Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
396 postów 2998 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Jak pan Duda zwalcza COV - na drogach

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...z drrooogi, śledzie...

 

Jak pan Duda zwalcza COV – na drogach

 

Napisałem kiedyś taki tekst „Z drrrogi śledzie, bo BOR jedzie” - ale jesteśmy pod nową skromną pełną pokory władzą i znanym z powściągliwości w upajaniu się jej atrybutami – prezydentem…

 

W mediach pojawiła się relacja (sporządzona podobno przez posła a może senatora Brejzę) z przejazdu kolumny prezydenckiej podczas aktualnej pospiesznej kampanii wyborczej. Wozy kolumny prezydenckiej jechały wyjąc i świecąc, jak to się mówi - na bombach – całą szerokością jezdni ze znaczną szybkością w terenie zabudowanym – spychając na pobocza pojazdy jadące z naprzeciwka. Chamstwo w czystej postaci, jako żywo przypominające obłąkańcze szarże Macierewicza, czy inne wypadki kolumn rządowych, w tym ten z udziałem p. Szydło w Oświęcimiu.

Materiał dostępny tutaj:

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/andrzej-duda-w-drodze-do-lowicza-krzysztof-brejza-pisze-do-sop/xb166x1

 

Piszę i opisuję tę historię w jednym celu i oczywiście mając w pamięci inne, podobne w formie, przejazdy z czasów innej władzy – mój cel jest taki: spróbujcie Państwo sobie wyobrazić, że ten przejazd pana Dudy, zapewne jeden z wielu w tej kampanii – jest wyrazem jego stosunku do swoich wyborców. Że nie to jest prawdą, co pan Duda opowiada na wiecach wyborczych o swojej miłości do rodaków (w sensie Polaków – wszak pan Duda znany jest z umiejętności wyszukiwania innych narodowości w każdym) – tylko o prawdziwym stosunku do obywateli, potrzebnych tylko i wyłącznie do oddania głosu – z zastrzeżeniem z poprzedniego felietonu. A poza tym – jesteście dla naszej władzy – bydłem, COV – które się kijem, albo zderzakiem spędza z drogi – a przy okazji – wyszczepia. Przymusowo.

 

Z przyczyn wskazanych ostatnio – NIE dziękuję za uwagę… niech się grafoman tymczasem cywilizuje

 

KOMENTARZE

 • @Kmieć 18:43:18
  wszystko ma swój czas... po wyborach

  z podziękowaniem
 • Mogło być jeszcze gorzej!
  Jak?
  Ano na pół dnia zamykają dostęp do tych dróg, którymi przejedzie jakiś notabl z nadania okupanta - i gitara.
  Wniosek?
  Wszystko przed nami - z lektyką w powszechnym użyciu włącznie. Gdy tzw. demonkratura wejdzie już we właściwą fazę - trzeba będzie jakoś zaznaczyć i to wyraziście - kto tu jest nadludziem - a kto tylko bydłem w ludzkiej skórze.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31