Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
415 postów 3151 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

The Dead Game - pandemia wirusa - czy - terror dewiantów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

u progu drugiej fali

The Dead Game – pandemia wirusa – czy – terror globalnych dewiantów?

 

...wołające coraz głośniej o nadzór psychiatryczny i pokoje bez klamek dla sprawców tej rzekomej pandemii bezobjawowej, jak się okazuje – fakty pojawiają się już niemal co dnia. Kolejnym gwoździem do trumny powinna stać się – bardzo popularna na Neonie (ponad 10 000 odsłon) dramatyczna wypowiedź włoskiego lekarza Roberto Petrella – w kilkuminutowym wywodzie opisująca wszystkie główne cechy tej zbrodniczej, opartej na całkowitej fikcji – globalnej operacji. Pojawiają się głosy – tu przytaczane – z Australii, pojawiają się masowe ruchy protestu, jak ostatnio w Berlinie i innych miastach – zarówno w na dobre już zbuntowanych Niemiec, jak i innych krajów: Francji, Włoch, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii.

 

Społeczeństwa mają dość, przestają się bać nieistniejącej – poza strachem podsycanym przez łajdackie media i takie same elity – pandemii. Coraz głośniej domagają się zatrzymania tego obłędu, oraz - co musi się stać – wskazania i ukarania winnych. Wszystkich winnych: globalistycznych przedsiębiorców-celebrytów wraz z ich skrytymi w cieniu mocodawcami – pracujących na ich usługach polityków, dziennikarzy siejących niedorzeczny terror, tysięcy lekarzy-łajdaków - łżących bezustannie i świadomie szkodzących swoim pacjentom. Polityków pozorujących działanie przeciw rzekomej pandemii – jak choćby prezydent Trump – na rozkaz swoich przełożonych bez wahania zabijający irańskiego generała Sulejmaniego – ale nie potrafiący przez już niemal 8 miesięcy zatrzymać i uniemożliwić dalsze działanie kogokolwiek z kręgu napędzającego tę globalną zbrodniczą grandę.

Przecież ci wszyscy ludzie stale działają, na globalną skalę szykują drugie jesienno-zimowe uderzenie w społeczeństwa całego świata – i NIKT

z wpływowych znanych postaci polityki, mediów, świata choćby celebrytów uważających się – z racji umiejętności grania innych postaci, lub śpiewania piosenek - za uprawnionych do wypowiadania się na sprawy całej ludzkości – nikt nie ma śmiałości wyjść i powiedzieć: OPAMIĘTAJCIE SIĘ! NIE WIERZCIE IM! TO WSZYSTKO JEST KŁAMSTWEM!

 

Nie ma takich postaci. Tracę resztkę sympatii do mojego ulubionego tenisa – gdy widzę paradę idiotów tenisistów i tenisistek łażących po pustych pokojach i stadionach – w maskach… udzielających wywiadów – w maskach. I spoza tych masek nie mających NIC do powiedzenia.

 

Stary despota i zamordysta Aleksandr Łukaszenka w tym obłąkanym cyrku wyrasta na krynicę wolności i demokracji, ostatnią nadzieję Białych i cywilizacji Europy – a może i świata – zanim obrócą go w ruinę szaleńcy, co prawda przeważnie biali - ale rękami otumanionych bez reszty kolorowych hord, które nie są w stanie pojąć, kto

i do jakich celów spuścił je ze smyczy – i że po wykonaniu zadania,, ci, którzy przeżyją - wrócą do niewolnictwa gorszego, niż to, którego doświadczali ich przodkowie. Więc tymczasem pozwala się im hasać do woli…

 

Nieszczęsny prezydent Łukaszenka tak dalece stał się tym globalnym bandziorom nienawistny, że ściągnięto wojska na granicę jego kraiku, otoczono go – żeby widział: od zachodu wojska amerykańskie sprowadzone przez polskojęzycznych zdrajców, prowadzone przez żołnierza Chabad – Trumpa, od wschodu hufce bratniej Rossiji – ale stary lis wie, że za nimi i nad nimi stoi żołnierz Chabad Putin. Na łączach propozycje korupcyjne za poddanie kraju globalnemu obłędowi kierowane od gangu Gates Soros Company…. - a na ulicach tysiące opłaconych już do zrobienia Majdanu - żołnierzyków tego gangu.

 

A w środku on – i garść wiernych wojsk – i odurniałe do cna społeczeństwo białoruskie NIE MAJĄCE POJĘCIA, co kryje się za hasłami wolności, postępu i demokracji… - NIE ROZUMIEJĄCE, że dziś powinni bronić swego starego tyrana do końca - bo tylko on może uchronić Białoruś przed unicestwieniem.

 

To jest miara tego przestępczego szaleństwa: nieistniejący wirus, nieistniejące ofiary, bezobjawowa infekcja, puste szpitale, nieskuteczne , zbędne maski, akty prawne niezgodne z prawem, działania elit niezgodne z żadnym pojęciem o etyce, czy wprost – prawdzie. Terror mediów, terror służb, nadużycia prawa, kłamstwa serwowane jako prawda – dziś Onet publikuje wykładnię z której wynika, że osoby uchylające się od noszenia kretyńskich naryjców są – socjopatami, szkodzą całości odurniałego roju – czyli proces szczucia bezczelnym kłamstwem jednych na drugich trwa w najlepsze – czyli najgorsze.

 

Wczoraj byłem w miasteczku na zakupach, poczcie itd. - w kilku punktach – zmieniło się o tyle, że jeszcze tydzień, dwa temu widziało się osoby nie noszące naryjców – ale wczoraj byłem już tylko ja – reszta w kagańcach, również na ulicach, gdzie nie ma obowiązku...idioci w samochodach łączący naryjec z przyłbicą – patrzyłem oczom nie wierząc - skutki ślepej wiary w szklanego boga (cyt. dr Czerniak) były aż nadto przygnębiające.

A wszystko to w czasie, gdy świat zaczyna budzić się i stawiać opór – a w Warszawie – ile osób było na proteście? Świat się obroni, ale Polska upadnie, bo sobotni browar i grill  milionów bezmózgich kretynów   był ważniejszy?

 

Pod wystąpieniem dr Petrella widziałem przerażone skamlania różnych, co spali smacznie i nagle się obudzili – to im napisałem: skamlecie – a gdzie byliście przez te wszystkie miesiące, gdy te informacje były publikowane. I nie myślę tylko o sobie i tym cyklu. Kolega z Neonu RAM stale publikował świetne tłumaczenia, pani Ewa Pawela regularnie wypowiadała się na temat zagrożeń, Janusz Zagórski, korespondencje i wywiady TV wRealu, Głos Obywatelski….Media Narodowe, nawet Nczas Tomasza Sommera coś tam, choć z opóźnieniem kojarzył…. To gdzieście byli?

 

Teraz oni mają wszystko dopięte – jest 5G, są wojska, przeszkolona Policja z ostrą amunicją co ją schowano w Antonowie za maseczkami, jest przerażone społeczeństwo, gotowe akty bez-prawne, wszechobecna inwigilacja elektroniczna… atomizacja społeczeństwa oparta o zadufaną głupotę – ile razy, gdy komuś próbowałem coś wytłumaczyć – widziałem w oczach tępy opór – wiem lepiej, nie będziesz mi mówił…. nie ma sprawy, myślałem - przypomnisz sobie jak po ciebie przyjdą…

 

Kolejną błędną ścieżką utrudniającą zrozumienie skali i okrucieństwa zagrażającego nam UNICESTWIENIA LUDZKOŚCI – bo tak należy rozumieć ten obłąkany zamiar – jest całkowicie błędne definiowanie postaw – rozmywające istotę sprawy i ostrość widzenia rzeczy jakimi są. Otóż – wbrew temu, co się mówi – za tą operacją nie stoją żadni MASONI ani LUCYFERIANIE ani OŚWIECENI.

To są – jak już wcześniej pisałem – ograniczeni umysłowo technokratyczni psycho- i socjopaci – którzy kiedyś uwierzyli, że celem życia ludzkiego jest posiadanie jak największego majątku, oraz folgowanie wszelkim swoim, choćby najpaskudniejszym namiętnościom,znanym już ogółowi  – pedofilii, kanibalizmowi, masowym zbrodniom przeciwko ludzkości, zbrodniczym wojnom prowadzonym wyłącznie dla zysku – i z tego uczynili swoje credo, temu zaprzedali dusze. Z czasem uznali, że do pełni szczęścia potrzebują jeszcze władzy – absolutnej – żeby nikt nigdy nie mógł ich zdemaskować.

Znaleźli sobie podobnych  dewiantów -i zaczęli budować sieć – technologiczną sieć kłamstwa, podstępu i zniewolenia.Więc teraz, gdy ta sieć jest gotowa - oni się nie cofną - chyba, że zostaną powstrzymani. Opanowali media, naukę, medycynę, przepoczwarzyli je w pokraczne karykatury, wniknęli we wszelkie struktury, jakie mogą im być potrzebne. Tak, by mysz się im nie wymknęła.

 

Ale tak samo jak idea Solidarności została podstępnie przejęta i zawłaszczona przez ludzi nic z nią nie mający wspólnego – w celu jej obezwładnienia i rozbicia, jak się dziś okazuje – skutecznego - analogicznie przejęto szyldy masonerii, lucyferianizmu, również przecież chrześcijaństwa – wszelkie szyldy, które ułatwiają wprowadzenie mas całego świata w błąd i doprowadzenie ich do miejsca z którego już nie zdołają uciec.

To nie nic wspólnego ani z masonerią, ani z lucyferianizmem, ani z chrześcijaństwem,wystarczy poczytać definicje – może nawet niewiele z satanizmem. To ciężka,zbrodnicza dewiacja, która powinna być – moim zdaniem – leczona klinicznie – w całkowitym odosobnieniu.

 

ostatni dzwonek – wszyscy stoimy u progu piekła – BUDZIĆ SIĘ!

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • W moim mieście
  Też coraz większe zduraczenie, coraz więcej namordników nawet na rowerach....
  Dołożę jeszcze raz ten link
  https://youtu.be/HoiGlVzOycE
 • „w oczach tępy opór”
  Powyższy wpis jest najbardziej płomiennym nawoływaniem do przejrzenia na oczy i tym samym - do walki o wolność, jakie przeczytałam w ciągu ostatnich miesięcy.

  Żyjemy w przełomowym punkcie, kiedy nie tylko wolność jest zagrożona, ale także samo istnienie ludzkości, bo nawet ci - po planowanej wielkiej depopulacji, którym będzie dane przetrwać, staną się cyborgami, a nie ludźmi.

  Szczególnie w obliczu coraz to nowych faktów ukazujących oszustwo tej rzekomej pandemii i motywacje jej twórców, zaiste zadziwia bierność, szczególnie pobożnych mas - kiedy dzieło Boga, którego uważają za Stwórcę, jest zagrożone. Bo zmiana dzieła Stwórcy, którym jest Człowiek, rodzaj ludzki - jest największym wyzwaniem przeciwko Niemu, jake kiedykolwiek miało miejsce w dziejach ludzkości, a właśnie stoimy u progu takiej alternatywy - być albo nie być rodzaju ludzkiego.

  A masy, wyłączywszy logiczne myślenie, czy choćby zdrowy rozsądek, śpią, zahipnotyzowane błękitnymi ekranami telewizorów...

  Dziękuję za ten wpis, który oby nie pozostał głosem wołającym na puszczy!
 • @zadziwiony 13:03:16
  czemu usunął Pan swój komentarz pod tekstem o dr Petrelli? - pytam z czystej ciekawości - bo jakoś nie jestem w stanie pojąć intencji - a cenne jest rozumieć intencje czynów


  pozdrawiam dziękując za wizytę
 • @Lotna 13:11:41
  obserwowanie zachowań ludzkich jest coraz bardziej przygnębiające

  dziękuję za wizytę
 • ?
  szkoda że ten co postawił pałę nie miał odwagi się przedstawić - a może przedstawić argumentów - czyżby ich nie miał...
 • ich plany nie są bezobjawowe;
  W codziennych dawkach swej propagandy nazywanych "news", MSM zdają się niejako przyzwyczajać ludzi do sytuacji gdzie: to już w sumie mało istotne jest, że:
  dzieci i studenci nie mogą kontynuować normalnej nauki (jaka by ona nie była) i są miesiące do tyłu;
  chorzy nie mogą kontynuować leczenia lub mają je drastycznie okrojone, trudno nawet oszacować ile osób zmarło z braku pomocy;
  miliony pracowników potraciło pracę i nigdy jej już nie odzyskają;
  miliony lokatorów otrzymały nakazy eksmisji gdyż nie sa w stanie płacic czynszów;
  drobni właściciele biznesów w ogromnym procencie już pobankrutowali;
  starcy w domach opieki umierają bez możliwości zobaczenia się z bliskimi;
  młodzi nie mogą zakładać rodzin z uwagi na ograniczenia w kontaktach międzyludzkich;
  fala samobójstw i ucieczki w narkotyki i alkohol osiąga rekordowe rozmiary;
  straty w większości dziedzin gospodarki są astronomiczne;
  itd, itd.;
  Wszystko to zdaje się jasno sugerować przekaz: po prostu to już nie powinno mieć dla nas znaczenia w obliczu tego co nas czeka (co nam przygotowano).
 • @ Autor - 5*
  Przy zakopiance w Nowym Targu

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2020/08/5f4628cc0e315_p-e1598615792136.jpg
  ______________________

  Powinniśmy podjąć jakąś wspólną akcję złożenia pozwu do sądu przeciw rządowi za łamanie prawa - art.31 p3. Konstytucji RP.

  https://www.dogmatykarnisty.pl/2020/05/obowiazek-zaslaniania-ust-i-nosa/
 • @Nibiru 13:43:20
  no to czas się budzić...zanim nas obudzą - strzykawą
 • @Rzeczpospolita 13:52:03
  niestety, potrzebujemy do tego odważnych prawników - a w tym środowisku też cisza - i obrazki sędziów prowadzących rozprawy w naryjcach I przyłbicach

  - a w Europie akie pozwy są
 • @Andrzej Tokarski 13:19:39
  Nic nie usuwałem ostatnio. Nie pamiętam też co tam napisałem
  Ostatnio bazgram w złości z powodu tabunu debili koło mnie i z nerwów nie wszystko pamiętam.
 • @zadziwiony 14:35:17
  nie ma sprawy, tak spytałem, bo się zdziwiłem, że po kilku dniach znikł...
 • Skuteczny opór
  może wystąpić tylko jeśli za jego organizację wezmą się samorządy!!!
  One mają:
  1. Kasę
  2. Środki transportu
  3. Media lokalne
  4.Ludzi zatrudnionych na etacie
  5. Strażników miejskich
  Początek zrobił prezydent Zielonej Góry, publicznie demaskując kłamstwo korony.
  Gdyby ten człowiek rozpoczął akcję konsolidacji samorządów wokół sprawy przywrócenia normalności, to niewykluczone, że dało by to początek jakiemuś społecznemu ruchowi samoobrony.
  Czy będzie on miał tyle odwagi i chęci by zapoczątkować ruch samoobrony?
  Czy inni prezydenci miast poprą go? Jak zachęcić samorządowców do działania?
  Jeśli samorządy nie wystąpią w obronie państwa, obywateli oraz swoich "małych ojczyzn", to innych sił zdolnych przeciwdziałać destrukcji obecnego rządu, w państwie nie ma!
  Obywatele z osobna nic nie wskórają, żadne protesty nie robią na zdradzieckich władzach żadnego wrażenia.
  Trzeba oddolnie zorganizować państwo polskie, czego mogą dokonać tylko samorządy. Jeśli i one zawiodą (co jest wielce prawdopodobne) - to jesteśmy zgubieni!
 • @władek 15:20:03
  racja, jednak samorządy muszą mieć wsparcie w ludziach - to jest tak, jak z tą histori, którą kiedyś opisywałem z warszawskiego marszu przedsiębiorców: było kilkadziesiąt osób - i te osoby wołały do policjantów - dlaczego się do nas nie przyłączycie?

  - to im policjant odpowiedział - jak was będzie kilkaset tysięcy, to się przyłączymy - ale na razie - to do kogo mamy się przyłączyć?

  samorządowiec jest w identycznej sytuacji - jak będzie walczył sam - to zaraz mu znajdą koronawirusa - i zamkną .... ale jak za nim stanie tłum...rozmowa będzie inna
 • @Andrzej Tokarski 15:30:36
  "..
  samorządowiec jest w identycznej sytuacji - jak będzie walczył sam - to zaraz mu znajdą koronawirusa - i zamkną .... ale jak za nim stanie tłum...rozmowa będzie inna...
  Oczywiście, ale żeby stanął tłum, ten tłum ktoś musi obudzić z letargu.
  Internet nie obudzi ludzi z letargu, samorządy - być może tak!
  Obawiam się, że niestety i samorządy zawiodą, odwaga bardzo zdrożała rozum też!
  Znikąd żadnej nadziei!
 • @władek 15:45:27
  ...zatem każdy powinien zrobić tyle ile może -

  - by mógł powiedzieć jak mcMurphy przed lobotomią, ale po nieudanej próbie wybicia ściany umywalką - "przynajmniej spróbowałem"
 • dialogi na cztery nogi i maseczkę
  dialog na komisariacie:

  policjant: proszę założyć maseczkę
  -nie gdyż jest to bezprawne, zgodnie z Konstytucją, doktryną o źródłach prawa, wykładnią rzecznika praw obywatelskich i wielu prawników

  - to ja na pana nakładam mandat za brak maseczki

  - to ja odmawiam przyjęcia i wnoszę o skierowanie sprawy do sądu

  - to ja z panem nie będę rozmawiał jeżeli pan nie założy maseczki

  - to ja wezwę patrol policji, żeby pana ukarała mandatem za bezprawną odmowę wykonania czynności służbowych i dyskryminację bez podstawy prawnej - oraz przekroczenie uprawnień połączone z niedopełnieniem obowiązków wynikających z art 231 Kodeksu Karnego oraz z ustawy o policji....
 • @Andrzej Tokarski 15:58:20
  - jaki był efekt tego, jedynego w swoim rodzaju, dialogu?
 • @Lotna 16:08:28
  ...wstrząsający...jęk...........................................
 • @Lotna 16:08:28
  I can't breathe :-)
 • @Nibiru 16:29:22
  :))
  Ciekawa jestem, czy tu w Kanadzie znaleźliby się tacy odważni, którzy by chcieli przywołać patrol policji ze skargą na posterunkowego, a już szczególnie w sprawie namordnika. Raczej wątpię, bo z ego co obserwuję, stan świadomości Kanadyjczyków jest po prostu tragiczny, natomiast policja bezkarnie hula, rozdając nielegalne mandaty w prawo i w lewo. Diabli wiedzą, gdzie się podziali wszyscy prawnicy zarabiający $350 i więcej na godzinę, czy sądzą, że ich to wszystko nie dotyczy?
 • @Lotna 16:55:11
  cyt.: "Ciekawa jestem, czy tu w Kanadzie znaleźliby się tacy odważni, którzy by chcieli przywołać patrol policji ze skargą na posterunkowego, a już szczególnie w sprawie namordnika"

  Znaleźć to by się znaleźli, tylko po co draźnić "psa" i narażać się bez sensu. "Pies" to mało skomlikowany byt i System postawił go na posterunku w określonym celu. Wymiar sprawiedliwości też działa w imieniu Systemu, a jacyś pojedyńczy nieoportunistyczni prawnicy, prokuratorzy czy sędziowie tylko potwierdzają regułę.

  cyt. "z ego co obserwuję, stan świadomości Kanadyjczyków jest po prostu tragiczny".

  I tak i nie. Ponad 50% populacji nie jest urodzona w Kanadzie i często przybyła z krajów gdzie władzy z definicji się nie ufa. Wśród młodych Kanadyjczyków też jest mnóstwo nieufności do władz, gdyż widzą na jakie upokorzenia ich skazano. Mają porównanie jak żyło pokolenie ich rodziców, którzy w wieku 18 lat, jeśli chcieli, mogli się usamodzielnić (była praca, mieszkania, tanie czesne), a obecnie coraz większy procernt mieszka kątem u rodziców i nie jest w stanie założyć rodziny, znaleźć solidnej pracy i po prostu wnosić wkład do dobrobytu kraju wkładem talentu i płaconych podatków.
 • @Andrzej Tokarski
  Przestałem się już dziwić .Salute 5* https://pl.aleteia.org/2019/05/28/kompostowanie-ludzkich-zwlok-nowy-trend-zyskuje-zwolennikow/
 • @Repsol 17:35:19
  Ave! - już się obawiałem, że Cię na jaką kwarantannę zapudłowali...;)
 • CZYTAJ TO!!!
  Czerwony Korsarz pisze:

  Do czego naprawdę służą TESTY WYMAZOWE PCR , tego się dowiecie poprzeczytaniu poniżsczego tekstu!Warto pomyśleć logicznie i zastanowić sie co Władze z NAMI ROBIĄ!?


  Nigdy nie daj sobie zrobić testów na Covid


  Testy COVID - wprowadzane na całym świecie, mniej więcej zgodnie z planem "1-3-30" Fundacji Rockefellera , są głównym narzędziem obecnej fazy operacji "Koronavirus". Im więcej osób przebadano, tym więcej odnotowano pozytywnych przypadków, co podsyca oficjalną opowieść o panice i podtrzymuje strach, aby usprawiedliwić jeszcze większą tyranię.

  Jednak może się też dziać coś innego. Musimy zadać sobie pytanie, czy te testy COVID są w rzeczywistości sprytnym sposobem uzyskania tajnego dostępu do wnętrza naszych ciał, zwłaszcza do naszych mózgów. Używane wymazy z nosa (zwane nosowo-gardłowymi lub ustno-gardłowymi) są niewiarygodnie długie (około 6 cali lub 15 cm), co oznacza, że sięgają do samego końca naszych gardeł. Czy jest jakiś medyczny powód, dla którego wymazy muszą mieć taką długość? Te konkretne testy COVID to testy PCR . Czy te testy COVID mogą posłużyć do potajemnego zakażania ludzi (jakimś czynnikiem chorobotwórczym), dostarczania szczepionki (którą, jak twierdzą, wciąż opracowują), a nawet wszczepiania ludziom (za pomocą nanotechnologii, takiej jak mikroczipy)?

  Testy COVID: celowanie lub uzyskiwanie dostępu do płytki Cribriform?

  W anatomii człowieka płytka sitowata to kość środkowa, ważna zarówno jako część czaszki, jak i nosa, która przenosi nerwy węchowe, przenoszące zmysł węchu. To bardzo delikatna i krucha część ciała. Dlaczego, testy COVID zawierają wymaz (wyściełany patyczek), którym można szturchać i złamać tę delikatną kość? Czy to możliwe... ponieważ płyta sitowa umożliwia dostęp do mózgu? Jim Stone niedawno nawiązał do tego w poście zatytułowanym Test na koronawirusa nie jest wiarygodny i prawdopodobnie będzie dotyczył tajnego dostępu do mózgu, zamieszczone na tej stronie internetowej :

  „Twierdzą, że wirus niszczy system nerwowy dużej części ludzi, pozostawiając trwałe problemy neurologiczne i uszkodzenia mózgu". Ale chciałbym zapytać - czy to naprawdę wirus to robi, czy też testy to robią?

  Ludzie, w wielu przypadkach, sam test (prawdopodobnie są różne typy), ale w wielu przypadkach to on, może powodować uszkodzenie mózgu. Łatwo to wyjaśnić

  Wiele testów (wszystkie z nich używają niewiarygodnie długiego „wymazu”) pobiera próbki z płytki sitowej, czyli kości o grubości milimetra w górnej części jamy nosowej, która jest perforowana wieloma otworami, które przechodzą bezpośrednio do jamy mózgu. Przez te otwory przechodzą nerwy węchowe, a jest ich wiele (kość jest podobna do grubego ekranu). Jeśli chciałbyś sabotować kogoś przez zaszczepienie tajnego wirusa mózgu, nanotechnologii lub wszczepienie komuś chipa, byłoby to właściwe miejsce, ponieważ, być może lekarz mógłby to zrobić, ale ludzie z pewnością nie mógłby tego zrobić bez perforacji tej bardzo cienkiej kości (to nie jest tak naprawdę nawet kość, to mniej więcej połowa nerwów) i każdy, kto próbowałby dokonać ekstrakcji tego miejsca - to wywoła duży ból .

  Wszelkie chemikalia, wirusy, nanotechnologia lub cokolwiek innego, co chcą tam umieścić, będą miały natychmiastowy dostęp do mózgu i możesz zapomnieć o wydostaniu się tego, gdy już się pojawi, jest w środku. Po umieszczeniu byłoby dosłownie bezpośrednio w mózgu i wejdzie od razu.

  Ludzie narzekają, że testy są potwornie bolesne, a ból utrzymuje się przez wiele dni. Z jakiego powodu testy musiałyby dotykać najbardziej dostępnej dla mózgu części ludzkiego ciała? Czy te, które naprawdę w ogóle przeprowadzają testy? Testy DNA wykonuje się za pomocą zwykłego wymazu z ust i myślenie, że jakikolwiek test na obecność wirusa - kiedy rzekomo można go rozsiewać przez kaszel - nie będzie taki sam, jest śmieszne. Coś jest nie tak z tymi testami.

  MUSZĄ BYĆ fałszywe (a przynajmniej te, które dosłownie "wymazują" mózg). Nic dziwnego, dlaczego boli przez wiele dni i GEE, przy okazji przybijanie nerwów węchowych przez to, co jest na tym waciku, jest prawdopodobnie tym, co powoduje, że ludzie na stałe tracą węch.

  ZDROWY ROZSĄDEK. Założę się, że nie wiedziałeś, jak okropny jest ten test. Unikaj testu za wszelką cenę.

  OK, przejrzałem ten artykuł kilka dni temu i wtedy go odrzuciłem… Nie mogłem pojąć możliwości, że te potwory używały swoich barbarzyńskich metod „testów PCR” jako sposobu na USZKODZENIE naszych mózgów… Odkładając na bok etykę, nie widziałem nawet tych obrzydliwych stworzeń, które schyliły się do tak okropnego niskiego poziomu…. Ale znowu mamy do czynienia z potworami bez ludzkiego sumienia, prawda?

  Oto kolejny cytat z tej samej strony internetowej (ale ten nie pochodzi od Jima Stone'a):

  „… Przeprowadzili„ testy ”, wkładając 6-CALOWY (15 cm) wymaz do KAŻDEGO nozdrza, aż dotarł do tylnej części ich nosa. Następnie testujący przekręcali wymazy przez około 10-15 sekund w każdym nozdrzu…. Następnie usunęli wymazy i włożyli je do probówek, aby wysłać je do laboratoriów w celu „analizy”…. Naprawdę musiałem się zatrzymać i pomyśleć przez chwilę… DLACZEGO, musieliby w pierwszej kolejności wkładać tak długi wymaz aż do tylnej części dróg nosowych? A potem skręcanie wymazów z tego podniebienia w tylnej części kanału nosowego o tkankę miękką również wydaje mi się bardzo barbarzyńskie! Czy sam ten ruch spowodowałby uszkodzenie podniebienia i prawdopodobnie stworzyłby znacznie gorszy scenariusz niż to, co zrobiłby ten „wirus”?

  I wszyscy ludzie, z którymi rozmawiałem, opowiedzieli mi tę samą historię, że mieli „bóle głowy”, a w niektórych przypadkach nudności i silny ból zatok, które nastąpiły…. Ponieważ zawsze cierpiałem na zatokowe bóle głowy i od lat odczuwam taki ból w tylnej części jamy nosowej, wiem, przez co przechodzą …… A wszystko to tylko po to, aby pobrać „próbkę” tego rzekomego wirusa RNA zweryfikować, że ktoś jest pozytywny? Znowu wydaje się to dość barbarzyńskie i według mnie istniałby o wiele prostszy sposób na pobranie próbek tkanek niż uszkodzenie tylnej części jamy nosowej! ”

  W tych testach COVID jest coś bardzo podejrzanego. Musimy przynajmniej pamiętać, że partie testów COVID zostało udowodnione, że są skażone, czasami samym koronawirusem (np. W USA i Wielkiej Brytanii ) - chociaż weryfikatorzy faktów twierdzą, że `` wirus '' nie mógł rozprzestrzeniać się ani infekować ludzi , po prostu spraw, aby wyniki testów były nieskuteczne. Biorąc pod uwagę cel NWO (Nowy Porządek Świata), jakim jest populacja całkowicie mikroczipowana, nie pomijałbym spiskowcom NWO prowadzenia tak przerażającej i tajnej metody wszczepiania ludziom bez ich wiedzy pod pozorem pomocy im.

  Autor - Makia Freeman . Źródło: stateofthenation.co

  Chociaż Cały Świat Polega Na RT-PCR W Celu „Zdiagnozowania” Zakażenia Sars-Cov-2, Nauka Jest Jasna: Nie Nadają Się Do tego celu

  Blokady i środki higieniczne na całym świecie opierają się na liczbie przypadków i współczynnikach śmiertelności stworzonych przez tak zwane testy SARS-CoV-2 RT-PCR stosowane do identyfikacji pacjentów „pozytywnych”, przy czym „pozytywny” jest zwykle utożsamiany z „zakażonym”. ” Jednak po dokładnym przyjrzeniu się faktom można wyciągnąć wniosek, że te testy PCR są bez znaczenia jako narzędzie diagnostyczne do określenia rzekomej infekcji rzekomo nowym wirusem o nazwie SARS-CoV-2.

  NIESKOŃCZONA „TEST, TEST, TEST…” MANTRA

  Podczas briefingu medialnego na temat COVID-19 16 marca 2020 r. Dyrektor generalny WHO dr Tedros Adhanom Ghebreyesus powiedział: „Mamy prosty komunikat dla wszystkich krajów: test, test, test”.

  Wiadomość została rozpowszechniona w nagłówkach gazet na całym świecie, na przykład przez Reuters i BBC .
  Jeszcze 3 maja moderator czasopisma" heute" - jednego z najważniejszych magazynów informacyjnych w niemieckiej telewizji - przekazał swoim słuchaczom mantrę "dogmatu" o koronie z upomnieniem:

  „Testuj, testuj, testuj - takie jest obecnie credo i jest to jedyny sposób, aby naprawdę zrozumieć, jak bardzo rozprzestrzenia się koronawirus”.

  Wskazuje to na to, że wiara w trafność testów PCR jest tak silna, że równa się religii, która praktycznie nie toleruje żadnych sprzeczności.

  Ale powszechnie wiadomo, że religie dotyczą wiary, a nie faktów naukowych. I jak powiedział Walter Lippmann, dwukrotny zdobywca nagrody Pulitzera i być może najbardziej wpływowy dziennikarz XX wieku : „Gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele”.

  Tak więc na początek jest bardzo niezwykłe, że sam Kary Mullis, wynalazca technologii reakcji łańcuchowej polimerazy (PCR), nie myślał inaczej . Jego wynalazek przyniósł mu w 1993 roku nagrodę Nobla w dziedzinie chemii.

  Niestety, Mullis zmarł w zeszłym roku w wieku 74 lat, ale nie ma wątpliwości, że biochemik uznał PCR za niewłaściwy do wykrycia infekcji wirusowej .

  Powodem jest to, że zamierzonym zastosowaniem PCR było i nadal jest zastosowanie jej jako techniki produkcyjnej, zdolnej do replikacji sekwencji DNA milionów i miliardów razy, a nie jako narzędzia diagnostycznego do wykrywania wirusów.

  Jak ogłaszanie pandemii wirusów na podstawie testów PCR może zakończyć się katastrofą, opisała Gina Kolata w swoim artykule w New York Times z 2007 roku Wiara w szybki test prowadzi do epidemii, której nie było .

  BRAK OBOWIĄZUJĄCEGO ZŁOTEGO STANDARDU

  Co więcej, warto wspomnieć, że testy PCR stosowane do identyfikacji tzw. Pacjentów z COVID-19 przypuszczalnie zakażonych tak zwanym SARS-CoV-2 nie mają ważnego złotego standardu, z którym można by je porównać.

  To jest podstawowa kwestia. Należy ocenić testy, aby określić ich dokładność - a dokładnie mówiąc ich „czułość” [ 1 ] i „swoistość” - poprzez porównanie ze „złotym standardem”, czyli najdokładniejszą dostępną metodą.

  Na przykład w przypadku testu ciążowego złotym standardem byłaby sama ciąża. Ale jak na przykład australijski specjalista od chorób zakaźnych Sanjaya Senanayake stwierdził w wywiadzie dla ABC TV w odpowiedzi na pytanie „Jak dokładne są testy [COVID-19]?” :

  „Gdybyśmy mieli nowy test na wychwytywanie [bakterii] gronkowca złocistego we krwi, to mamy już posiewy krwi, to jest nasz złoty standard, którego używamy od dziesięcioleci i moglibyśmy porównać ten nowy test z tym. Ale w przypadku COVID-19 nie mamy testu na złoty standard ”.

  Potwierdza to Jessica C. Watson z Bristol University. W swoim artykule „Interpretowanie wyniku testu COVID-19” , opublikowanym niedawno w The British Medical Journal , pisze, że „brakuje tak jednoznacznego,„ złotego standardu ”testów na COVID-19”.

  Jednak zamiast klasyfikować testy jako nieodpowiednie do wykrywania SARS-CoV-2 i rozpoznania COVID-19 lub zamiast wskazywać, że tylko wirus, udowodniony poprzez izolację i oczyszczanie, może być solidnym złotym standardem, Watson twierdzi z całą powagą, że , „Pragmatycznie” sama diagnoza COVID-19, szczególnie obejmująca samo badanie PCR, „może być najlepszym dostępnym„ złotym standardem ”.” Ale to nie jest uzasadnione naukowo.

  Pomijając fakt, że przyjęcie samego testu PCR jako części złotego standardu oceny testu PCR jest wręcz absurdalne, nie ma żadnych charakterystycznych, specyficznych objawów COVID-19, jak nawet ludzie tacy jak Thomas Löscher, były szef Ustąpił nam Zakład Infekcji i Medycyny Tropikalnej Uniwersytetu w Monachium i członek Federalnego Stowarzyszenia Internistów Niemieckich [ 2 ].

  A jeśli nie ma charakterystycznych, specyficznych objawów COVID-19, diagnoza COVID-19 - w przeciwieństwie do stwierdzenia Watsona - nie może służyć jako ważny złoty standard.

  Ponadto „eksperci”, tacy jak Watson, przeoczają fakt, że jedynie izolacja wirusa, jest jednoznacznym dowodem na obecność wirusa, i to może być tylko złotym standardem.

  Dlatego zapytałem Watsona, w jaki sposób diagnoza COVID-19 „może być najlepszym dostępnym złotym standardem”, jeśli nie ma charakterystycznych, specyficznych objawów COVID-19, a także czy sam wirus, czyli izolacja wirusa, nie byłby najlepszy dostępny / możliwy złoty standard. Ale nie odpowiedziała jeszcze na te pytania - pomimo wielu próśb.

  Nie odpowiedziała jeszcze na nasz post "szybkiego reagowania" na artykuł, w którym poruszamy dokładnie te same kwestie, chociaż napisała do nas 2 czerwca : „Postaram się odpowiedzieć później w tym tygodniu, kiedy będę miał okazję. ”

  BRAK DOWODU NA ISTNIENIE WIRUSOWYM RNA

  Teraz pytanie brzmi: co jest wymagane najpierw do izolacji / zabezpieczenia wirusa? Musimy wiedzieć, skąd pochodzi RNA, dla którego kalibrowane są testy PCR.

  Jako podręczniki (np. White / Fenner. Medical Virology, 1986, s. 9), jak również czołowi badacze wirusów, tacy jak Luc Montagnier czy Dominic Dwyer, stwierdza się , że oczyszczanie cząstek - czyli oddzielenie obiektu od wszystkiego innego, co nie jest tym obiektem , jak na przykład laureatka Nagrody Nobla Marie Curie oczyściła 100 mg chlorku radu w 1898 r. poprzez ekstrakcję go z ton blendy smołowej - jest niezbędnym warunkiem wstępnym do udowodnienia istnienia wirusa, a tym samym do udowodnienia, że RNA z danej cząstki pochodzi z nowego wirusa.

  Powodem tego jest to, że PCR jest niezwykle czuły, co oznacza, że może wykryć nawet najmniejsze fragmenty DNA lub RNA - ale nie może określić, skąd te cząstki pochodzą . Należy to wcześniej ustalić.

  A ponieważ testy PCR są kalibrowane pod kątem sekwencji genów (w tym przypadku sekwencji RNA, ponieważ uważa się, że SARS-CoV-2 jest wirusem RNA), musimy wiedzieć, że te fragmenty genów są częścią poszukiwanego wirusa. Aby to wiedzieć, należy przeprowadzić prawidłową izolację i oczyszczenie domniemanego wirusa.

  W związku z tym poprosiliśmy zespoły naukowe z odpowiednich artykułów, do których odsyła się w kontekście SARS-CoV-2, o dowód, czy zdjęcia mikroskopowe elektronowe przedstawione w ich eksperymentach in vitro pokazują oczyszczone wirusy.

  Ale żaden zespół nie mógł odpowiedzieć na to pytanie „tak” - i uwaga, nikt nie powiedział, że oczyszczenie nie jest koniecznym krokiem. Otrzymaliśmy tylko odpowiedzi typu „Nie, uzyskaliśm obrazu z y mikroskopu elektronowego pokazującego stopień oczyszczenia” (patrz poniżej).

  Badanie 1: Leo LM Poon; Malik Peiris. „Pojawienie się nowego ludzkiego koronawirusa zagrażającego zdrowiu ludzkiemu” Nature Medicine , marzec 2020
  Autor odpowiadający: Malik Peiris
  Data: 12 maja 2020 r
  Odpowiedź: „Obraz to wirus wyrastający z zakażonej komórki. To nie jest oczyszczony wirus ”
  .
  Badanie 2: Myung-Guk Han i wsp. „Identyfikacja koronawirusa wyizolowanego od pacjenta w Korei za pomocą COVID-19”, Osong Public Health and Research Perspectives , luty 2020 r.
  Autor odpowiadający: Myung-Guk Han
  Data: 6 maja 2020 r
  Odpowiedź: „Nie mogliśmy oszacować stopnia oczyszczenia, ponieważ nie oczyszczamy i nie koncentrujemy wirusa hodowanego w komórkach”.

  Badanie 3: Wan Beom Park i wsp. „Izolacja wirusa od pierwszego pacjenta z SARS-CoV-2 w Korei”, Journal of Korean Medical Science , 24 lutego 2020 r.
  Autor w odpowiedzi: Wan Beom Park
  Data: 19 marca 2020 r
  Odpowiedź: „Nie uzyskaliśmy obrazu z mikroskopu elektronowego pokazującego stopień oczyszczenia”.

  Badanie 4: Na Zhu et al., „A Novel Coronavirus from Patients with Pneumonia in China”, 2019, New England Journal of Medicine , 20 lutego 2020 r.
  Autor odpowiadający: Wenjie Tan
  Data: 18 marca 2020 r
  Odpowiedź: „[Pokazujemy] obraz osadzonych cząstek wirusa, a nie oczyszczony”.

  Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj artykuł tutaj , lub tu - Wadliwe testy PCR na "covid19"

  Źródło, zdjęcie : BPA-pathology.com przez -CC - humansarefree.com
  18Lubię to


  za:https://prezydent.neon24.pl/post/157374,test-test-test-nie-daj-go-sobie-zrobic
 • @Lotna 13:11:41
  Poki co, w berlinskim szpitalu stwierdzono, ze Nawalnego zatruto nowiczokiem. Co bylo do przewidzenia.
 • @Andrzej Tokarski 14:40:37
  Ciekawsze komentarze przytacza KIP
 • @morgan 18:52:19
  KIP - a co to jest?
 • Autor
  Teraz w Polsce banda decyzyjnych psychopatów usiłuje wepchnąć w to piekło rodziców. Podobno takie deklaracje zostały rozesłane do wszystkich szkół: https://wiadomosci.wp.pl/powrot-do-szkoly-matka-16-latka-z-elblaga-pokazala-deklaracje-dla-rodzicow-chodzi-o-ryzyko-nieodwracalnego-uszkodzenia-pluc-i-zgon-ucznia-6549393201908544a
 • @Rzeczpospolita 13:52:03
  A to jest znakomity pomysł. Bilboarda nie wynajmę, ale chętnie powiesiłabym taki plakat na własnym, betonowym płocie. Co innego posłowie. Oni przecież mają pieniądze na prowadzenie biur poselskich. Może G. Braun dałby się namówić?
 • @władek 15:20:03
  Pan pisze z Polski? Jeśli tak, to powinien Pan wiedzieć, że żaden z samorządów nie wykaże cienia odwagi. Ruch oddolny jak najbardziej, ale nie pod przewodnictwem samorządów. Z drugiej strony trudno się spodziewać zgody władz na demonstrację uliczną w takiej sprawie. Jest jedna możliwość - demonstranci ubiorą się w szmaty LGBT ale na transparentach poniosą anty covidowe i antyszczepionkowe hasła.
 • @Andrzej Tokarski 18:22:49
  Szczepieni na grużlicę mają to wiesz gdzie ? .Salute :)))))
 • @Nibiru 17:19:35
  Może i władzy w krajach migrantów się nie ufa, ale też tam i władza nie płaci hojnie za nic nie robienie, co najwyżej dziecioróbstwo. Nie wiem, czy wiesz, ale tzw. uchodźcy maja większe zasiłki niż ludzie na socjalu, plus pokoje hotelowe, które kompletnie rujnują.
  To dzięki imigracji Trudeau doszedł do władzy, nie dzięki ciężko pracującym Kanadyjczykom.
  Owszem, młodych nie stać na usamodzielnienie się, ale im bardziej wykształceni, tym gorzej z ich świadomością polityczną. Nie wiem, w jakiej prowincji mieszkasz, ale mniej więcej tak wyglada sytuacja w Quebec, a podobnie jest w Ontario, gdzie poparcie dla marionetki globalistycznej Trudeau jest jeszcze większe.
 • @Andrzej Tokarski 19:11:19
  Klubinteligencjipolskiej.pl
 • @morgan 21:42:40
  aha, thanks - z czasem na słowo inteligencja zacząłem reagować jak Himmler...
 • @Lotna 21:23:33
  Nie widzę sprzeczności w naszych ocenach :-)
 • @Andrzej Tokarski 18:49:48
  5* !!!

  Pozdrawiam :)
 • @Andrzej Tokarski 21:48:12
  :) Dobre!
 • @JimA 22:26:41
  thanks!
 • @Lotna 21:23:33
  cyt.: "Nie wiem, w jakiej prowincji mieszkasz, ale mniej więcej tak wyglada sytuacja w Quebec, a podobnie jest w Ontario"

  Pozdrawiam Cię Quebeczko z okolic Toronto i donoszę, że pogoda ładna i wyżywienie dobre :-)
 • Oczywiscie ,ze Covid to sciema. Zyjemy od sciemy do sciemy od urodzenia.
  Ale nadal zyjemy co bardzo denerwuje demokratow, socjalistow, komunistow, bolszewikow itp podobnych szatanistow, wrogow rodzaju ludzkiego. Bog jest za nami.
 • @Andrzej Tokarski 18:49:48
  Z całym szacunkiem Panie Tokarski, egzamin z anatomii centralnego układu nerwowego (VI t. Adama Bochenka) zdawałam na II roku studiów. Przypuszczam, że z tegoż podręcznika uczył się do egzaminu Pan dr R. Opara. Zresztą nadal korzystają z niego studenci różnych kierunków. Zapewniam więc Pana, że mózg nie ma bezpośredniego połączenia z nosem. W przeciwnym wypadku ludzkość zostałaby już dawno doszczętnie wybita przez zwykły katar, o ropnych infekcjach zatok nawet nie wspominając. W mózgu nie da się grzebać patykiem wprowadzonym przez nos, bez skutków śmiertelnych takiej ingerencji. Również nos nie zawiera żadnych "nerwów węchowych" - jak pisze autor cytowanych przez Pana bredni. Oczywiście nie musi mi Pan wierzyć, najlepiej samemu zapoznać się z tym podręcznikiem. A całkiem trafną definicję terminu "wymaz", można znaleźć w Wikipedii.
  Do drugiej części artykułu nie mogę się ustosunkować chociaż być może część prawdy on zawiera. Natomiast - co podkreśla logika formalna - nigdy nie da się wyprowadzić z błędnych założeń prawdziwych wniosków.
 • @viridiana 11:29:49
  z pańskiego wywodu wnioskuję, że w tym jednostkowym przypadku może mieć Pan rację - i rzeczywiście w linii przedłużenia Pańskich kanałów nosowych, mózg - nie występuje...ew jest w stanie dalece posuniętej degradacji

  ...ale nie uogólniałbym tego odkrycia na resztę populacji

  dziękuję za wizytę...niestety - już zamykamy...
 • @Andrzej Tokarski 11:36:02
  "... mózg - nie występuje...ew jest w stanie dalece posuniętej degradacji"-

  - Dokładnie, też odnoszę takie wrażenie.

  Pozdrawiam
 • @JimA 21:03:19
  prawda? samo się narzuca, jak się czyta takie rzeczy
 • @Lotna "ADAM FREELAND - WE WANT YOUR SOUL" !!!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=_WTBkj8gFfI

  Bogumił Boguchwał

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930