Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
415 postów 3151 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Czy ktoś w Polsce ma jaja?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

pytanie o zasięgu globalnym

Materiał dotyczy Australii – jednak prowadzący jest Polakiem i do nas kieruje to pytanie. Tekst poniższy to wystąpienie Steva Allena ze SkyNews:

 

Mamy tu w kraju liderów, którzy nic nie zrobili, ale wzbudzili strach, oraz panikarstwo i niepokój. Nikt nie usiłował pocieszyć niewinnych i ufających Australijczyków wiadomościami, że 99% przypadków ma charakter łagodnych – a tylko jeden procent poważnych lub krytycznych.

W rzeczywistości, kiedy mówię do was dzisiaj, w ciągu ostatnich 24godzin brak nowych przypadków na terytorium stołecznym, pięć jest w Nowej Południowej Walii, na Terytorium Północnym,nie ma żadnego, tak jak w Queensland, na terytorium Australii Południowej jest jeden, żadnego w Tasmanii czy Australii Zachodniej. Poza Wiktorią, gdzie 11 osób jest w szpitalu i siedem na oddziale intensywnej terapii - a gospodarka się rozpada.

Panika próbuje nam powiedzieć, że będziemy mieli szczepionkę do połowy 2021 roku – żyjmy nadzieją. Lekarstwo jakie nam dano – to tylko strach! - a ludziom odebrano wolność, ich duch został zniszczony.

Lockdown wprowadzono bez przedstawienia dowodów, że działa. Błąd w pouczaniu ludzi – i zamiast usuwać te bezsensowne statystyki każdego dnia, straszyć wszystkich – czemu nie powiedzieć opinii publicznej, że na całym świecie jest 700 000 zgonów z powodu koronawirusa, ale jest

60 mln zgonów tak w ogóle na świecie co roku.

 

Dlaczego codziennie musimy recytować te przypadki? Czy jest jakaś inna choroba, której to dotyczy?

Rak? Do tej pory w tym roku jest 5,1 mln zgonów z powodu raka – nie otrzymujemy codziennych aktualizacji. To nic innego, jak chwyt polityczny, aby usprawiedliwić odebranie nam wolności, zamknąć nas, by być pewnym, że będziemy posłuszni – inaczej spotka nas kara.

Zdobyć władzę nad wszystkimi, którzy najprawdopodobniej nie zamierzają się poddać. Dlaczego nie powiedzieć Australijczykom, że 440 osób umiera w Australii każdego dnia? W ciągu sześciu miesięcy – 420 zgonów na koronawirusa…

Jeśli zamierzacie nas zarzucać liczbami, powiedzie nam ilu Australijczyków zostało pozbawionych pracy na podstawie decyzji rządu?

Ile firm zostało zmuszonych do bankructwa?

Ilu kredytów hipotecznych nie można spłacić

ile osób jest bezdomnych?

Jaki jest wzrost przemocy domowej?

A rozpad małżeństw i samobójstwa?

 

Jeśli lubicie liczby, wszyscy pseudoprzywódcy, podajcie nam wszystkie liczby i odpowiedzcie na jedno pytanie: jak myślicie, ile jesteśmy gotowi zapłacić za to wszystko?

Mamy do 360 mld do tyłu – co nie obejmuje kosztów 750 000 osób bez pracy, biznes jest pogrzebany, ludzie odbierają sobie życie.

Kiedy będzie już dość? Kiedy skoczy się to bzdurne przywództwo?

WYNOŚCIE SIĘ Z NASZEGO ŻYCIA!

Potrafimy zarządzać swoim dobrem. Zadaniem rządu jest dbanie o tych, którzy nie potrafią zadbać o siebie samych! Starsi poinni mieć pierwszeństwo w dostępie do tych usług

 

Zamiast tego rządy PIJANE OD WŁADZY próbują zarządzać naszym życiem, ale nie udaje im się.

Czas powiedzieć że nie cierpimy ich porażki

 

 

Czy to możliwe, że najpierw Wuhan a teraz Melbourne kreują wzór na PLANDEMIĘ ?! - YouTube

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • 5*
  "... ludzie odbierają sobie życie."-

  - A po co? Przecież to jedyne co mają!
 • All
  proszę przesłuchać cały zalinkowany materiał - niewykluczone, że jesteśmy o dni od wprowadzenia ponownego lockdownu połączonego z godziną policyjną - i wtedy, żeby cokolwiek zrobić trzeba będzie znacznie więcej odwagi i determinacji.
  Obowiązek na dziś dla każdego przywiązanego do świata, który chore, obłąkane kacze szury zamierzają zlikwidować - to obecność na sobotnim marszu w Warszawie - bez względu na podziały partyjne, czy jakiekolwiek inne!

  NIKT NICZEGO ZA NAS - DLA NAS - NIE ZROBI!
 • @JimA "must watch full video - "RNA vaccine.. patents..wow !!!... "
  https://youtu.be/OSF5pyxMLAI?t=248
  Bogumił Boguchwał
 • @Andrzej Tokarski
  Trzy tematy obecnie zmieniają rzeczywistość . " Epidemia " , 5 G , oraz pieniądz zero jedynkowy . Pełna inwigilacja o której nikt poprzednio nawet nie śnił . Do tego wypuszczono na wolność Dżina z butelki w postaci A.I. reszta dokona się sama . Salute Amigo 5*.
 • @Repsol 20:11:52
  :/!
 • Czy ktoś w Polsce ma jaja?
  Autor wyraźnie poszukuje. Pożyczyć chce?
  A jak odda zużyte?
 • @Repsol 20:11:52
  czołem, thanks
 • @Andrzej Tokarski
  Nawet jeśli Morawiecki powiedział by Polakom że to jest ogólnoświatowa akcja depopulacyjną, to 90 procent by nie uwierzyło, że to właśnie ich dotyczy.
 • @zadziwiony 12:39:04
  Ludzie żyją jeszcze w świecie którego już nie ma.. I nie widzą tego.
 • @zadziwiony 12:43:05
  ludzie są naprawdę przygnębiający...
 • @ Autor - 5*
  DK

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930