Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
396 postów 2998 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Lubelszczyzna i Podkarpacie - dobiły Polskę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...tak się kończy lenistwo i głupota...

 

Lubelszczyzna i Podkarpacie – dobiły Polskę

 

...ludzie niestety niczego nie są w stanie nauczyć się, a zwłaszcza logicznego myślenia. To, co w 2015-16 roku było postawą patriotyczną i powodem do dumy – dziś, podczas prezydenckiej kampanii wyborczej roku 2020 – jest jedynie dowodem - nie bójmy się tych słów – bezdennej naiwności, zaawansowanej i - z przerzutami - głupoty politycznej – braku umiejętności wyciągania wniosków z obserwowanych przez pięć lat – wydarzeń i procesów.

Nie jest wytłumaczeniem, że w telewizorze o tym nie mówiono – żyjemy w czasach mediów cyfrowych, są one dostępne, ludzie najróżniejszych profesji, poziomów wykształcenia, zainteresowań, wieku – poza naprawdę mocno zaawansowanymi wiekiem grupami – korzystają z internetu, jest on powszechnie dostępny, póki co nie jest cenzurowany. Jest kopalnią wiedzy o rzeczywistości Polski i rzeczywistości świata.

 

Więc nie ma usprawiedliwienia  dla głupoty, bezmyślności, lenistwa intelektualnego. W internecie są nie tylko mniej, czy bardziej debilne śmieszne filmiki o tym jak się kto wywrócił, przepisy kulinarne i gołe dupy wszystkich 875 płci – są też bardzo profesjonalne analizy polityczne, są dyskusje z ludźmi mówiącymi prawdę o naszej rzeczywistości, o naszych zagrożeniach, o polityce, dlaczego jest zbyt ważna, by zostawiać ją politykom. O samych politykach w sposób inny od tego który by im się podobał. O geopolityce. O graczach geopolitycznych.

To wszystko jest dostępne – więc chcąc uczestniczyć w życiu politycznym, brać udział czynny w wyborach – wypadałoby jednak co nieco wiedzieć. Zadać sobie trud. By potem idąc do urny mieć inne kryteria, jak te, który przystojniejszy, albo ładniej mówi, lub więcej obiecuje. Mówiąc wprost – nie dać się robić w wała, wnuczka, policjanta – jak niektórzy seniorzy, albo jak dzieci.

 

Duda został wybrany, jeszcze nieprawomocnie – a już w mediach przypominają, że mamy pandemię, kątem oka na PolsatNews widzę reklamę wykonywania i zakładania maseczki…. Duda wygrał, boście go, barany wybrali – i tylko patrzeć, jak zaczną dokańczać, to, co tak pięknie szło – a w czym przeszkodzić mogła tylko zawierucha we władzach centralnych. Tylko patrzeć nawrotu pandemii, powtórnego dokręcenia śruby sanitarno-policyjnej, spotęgowania inwigilacji, promocji donosicielstwa, nasilania dezintegracji społeczeństwa jako całości i poszczegónych grup społecznych, powszechnej atomizacji.

Z perspektywą masowych przymusowych (tych, co je Duda dostał w prezencie od Trumpa) nanoszczepień, czy raczej nanoinfekcji, a w efekcie otępienia, dehumanizacji w ramach obozu pracy przymusowej z nadzorem cyfrowym (Andrzej Madej będzie zachwycony, jego marzenia o cyfrowej Polsce ziszczą się)

A poza wiedzą mas zagonionych do roboty będą trwały przekształcenia własnościowe o charakterze wywłaszczeniowym, będą płynęły kapitały poza jakąkolwiek kontrolą. Upadłe państwo tępych ludzi bez wyobraźni, bez charakteru – staje się rzeczywistością na naszych oczach. Przyjdzie każdy, kto zechce, weźmie co zechce – a zajęta zarabianiem pieniędzy otępiała masa tego nawet nie zauważy, tak – jak nie zauważyła tego, że dała się zagonić jak bydło do rzeźni. Gorzej – bo bydło się broni, walczy, protestuje – a Poliniaki sami poszli głosować za rzeźnią – tu i teraz. I są z tego dumni. Do czasu, aż zaczną zabierać, wywłaszczać, koszarować...

 

Mój ojciec pochodził z Rzeszowszczyny, z Glinika – miejsca magicznego, ale nie z tego powodu, tylko z powodu występowania różnych zdarzeń niewytłumaczalnych – można sobie wyguglać, nie to jest tu ważne. I z tej Rzeszowszczyzny i Lubelszczyzny teraz przyszedł – wyrok. Dzięki Podkarpaciu i Lubelszczyźnie zostaniemy już zaraz – Palestyną Północy. Niczegoście nie zrozumieli i – jesteście z tego dumni?

WSTYD!

 

 

 

KOMENTARZE

 • @
  ...a jakby ktoś myślał, że obraziłem baranów - nic bardziej mylnego - oto dowód:

  w gminie Baranów, gdzie w pogardzie dla obywateli trwają wywłaszczenia i wyceny wołające o pomstę do nieba, gdzie PIS pod naciskami międzynarodowymi forsuje nikomu do niczego niepotrzebne (na zdrowy rozum, tak jak na zdrowy rozum nie jest potrzebna stacja i peron w środku tunelu pod przełęczą Gottarda, zresztą jak i sam tunel) - no, więc nikomu do niczego niepotrzebne megalotnisko z gargantualoidalnym zapleczem też nikomu do niczego, a już najpewniej mieszkańcom - niepotrzebnym -

  - w gminie Baranów pan Duda Andrzej Sebastian (tak samo, jak w iście fascynującym materiale Zbigniewa Stonogi opublikowanym tutaj:

  https://www.youtube.com/watch?v=kp3OM13ZlFg

  - czyli pan Duda w gminie Baranów dostał - ponad 65% głosów

  i jak to komentować: Baranów - miejsce, gdzie nie trzeba wypatrywać - baranów?

  chyba się upiję, albo zaczipuję
 • czarne chmury nad Polską
  popatrzcie TAM:

  https://nczas.com/2020/07/13/ciemne-chmury-zebraly-sie-nad-polska-takie-zjawisko-wystepuje-bardzo-rzadko-foto/
 • Ktoś tu cierpi
  na schizofrenię. Niestety, niema na to lekarstwa.
 • @Kmieć 17:00:33
  a to proszę zajrzeć pod link - tam jest i obrazek i komentarz
 • @Kmieć 17:17:11
  cóż, talenta matematyczno-analityczne wypleniałem u siebie tak długo, aż się udało - więc dla mnie ważniejsza jest ta część rzeczywistości której jeszcze nie zdołano opisać wzorem, czy równaniem - stąd dzień po tragicznych moim zdaniem wyborach taki obrazek odbieram po indiańsku, albo po szamańsku - jako zły znak, zły omen - na tyle by o tym napisać jedno zdanie.

  Ale nie stoi nic na przeszkodzie aby poszukiwał Pan wyjaśnienia w rocznikach statystycznych, uczonych księgach fizyków, meteorologów, czy gdzie tam jeszcze - albo machnął ręką i olał tę sprawę
 • @Kmieć 16:54:35
  „Najgłośniej i publicznie "łapać złodzieja" krzyczy złodziej.
  Szczególnie obdarzony po mamełe przypadłością genetyczną jak schizofrenia...”

  Ha, ha, ha! Należy dodać: nieuleczlną przypadłością, nieuleczalną!
 • @Lotna 18:47:30
  Dziękuję żeście mnie to uświadomili. Myślałem, że należę tylko do ciemnogrodu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31