swoim raporcie stwierdził niebezpieczne zmiany wzorców fal mózgowych u mieszkańców północno-zachodniego wybrzeża USA. Obaj naukowcy wskazali, że to wynik oddziaływania fal niskich częstotliwości emitowanych przez specjalne nadajniki ( 5G ).


  za:https://nczas.com/2020/06/08/polski-rzad-walczy-z-przeciwnikami-5g-aktywnie-przeciwdzialamy-odpowiadamy-tez-przez-dzialania-sluzb/
 • @Andrzej Tokarski 22:06:21
  Wprowadzono ustawę, że może być obcokrajowiec bez obywatelstwa polskiego. Znaczy szykują nam karbowego, widocznie Polacy nie są zbyt zdecydowani wobec nas.... Po 1066 następny kij w ich łapskach.
 • @zadziwiony 07:53:05
  czy to dotyczy obywatelstwa czy narodowości?

  bo jeśli narodowości, to sprawa jest bardziej skomplikowana - pisała o tym Trojanka - mój komentarz był taki:


  @trojanka 23:11:16
  ...postulat w sumie słuszny, rzecz w tym, że wydaje się - niewykonalny. Bo według jakich kryteriów? do ilu pokoleń? z badaniami DNA?

  A jak się jeszcze pamięta, że wśród prawdziwych patriotów niewiele trzeba sporu, by wszyscy oni zaczęli nawzajem wyzywać się od żydów - rzecz wydaje się z góry skazana na klęskę i co gorsza - w razie próby realizacji w praktyce - samopogrążenie się w karykaturalnej upokarzającej śmieszności

  takie rzeczy - o ile ma się siłę - się ROBI PO CICHU - a nie gada, do tego po próżnicy.

  i jeszcze jedno - pan Braun lubi zbijać kapitał polityczny tanim kosztem pustego gadania - a gdzie był, jak nocą sprzedawano miedź? Ja pamiętam, jak pogrywał w ch.a z dyr. Tytko. Opisałem to tu:

  https://att.neon24.pl/post/153172,idzie-grzes-przez-sejm-z-dziurawym-workiem-po-zaufaniu

  - i wysłałem do NCzasu z zaleceniem, by przekazali panu Grzesiowi - zniknął potem na jakieś dwa tygodnie...


  ale oczywiście dobrze, że Pani śledzi i informuje
  n
  The Dead Game - lewe sanki lekkiej jazdy
  Andrzej Tokarski 04.06.2020 00:06:04

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31