Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
396 postów 2998 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

The Dead Game p.30- dlaczego złodzieje nie kradną diamentów?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...antysemityzm - czy - rzeczywistość...?

 

 

...rozgrywka, jaka toczy się obecnie w Stanach o władzę nad zaszczepionym COV - ma interesujący aspekt. Otóż zamieszki, jakie wybuchły po śmierci Georga Floyda, nieustannie podkręcane przez finansowaną, jak mówią sami zadymiarze – przez George’a Sorosa – Antifę – skierowane przez jedną grupę trzymającą władzę przeciwko innej grupie trzymającej władzę, tyle, że obecnie nieco bardziej i nieco więcej trzymającą –   działają, wybuchają wybiórczo. Nie wszędzie – można nawet odnieść wrażenie, że w niektórych miejscach, mimo sprzyjających okoliczności – nie chcą wybuchnąć za żadne skarby. Żadne zachęty i przynęty nie są w stanie tego zmienić.

 

No, bo sami Państwo zobaczcie – w Nowym Jorku żartów nie ma – płoną samochody, sklepy są plądrowane, ludzie bici, czasem ktoś nie przeżyje. Ale – tylko do pewnego miejsca – bo gdy zbliżamy się do rogu ulicy, kwartału -  na której żydzi - w swoich eleganckich kosztownych salonach handlują  czym?    –   handlują diamentami -

 

. - to tam jest spokój i pokój.  Free,  Peace & Love – nikt niczego nie kradnie, nie wybija witryn, by napchać kieszenie jakże wygodnymi w kradzieży i świetnymi jako lokata kapitału - klejnotami. Nie podpala ulic, samochodów, kubłów na śmieci, nie bije kupców, nie odbiera im kluczy do ich zasobnych w dobra sejfów.

 

Czyżby działo się to w myśl zasady: nie kąsa się ręki, która karmi? Czy ma to jakiś związek z zaobserwowanym dawno przedziwnym zjawiskiem polityczno-militarnym – polegającym na tym, że – Państwo Islamskie walczy na śmierć i życie z całym światem – ale jakoś nie walczy z Izraelem – i Izrael też nie walczy z Państwem Islamskim…. O co tu chodzi? Czy ja jestem antysemitą…?

 

 

 

 

...chciałem wkleić zdjęcie tranparentu z NY na którym pisze: Antifa means - soliarity with Israel!! - ale jakoś mi nie wchodzi - może administracja poszuka  i wklei

 

 

?

KOMENTARZE

 • Glliniarz to ma klawe życie;
  Policja w Kanadzie zajmuje się pierdołami a poważnych spraw nie ruszają.
  Na przykład:
  1. Zabijają osoby upośledzone z nożem, którego te nie chcą odłożyć na komendę,
  2. Rozwalają obozowiska namiotów i szałasów z tektury osobom bezdomnym,
  3. Ochraniają parady zboczeńców,
  4. Ochraniają blokady torów i dróg przez Indian,
  5. Ścigają do upadłego za "zbrodnie" tzw. mowy nienawiści i antysemityzmu,
  6. Podszywają się on line pod dzieci prowokując do akcji aktywnych i potencjalnych pedofili,

  a. Nie ścigają mafii w przemyśle budowlanym,
  b. Nie ścigają gangów motocyklowych,
  c. Przymykają oczy na produkcję i dystrybucję narkotyków,
  d. Nie ścigają cwaniaków ukrywajacych dochody w rajach podatkowych,
  e. Przymykają oczy na kontrabandę broni, papierosów i ludzi przez gangi indiańskie
  f. Przymykają oczy na pranie brudnych pieniędzy przez kasyna, banki i przemysł handlu nieruchomościami.

  To tylko niektóre role policji
 • @Nibiru 20:32:20
  każda policja wie, że tam gdzie można dostać konkretny wpierdol - lepiej się zanadto nie afiszować - a że potem trzeba bezpiecznie odreagować - to się wybiera - inwalidów, niewidomych, bezdomnych, co mniejsze kobiety - bo większa to i potrafi na odlew
 • @Andrzej Tokarski 20:52:29
  Policja to masoneria, więc podział obowiązków i podział łupów odbywa się na szczycie. Innymi słowy, jest to jedna wielka grupa przestępcza, tyle tylko, że jedni np. zasiadają w parlamencie, inni noszą mundury policji, jeszcze inni zajmują się sprowadzaniem i dystrybucją narkotyków, a inni pilnują, aby co roku trzeba było naprawiać nawierzchnie jezdni, w których każdej zimy tworzą się dziury wielkości małych kociołków.
 • kolor czarny wyszczupla zdrowy rozsądek;
  Perfidna akcja globalistów "black lives matter" służąca niewątpliwie do pogłębienia podziałów społecznych i bezczelnie wykorzystująca śmierć Floyda uwrażliwiła mnie na kolor "black" do tego stopnia, że teraz wszystko czarne ma dla mnie ogromne znaczenie;
  nie tylko black lives, ale również;
  black lies matter;
  black flies matter;
  black wifes matter;
  black lice matter;
  black mice matter
  i tym podobne.
 • @Lotna 00:30:47
  ...hmmm... masoneria nie jedno ma oblicze...
 • @Andrzej Tokarski 01:55:52
  Masoneria, jako organizacja hierarchiczna, jest świetnym instrumentem do trzymania w ryzach całe armie mężczyzn na całym świecie. De facto, są najliczniejszą armią na świecie. Nic nie szkodzi, że zapewne większość z nich jest zbyt leniwa, aby poczytać ich własne dzieła i zorientować się, w co się właściwie bawią. Są posłuszni swoim hierarchom i to jest najważniejsze.
  Dla większości są to zwiększone szanse i okazje, „wiele otwartych drzwi”, udogodnienia i przywileje no i oczywiście wzajemna pomoc. Mason nie może odmówić masonowi pomocy, z noclegiem w podróźy służbowej włącznie.
  Śmieszą mnie komentarze twierdzące, że to teorie spiskowe. Wystarczy kliknąć Google maps pod hasłem „masonic lodges”, wyświetla się całe mnóstwo, ale tylko w danej okolicy. Jeśli przesunąć myszką w inny rejon, pokazuje się napis „szukaj w tej okolicy”. Oczywiście są to informacje podane z myślą o masonach, żeby wiedzieli, gdzie szukać swoich w nieznanych im rejonach, a jednocześnie pokazane tak, aby nie było widać ich liczby w całej prowincji.
 • @Kmieć 14:22:07
  cieszę się, że - z sugestywną pomocą karmy - zakończył Pan niezbyt ładną sprawę - elegancko.

  Mam nadzieję, że Szanowna Lotna podzieli moje odczucia. Ale - w tej sprawie - proszę do Niej
 • @Kmieć 10:33:43
  dokładnie o tym miałem dziś pisać i właśnie się zabieram

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31