Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
397 postów 3006 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Surrealizm Daily News - cisza wyborcza trwa!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

cisza wyborcza po wyborach

Surreaalizm Daily News – cisza wyborcza TRWA!?

 

..no, to mamy za sobą pierwszą turę – a ja chciałbym zwrócić uwagę Szanownych Czytelników na jeden szczegół – na który nikt literalnie nie zwraca uwagi. Wysłuchałem wystąpień kandydatów, wywodów ekspertów, w tym niezawodnej w opowieściach o niczym profesor Staniszkis, przejrzałem – z trudem tłumiąc ziewanie – jakąś dyskusję na Neonie – i myślę sobie: czy nikt nie jest w stanie podsumować rzeczywistej sytuacji politycznej w jakiej się znajdujemy MY – i w jakiej – z NAMI w środku - odbywają się wybory.

 

Wróćmy do wizyty Dudy w USA – co było, to wiemy, pisałem o tym, po co pojechał – ale do tego po co pojechał, doszło coś jeszcze – z czym przyjechał, ogłaszając to jako sukces. Otóż przyjechał pan Duda z otrzymaną od Trumpa (który mu przy okazji wyjaśnił, dlaczego nawet nie podał ręki na powitanie) – obietnicą - opisaną jako wynikające z zażyłych przyjacielskich stosunków łączących obu – przekazania na zasadzie pierwszeństwa – dostępu do szczepionki na COVID.

Szczepionki będącej elementem opisanej przeze mnie w autorskim cyklu The Dead Game – globalnej przestępczej operacji skierowanej przeciw praktycznie całej ludzkości z wyłączeniem grupy technokratycznych dewiantów uważających samych siebie za oświeconych. Na zasadzie analogicznej do tej, wedle której każdy zapity kurwiszon (nie uwłaczając porządnym uczciwym prostytutkom) każe się uważać za damę.

 

I ta szczepionka, co do której jest szereg wątpliwości co do użytych nanotechnologii, składu, czystości, działań ubocznych, braku wymaganego okresu testowania – czy wreszcie braku pewności co do istnienia wirusa, przed którym ma ona zabezpieczać – ma zostać – na to wychodzi – przetestowana na Polakach. W zapowiedziach przedsiębiorcy Szumowskiego - przymusowo i bez wiedzy zainteresowanych o wyżej wymienionych elementach i zastrzeżeniach.

 

Przypomnę, że pan Trump równolegle naciskał i naciska stale na szybki rozwój w Polsce sieci 5G – jak wiemy, łączonej w szeregu specjalistycznych analiz – z ową nanoszczepionką/wcziponką.

I pan Duda ochoczo wspiera 5G w Polsce i radośnie oznajmia nam, że oto wygraliśmy na loterii szczęśliwy los w postaci promocji na wyszczepienie. Słuchając tego człowiek się zastanawia, czy osoba pełniąca obowiązki prezydenta jest tak całkowicie pozbawiona inteligencji – czy tak oderwana od rzeczywistości – czy może tak uwikłana – że ma czelność wciskać taki zwietrzały kit swoim wyborcom?

 

Tak czy owak wynika z tego wniosek, który powinien stanowić fundament wszelkich rozważań wyborczych – brzmi on następująco: pan prezydent Duda wspólnie z prezydentem Trumpem, swoim obozem politycznym w Polsce, a także opisanymi po wielokroć mocodawcami pana Trumpa, pana Dudy, pana Kaczyńskiego, ale również i pana Putina – zamierzają przeprowadzić w trybie pospiesznym na polskiej ziemi i na polskiej populacji – eksperyment medyczno-technologiczno-geopolityczny. Towarzyszą temu eksperymentowi trwające nieustannie ruchy obcych wojsk na naszym terytorium, totalna inwigilacja wszystkiego i wszystkich (pamiętamy, że Pegasus pod Dobrą Zmianą hula jak dziki mustang).

Towarzyszy zapowiadana i wyraźnie już „kreowana druga fala pandemii” i związane z tym powszechne wzięcie za mordę. Towarzyszy szykowana w tajemnicy – jak wszystko – mająca obowiązywać od pierwszego kwartału przyszłego roku nowelizacja prawa polegająca na obowiązkowym montażu w KAŻDYM samochodzie – modułu śledzącego każdy ruch pojazdu – zawsze, wszędzie i bez możliwości wyłączenia.

Towarzyszy nieustannie zamilczana przez WSZYSTKICH realizacja ustawy 447.

Towarzyszy stale obowiązująca ustawa 1066.

Towarzyszy nieustająca aktywność zmierzająca do przekształcenia Polski w wyśnioną przez pana Dudę, Trumpa i Kaczyńskiego – Republikę Przyjaciół POLIN

Towarzyszy trwająca mobilizacja mężczyzn do wojska i na ćwiczenia – dająca oprócz nadzoru i wyprania mózgów, świetną okazję do wyszczepienia całej męskiej populacji – ze skutkiem zamierzonym, być może śmiertelnym. Operacja rozciągająca się zresztą na kraje sąsiednie, tzw rejon Międzymorza… i tak dalej i tym podobne.

 

Konkludując: mamy do czynienia z przygotowywanym starannie zaplanowanym zmasowanym atakiem na podstawy polskiej państwowości, również w sensie biologicznym, etnicznym. Mamy – wiele na to wskazuje – zwarty, zdeterminowany, bezwzględny zamysł przestępczy skierowany w nas. Taki, któremu nie jesteśmy w stanie się przeciwstawić siłą, sojuszem, polityką, negocjacjami. Niczym nie możemy się przeciwstawić.

Ale możemy – korzystając z sytuacji wyborczej – spróbować dokonać wyłomu w jedności wroga. Zasiać zamęt w jego szeregach. Zmusić, by zamiast kierować swą siłę przeciw nam – musiał ją skierować w stronę ponownego jednoczenia szeregów. A to daje czas nam – może na zrozumienie powagi sytuacji, na wyzbycie się ułud politycznych. Na podjęcie przeciwdziałań.

 

USILNIE zachęcam do takiego i TYLKO takiego postrzegania trwającej obecnie rozgrywki wyborczej. Nikogo nie obchodzi jakie ma zęby kandydat i kto z której strony jest ryćkany. Dopóki dyskusje będą kierowane na takie debilizmy – tracimy czas i energię.

Najwyższy, najostatniejszy czas zrozumieć, że NIE MA żadnej Dobrej Zmiany, że zostaliśmy perfidnie oszukani w sposób na patriotyzm – co zresztą, kiedyś wspierając PIS wskazywałem jako możliwą opcję. Pisałem wtedy, że jedną z zalet wyboru PISu będzie weryfikacja rzetelności ich deklaracji. I ta weryfikacja nastąpiła w sposób nie budzący już najmniejszych złudzeń.

 

Tylko do głowy mi wtedy nie przyszło, że zaprowadzą nas w miejsce, z którego może już nie być drogi ucieczki.

 

Dlatego bezwzględnie konieczne teraz jest – odsunięcie Dudy od władzy. BEZWZGLĘDNIE KONIECZNE – jeżeli to się przez głupotę ludzką nie stanie – to oni dokończą to, co tak pięknie szło i trzeba było jeszcze tylko reelekcji w wyborach prezydenckich.

I przestać BREDZIĆ! Nie ma żadnej Dobrej Zmiany! I nigdy nie było!

 

 

 

KOMENTARZE

 • @Andrzej Tokarski
  Co tu komentować . Salute 5*. https://www.radiomaryja.pl/wp-content/uploads/2017/01/andrzej-duda-2-1.jpg
 • Skandal
  Stłoczeni członkowie komitetów partyjnych na gali ogłaszania wyników wyborów - nie mieli na twarzach założonych maseczek.
 • @Repsol 17:23:10
  Jak oni wogóle pozwolili mu dotykać ścianę płaczu, przecież czego on się dotknie to wcześniej czy później zamienia się w obornik :-)

  Czytam w jego myślach, gdy tak postawiono go pod tą ścianą i oto co zapamietałem:

  "- ściano płaczu, płaczu ściano,
  spraw by ze mnie się nie śmiano,
  na salony zapraszano,
  królem Polin mianowano"
  amen :-)
 • @Repsol 17:23:10
  Czołem

  https://att.neon24.pl/post/151784,propedeutyka-skubania-frajera-do-kosci-do-zera
 • @Talbot 17:29:15
  zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem nr 1066 19/3/3 (nie mylić z ustawą) - w dalszym ciągu obowiązuje wyłączenie z obowiązku noszenia maseczek z względu na stan zdrowia i bez konieczności dokumentowania, a jedynie na podstawie oświadczenia obywatela.

  Dotyczy to również sytuacji wyborczej - więc wszelkie przymuszanie jest nielegalne i stanowi przestępstwo w rozumieniu art 231 KK - przekroczenie uprawnień przez urzędnika w ramach pełnionych obowiązków
 • @Nibiru 17:41:21
  boją się tak bardzo, że w skierowanej rzekomo do przedsiębiorców
  Tarczy 4 - cichaczem wpisano artykuł ... zabraniający naśmiewania się z prezydenta.. pod odpowiedzialnością karną - ciekawe, czy jak wygra Trzaskowski - to będą nocą przepychać nowelizację...
 • "Dlatego bezwzględnie konieczne teraz jest – odsunięcie Dudy od władzy."
  --------------
  Czyżby Autor wierzył, że od Dudy cokolwiek zależy?
  Wniosek?
  W tzw. demonkraturze - to co widać - to tylko dekoracja tzw. demonkratury.
 • @Andrzej Tokarski 17:57:44
  Gdy wygra Trzaskowski, to przez Polskę przetoczą się watahy sodomitów i bojówki Antify.
 • @Talbot 18:48:40
  ale zgodzimy się, że - ktoś wygra?

  Ja uważam że ktoś wygra, czy nam się to podoba czy nie - więc pozostaje rozważyć, czy wolimy kontynuację i totalny zamordyzm, czy zamieszanie i jakieś nowe rozdanie

  Każdy zrobi jak uważa - a ja wyraziłem swoje zdanie, ale - róbta co chceta, jak mawiał klasyk
 • @Kmieć 18:57:38
  ...w kwestii dożynek polecam tę - zaproponowaną kiedyś przeze mnie formę: dorzynki

  https://att.neon24.pl/post/133721,dorzynki-2016-czyli-jak-pis-dorzyna-sledztwo-smolenskie


  jak to się mówi - stan dobry, ale nie beznadziejny
 • @demonkracja 18:46:07
  Oh, myślałam, że przynajmniej Ty umiesz czytać ze zrozumieniem. Od Dudy zależy tylko tyle, co mu kazano i co mu zakazano podpisać, nic więcej.

  „Ale możemy – korzystając z sytuacji wyborczej – spróbować dokonać wyłomu w jedności wroga. Zasiać zamęt w jego szeregach. Zmusić, by zamiast kierować swą siłę przeciw nam – musiał ją skierować w stronę ponownego jednoczenia szeregów. A to daje czas nam – może na zrozumienie powagi sytuacji, na wyzbycie się ułud politycznych. Na podjęcie przeciwdziałań.”

  Taktyczne zagranie na zwłokę, tylko tyle ewentualnie możemy, a przynajmniej możemy się starać.
 • @Lotna 19:09:24
  "Taktyczne zagranie na zwłokę, tylko tyle ewentualnie możemy, a przynajmniej możemy się starać."

  - no właśnie - takie proste, a tak ciężko zrozumieć
 • @Andrzej Tokarski 19:13:13
  Doprowadzić do klinczu można , tylko Polski szkoda .Salute .
 • Wszystko co napisałeś
  Jest mi znane. Zebrane w kupę potrafi jednak przekonać do określonych decyzji.
  . Dokonam gwałtu na własnej osobie i chyba za dwa tygodnie zagłosuje.
 • @zadziwiony 19:50:23
  wiązałem z PISem duże nadzieje - ale rozumiem, co widzę i nie mam złudzeń. Mógłbym obrazić się i nie głosować ani nie zabierać głosu - ale przez to niczego ani dla siebie ani dla kraju nie uzyskam - więc też zacisnę zęby, rzucę kilka kurew i chujów - i pójdę i zagłosuję.

  Kto wie, może to o te dwa głosy pójdzie sprawa - i wszystko będą musieli klecić od początku
 • @Repsol 19:48:20
  szukasz pokoju i zgody, ale gdy nie masz wyjścia - walczysz. A jak trzeba przeżyć - oszukujesz przeciwnika.

  Jak się mam wielu wrogów, roztropniej niż walczyć z nimi - napuścić ich na siebie nawzajem, niech się żrą między sobą - znana sztuczka żydowska może okazać się przydatna - zresztą nic tak nie smakuje, jak pokonanie przeciwnika - jego własną bronią.... :)
 • @Andrzej Tokarski 20:02:02
  Czego panicznie boi się Pis ? . Przegranej Adriana czyli przy wygranej Trzaskowskiego musi zdobyć większość sejmową , która pozwoli odrzucać weta prezydenta , a to akurat można zrobić tylko przy pomocy posłów Psl i Konfederacji , czyli założyć pokutne onuce i poprosić . Ciekawe nastały czasy . Salute :)))
 • @
  patrzę na dyskusję w PolsatNews - siedzą fachowcy: Marcin Palade, Ewa Pietrzyk-Zieniewicz, Ireneusz Kamiński, Bartłomiej Biskup Andrzej Anusz - typowi dyżurni komentatorzy -

  - siedzą i gęby im się nie zamykają - analizują i syntetyzują

  a ja słucham jedynie pod kątem tego, ile słów poświęcą na podane wyżej zagadnienia

  Odpowiedź brzmi: ZERO słów. NIE MA tych tematów. NIE ISTNIEJĄ
 • @Repsol 20:33:07
  i dokładnie o to chodzi, żeby nie mieli łatwo - tylko, jak chcą knuć - to pod górkę i po grudzie - wiatr w oczy i ciasne mokre buty...
 • @Andrzej Tokarski 20:46:56
  No cóż trzeba iść i zagłosować na ucznia Geremka , aby Pis przyszedł po prośbie , ale nadzór Konfederacji nad działaniem bankstera M.M jest tego wart , inaczej już po Pis-ie ,no chyba że ich posłowie przejdą do porąbanych . Co niczym nowym w wielu przypadkach nie będzie .Salut .
 • @Repsol 20:57:42
  "nadzór Konfederacji nad działaniem bankstera M.M" -

  - naprawdę w to wierzysz?

  powiedz mi, jak się wkleja zdjęcie do komentarza - bo nie mogę tego rozgryźć?
 • @Andrzej Tokarski 21:22:56
  https://galeria.bankier.pl/p/c/1/da42e9bbe3ffae-945-567-153-4-1528-916.jpg Salute .
 • @Lotna 19:09:24
  --------------
  "Taktyczne zagranie na zwłokę, tylko tyle ewentualnie możemy, a przynajmniej możemy się starać."
  --------------
  Niestety nie ma takiej możliwości - zwłaszcza w II turze. Nie ma!
 • Możliwość klinczu
  jest dla magdalenkowej ferajny bardzo wygodnym narzędziem w przerabianiu tubylców na szatańskie odchody.
  W sprawach trzymania tubylców za pysk i ich strzyżenia - będzie zawsze pełna zgoda.
  Wniosek?
  Po co okupantowi dawać do kosmatych łapek tak wygodne narzędzie jak możliwość klinczu - no po co? Przecież to jest skarb dla magdalenkowej ferajny. Skarb! Wtedy oni wytłumaczą każda niegodziwość - klinczem.
 • @demonkracja 22:09:25
  Po tylu latach badziewia , może warto unym rzucić kłody pod nogi ?. Czekam na lepsze propozycje rozwiązania problemu .Salute .
 • @Repsol 22:13:54
  Czekam na lepsze propozycje rozwiązania problemu - dokładnie. Marudzić każdy potrafi
 • @Andrzej Tokarski 22:28:33
  trzecia 03 - a tu zero komentarzy - śpią patrioci, czy co?
 • @Andrzej Tokarski 03:08:42
  Dzień dobry. Głową Pan muru nie przebije, lepiej odespać na pohybel wrogom. Szumowski na pytanie czy szczepienia będą przymusowe odpowiedział ostatnio, że zależy to od komplikacji poszczepiennych. Duda w pierwszej kolejności zakupił tzn. Polacy zostali wyznaczeni jako króliki doświadczalne. Nadzorcy innych krajów nie zgodziliby się na takie eksperymenty na własnym narodzie. Ciekawe jaki okres przewidywalnych komplikacji wyznaczy Szumowski. Na pewno nie będzie on długi zważywszy na presję sprzedawcy. I raczej nie będą to domy starców ale więzienia. PiS wprowadza programy edukujące przedszkolaków o dobrodziejstwach szczepień. Ponieważ Szumowski często zmienia zdanie, może też ogłosić po wyborach nową falę pandemii i powszechną kwarantannę, w której nasłani do domów żołdacy zaczną "wyszczepiać"
  Po krótkim okresie względnego spokoju wczoraj znowu usłyszałam w markecie ostrzeżenia o wirusie i różnych koniecznościach. Niektórzy paradują w maskach cały czas. Praktycznie żadnego przymusu szczepień nie trzeba wprowadzać: dobrowolnie polecą po szczepionkę, parę reklam i audycji telewizyjnych sprawi, że ustawią się kolejki.
 • @Idą ciężkie czasy
  Czipy i szczepionki testują na potulnych narodach typu Szwedzi, Polacy.

  Niestety, Polacy w czasie ostatniej "pandemii" pokazali, że są stadem najbardziej potulnych baranów. Pozatym Polska leży w ważnym węźle geograficznym więc opłaca się ich przetrzebić tak czy siak.

  Pytanie, jak obudzić mieszkańców Polski (nie mylić z Polakami) bo inaczej i My z nimi pójdziemy na dno?

  P.S. Piesi z namordnikami (gdy nie trzeba ich nosić) to jasny znak kto jest totalnym idiotą. Ich ilość określam tylko na 10-20%. Więc może nie jest tak źle? Jest nadzieja.
 • @wercia 08:58:29
  ' odespać na pohybel wrogom" - coś mi się wydaje, że cały naród wybrał tę strategię:)
 • @kowalskijan584 11:22:46
  fakt - na maseczkach mógłby być obowiązkowy napis - "jestem idiotą"
 • @kowalskijan584 11:22:46
  P.S. Piesi z namordnikami (gdy nie trzeba ich nosić) to jasny znak kto jest totalnym idiotą. Ich ilość określam tylko na 10-20%. Więc może nie jest tak źle? Jest nadzieja


  -nie ma zadnej nadziei, fakt kaganiec, jest totalnym ponizeniem czlowieka. Jednak malo kto spostrzegl, ze teraz zeby gdzies wyjsc nalezy zostawiac swoje dane osobowe, niby dla naszego dobra, te dzialania prowadza do inwigilacji, calkowitej kontroli, platnosc tez w wiekszosci odbywa sie bezgotowkowo. Oni chca znac nasze wszystkie ruchy, w taki sposob mozna bronic sie przed buntami, eliminowac ludzi przy zdrowych zmyslach, a zostawic sobie stado baranow. Z kagancem mozna sobie poradzic nie nakladac( poza spojrzeniami nawet te przyjazne sie zdarzaja,nic sie nie dzieje) ale z kontrola juz nie. Czyli mamy powoli komune, nawet ludzie tego nie spostrzegli, zaslepieni sa innymi problemami jak maski, szczepionki lub LGBT. Co jest najgorsze, ze ludziom teraz do skroni pistoletu nie trzeba przykladac, tylko w tv odpowiedni komunikat dac, naturalnie poprzec faktem i Zombie, bo juz nie czlowiek wykonuje wszystkie polecenia.
 • Autor 5*
  Na marginesie posta i ew. przyszłej "debaty", w naszej wolnej demokracji cenzura istnieje tylko subiektywnie i w związku z tym, czy kandydaci będą mogli odpowiedzieć na pytania internautów, oto jedno z nich, dlaczego ostatnio w Państwie zamieszkałym w ponad 98 % Polaków, ministrami finansów są jakieś żydo_pachołki z londynu a po 90 roku ministrami spraw zagranicznych to mniejszość żydowska tak samo jak i we władzach najwyższych, premierzy czy prezydenci i ich połowice ?
  Ew. odpowiedzi kandydatów:
  duda - hehehe wiecie państwo, bo nasze państwo to polin, bo tu żyd dostał promesę na alkohol i rozpijał Polaków, o q.va, co ja mówię, żydzi i Polacy to bracia w nas płynie ich krew a w nich tylko żydowska, dlatego ja dam nawet pińćset mld za 447 !
  rafael - w naszej europie niemcy, francuskie kurtyzany i naukowcy ze Wzgórz są solą polskiej ziemi, ale ta ziemia to europa, i nieważny jest but ale głowa, więc jest jak jest i będzie jak było !
 • @demonkracja 21:59:15
  Niestety nie ma takiej możliwości - zwłaszcza w II turze. Nie ma!

  -a panu nalezy sie medal, za to co pan tu robi, budzac ludzi, niestety wiekszosc spi, zajeta kolejnym waznym problemem Duda czy Trzaskowski.Az chce sie rzec :), nie, zachowam sie kulturalnie i przemilcze. Pozdr Aga
 • @provincjał 15:08:41
  nikt nie stawia takich pytań i nikt nie zamierza ich postawić - i kandydat Trzaskowski podobnie jak reszta - też ani słowem an te i podobne tematy

  Więc mój wybór i sugestia to jedynie zachęta do sypania piachu w tryby, a nie wyraz sympatii politycznych

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31