Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
415 postów 3151 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Bigos mózgowo-smarkowy a - tajemnice medycyny

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

znowu będzie o testach

 


Niedawno Czerwony Korsarz umieścił na swoim blogu szalenie ważną dla zrozumienia istoty zagrożenia ukrytego za operacją COVID a w szczególności za – wielokrotnie już wskazywanymi jako ogromne zagrożenie – TESTAMI – wykładnię zamierzenia i działania tych przedziwacznych TESTÓW.


Przedziwacznych – bo nie jest żadną tajemnicą, że aby pobrać materiał biologiczny do badań, można to zrobić ze skóry, włosów, śliny, krwi, kości (np ułomka zęba), w postaci wymazu z policzka  – z dowolnego aktywnego i nie pokrytego skorupą jak pięta bosego Etiopczyka – miejsca – i sobie badać – do woli.

Więc nie sposób nie postawić pytania – czemu służy wtykanie długiego na kilkanaście centymetrów  dość ostro zakończonego pręta głęboko w kanały nosowe i nimi w okolice mózgu, następnie obracanie nim tam przez kilka-kilkanaście czesem sekund – połączone z naciskiem, zadawaniem bólu badanemu. Bólu, który pozostaje na długi czas. Czemu to służy?   jaki jest zamysł?

Piszę o tym, bo pojawił się tu jakiś anonim, chyba uważający się za lekarza i opowiada autorytatywnym tonem jakieś głupoty – usiłując przekonać, że pakowanie i operowanie tym prętem w okolice mózgu niczemu nie grozi, bo mózg nie jest połączony… bo jakby byl, toby się smarki z mózgiem wymieszały i wysmarkały… i tak dalej, nie ma sensu całości przytaczać

Czytając to myślałem,  że faktycznie mamy taki przypadek, szczęśliwie chyba pojedynczy – wymieszania mózgu ze smarkami i że jest on ciekawy i może nawet wart słoika formaliny – ale rzecz jest poważna, bo odwraca uwagę od istoty sprawy.


Każdy, kto ma elementarne pojęcie o budowie człowieka, o podstawach medycyny,  wie, że składa się on z układu holistycznego – współżyjącego, współzależnego, stanowiącego integralną całość. To nie maszyna, gdzie skrzynia biegów ma swoje płyny ustrojowe, silnik swoje, hamulce swoje i tak dalej.


Ingerencja w jeden system jest ingerencją w cały organizm – ALE  o czym wie każdy lekarz podający surowicę po ukąszeniu żmiji, czy owada, oraz każdy kogo ukąsiła osa – MIEJSCE ingerencji, np. infekcji jest szalenie ważne dla jej dalszego przebiegu. Ukąszenie w okolice twarzy, szyi, serca, głównych naczyń – jest znacznie bardziej niebezpieczne, niż to samo ukąszenie w miejsca odległe, czy mniej ukrwione. Działanie opasek uciskowych będzie miało różną skuteczność. Czas pozostający na leczenie dramatycznie się skraca przy ukąszeniach okolic głowy.

A oni robią COŚ jak najbliżej mózgu – nie doszli jeszcze do tego stopnia bezczelności, by obwieścić konieczność dla pobrania testu – wykonania trepanacji czaszki, najlepiej na ulicy, pod namiocikiem – więc wymyślili podejście od drugiej strony – nosa, bo stamtąd najbliżej do mózgu…


Pytanie następne brzmi: czy pobierają stamtąd wymaz?  Jaki wymaz wymaga pobrania z tego akurat a nie innego miejsca?


A może  - nie chodzi o wymaz – tylko o WMAZ, ZAINFEKOWANIE czymś – podane jak najbliżej mózgu – by jak najszybciej  - i jak najskuteczniej  -  zaczęło działać?
 

CO TO JEST?
 

Czy to JUŻ nanoszczepionka z czipem – podawana nieświadomym, zastanawiającym się jak uniknąć przymusu szczepień, a już zaszczepionym i zaczipowanym?
 

Czy jeszcze nie szczepioka, ale pożywka dla przyszłej, przygotowywanej biotechnologii, aktywująca coś, co ułatwi rozwój – opisanego już wcześniej tworu mającego stać się częścią każdej komórki każdego osobnika?
 

Czy jakiś element, może elektroniczny -  współpracujący z tą natrętnie, bezczelnie przymusowo rozbudowywaną na całym świecie siecią 5G? -


 -  stręczoną przez Fat Mike’a tym warszawskim popychadłom poprzebieranym za polityków
 

To wystarczy – z tymi pytaniami Państwa zostawiam – i  przypomnieniem, byście nie byli jak kury, co rozumieją tyle, ile akurat widzą w zasięgu dzioba –

 

- przypomnieniem tego, co mówił dr Roberto Petrella -
 

WSZYSCY STOIMY U PROGU PIEKŁA!

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • 5*
  :) "Pytanie następne brzmi: czy pobierają stamtąd wymaz? Jaki wymaz wymaga pobrania z tego akurat a nie innego miejsca?"-

  - polecam metodę: mogę napluć. Konstytucja zabrania zamachów pałeczkowych donosowych! Jeśli w Konstytucji będzie zapis, że obywatel ma obowiązek poddać się badaniu... to ... chyba udam się na emigrację i .. będę, chociażby, sadził... marchew... ;)

  https://www.youtube.com/watch?v=aiHW6BSm_p0
 • O testach krótko, a treściwie
  Bardzo możliwe, że testów jest kilka rodzajów i oprócz tych, które usiłują testować, albo udają, że testują wirusa - a testują ludzkie DNA, istnieją bardziej przemyślne testy-wmazy, do najmniej groźnych należące testy z koronawirusem, kiedy np. zdrowy mężczyzna w sile wieku poddany testowi po tygodniu ląduje w szpitalu z obustronnym zapaleniem płuc.
  Oprócz wirusów całkiem prawdopodobne jest zastosowanie nanotechnologii, czyli mikroskopijnych robotów atakujących zdrowe komórki, a dłubanie długim patykiem w głowie ofiary, w okolicach mózgu byłoby najprostszym sposobem, aby mogły jej mózg zaatakować, a być może również reagować na odpowiednio nastrojone promieniowanie 5G.

  „Każdy, kto ma elementarne pojęcie o budowie człowieka, o podstawach medycyny, wie, że składa się on z układu holistycznego – współżyjącego, współzależnego, stanowiącego integralną całość. To nie maszyna, gdzie skrzynia biegów ma swoje płyny ustrojowe, silnik swoje, hamulce swoje i tak dalej.”

  Chciałoby się rzec: przed lekarzami, którzy tego nie rozumieją ochroń nas, Panie! Właściwie - tacy lekarze zasługują na miano konowałów (lekarzy weterynarii nie obrażając), obojętne ile by egzaminów nie zaliczyli i dyplomów nie posiadali.

  5*
 • @JimA 13:01:27
  ślina może być i może zwalczyć ten rzekomy wirus - jakbyśmy wszyscy zaczęli PLUĆ na wyznawców COVID - to byśmy ich utopili i by było po pandemii...
 • @Lotna 13:31:57
  testy mogą służyć różnym celom, opisanym wcześniej z globalną spersonalizowaną bazą bazą DNA, RNA włącznie - ale grzebanie w okolicach najbliższych mózgowi - ma jakiś konkretny cel - warto dociekać - jaki? - zanim poddamy się testowi

  - później może nas to już przestać interesować...
 • @Andrzej Tokarski 13:56:51
  ...a doktor anonim... właśnie oblał nostryfikację - tu może ścierać kurze - jak się kura zgodzi...
 • @Andrzej Tokarski 14:13:05
  :) dobre!
 • @Im więcej odnośników, tym szybszy obieg informacji
  Dla niezorientowanych, Czerwony Korsarz, post:

  "TEST TEST TEST, NIE DAJ GO SOBIE ZROBIĆ"

  http://prezydent.neon24.pl/post/157374,test-test-test-nie-daj-go-sobie-zrobic
 • @kowalskijan584 14:57:00
  oczywiście - ten materiał został już zacytowany w całości wraz z linkiem tu:
  https://att.neon24.pl/post/157365,the-dead-game-pandemia-wirusa-czy-terror-dewiantow
 • @JimA 14:26:54
  ...ale to nie znaczy, że kura się zgodzi - jej się smarki z mózgiem nie wymieszały...
 • @Andrzej Tokarski 15:06:57
  Ostatnio staram się w sobie wyrobić nawyk aby podawać jak najczęściej odnośniki bo zauważyłem, że w zalewie postów dobre posty szybko znikają i czasem trudno je odnaleźć nawet po kilku dniach.

  Lepiej powtórzyć się czy zacytować coś 10 razy niż raz a potem szukaj wiatru w polu.

  Na Neon24.pl-ie też by się przydało od czasu do czasu przypomnieć jakieś cenne posty z dawnych czasów.
 • @Andrzej Tokarski 15:07:47
  :) jasne, kura jak człowiek zdanie mieć, musi mieć... własne.
  Pozdrawiam
 • @kowalskijan584 15:19:11
  ok - nie zgłaszam pretensji, wręcz przeciwnie: pokazuję, że dopełniłem staranności i netykiety - korzystając z cytatu
 • @Andrzej Tokarski
  Salute 5*. https://cai24.pl/na-glowne/11318/covid-owa-wojna-z-narodem-wiele-wskazuje-ze-jak-zawsze-dla-wladzy-i-pieniedzy/
 • @Repsol 16:28:20
  oni/une wszystko zrobią dla naszego dobra - oczywiście odebrania - wszelkiego dobra, jakie jeszcze jeszcze mamy

  Czołem
 • @Andrzej Tokarski 16:35:13
  Są dobra, których odebrać się nie da, na przykład: poczucie humoru;)

  celowo:
  https://www.youtube.com/watch?v=jCJ7pHxKlEM

  bo i tak wiemy, że dobijemy ich mydłem.
 • all
  doktor Roberto Petrella mówi Wam:

  11 135

  zacznijcie się orientować jeśli łaska...
 • @ Autor - 5*
  DK

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930