Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
396 postów 2998 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

The Dead Game - patrzcie na TESTY!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

wykład dr Jaśkowskiego

 

... jak Państwo na pewno zauważyliście, od kilku odcinków starałem się zwrócić uwagę na sprawę - moim zdaniem niezmiernie niepokojącą - powszechne wykonywanie testów.

Opisywane było to min tak:

Trzeba mieć świadomość, że te testy nie mają większej wartości jako narzędzia wyłapywania wirusa,
ALE
są znakomitą metodą pozyskiwania danych biologiczno-genetycznych dla celów, jak wcześniej wspominałem – nieznanych. Biorąc pod uwagę poziom obecnego zaawansowania obecnych technologii z pogranicza medycyny, biochemii, genetyki, elektroniki, informatyki – koniecznie uzupełnionych przedrostkiem NANO – z jednej strony

– a globalną zorganizowaną determinację struktur władzy politycznej i finansowej w kontynuowaniu operacji COVID wbrew statystykom, wiedzy powszechnej, stanowisku coraz szerszego kręgu specjalistów międzynarodowych – ale niestety nie polskich (poza nielicznymi, tym bardziej chwalebnymi wyjątkami)

– oraz zaawansowaniem prac nad zindywidualizowaną, opracowaną pod spersonalizowany wzorzec – szczepioną/wczipionką – co ważne – możliwą do podania na różne sposoby – wymienione w materiale zalinkowanym w poprzednim odcinku tego cyklu – w tym również poprzez wmaz nieznanej substancji w miejscu wrażliwym – na przykład pod pozorem wykonywania testu…

No właśnie – mając to wszystko na uwadze. Jeżeli ma się to wszystko na uwadze, to wydaje się celowe rozważenie czy takim testom się poddawać.
Tym bardziej, że – jak już zauważono w przestrzeni publicznej wymiany myśli – akcje wykonywania testów są kierowane obecnie w grupy mogące być potencjalnym czynnikiem, uczestnikiem protestów – grupy te są pacyfikowane w zarodku znienacka wykrytym koronawirusem, koniecznością odbycia kwarantanny. Niektórzy górnicy zostali zdiagnozowani nawet bez testu – dostali smsa, że mają infekcję – i dwa tygodnie wyłączenia – albo sankcja z sanepidu.

Żyjemy w czasach triumfu Foliarzy – wszystkie teorie spiskowe, wydające się dotąd niedorzecznością, niemal z dnia na dzień stają się dniem codziennym. Wszelkie normy moralne u elit – przynajmniej nominalnie oczekiwane – okazały się nieistniejącymi mrzonkami romantycznych nastolatków.
Poziomy łajdactwa, zdrady, podłości, zaprzaństwa przekraczane są nieomal od niechcenia, z lekkością baletnic Degasa.

Normy znikają – w tej rzeczywistości każdy, kto chce zachować swe od Boga, tego starszego od wszystkich religii znanych i nieznanych – człowieczeństwo, niepowtarzalny dar indywidualnego poszukiwania sensu i celu – powinien zachować najwyższą ostrożność wobec podsuwanych mu przynęt i udogodnień.

W tym odcinku – uwaga na TESTY – mogą nie być tym – czym myślimy że są , bo tak nam powiedziano.

 

 

Przed chwilą wysłuchałem wykładu dr Jerzego Jaśkowiego - proszę posłuchać, co mówi o TESTACH. Dodam, że ja to wiążę z nadchodzącym "wyszczepieniem" - jedną z odmian przygotowanej szczepionki/wczipionki. Po to są TESTY.

 

 

 

 

 

wykład: https://www.youtube.com/watch?v=EfAagdhyDdA

 

KOMENTARZE

 • @
  Jacek 11 czerwca 2020 08:00 At 08:00

  Zobaczcie co szykują w USA – jeśli tego nie zatrzymamy to u nas będzie to samo.
  W USA departament obrony zamówił już 500 milionów szczepionek w ampułko-strzykawkach BFS z opcją identyfikacji RFID/NFC (numer seryjny przekazany przed injekcją do centralnej bazy). Trump zatrudnił „szczepionkowego czara” – byłego szefa korporacji produkującej szczepionki – GlaxoSmithKline.
  Trump: „…na koniec roku będziemy mieć szczepionkę…przyśpieszyć testy, postępować z rekordową, rekorową, rekorową prędkością…Nasza armia jest teraz mobilizowana i pod koniec roku będziemy w stanie bardzo, bardzo szybko przekazać ją wielu ludziom”.
  Odpowiednik ministra Szumowskiego – Dr Anthony Fauci – przyznał komisji senackiej USA, że nie ma gwarancji, że szczepionka „rzeczywiście będzie skuteczna”.
  Ponieważ istnieje już wiele szczepów COVID-19, jedna szczepionka może nie być w stanie pokryć ich wszystkich. Mogłoby to stworzyć potrzebę „wielu szczepionek” przyznał dyrektor NIH Francis Collins.
  Mówi się o konieczności przedłużenia „pozostawania w domach” przez kolejne 3 miesiące – aż będzie szczepionka.
  Wasalski reżim PiS zagwarantuje, że u nas będzie to samo. Zamkną wszystkich w domach, policja z wojskiem zajmie się „dystrybucją”.
  Czy dacie się zaszczepić toksycznymi szczepionkami modyfikującymi wasze DNA i powodującymi do końca życia autoimmunologiczną autoagresję?
  Od wielu lat koncerny farmaceutyczne nie potrafiły wyprodukować bezpiecznej i skutecznej szczepionki na SARS1, MERS, HIV, grypę…bo to jest nie możliwe dla żadnego wirusa RNA. Szczepionka na CoV19 jest absurdem i nie daje żadnej pewności, że ochroni – Dr. S. Montanari.
  Wg. badań PENTAGONU szczepienia na grypę zwiększa ryzyko infekcji koronowirusem. We wrześniu 2019 Włochy wprowadziły nowy typ super szczepionki VIQCC – Dr Murray
  W Bergamo w październiku 2019 zamówiono 185 000 szczepionek na grypę nowej generacji chodowanych na psach.
  Szczepionka na SARS1 okazała się totalną klapą – ponowne zarażenie zwierząt wirusem powodowało śmierć!!!
  Są udowodniane przypadki powodowania bezpłodności przez szczepionki. Producenci szczepionek „w pośpiechu” pomijają testy na zwierzętach.
  W UK „testują” na ludziach nową generację szczepionek. Testują na zdrowych w wieku 25-55 lat bez chorób przewlekłych!
  Ta nowoczesna szczepionka będzie działać inaczej niż stare szczepionki – nowa generacja szczepionek spowoduje silną reakcję immunologiczną przez modyfikację kodu genetycznegp człowieka i to będzie działać do końca życia!!!. Organizm będzie produkował przeciwciała pomimo, że nie jesteś chory!! – efektem będą choroby autoimmunologiczne (autoagresja) i układ obronny będzie atakował nasze komórki (mające ten zmodyfikowany kod genetyczny)!!
  Badanie tej szczepionki będzie krótkie (tylko 6 miesięcy) bez badań długoterminowych i bez badania wpływu tej modyfikacji genetycznej na potomstwo! Szczury żywione GMO tracą w 3 pokoleniu zdolności rozrodcze!
  Rząd PiS już jest przygotowany do przymusowych szczepień i zamierzają zacząć od tzw. grup ryzyka – pracowników służby zdrowia i schorowanych – czyli grupy, które były wykluczone z testów!!
  Rząd PiS już przekazał instrukcje dla służb mundurowych (min. policji) do przymusowych szczepień. Zostaniesz skuty i zaszczepiony jak więzień w Auschwitz. PiS przyjął również ustawę zezwalającą na działania obcych sił zbrojnych na terenie RP.
  Naukowcy z Uniwersytetu Manchester, Salford Royal i Res Consortium wykazali, że znaczna część osób w Wielkiej Brytanii – ponad 25% – prawdopodobnie została już zarażona wirusem COVID-19. Doszli do wniosku, że szczepionka Gatesa NIE jest konieczna. Stwierdzili, że faktem krytycznym były NATURALNE KONSEKWENCJE KUMULACYJNEGO ZAKAŻENIA WSPÓLNOTY.
  Szczepionka nawet jeśli by była bezpieczna i skuteczna to chroni tylko zaszczepionego. Niezaszczepiony nie może zarazić zaszczepionego! Domagajcie się doustnych szczepionek, bo tylko takie szczepionki mogą być bezpieczne (działają w zgodzie z układem odpornościowym) – Dr. Bruce Lipton.
  Ta cała szarada z CoV19 wraz z wdrażanym 5G to jest atak tyranów na wasze prawa i życie. Celem jest depopulacja i totalna kontrola przy pomocy technologii i sztucznej inteligecji. Macie kilka miesięcy, aby to zrozumieć i to zatrzymać. Póki możecie uświadamiajcie innych, organizujcie się, protestujcie, domagajcie się rozliczenia Szumowskiego, wysyłajcie maile do posłów!
  Wybór prezydenta będzie miał kluczowe znaczenie – potrzeba osoby odważnej, niezależnej i szanującej wolność jednostki.
  Posłuchaj „Według mnie nikt nie umarł na koronawirusa! Szczepionka na Covid-19 to absurd!S. Montanari wRealu24”
  Work Central Offices, Bel Air Mall, Cnr Malibongwe & Bellairs Drive, Northriding

  źródło:
  https://nczas.com/2020/06/11/brudna-prawda-o-przymusowych-szczepieniach-szwecja-wyplaca-do-dzis-odszkodowania/
 • żarty się skończyły;
  Jeśli ktoś łudzi się że mu znajomy lekarz wyda zaświadczenie zwalniające od szczepienia to raczej jest w tzw. mylnym błędzie. Te sprawy będą regulowane na jakimś szczeblu centralnym. A dla osób "migających się" do tej pory od różnych szczepień (z powodu: a to rzekomej reakcji organizmu na chemiczne utrwalacze stosowane w szczepionkach, a to na paniczny strach przed igłą) równolegle będzie stosowana wersja tej szczepionki w aerozolu do gardła czy nosa. Nie będzie w niej klasycznych utrwalaczy, gdyż będzie użyta w bardzo krótkim czasie od momentu wytworzenia (masowa akcja szczepień). Dostarczy się ją w schłodzonych pojemnikach na miejsca akcji.
 • @Nibiru 16:04:56
  ktoś kogoś w tym starciu załatwi ostatecznie - pytanie: kto - kogo?
 • @Andrzej Tokarski 12:49:31
  Celem plandemii koronawirusa jest także transfer bogactw, który już nastąpił w ogromnej skali. Likwidowana jest klasa średnia, kilka mega korporacji wzbogaciło się jeszcze bardziej. Pozostali przy życiu mają być bezwolni, bezsilni i biedni, całkowicie uzależnieni od systemu, o którym nawet Orwellowi się nie śniło w najgorszych koszmarach.
 • @Nibiru 16:04:56
  A wtedy będziemy żyli w jeszcze bardziej ciekawych czasach, o ile w ogóle przeżyjemy.
  Niektórych nie trzeba będzie ani przymuszać, ani namawiać na przyjęcie wczipoionki. Tacy gorący zwolennicy szczepień, jak np. Berkeley, pierwsi się ustawią w kolejce, z wyciągniętą ręką i z podciągniętym rękawem.
 • @Andrzej Tokarski 16:12:51
  Zastosowano jakże zalecaną przez globalistyczne think tanki i wdrożoną w oficjalnie w paru krajach doktrynę militarą ataku wyprzedzającego. W tej wojnie widać jak na dłoni prawdziwych przeciwników: goje, niegoje. W poprzednich wojnach światowych ten naturalny podział kamuflowano napuszczając gojów na siebie i stawiając na czele ich armii sterowalnych psychopatów.
  Globaliści zrobili covidem19 nieco chaotyczny krok do przodu, gdyż broń genetyczna wyrwała się im spod kontroli i mają ją też w posiadaniu różne wrogie im prywatne organizacje. To dla nich jest ostatni dzwonek : teraz albo nigdy, bowiem postępujące raptowne przebudzenie ludzkości to ich najgorszy koszmar
 • @Lotna 16:18:45
  każde ukradzione bogactwo można od biedy odebrać, jednak pod jednym fundamentalnym warunkiem: musi mieć KTO chcieć odebrać - muszą być ludzie wolni gotowi porwać się na to.

  A po zaszczepieniu ludzi wolnych już inie będzie - tylko powolne posłuszne MUTANTY - więc i nikt się nie upomni...
 • @Nibiru 16:47:15
  walka jest o globalne wszystko - tym bardziej przeraża postawa rodaków - to jest niewiarygodne wprost stado baranów - proszące się o rzeźnika. Są z tego dumni, że tak słuchają swojego(!) rządu..
 • Przecież ludzkość już dawno jest
  kompletnie ubezwłasnowolniona i zdemoralizowana do tego stopnia, że fakty jawią im się jako bzdury a bzdury jako fakty.
  Wniosek?
  Jeżeli dojdzie do szczepień to nie w celu ubezwłasnowolnienia - bo to już ma miejsce tylko depopulacji. Ta szczepionka będzie jednym z dwu składników broni binarnej. Dopiero po podaniu drugiego składnika będą pożądane przez czarci pomiot efekty - a ten drugi składnik może być podany np. w formie jakiegoś nowego, zjadliwego wirusa - za jakiś czas.
 • @Andrzej Tokarski 16:55:51
  cyt.: "tym bardziej przeraża postawa rodaków - to jest niewiarygodne wprost stado baranów - proszące się o rzeźnika"

  Niestety, jak wiele faktów wskazuje, ludzkość już z natury rzeczy, jako całość stanowi pewien fizyczny organizm wraz ze swoją zbiorową świadomością. Nie należy od jednostek (komórek) o niskim IQ, szczątkowej świadomości czy z deficytem uczuć wyższych, (których może być w populacji ok. 80-90%) rozumienia otaczającego świata oraz altruistycznej aktywności proludzkiej. Oni pełnią w tym organiźmie inne życiowe role analogicznie jak chociażby: układ pokarmowy, oddechowy, wydalniczy czy nerwowy. I robią to na zasadzie instynktów. Mamy też do czynienia z zaawansowanym rakiem zżerającym nasz zbiorowy organizm. Rolą mózgu jest zapewnienie przetrwania i dobrostanu całemu temu organizmowi. Zatem można mieć pretensje do ok. 10% populacji (pełniącej rolę mózgu), że straciła czujność, rozleniwiła się lub jest pod wpływem toksyn uszkadzających układ odpornościowy aplikowanych przez te "komórki raka".
 • @Nibiru 19:14:32
  ....he,he - to już jesteśmy o krok - od przyjęcia słuszności dowodu - na zasadność i pilną potrzebę -

  - depopulacji...
 • @Andrzej Tokarski 19:28:24
  Populacja już ma to w podświadomości, niepotrzebny dowód. Owce przynajmniej zrezygnowane płaczą przed śmiercią a populacja beznamiętnie wegetuje udając, że nic się nie dzieje. Znaczna część wręcz jawnie popiera bandyckie poczynania, bo z doświadczenia wiedzą, że umierają inni.
 • @Andrzej Tokarski 19:28:24
  Wcale nie. Ludzkość rośnie od swego wieku niemowlęcego do dojrzałego i wszystkie "komórki" mają określone zadania w tym rozwoju. Jaki cel z punktu widzenia całości miałoby pozbywanie się lub zmiejszanie wymiarów niektórych organów. Depopulacja jest realizowana przez "raka", gdyż jest on na tyle pazerny i zadufany, że marzy mu się całkowite zawładnięcie organizmem przez niszczenie normalnych "komórek" i zastępownie ich swoimi zdegenerownymi.
 • @wercia 20:09:58
  ...słyszałem kiedyś taką historię o krowach na pięknym pastwisku, a może czystej schludnej oborze: żując traw a może siano, niespiesznie gawędziły - ale nam tu dobrze, karmią nas do syta, dbają, myją, chodzimy na spacery - a najlepsze z nas - od czasu do czasu - są zabierane na jeszcze lepszą łąkę i do piękniejszej obory - przyjeżdża taki specjalny samochód i one nim jadą. My z czasem też na pewno zostaniemy zabrane na te lepsze, jeszcze lepsze łąki.

  Na pewno, mówi druga - i nie ma co zwracać uwagi na te głupie teorie spiskowe, mówiące, że nasze koleżanki jadą do jakiejś - rzeźni - co to w ogóle jest ta rzeźnia. I że tam się dzieją jakieś straszne rzeczy, zupełnie okropne.

  Oczywiście, że to bzdury - podsumowuje ta pierwsza - przecież ktoś by nam o tym powiedział...

  wszystko będzie dobrze - mówi szklany bóg...
 • @Nibiru 20:10:59
  chciałbym tak myśleć, ale przychodzi mi to coraz trudniej - choć szczerze mówiąc, jako 15-17 latek miałem poglądy zbliżone do Klubu Rzymskiego - choć niczym takim nie słyszałem... teraz to się jakby potwierdza - jak patrzę na to co wkoło.
 • @Andrzej Tokarski 20:49:31
  A ja się cały czas zastanawiam co powoduje, że te wszystkie psychole we władzach krajowych, prawie na całym świecie z taką ochotą realizują ten diabelski plan. Czy im coś obiecali, czy mają przystawiony pistolet do głowy? A może jedno i drugie? A może mają przez te lata już tak dobrze wyselekcjonowane kadry do tej roboty?
  Jedno jest pewne. Spierd....lili mi całą radość z emerytury na łące pod lasem....
 • @zadziwiony 22:34:21
  mówi się o dziesięciu rodzajach szczepionek/wczipionek - niektórzy wcale nie będą zaszczepieni - wielu się obieca różne rzeczy, które się dotrzyma, albo nie
 • @zadziwiony 22:34:21
  W każdej populacji znajdzie się pewien procent jednostek skłonnych do współpracy z wrogiem / najeźdźcą. Ich motywacje zdrady bywają rozmaite. Niemniej wróg zawsze liczy na te mendy i ma standardowe metody na ich wyłowienie z tłumu. Niektóre mendy nawet ostentacyjnie i spontanicznie witają wrogów bramami kwietnymi i gotowymi listami proskrypcyjnymi. A wróg jak wróg, w sumie brzydzi się takimi osobnikami i po wykonanu zadania z reguły pozbywa się większości z nich jako nie godnych zaufania. Bardzo spektakularnym przypadkiem zrobienia konfidentów w trąbę przez wroga było pozostawienie ich w Wietnamie na pastwę Wietnamczyków przez uciekających w pośpiechu Amerykanów.
  Tak więc mała część wszy może liczyć na udomowienie przez wroga a dla reszty covid zamieni się w skowyt.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31