Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
415 postów 3151 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Książę Zbyszko z nieBogdańca i siły powietrzne

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...dobra zmiana bliżej ludzi


 • Strasznie nam się ta Dobra Zmiana, Skromna Władza Blisko Ludzi rozpaskudziła i wyalienowała. A także wykształciła – głównie w żuchwach i pobudowała – blisko ludzi, ale w środku lasu. Nasz Zbyszko, kiedyś efebowaty delfin prezesa, jak się okazało niedoszły – bardzo urósł – na Zbigniewa – ministra, o mały pikuś wicepremiera. Więc jako minister poważny stateczny, prokurator generalny Zbigniew Ziobro postanowił zamieszkać, jak na Dobrą Zmianę Blisko Ludzi przystało – czyli w środku lasu koło Skierniewic, w miejscowości o swojsko brzmiącej nazwie – Jeruzal.

  Można powiedzieć , że nasz Pan Minister, niemal wicepremier stał się – niemalże – księciem na Jeruzalu – tak dalece, że władaniem swym objął przestrzeń powietrzną nad swym księstwem, choć nie wiemy do jakiej wysokości to władanie sięga.

  Dość, że latać mogą nad Księstwem samoloty bojowe, rządowe – ale tylko o statusie HEAD, sanitarne – reszta won! Zakaz lotów nad księstwem. Nie wiemy, czy kolega ministra Błaszczak w przypadku złamania zakazu będzie podrywał klucz myśliwców – jeśli taki jeszcze mamy… czy może zostaną ustawione – w księstwie – wyrzutnie rakiet ziemia-powietrze, czy może jakaś Żelazna Kopuła….

  Wielu rzeczy nie wiemy, ale wiemy, że alienacja władzy postępuje coraz szybciej, można do tego odnieść wrażenie - przygotowywania się na nieprzewidziane – bo jak śpiewał genialny Bard Jacek Kaczmarski – nieprzewidziane jest też zaplanowane.

  No więc tak to Bliżej Ludzi wygląda – wielkiej tajemnicy nie zdradzam, bo napisał o tym Nczas tu:

  https://nczas.com/2020/09/03/zakaz-lotow-nad-domem-ziobry-strefa-zamknieta-dla-ruchu-lotniczego-wokol-domu-ministra/comment-page-1/#comment-1239279

  - ja tylko okrasiłem – jak śpiewał Bard – ozdobnym słowem – i Państwu – pod refleksję pozostawiam. Wraz z komentarzem z portalu:

  “warto by poszperać w papierach i sprawdzić, czy nie mamy do czynienia z syndromem Stobnicy – bo działka w głębi lasu w zasadzie powinna być wyłączona spod zabudowy…strasznie nam się ta skromna władza blisko ludzi – rozpaskudziła i wyalienowała. Zaczynamy tęsknić za Platformą – każdy coś zakombinował na fakturach i jakoś było, popyt wewnętrzny rósł na szarej strefie – a teraz- tylko władza się pasie.
 •  

KOMENTARZE

 • administracja
  ...a co to się stało z edytorem? że nie da się wkleić tekstu?
 • @Andrzej Tokarski 17:29:45
  Proszę wkleić tekst - edytor działa....
 • @Astra - Anna Słupianek 18:04:56
  spróbowałem - jest jak było - wkleja się bardzo szeroko, tekst w pionie zajmuje ok 8 wersów - a nie widzę żadnego przycisku zmieniającego układ strony - zresztą nigdy nie potrzebowałem nic poprawiać - tekst napisany w zewn edytorze, zawsze tym samym - CTRL+A - CRL+C - edytor Neonu - CTRL+V - i wszystko pasowało

  - a dziś - nic...

  to co Pani poradzi?
 • @Andrzej Tokarski 18:20:06
  Wkleiłam - może być?
 • @Astra - Anna Słupianek 18:27:16
  jasne - a podpowie mi Pani - jaka przyczyna tego dziwactwa? Żebym wiedział na przyszłość. Bo wkleiłem eksperymentalnie przed chwilą na S24 - i tam normalnie - jak zawsze... a tu jakieś czarty, czy czary?
 • @Andrzej Tokarski 18:32:37
  Ja zamieszczam zawsze tak samo...klikam w ikonkę -wklej- i nic więcej :)

  Pozdrawiam
 • @Astra - Anna Słupianek 18:36:26
  aha - to dalej nic nie wiem...
 • @Andrzej Tokarski 18:40:48
  Napisałam do Pana na PW.
 • @ Autor - 5*
  I co tu robić, skoro Polakatolicy głosują głównie na PiS-dzielców i PO-parańców -?

  (PiS-dzielec to nie wulgaryzm, to taka sama konstrukcja gramatyczna jak "spół-dzielca".)
 • @Andrzej Tokarski
  Salute 5*.
 • @Rzeczpospolita 19:36:44
  mogliby zmienić po prostu nazwę z Prawo itakdalej - na PISdzielnia - łatwiej się wymawia - i kłamstwa nikt już nie zarzuci
 • @Repsol 19:48:22
  rzygać się chce
 • Koryto sprawia im zmianę myślenia
  Więc trwa to dla każdego pokolenia
  A my możemy tylko się ciągle krzywić
  Oni i tak sami się będą żywić
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże
 • @Andrzej Tokarski
  Sugerowałem kiedyś, że prawdopodobnie mają świadomość iż po zachipowaniu nas zdobytej władzy nie oddadzą już nigdy. Oni i ich skundlone potomstwo .
  Bo kto im wtedy filmie?
  Dlatego prawo dla nich już teraz nie istnieje. Jeśli będą spolegliwi wobec swoich mocodawców to mogą robić z powieżonym im inwentarzem co tylko zechcą, byle realizowali sumiennie wytyczne.
 • @zadziwiony 21:13:28
  tak, też o tym pisałem - nie wiem czy oni, ilu z nich - sobie zdają sprawę, że po akcji mogą stać się dla swoich mocodawców - zbędni - a nawet niebezpieczni -
  i mogą zostać podjęte próby pozbycia się świadków - o tym jest ten wątek z Kaczmarskim

  to samo może dotyczyć policji, służb - o tym był felieton The Dead Game - przedpola Elizjum - jest niezły polecam zajrzeć
 • @zadziwiony "ADAM FREELAND - WE WANT YOUR SOUL" !!!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=_WTBkj8gFfI

  Bogumił Boguchwał
 • Żona Andruszkiewicza po filologii
  jednoosobowym zarządem Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości!
  Tylko paranoik zamykając przedsiębiorczość tworzy fundację jej rozwoju.
  Stryjek Dudy, żona Rzymkowskiego, jakaś przedszkolanka na eksponowanym stanowisku....z hasłem przewodnim "a po nas, choćby i potop"
 • @wercia 10:59:58
  Dobra Zmiana - dobrze karmi... swoich
 • @Andrzej Tokarski 21:41:16
  Czytałem wszystkie

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930