Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
396 postów 2998 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

The Dead Game - głos rozsądku prezydenta Trumpa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...o testach i testowaniu na nowo...

 

The Dead Game – głos rozsądku prezydenta Trumpa

 

      W świecie wręcz zidiociałej propagandowej histerii medialnej wokół rzekomej pandemii rzekomego wirusa – każdy głos rozsądku jest na wagę złota. Taki głos pojawił się wczoraj ze strony prezydenta Trumpa – umieścił on na Twitterze wpis wprost łączący wzrost zachorowań z natężeniem wykonywania testów. Wskazuje on na sygnalizowany już wcześniej również przeze mnie proceder naginania statystyk poprzez dokonywanie masowych badań testami nie dającymi wiarygodnych wyników – po pierwsze.

 

Po drugie – stale pomijany jest wątek POWSZECHNOŚCI w organizmach ludzkich przeciwciał o charakterze zbliżonym do koronowirusa – każda przebyta infekcja powoduje produkcję przez układ odpornościowy przeciwciał – stąd ich obecność nie świadczy o anomalii, lecz o zdrowiu i sile organizmu – a każdy kto mówi inaczej – nawet jeżeli jest ministrem zdrowia z profesorskim tytułem medycznym – kłamie i powinien za to zostać skazany na ciężki wyrok za sprowadzenie masowego niebezpieczeństwa dla zdrowia i życia obywateli.

 

Trzeci element, ale kto wie, czy nie najważniejszy: masowe przeprowadzanie testów na wybranych grupach społeczno zawodowych – stwarza wrażenie i może być – celowym infekowaniem tych grup przeciwciałami – lub innymi substancjami osłabiającymi organizm (vide Lombardia). Warto tu zwrócić uwagę, że wprowadzanie nawet tylko przeciwciał w sytuacji gdy w organizmie nie ma choroby, którą miałyby zwalczać – powoduje, że wchodzą one w szkodliwą interakcję ze zdrowymi komórkami – i same w sobie stają się zagrożeniem dla organizmu. A składu tych wmazów nie znamy – może tam być wszystko: metale ciężkie, ciężka chemia, trucizny – nikt w Polsce tego nie wie, a jak wie, to nie powie. Szeroko mówi o tym zagadnieniu Jerzy Zięba – który bardziej niż 99,99% procent polskich lekarzy zasługuje na używanie tytułu doktora.

 

Temat szkodliwości i niejasnego przeznaczenia testów był również szeroko opisywany w publikowanym tu tym cyklu: The Dead Game – zachęcam do ponownego przejrzenia, najlepiej całości, gdyż – nic nie zostało odwołane – jestem przekonany, że atak sanitarno-polityczny zostanie po wyborach – o ile wygra Duda – ponowiony ze wzmożoną siłą. O ile wygra Trzaskowski – nie wiem co będzie – i już to jest szansą, jakąś szansą.

 

STRZEŻCIE SIĘ! – raz zainfekowani i zmutowani pozostaniecie na zawsze, po kres czasów - tylko - mutantami.

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • autor
  Trzaskowski to powód, aby hutzpa z wirusem miała taki sam przebieg jak w Hiszpanii, czy Włoszech.
 • @Kmieć 10:46:19
  mam Panu napisać od początku 34 odcinki, żeby Pan zdołał zauważyć ciąg logiczny?

  wyżej Pana ceniłem
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:54:04
  jak wyżej - nie będę za każdym razem dla każdego śpiocha powtarzał całego wywodu od początku
 • @Andrzej Tokarski 11:03:52
  Zwolenników Trzaskowskiego uważam za wrogów Polski.
  Niezależnie od tego jakie piórka w d... sobie wsadzają.
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:20:30
  ten komentarz potwierdza perfekcyjną trafność mojej oceny

  Pańskiego im-potencjału
 • Jak Szumowina z koroną walczy
  http://pospoliteruszenie.org/Jak%20minister%20Szumowski%20z%20korona%20walczy.html
 • @władek 16:06:59
  Simon też walczy: https://nczas.com/2020/07/06/premier-morawiecki-twierdzi-ze-koronawirus-jest-w-odwrocie-prof-simon-kontruje-w-polsce-wciaz-panuje-epidemia/comment-page-1/#comment-1217275

  komentarz:


  rzekoma pandemia rzekomego koronawirusa udowodniła niezbicie, że 99,99% polskich lekarzy minęło się z powołaniem – powinni zostać rzeźnikami. Pan Simon również.

  (…)Trzeci element, ale kto wie, czy nie najważniejszy: masowe przeprowadzanie testów na wybranych grupach społeczno zawodowych – stwarza wrażenie i może być – celowym infekowaniem tych grup przeciwciałami – lub innymi substancjami osłabiającymi organizm (vide Lombardia). Warto tu zwrócić uwagę, że wprowadzanie nawet tylko przeciwciał w sytuacji gdy w organizmie nie ma choroby, którą miałyby zwalczać – powoduje, że wchodzą one w szkodliwą interakcję ze zdrowymi komórkami – i same w sobie stają się zagrożeniem dla organizmu. A składu tych wmazów nie znamy – może tam być wszystko: metale ciężkie, ciężka chemia, trucizny – nikt w Polsce tego nie wie, a jak wie, to nie powie. Szeroko mówi o tym zagadnieniu Jerzy Zięba – który bardziej niż 99,99% procent polskich lekarzy zasługuje na używanie tytułu doktora.(…) fr.”The Dead Game- głos rozsądku prezydenta Trumpa”

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31