Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
396 postów 2998 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Panie Duda - panu już dziękujemy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...ten pan już wychodzi...

Panie Duda – panu już dziękujemy

 

...tak się złożyło, że napisał do mnie poseł Bartłomiej Wróblewski z prywatnego konta – ale ponieważ rzecz dotyczyła nie jakichś spraw prywatnych (których z posłem nie mam) lecz agitacji wyborczej przed drugą turą, uznałem, że mogę i mam prawo te parę zdań upublicznić.

Treść zawierała podziękowanie za uczestnictwo w wspieraniu p. Dudy (!? - od dawna nie napisałem o nim jednego dobrego słowa i nic innego też nie robiłem), oraz zaproszenie do wspierania, udziału itd., itp.

 

Odpisałem Panu posłowi dość zwięźle:

pan Duda całkowicie i definitywnie utracił moje zaufanie. Skłaniam się ku głosowaniu na Trzaskowskiego z jednego jedynego powodu - by odsunąć Dudę od władzy

 

Pan Poseł odpowiedział również zwięźle:

Podobnie jak Pan mam bardziej prawicowe poglądy, ale teraz nie ma wyjścia. Rozumiem, że w Pana ocenie AD nie jest idealny, ale Trzaskowski to katastrofa. 

 

 

Ja na to:

Nie proszę Pana - Duda to POLIN i Gates realizowany przez Morawieckiego i Szumowskiego w przyspieszonym tempie - Trzaskowski to zamęt i jakiś czas może na jakieś głębsze zmiany, może podział PISu i coś nowego. Czas wiary w żydowskie baśnie i hologram Dobrej Zmiany - minął i  - dla mnie - nie powróci. Podział PISu, to jedyna szansa dla niektórych na próbę zachowania resztek twarzy - wyłączam wierchuszkę - ci nie mają czego zachowywać, wszystko jest jasne -zapomniałem: jeszcze447 wyciszone na czas wyborów, żeby przepchnąć Dudę

 

Służę publicystyką:

 

Wici! Wici! Wici! - Andrzej Tokarski - NEon24.pl

Surrealizm Daily News - cisza wyborcza trwa!? - Andrzej Tokarski - NEon24.pl

 

i wiele innych dostępnych na stronie Portalu, również na S24

 

 

Pan Poseł niestety zamilkł – postanowiłem jednak spróbować pociągnąć za poselski język, licząc na jakąś chwilę szczerości:

 

...i cóż, Panie Pośle? - tak na kilka procent jednak liczyłem, że Pan zaprzeczy, przedstawi pakiet argumentów udowadniających mi jak dalece się mylę, jak bezgranicznie Dobra Zmiana - którą ja nieustająco nazywam hologramem rzekomej Dobrej Zmiany - jest oddana Państwu i Narodowi, ale - TEMU TUTAJ - a nie tamtemu tam.

 

Że mylę się w ocenach, również tych dotyczących Pańskiego kolegi, Dziuby - który swoją dobrą reputację z czasów wojewodowania - trwoni teraz beztrosko, blokując działanie NIK i prezesa Banasia - aby tylko pisowskie było na wierzchu i żeby nikt się nie dopatrzył tego, co i tak wszyscy widzą.

Prezes Banaś i tak miał szczęście, że się nie podał do dymisji - bo jakby się podał - to jak nic by się wkrótce - ot, powiesił w jakiejś celi - na leżąco....

 

A tu cisza równoznaczna z przyznaniem racji  - i wstyd, kompromitacja i oczekiwanie na POLIN i czipowanie - obiecali wam stanowiska kapo i lepsze czipy - że tak się upodlacie? Nie dotrzymają złożonych wam obietnic tak samo, jak wy swoich nie dotrzymaliście - to pewne.

 

A nie przyszło Panu do głowy, skoro Pan taki narodowy, prawicowy - by spektakularnie zrezygnować, oddać mandat, zwołać konferencję prasową i - ogłosić (jak robił to Robert Majka) te wszystkie wasze brudy i zakłamania - niech Naród wie kto i jak go robi w wała - ale i niech wie to, że i jest w Narodzie choć jeden sprawiedliwy.... ....ale nie, nic z tego, dalej stręczycie ludziom ułudę argumentacją na poziomie babć w kołach gospodyń wiejskich - i myślicie że się jeszcze ten raz uda. Bo potem już nie będzie problemu - dokończycie wszystkie projekty i nikt już nie podskoczy...taki będzie zamordyzm.

 

Odpowiedziało głuche echo – Pan Poseł ma zbyt wiele ważnych spraw na głowie, by toczyć polemiki z jakimś tam – za przeproszeniem – obywatelem

 

 

I jeszcze słuchałem Witolda Gadowskiego w komentarzu tygodnia:

Komentarz Tygodnia: Warszawski Wezuwiusz - YouTube

wytrzymałem do jakiejś 1/3 i wyłączyłem, ale zamieściłem panu redaktorowi taki komentarz:

estetyka? Nie, redaktorze Gadowski - ja nie chcę Dudy, gdyż: nie chcę POLIN, nie chcę realizacji planów Gatesa realizowanych przez Morawieckiego, Szumowskiego - zmierzających do zaczipowania nano-czymś... nie chcę realizacji roszczeń 447, nie chcę władzy Kaczyńskiego, Kamińskiego, Ziobry, nie chcę Pegasusa, nie chcę totalnej wszechobecnej inwigilacji i nadciągającego totalnego zamordyzmu... ... pomysł głosowania na Trzaskowskiego nie wynika z chęci przekazania mu władzy, czy poparcia jego skłonności polityczno-obyczajowych - tylko jest metodą na przełamanie monolitu władzy pisowskiej zmierzającej wprost do zamordyzmu połączonego z POLIN i zaczipowaniem tubylców, czyli nas. Chodzi wyłącznie o to, by władza zamiast zająć się nami, musiała zająć się sobą i konfliktem wewnątrz struktur. To daje nam czas, choć niezbyt długi - i daje szansę na różne nieprzewidziane zdarzenia: atak serca prezesa, rozłam w Dobrej Zmianie, zawirowania, nowe rozdania, nowe koalicje. Nie wiemy co - ale otwieramy sobie szansę. Ale jak zagłosujemy - kierując się idiotyzmami w rodzaju powinności wierności prawicy - na Dudę - to sobie te szanse ZAMYKAMY - bo wybór Dudy - to natychmiastowy powrót do chwilowo wstrzymanego projektu POLIN, do realizacji planów Gatesa nadzorowanych przez Morawieckiego, Szumowskiego i tym podobnym. Wybór Dudy - to współczesny GUŁAG, nadzorowany wszczepionymi czipami - sami będziemy się pilnowali, by być dobrymi Poliniakami....niech was ręka tego w kogo kto wierzy broni, by oddać głos na Dudę!

 

Jeszcze – podsumowując tę kończącą się kampanię, wrzuciłem taki komentarz do wypowiedzi Witolda Rosowskiego nakłaniającego do bierności wyborczej:(2) Witold Rosowski: MultiKulti w USA podnosi łeb. Państwo policyjne pęka w szwach. PU pod konsulatem RP - YouTube

 

nadęte pustosłowie skrywające NIC połączone z ucieczką od odpowiedzialności. KONIECZNE jest odsunięcie od władzy Dudy - jeżeli to się nie stanie, to bardzo szybko dokończone zostaną projekty POLIN, Gatesa, 447, masowe wyszczepienie i wszystko z tym związane prowadzące wprost do totalitaryzmu opartego o inwigilację elektroniczną. Z tego powodu NIE WOLNO uchylać się od głosowania - trzeba iść i zagłosować tak, by władzy było jak najtrudniej. By musiała walczyć najpierw ze sobą, a dopiero później z nami. By dać sobie czas: może na chorobę prezesa, może na rozpad Dobrej Zmiany, może na nowe koalicje, może inne nieznane dziś warianty. Więc nie namawiać do bierności i oddawania pola walkowerem - tylko do głosowania tak, by Duda zakończył swoją przygodę z prezydenturą. PRZESTAĆ SIĘ UCHYLAĆ! i nie namawiać do uchylania innych - panie Rosowski!

 

To wrzucam tak dla porządku w papierach i wyrażenia tuż przed ciszą wyborczą swojego zdania – a nuż ktoś zechce skorzystać…

 

.na koniec jedno zdanie tytułem komentarza do wyboru Trzaskowskiego -nie trzeba WIERZYĆ w Rafała Trzaskowskiego – tylko trzeba go WYKORZYSTAĆ – cynicznie i bezwzględnie do obalenia Dudy i złamania monolitycznej władzy PISu i przystawek – a w zamieszaniu, które wtedy powstanie – upiec własną pieczeń: przeorganizować się, grać na zmianę układu sił politycznych, na nowe podziały i nowe koalicje, może nowych ludzi. Po to jest Trzaskowski – a nie po to, by różne Kierwińskie i tym podobne towarzystwo wróciło do władzy.

 

Tylko trzeba to mądrze rozegrać – i wreszcie WYGRAĆ COŚ DLA SIEBIE!

KOMENTARZE

 • @Andrzej Tokarski
  https://bi.im-g.pl/im/ca/34/12/z19088330IBG,Bartlomiej-Wroblewski.jpg Wyjątkowy typ , z taką fizys powinien skorzystać z własnych pięści do autodestrukcji . Polin jak widać ma różne oblicza . Salute 5*.
 • @Repsol 22:13:23
  czołem, thanks!
 • @Andrzej Tokarski 22:40:53
  Zawód parlamentarzysta , co się z Polską dzieje ?. Dasz wiarę jaki As się Tobie trafił . https://mamprawowiedziec.pl/polityk/54992_bartlomiej_wroblewski
 • @Repsol 22:55:25
  Neon działa jak taki stary telewizor kineskopowy - jak się psuje to wystarczyło przyj.. ć pięścią - i od razu się naprawi ;)
 • @Repsol 22:55:25
  pan poseł jest też całkiem sprawnym himalaistą:

  W latach 1998–2014 zdobył Koronę Ziemi[16], zdobywając kolejno szczyty: Elbrus (1998), Kilimandżaro (2002), Mont Blanc (2003), Aconcagua (2007), Denali (2008), Góra Kościuszki (2011), Puncak Jaya (2011), Masyw Vinsona (2012) i Mount Everest (2014)[17]. Należy do Klubu Wysokogórskiego w Poznaniu. Był członkiem komitetu organizacyjnego Narodowej Zimowej Wyprawy na K2 w 2017/18[18].
 • @Andrzej Tokarski 23:07:13
  Też jestem tego świadom .Salute :)))))
 • @Andrzej Tokarski 23:11:46
  Ciekawe ilu Szerpów go wnosiło i kto za to zapłacił , z takim zawodem to strach się bać . Salute Amigo :)
 • @Repsol 00:03:16
  dobre pytanie
 • @Andrzej Tokarski 00:36:25
  Tu jest jeszcze lepsze .Co na to Duda ? : https://www.salon24.pl/newsroom/1062386,hagia-sofia-meczetem-nie-muzeum-zdecydowal-erdogan
 • Pełny szacunek panie Tokarski !
  Dokładnie tak samo myślę jak pan napisał i podejrzewam że jest nas w Polsce wielu co tak samo lub podobnie myśli !!!

  Złamać brunatną syjonistyczną hydrę !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @rymark 07:50:30
  bardzo celne uwagi - w nagrodę sanatorium - pod klepsydrą - pustą
 • @ele 07:28:22
  pozdrawiam
 • o naiwności bezkresna głębino...
  Może i ma Pan dobre zamiary ale niestety strasznie ale to strasznie naiwne, wręcz dziecięce. Drogi Panie, nie chce Pan Polin? BRAWO ale głosując na czaskowskiego wybierze Pan POlin - jaka więc różnica??? U Dudy Polin żydowsko-amerykańskie, a u czaskowskiego żydowsko-niemieckie. Czeskowski sam przyznawał publicznie, że mienie bezspadkowe będzie trzeba przeliczyć i (w domyśle) przekazać żydom.
  Poza tym głosując na czaskowskiego sprowadza Pan na Polskę całkowicie lgbt i wszelakiego rodzaju dewiacje na niespotykaną dotąd skalę.
  O naiwności, uważa Pan, że rozwali tak układ PiS-owski??? Może PIS tak ale POwski układ będzie tym bardziej silniejszy i naiwności tacy kierwińscy właśnie wtedy POwrócą do władzy. A jak POwrócą do władzy, to znów się cofniemy w rozwoju i cywilizacji - a nastąpi ciemnogród lewactwa i afer.
  Duda jest zły ale przy czaskowskim to jest niewinne dzieciatko - osobiscie skreślę obojga, bo nie chcę przyłozyć ręki do tego co robi źle Duda ale tym bardziej nie chcę przyłozyć reki do zlewaczenia Polski, która stałaby się POlin.
 • @SolidarnyX 12:41:06
  to bardzo, bardzo głębokie - skreślając obu normalnie ich pan zmiażdży... wszystkich
 • @Andrzej Tokarski 13:29:35
  dziękuję za uznanie - szkoda, ze tylko tyle Pan zdołał napisać, hm argumentów zabrakło?
 • ☆☆☆☆☆
  Nikt nam Polakom tak nie zaszkodzi 12.07.2020 jak my sobie sami wybierając większe zło. Czyli opcję wasali i Polin !
 • @SolidarnyX 13:48:40
  argumenty już były - wystarczyło zauważyć
 • @ele 07:28:22
  Ja się obawiam, że niewielu, albo nie wystarczająco wielu.
  Pozdrawiam, a dla Autora 5*
 • @Lotna 15:46:34
  ukłony :)
 • ✌✌✌✌✌
  Dzięki ☺✔
 • @Monaco 20:11:32
  thanks, każdy głos konstruktywny na wagę złota
 • @Alfax 14:22:46
  słuszna uwaga, thanks
 • PILNE WIADOMOSCI !
  https://www.youtube.com/watch?v=kp3OM13ZlFg
 • @ele 07:28:22
  PiS + A.Duda = Polin
 • @fiesta 06:43:11
  tak, słusznie prawi Stonoga - jeszcze wcześnie pisałem:

  (...)".warto sobie zdać sprawę z całości sytuacji politycznej, by to zagrożenie w pełni ocenić - PIS zrobi wszystko, by wygrać wybory prezydenckie, bo tylko to gwarantuje dokończenie rozpoczętej przemiany Polski w POLIN - jeżeli teraz władza im się wymknie, a jest to bliskie - utracili Senat, wiele wskazuje, że mogą utracić prezydenta - to przegrają wszystko, i do tego naprawdę po raz pierwszy mogą ponieść karę i konstytucyjną i karną kodeksową do zdrady i odpowiedzialności za nią włącznie. To możliwe, bo furia w narodzie narasta i w miarę powiększania się stopnia poinformowania - będzie narastać i furia i żądanie wymierzenia łotrom sprawiedliwości."(...)

  (...)Więc albo oparci o obce służby i obce wojska dopną swego teraz - albo następnej szansy już nie dostaną. Stąd ten bezmiar tupetu, determinacji, podłości, zakłamania - marszu po trupach politycznych. To jak marsz z paleniem mostów za sobą. PIS pali za sobą mosty - nie może się cofnąć - albo pełnia władzy - albo upadek w przepaść. Kierownictwo to wie, reszta albo nie rozumie w czym bierze udział, albo boi się utraty fruktów - trudno zakładać by bali się utraty twarzy, bo tu dosłownie nie mają nic do stracenia

  W tych rachubach liczą też na pomoc - koronawirusa - inscenizowana pandemia połączona z opresją sanitarno policyjną może zmusić ludzi do oczekiwanych przez władzę zachowań. A po wygranych przez Dudę wyborach - co oby się nie stało - również i projekt "wyszczepienia" zostanie w te pędy dokończony. A to w połączeniu z policyjno sanitarno wojskową opresją i działającą już siecią 5G - pozwoli zrobić z nami WSZYSTKO CO ZECHCĄ.(...)


  https://att.neon24.pl/post/156124,kazdy-tylko-nie-duda
 • @Kmieć 09:38:44
  ... przyjmijmy, że to było sformułowanie - życzeniowe... tzw masy istotnie są w czarnej dupie - i dobrze im tam
 • @Andrzej Tokarski 09:06:31
  Pisalem w innych komentarzach, ze spec sluzby i policja w Polsce sa pod kontrola Mosadu, a jednoczesnie prowadzona jest inwigilacja Polakow, ktorych dane osobowe znajduja sie w Izraelu.
  Inne zrodla z kolei podaja, ze w Polsce znajduje sie ponad 40 tysiecy agentow Mosadu oraz ze zaplanowane jest przeniesienie zydow z Izraela do Europy srodkowo-wschodniej, o czym glosno wspomnial w 2012r H.Kissinger (zyd, mason i byly sekretarz stanu USA).
  W zwiazku z tym jest teraz kwestia czasu, kiedy zydostwo z PiS u wladzy w Polsce zamieni Polske w Polin, tym bardziej, ze nieoficjalnie druga ture wygral zyd i promotor Polin A.Duda.

  Gdy analizuje wypowiedzi osob, ktore pozuja za "autorytety" swieckie i koscielne (Bakiewicz, Braun, Bosak, Michalkiewicz, JKM, Gadowski, Sommer, Rola, ks. Natanek, CEP, Idz pod Prad etc etc) to kazdy z nich podaje swoja wersje opowiadan i maci.
  W zwiazku z tym zastanawiam sie nad tym, czy oni sa tacy glupi, czy po prostu celowo oglupiaja Polakow i maca Polakom w glowach, jak to robila swego czasu propaganda koscielna, dzialacze KOR i Solidarnosci w latach 1980-tych, o czym jest ogolnie wiadomo, ze hierarchia KK, KOR , Solidarnosc i inne organizacje niby "opozycyjne" byly nafaszerowane zydami i agentami spec sluzb PRL.
  W miedzyczasie rzadzaca zydokomuna dogadywala sie po cichu z zydo-opozycja i wydymali Polakow przy "Okraglym Stole" (1989r) dzielac sie wladza w Polsce, pieniedzmi , stanowiskami etc i zydostwo rzadzi do dzis w Polsce.
  Z kolei, zeby nie ulec hipnozie przeroznych opowiesci plynacych z oficjalnej prasy, radia, telewizji i od "autorytetow" to nalezy zawsze pamietac, ze najwiekszym wrogiem Polski , Polakow i chrzescijanstwa jest zydostwo, na co dowodow dostarcza Talmud, ktory jest uwazany przez zydow za "pismo swiete" i "przewodnik zyciowy" oraz dowodow dostarcza HISTORIA oparta na faktach, ktorych nie podaja w podrecznikach szkolnych, uniwersyteckich i encyklopediach, ktore zatruwaja ludziom mozgi od najmlodszych lat szkolnych i tak wyrastaja kolejne pokolenia z wypranymi mozgami, co widac po wynikach wyborczych w Polsce i to sprawia, ze przez ostatnie 30 lat rzadzi BANDA CZWORGA (PiS, PO, SLD i PSL).
 • @fiesta 10:18:53
  nie mam za wiele do dodania - może warto zwrócić uwagę na tzw niezależnych dziennikarzy - również tych wymienionych. Jak ktoś od dziesięcioleci jest "niezależnym i niepokornym" a przy tym stale obecnym w mediach, to znaczy tylko tyle, że został na takiego ZALEGENDOWANY - taką ma robotę i za to mu płacą. To się nazywa agentura wpływu - i ma urabiać opinię publiczną tak, by ta się nie zorientowała, że jest urabiana.

  A taki Gadowski co rusz się chwali, jakich ma świetnych kumpli w Mossadzie....a Michalkiewicz pracował w Izwiestii - to gdzie tu pytania?
 • @Andrzej Tokarski 11:37:21
  Kolejny to W.Sumlinski, ktory chwalil sie znajomosciami z J.Kaczynskim.
  Nawet historyk J.R.Nowak zachwycal sie Kaczynskimi i robil im reklame dopoki nie poczul kaczego gowna.

  Ja przeprowadzilem test na stronie: "Idz pod prad" i zamiescilem 3 komentarze.
  Po uplywnie 1 godziny pozostal tylko jeden komentarz, a zniknely dwa pozostale komentarze:
  1. Do Tomasza Matusika.
  2. Do Barbary Adamczyk.

  Komentarze byly nastepujacej tresci...

  "Pandemia" to wymysl KOSZERNEJ PROPAGANDY do oglupiania gojow.
  Koszerni chca zaprowadzic NWO (New World Order - nowy porzadek swiata) , wiec wymyslili "pandemie" , zeby zniszczyc ekonomie, gospodarke i finanse panstw i narodow oraz zaprowadzic chaos/zamet na calym swiecie.

  Koniecznie poznaj fakty historyczne , ktorych nie ucza w szkolach i na uniwersytetach i panuje zmowa milczenia !

  KOSZERNI WYWOLYWALI REWOLUCJE I WOJNY SWIATOWE !.... i informuje o tym B.Freedman w swoim przemowieniu w hotelu Willard w Waszyngtonie w 1961r.
  https://www.youtube.com/watch?v=Jnz5r9-h5JU

  Spisek przeciw gojom to tez fakt !
  UKRYTA TYRANIA - H.Pajak (Dyktatura Nietykalnych)
  https://www.pdf-archive.com/2016/03/03/dyktatura-nietykalnych-henryk-paj-k/dyktatura-nietykalnych-henryk-paj-k.pdf

  Wiecej jest na stronie:
  https://www.neon24.pl/comments/13798,fiesta


  hs 14.07.2020 7:23pm

  "Idziecie z pradem koszernych".....

  Sprawdzilem was !

  Usuneliscie moje komentarze oparte na faktach:
  1. Do Tomasza Matusika.
  2. Do Barbary Adamczyk.
  https://www.youtube.com/watch?v=hktp6MAWtHI
 • @Andrzej Tokarski 14:44:45
  to skrzętnie je pan zakamuflował tylko dla swojej wiadomości - trudno takie zauważyć ;P
 • Ciag dalszy n/t "autorytetow"...
  Wojciech Cejrowski z USA.

  hs 24.07.2020 1:30am

  Panie Wojtku,
  Od czasu do czasu ogladam pana programy, poniewaz jestem zwolennikiem wolnosci slowa i lubie styl pana swobodnych wypowiedzi.
  Ma pan racje, jesli chodzi o walke z lewactwem, ktora prowadzi D.Trump w USA i rowniez popieram dzialania D.Trumpa w tym kierunku, ale nalezy dodac, ze to lewactwo w USA , a takze w Europie, ktore wywoluje zamieszki w USA i Europie jest sponsorowane przez zydo-masono-lewactwo wyzszego szczebla, ktore dysponuje kapitalem i finansuje te rozroby i rewolucje w ramach realizacji planu NWO (New World Order - nowego porzadku swiata) .
  Zydo-masono-lewactwo wywolywalo wczesniej rewolucje w Europie w celu zniszczenia chrzescijanstwa i monarchii - patrz: Francja 1789r i Rosja 1917r.
  W przypadku Rosji bylo tak, ze zyd Lenin z grupa zydowskich terrorystow byl szkolony w Szwajcarii, a zyd Trocki z grupa zydowskich terrorystow byl szkolony w USA. Nastepnie obydwie te grupy zostaly przerzucone do Rosji i z pomoca 1,5 miliona zydow zamieszkalych w Rosji dokonali przewrotu wladzy, a pozniej zabili cara Mikolaja II z Rodzina i przejeli wladze w Rosji , rabujac jednoczesnie majatek Rosji (zloto, diamenty, dziela sztuki etc).
  Pisze o tym:
  - historyk amerykanski prof. A.Sutton w ksiazce pt. WALL STREET AND THE BOLSHEVIK REVOLUTION.
  - ks.prof. D.Fahey w ksiazce pt. THE RULERS OF RUSSIA.
  - posel brytyjski A.Ramsey w ksiazce pt. THE NAMELESS WAR.
  - wyzszy oficer wywiadu francuskiego P.deVillemarest w ksiazce pt. ZRODLA FINANSOWE KOMUNIZMU I NAZIZMU.
  - prof. N.H.Webster w ksiazce pt. SECRET SOCIETIES AND SUBVERSIVE MOVEMENTS.
  Polecam panu ta lekture oparta na faktach historycznych panie Wojtku , zeby nikt nie nasmiewal sie z pana, ze pan opowiada bajki.
  Pozdrawiam
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=D3qu6dGVGOA&feature=emb_logo


  hs 24.072020 2:47am

  Panie Wojtku,
  Slucham dalej pana komentarza i pada nazwisko Jozef Pilsudski , z ktorego zrobil pan wyzwoliciela Polski.
  Otoz ta bajka o "wyzwolicielu" Pilsudskim jest co najmniej od 16 lat nieaktualna, poniewaz niektorzy historycy w Polsce dobrze odrabiaja prace domowa i badaja kazdy szczegol zyciorysu feldfebla (podoficera) J.Pilsudskiego kawalek po kawalku i wie pan co odkryli ?
  Ano odkryli, ze Pilsudski nie byl Polakiem, pomimo, ze mial polskobrzmiace nazwisko, a pochodzil z rodziny Butlerow, Ginetow i Rufinow.
  Historycy odkryli rowniez, ze byl niemieckim agentem i bral za to pieniadze oraz dzialal na szkode Polski.
  Malo tego, Pilsudski zawarl tajny uklad z Leninem i komunistami przeciwko wojskom bialych (carskich).
  Pilsudski bedac w Magdeburgu zawarl tajna umowe z hrabia Kesslerem, ktora dotyczyla osadzenia Pilsudskiego na stanowisku naczelnika panstwa polskiego w zamian za nie zglaszanie pretensji Polski do Slaska i Pomorza oraz pomoc Niemiec na poszerzenie terytorium Polski o ziemie zaboru rosyjskiego.
  Pilsudski mordowal polskich patriotow (gen. Zagorski, gen. T.Rozwadowski, posel ze Slaska W.Korfanty etc) i Pilsudski przesladowal dziesiatki polskich patriotow na czele z premierem W.Witosem, a np. plk W.Sikorski (czlonek PPS i pozniejszy general) uciekl do Francji , poniewaz Pilsudski wydal na niego wyrok smierci za to, ze Sikorski przejrzal antypolska polityke Pilsudskiego.
  J.Pilsudski zrezygnowal z funkcji naczelnika panstwa na kilka dni przed Bitwa Warszawska 1920r i pojechal do swojej zydowskiej kochanki Szczerbinskiej w okolice Krakowa i nie bral udzialu w Bitwie Warszawskiej.
  Z kolei przewrot majowy 1926r w Polsce dokonany przez J.Pilsudskiego i spolke zostal zrealizowany za pieniadze angielskiej masonerii.
  Jest jeszcze mnostwo przykladow antypolskich i bandyckich dzialan J.Pilsudskiego i odyslam pana do opracowan historycznych:
  - H.Pajaka pt. PONURA PRAWDA O PILSUDSKIM.
  - dr T.Ciolkowskiego pt. SFALSZOWANA BIOGRAFIA JOZEFA PILSUDSKIEGO.
  Przyjemnej lektury.
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=D3qu6dGVGOA&feature=emb_logo
 • "Idz pod prad" serwis informacyjny 10.07.2020
  Czas 11:49......... Ten papiez to komunista.
  https://www.youtube.com/watch?v=Igrsc_mOubQ&t=121s


  Komentarz "hs"
  Otoz nie tylko komunista, ale takze mason, ktory realizuje plany NWO (New World Order - nowego porzadku swiata), jak jego poprzednicy:
  - Jan 23 (samozwanczy papiez, zyd i mason)
  - Pawel 6 (zyd, mason i pedal)
  - JP2 (polski zyd, mason i modernista)
  - Benedykt 16 (zyd i modernista)

  Ale to jeszcze nie wszystko, poniewaz w sierpniu 1962r w Metz (Francja) na 2 miesiace przez majacym odbyc sie soborem watykanskich drugim (pazdziernik 1962 - grudzien 1965) , Watykan podpisal tajny uklad z ZSRR, uklad NIKITA - RONCALLI , w tajemnicy przed koscielnymi owieczkami i baranami i w tajemnicy przed opinia publiczna.
  Watykan poszedl na wspolprace z komunistami !.... i ZDRADZIL panstwa i narody pod okupacja sowiecka oraz zdradzil czlonkow KK !
  p.s.
  Tych informacji nie podaja media swieckie i koscielne w Polsce, zeby polskie goje oraz koscielne owieczki i barany nie znaly prawdy.

  ZRODLA INFORMACJI:
  prof. F.Bellegrandi - "NIKITA - RONCALLI"
  D.Yallop - "IN GOD'S NAME"
  ks. dr L.Villa - miesiecznik katolicki "CHIESA VIVA"
  H.Pajak - "NOWOTWORY WATYKANU"
  ks.prof. M.Poradowski - "TRZYDZIESTOLECIE DRUGIEGO SOBORU WATYKANSKIEGO"
  arcbp M.leFebvre - "ONI JEGO ZDETRONIZOWALI"
  M.Pinay - "THE PLOT AGAINST THE CHURCH"
  ks.kard. J.M.C.Rodriguez - "THE MYSTERY OF FREEMASONRY ANVEILED"
  THE POPE IN RED
  http://www.thepopeinred.com/
  Przyjemnej lektury.

  https://www.youtube.com/watch?v=Igrsc_mOubQ&t=121s
 • MEDIA NARODOWE i PCH24TV
  Obydwa twory medialne nadaja audycje w j.polskim, ale daleko im jeszcze do prawdy i nazywania rzeczy po imieniu jak to robi np. historyk H.Pajak w swoich ksiazkach opartych na faktach historycznych, wiec trudno jest zarzucic H.Pajakowi , ze podaje klamstwa lub polprawdy.
  Tymczasem MEDIA ANRODOWE i PCH24TV usuwaja komentarze, ktore nie pasuja do ich linii propagandowej.

  PRZYKLAD 1.

  Media Narodowe

  Chiny wchodza do gry na Bliskim Wschodzie. Iran - kluczowy obszar ekspansji | dr W. Szewko - 21.07.2020
  https://www.youtube.com/watch?v=APhOx1V3-6U

  Komentarz "hs"

  Wywiad z W.Szewko to bajki dla doroslych.

  Kilkanascie faktow:
  - Zydzi wywoluja rewolucje i wojny swiatowe, ale tych informacji nie podaja w szkolach i na uniwersytetach, ani w encyklopediach.
  - Zydzi rzadza w USA od 1913r (data powstania FRB) i o tym tez jest cisza.
  - Zydzi z USA instalowali komunizm w Rosji i w Chinach.
  - Rosja i Chiny sa uzaleznione od USA i amerykanskich zydow.
  - Program swiatowej polityki zydowskiej polega na dzieleniu i rzadzeniu i zaprowadzeniu NWO.
  - Swiatowe zydostwo dazy do zapanowania nad calym swiatem i gojami - szczegoly sa w Talmudzie.
  26.07.2020 3:55pm czasu amerykanskiego
  p.s.
  Komentarz zostal usuniety z dyskusji na stronie:
  https://www.youtube.com/watch?v=APhOx1V3-6U


  PRZYKLAD 2.

  PCH24TV

  Paweł Lisicki o „zamachu stanu” na Soborze Watykańskim II
  https://www.youtube.com/watch?v=PdtkL7J9IIQ

  Komentarz "hs"

  Obudzil sie P.Lisicki !

  Ja pisalem 20 lat temu na grupach dyskusyjnych w j.polskim, ze zydostwo i masoneria zniszczyly KK od srodka w czasie trwania soboru watykanskiego II w latach 1962 - 1965.
  Byl to temat calkowicie zamilczany przez propagande koscielna, przez hierarchie KK w Polsce i przez Watykan, a z kolei media niby polskie i niby patriotyczne usuwaly wszelkie informacje krytyczne pod adresem soboru watykanskiego drugiego.
  Pamietam jak w maju/czerwcu 1965r propaganda koscielna glosila, ze:
  "Nad soborem czuwa Duch Swiety"
  oraz
  "Duch Swiety przewodzi soborowi".

  Wlasnie 20 lat temu dowiedzialem sie, ze na soborze nie bylo ani Ducha Swietego, ani Duch Swiety nie przewodzil soborowi !
  Ale w obradach soborowych brali udzial:
  - rabini z USA na czele z rabinem A.Heschelem.
  - zydomasoneria z lozy B'nai B'rith, ktorej przewodzil J.Lichten (zyd amerykanski urodzony w Polsce).
  - przedstawiciele kosciola prawoslawnego.
  - kardynalowie i biskupi KK nalezacy do masonerii.
  - BMW (bierni, mierni, ale wierni) hierarchowie KK.

  Na szczegolna uwage i pochwale zasluguja:
  - ks.prof. M.Poradowski (byly kapelna NSZ).
  - M.Pinay (pseudonim grupy ksiezy katolickich)
  - historyk prof. F.Bellegrandi
  - dziennikarz D.Yallop.
  - etc.
  Sa to osoby, ktore zdemaskowaly zamach zydow i masonow na KK i podaly te informacje do publicznej wiadomosci dziesiatki lat temu (lata 1960-te, 1980-te i 1990-te).

  Otoz sobor watykanski drugi otwieral ZYD , MASON I SAMOZWANCZY PAPIEZ Jan 23 , a sobor zamykal ZYD , MASON I PEDAL papiez Pawel 6.
  Bardzo aktywna role w czasie soboru odgrywal SEKRETARZ STANU Watykanu kard. A.Bea (ZYD, MASON i czlonek zydomasonskiej lozy B'nai B'rith).

  LITERATURA FAKTOW:

  ks.prof. M.Poradowski - TRZYDZIESTOLECIE DRUGIEGO SOBORU WATYKANSKIEGO.
  M.Pinay - THE PLOT AGAINST THE CHURCH.
  prof. F.Bellegrandi - NIKITA RONCALLI
  D.Yallop - IN GOD'S NAME.
  THE POPE IN RED
  http://www.thepopeinred.com/

  PODSUMOWUJAC

  Sobor watykanski drugi odbywal sie pod dyktando zydow i masonow, ktorzy niszczyli KK od srodka.
  Teraz budza sie przerozne "autorytety", ale z reka w nocniku.

  p.s.
  Komentarz zostal usuniety ze strony dyskusyjnej przez cenzorow.
  https://www.youtube.com/watch?v=PdtkL7J9IIQ

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31