Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
396 postów 2998 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

The Dead Game - Hiszpania wskazuje drogę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...rząd hiszpański trendsetterem rządów...

       Prosze Państwa - to, co się dzieje w Polsce, to chwilowe osłabienie restrykcji nie powinno nikogo uspić. Tak najpewniej będzie tylko do wyborów. Potem - zwłaszcza jeżeli nastąpi ponowna integracja władzy, czyli wygra Duda - nastąpi nawrót pandemii - a jak może to wyglądać, możemy dowidzieć się obserwując, szczęśliwie z oddali - słoneczną Hszpanię..

Tam akurat nie ma żadnych wyborów, więc rząd nie musi bawić się w ceregiele i umizgi do społeczeństwa. Proszę posłuchać - i niech to Państwa natchnie refleksją, zanim postawicie krzyżyk przy mężu pani Kornhauser.

https://www.youtube.com/watch?v=o7ehNCS7Shc

KOMENTARZE

 • @Andrzej Tokarski
  Hiszpania to obecnie rządy neotrockistów . Należy gamoni olać . Salute Amigo . https://www.youtube.com/watch?v=o7ehNCS7Shc Tu mój odnośnik w temacie . : https://repsol.neon24.pl/post/151270,francisco-franco
 • @Repsol 23:31:39
  ha! obawiam się, że oni nie mają zamiaru dać się olać - podobnie jak pewien żydowski bankier pełniący funkcję premiera

  komentarz z NCzasu:

  ...warto sobie zdać sprawę z całości sytuacji politycznej, by to zagrożenie w pełni ocenić - PIS zrobi wszystko, by wygrać wybory prezydenckie, bo tylko to gwarantuje dokończenie rozpoczętej przemiany Polski w POLIN - jeżeli teraz władza im się wymknie, a jest to bliskie - utracili Senat, wiele wskazuje, że mogą utracić prezydenta - to przegrają wszystko, i do tego naprawdę po raz pierwszy mogą ponieść karę i konstytucyjną i karną kodeksową do zdrady i odpowiedzialności za nią włącznie. To możliwe, bo furia w narodzie narasta i w miarę powiększania się stopnia poinformowania - będzie narastać i furia i żądanie wymierzenia łotrom sprawiedliwości.

  Więc albo oparci o obce służby i obce wojska dopną swego teraz - albo następnej szansy już nie dostaną. Stąd ten bezmiar tupetu, determinacji, podłości, zakłamania - marszu po trupach politycznych. To jak marsz z paleniem mostów za sobą. PIS pali za sobą mosty - nie może się cofnąć - albo pełnia władzy - albo upadek w przepaść. Kierownictwo to wie, reszta albo nie rozumie w czym bierze udział, albo boi się utraty fruktów - trudno zakładać by bali się utraty twarzy, bo tu dosłownie nie mają nic do stracenia

  W tych rachubach liczą też na pomoc - koronawirusa - inscenizowana pandemia połączona z opresją sanitarno policyjną może zmusić ludzi do oczekiwanych przez władzę zachowań. A po wygranych przez Dudę wyborach - co oby się nie stało - również i projekt "wyszczepienia" zostanie w te pędy dokończony. A to w połączeniu z policyjno sanitarno wojskową opresją i działającą już siecią 5G - pozwoli zrobić z nami WSZYSTKO CO ZECHCĄ. Stąd w kwestii pandemii idą już w kontrze do i tak skompromitowanej, ale od czasu do czasu wydającej sensowne instrukcje (maski, kwarantanna) - WHO. Zaradny jak mało kto przedsiębiorca Szumowski ostentacyjnie olewa zalecenia WHO.

  Dlatego tak nadzwyczajnie ważne jest, by grać w tych wyborach na konflikt władz - konflikt daje czas, więc daje szanse - pełnia władzy w rękach PISu - to kaplica
 • @Andrzej Tokarski 23:52:55
  Czego Amigo nie czaisz ?. Salute : https://www.youtube.com/watch?v=iZkbhGTQFwU
 • @Repsol 23:58:00
  czemu nie czaję? pisałem o tym lata temu - a dziś używam formuły "żydowski bankier"

  obaj Morawieccy na pasku
 • Upgrade przebojów;
  Gdzież Hiszpania?
  Za górami,
  A tu Duda i Covid są z nami,

  albo

  Uliczkę znam w Barcelonie,
  W uliczce wirus w koronie,
 • @Nibiru 02:51:09
  celne
 • @Repsol 23:31:39
  PiS też już przygotował mocną bazę prawną pod tę kontrolę. Jak nikt im nie przeszkodzi zajmą się jej wdrażaniem. Cały układ małpuje to, co dzieje się w krajach zachodnich. A tam lewactwo różnej maści rozkwita. Rosja jest bardziej powściagliwa niz zachód. Pan może sobie gamoni olewać do czasu. To co jest ww zapodanym filmie, będzie w Polsce (chociaż już jest, tylko nie tak manifestacyjnie).

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31