Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
415 postów 3151 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

The Dead Game - dr Carrie Madej mówi o intencji szczepień

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

kolejny alarmujący głos praktykującego lekarza

The Dead Game – dr Carrie Madej mówi o intencji szczepień

 

...na dole znajdziecie Państwo link do materiału – o zjawisku rzekomej pandemii, ukrytych planach depopulacyjno – genetycznych, rzeczywistym działaniu przygotowywanej z naruszeniem wszelkich dotychczas stosowanych procedur – szczepionki. O fragmentacji DNA, RNA – ale przede wszystkim o CELU GŁÓWNYM – stworzeniu  Człowieka Genetycznie Zmodyfikowanego -genetically modified  human organism    -    GMHO.

 

Jest to kolejny już alarmistyczny głos – apelujący do światowych społeczeństw – o ZROZUMIENIE powagi zagrożenia przed którym   stoją wszyscy ludzie na całym świecie.

 

Głos wieszczący - w razie kontynuacji zbrodniczego planu - kres ludzkości w sensie dosłownym, biologicznym, genetycznym. Zagłada świata, i przekształcenie resztek w świat biorobotów, sztucznej inteligencji, technologiczno informatyczne piekło.

 

Pilne przesłanie Dr. Carrie Madej w sprawie szczepionek CV_19 - YouTube

 

 

 

KOMENTARZE

 • HUMAN 2.0
  Czyli chcą z nas zrobić cyborgi.
  Najstraszniejszy koszmar ludzkości, który jest najpiękniejszym marzeniem bajecznie bogatych psychopatów o nich samych będących bogami.

  Zastanawia, czy ten wysyp negatywnych komentarzy pozostawionych pod filmem to nalot trolli czy ignorancji.

  5*

  Tutaj więcej na ten sam temat
  https://lotna.neon24.pl/post/157217,szczepionka-ratujaca-ludzkosc-czyli-human-2-0
 • @Lotna 12:12:39
  ....czytałem niektóre - to są ci, którzy noszą naryjce - naryjce powodują niedotlenienie w tym - niedotlenienie mózgu - po dłuższym niedotlenieniu zmiany w mózgu są nieodwracalne, następuje stopniowe obumieranie komórek -

  - i wydaje mi się, że oto właśnie - przypadkiem - odkryłem prawdziwy cel zmuszania ludzi do noszenia maseczek - po kilku miesiącach chronicznego niedotlenienia nastąpi - oprócz innych możliwych chorób płuc, serca, układu krążenia -

  - nastąpi SKRETYNIENIE ! - a z takimi ludźmi to już swobodne można zrobić - co się chce - jeżeli TERAZ wierzą w szklanego boga i że ich żyd zbawi - jeżeli tylko będą mu posłuszni - to po SKRETYNIENIU w wyniku jw - wystarczy wskazać im kierunek do przepaści - sami nawzajem będą się zaszczepiać...

  - niech mnie dr Opara wyprowadzi z błędu...
 • @Andrzej Tokarski 12:41:21
  Salute 5* .
 • @Andrzej Tokarski 12:41:21
  Tylko Oskar jeszcze myśli, że zaraz jak Ruskie wprowadzą szczepionki, to wszystko się skończy...
 • "Dość kłamstw, dość masek", "zakończyć plandemię". Protest w Warszawie
  Ulicami Warszawy przeszedł marsz "Zakończyć plandemię! Dość kłamstw!". Uczestnicy marszu sprzeciwiali się noszeniu maseczek i innym ograniczeniom wprowadzonym w czasie epidemii koronawirusa. Zarzucali mediom kłamstwa w informowaniu o epidemii. W czasie demonstracji doszło do jednej policyjnej interwencji. Demonstranci zebrali się pod Sejmem w południe. Organizatorzy poinformowali uczestników, że muszą zachować 1,5 metrowy odstęp. Justyna Socha, jedna z liderek protestu, pytała ze sceny: "Boicie się mandatów? Boicie się ministra Pinkasa?", na co uczestnicy odpowiadali głośno: "Nie".
  Kolejni przemawiający zarzucali mediom i politykom, że nie informują społeczeństwa rzetelnie o epidemii koronawirusa, ukrywając informacje o innych zgonach w tym czasie, a także nie mówią o szkodliwych skutkach m.in. noszenia maseczek. Zanim manifestanci wyruszyli z Wiejskiej, przemawiał m.in. kandydat na prezydenta w ostatnich wyborach, a także lider Strajku Przedsiębiorców Paweł Tanajno. Apelował on do uczestników, aby ludzie nie pozwolili się dzielić. "Ja wiem, że wiele osób czuje się pokrzywdzonych, bo w sklepach pani sprzedawczyni kazała założyć maskę. Nie mówię o marketach, mówię o małych sklepach. Nie bądźmy na nich źli. Oni są na pierwszej linii ognia, to oni dostają wielotysięczne kary" - mówił.Z kolei poseł Konfederacji Grzegorz Braun mówił o tym, że na najbliższym posiedzeniu Sejmu, które odbędzie się 16-17 września, posłowie zajmą się projektem ustawy zawierającej przepis dotyczący odpowiedzialności za działania w czasie epidemii. Nazwał go ustawą "Bezkarność plus". "Jeżeli ta ustawa przejdzie, to władza może wszystko. Nie miejcie państwo złudzeń, nie miejcie wątpliwości, to jest moment przełomowy" stwierdził. Kiedy marsz ruszył, skandowano m.in. "Maseczki to tresura", "Zrzućcie kagańce" i "Włącz myślenie - Zdejmij maskę" oraz "WHO - samo zło", "COVID to oszustwo", "Rząd pod sąd". Uczestnicy demonstracji nieśli transparenty z hasłami "Nigdy więcej zdalnego nauczania!", "Pandemia to światowy spisek przeciwko ludności", "Stop pandemii" czy "NIE dla drugiego zamknięcia gospodarki". Podczas przejścia ulicami, Justyna Socha zwracając się do władz państwowych, krzyczała, że "powstanie komisja śledcza, która was rozliczy"; "obecny rząd trzeba postawić przed sąd". Wśród czynnych, przemawiających uczestników demonstracji byli także m.in. piosenkarz Iwan Komarenko oraz aktorka i modelka Violetta Kołakowska. Demonstranci przeszli koło siedzib telewizji TVN przy Marszałkowskiej i TVP przy Placu Powstańców Warszawy, krzycząc: "Przestańcie kłamać, chcemy zobaczyć prawdę w wiadomościach TVP!" - wołała Socha przed siedzibą regionalnej redakcji telewizji publicznej. Skandowano także hasła o wulgarnej treści. Socha przywołała statystyki, z których wynikało, że "codziennie więcej osób ginie w wypadkach samochodowych, a nie zabiera się wszystkim Polakom prawa jazdy".
  Protest zakończył się na ulicy Marszałkowskiej, na wysokości budynku Polskiej Akcyjnej Spółki Telefonicznej. Liderka marszu ogłosiła, że kolejna demonstracja odbędzie się 16 września przed budynkiem Sejmu. Poinformowała też, że 24 października odbędzie się z "Marsz o Wolność". "Widzimy się na ulicach Warszawy i całego świata. Już wiemy, że będą protestować Niemcy, Belgia, Anglia, Argentyna i kilkanaście państw, które już zadeklarowało swój udział. A w ciągu tego miesiąca porwiemy cały świat do globalnego protestu przeciw pandemii" - mówiła na koniec Justyna Socha. Jak poinformowała st.sierż. Gabriela Putyra z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji "policjanci dokładnie dokumentowali wszystko, między innymi poprzez nagrania wideo z zachowań uczestników". Funkcjonariusze "wskazywali urzędnikom miejskim na niestosowanie się uczestników demonstracji do obowiązku zasłaniania nosa i ust". KSP przekazała, że w czasie czterogodzinnej demonstracji doszło do jednej interwencji. "Kobieta uczestniczącą w manifestacji przez dłuższy czas wykrzykiwała wulgarne słowa. Gdy policjantka chciała ją wylegitymować, kobieta zaczęła wzywać pomocy. Inni uczestnicy manifestacji, nie wiedząc nawet dokładnie, o co chodzi zaczęli krzyczeć +prowokacja+ i wrogo odnosić się do funkcjonariuszy, którzy cały czas dbali o ich bezpieczeństwo. Czynności w tej sprawie prowadzone są w kierunku popełnienia wykroczenia" podała st.sierż. Putyra.

  Ps..Koronawirus to ściema COVID TO NAJWIĘKSZY SZWINDEL W HISTORII LUDZKOŚCI. Ktoś zarabia na maseczkach, wszyscy tracą, to żaden interes w sumie. Natomiast ta hucpa niezwykle skutecznie NISZCZY WIĘZI SPOŁECZNE. Paraliżuje nawet życie rodzinne, jak i wiele działań społecznych. Atomizuje społeczeństwo. Tu cele muszą być o wiele szerzej zakrojone i skrajnie niebezpieczne. Gruba sprawa. To jest pandemia strachu, paniki, bezrobocia i pogardy. Globalna żydobolszewia testuje jak daleko może się posunąć aby totalnie kontrolować społeczeństwa wolnych narodów. Totalitarne obostrzenia zostały już wprowadzone w Australii łącznie ze stanem wyjątkowym. Są olbrzymie kary za wyjście z domu bez powodu oraz kary więzienia za mówienie o fałszywej pandemii. Godzina policyjna od 22 do 5 rano. Nawet Orwell tego nie przewidział.
 • @Andrzej Tokarski 12:41:21
  Kto zdemolował Służbę Zdrowia w Polsce? Jeżeli prawdą jest co podają media głównego ścieku to doszliśmy do granicy obłędu. Cytuję za jednym z nich:

  "Koronawirus w Polsce. Część przychodni nadal ma zamknięte drzwi przed pacjentami. W Złotoryi lekarze mówią wprost, że nie będą przyjmować chorych, bo boją się koronawirusa. Pacjenci stanowią zagrożenie mówi nam Ireneusz Żurawski, kierownik przychodni rejonowej w Złotoryi. Mieszkańcy protestują." Gdyby prawdą było, że "lekarz boi się zakażenia od pacjenta" to taki osobnik nie nadaje się do pracy w służbie zdrowia! Albowiem narażenie na infekcję dróg oddechowych jest wkalkulowane w ten zawód. Ale stokroć ważniejszy jest podstawowy wniosek z tej informacji. Tak zwany "lekarz", który do tej pory nie zorientował się, że w sprawie koronawirusa mamy do czynienia a ogromną MISTYFIKACJĄ nie posiada ELEMENTARNEJ wiedzy medycznej i NIGDY nie powinien być dopuszczony do leczenia pacjenta!
  http://zaprasza.net/a.php?article_id=36007 Gorsza od pandemii jest pandemiczna psychoza, która doprowadza ludzi do stresów i paniki. Każdego dnia wszelkiego rodzaju i maści media jeszcze bardziej pogłębiają ten syndrom. Tylko po to, żeby jeden był ważniejszy od innego medialnego idioty. Niektórzy zachowują się tak, jakby osiągnęli super-hiper-profesurę medycyny. Jak się ogląda reklamy różnego rodzaju medykamentów na wszystkie dolegliwości, to rzygać się chce. Reklamy różnego rodzaju piguł, maści i innych pseudomedycznych środków, stanowią 80 procent wszystkich reklam na polskich kanałach TV. Jak jest tutaj to jest, ale takich proporcji reklamowych w holenderskich programach to nie ma. Ludzie jeśli się damy, Rockefeller postawi piwo Bilowi Bramie, a rządzić nami nadal będą jego ludzie. Vateusz jest tego największym przykładem w Polsce. Vateusz oszukał PiS, wywalili premier panią Szydło by wsadzić Vateusza, a w nowym roku Vateusz otwiera nową partię z tymi opozycyjnymi świniami z PO których chwalił za niszczenie Białorusi (dziękował im za poparcie
  fikcyjnych podziałów) on jest z nasłania Rockefellerów, zniszczy PiS, oszuka.
 • @Andrzej Tokarski 12:41:21
  Mega debata! Koronawirus? Sytuacja w Polsce i na świecie Klimczewski, Socha, Giorganni! Nadawane na żywo 5 godzin temu. To powinno lecieć na telebimach w miastach i centrach handlowych!

  https://youtu.be/Sj2RTQp9GD0
  Maski to ściema. Moja maseczka mnie nie chroni. Twoja maseczka nie chroni ciebie . ONZ WHO ogłosił, że maseczki są po 5 minutach
  wilgotne i szkodliwe dla zdrowia bo nie można oddychać. Co dzień do Polski są przekazywane wytyczne przez największego żyda świata // tzw. przekaz dnia- zmarłych XX, chorych XX. Wszystkim steruje Bill Gates z grupą ludzi, którzy są przydzieleni do poszczególnych krajów świata - tak podają fałszywą liczbę chorych i śmiertelnych na dany kraj.
 • @Andrzej Tokarski 12:41:21 z sieci
  Zaraza Wśród starych i Afro wirus szaleje,
  A w Euro-ZUS-ach szampan się leje.
  Bo puchną ich Aktywa,
  A chudną zaś Pasywa.
  Demograficzna to transakcja,
  60+ ostatnia stacja?
  I , Panowie i Panie,
  Wieczyste zdamy sprawozdanie?
  A mienie po nas bezdziedziczne,
  W ręce dostanie się Antyczne?
  Covid-19 - groźny on? Nie wiem.
  Z Jordanii pełza Dżuma ....... 447 ?
 • @Andrzej Tokarski 12:41:21
  https://akademiageopolityki.pl/bundles/upload/picture_5f5cd70854dc1.jpg

  Nowa Ustawa: "Nie popełnia przestępstwa, kto w celu przeciwdziałania COVID-19 narusza obowiązki służbowe lub obowiązujące przepisy". Nie, to nie jest fikcja literacka, tylko ustawa, która niewątpliwie zostanie przegłosowana przez sejm i senat, a prezydent ją podpisze. Co ona mówi?

  Wszyscy politycy, wszyscy urzędnicy, którzy popełnią jakiekolwiek przestępstwo kowidowe, będą usprawiedliwieni.

  Nie będzie można ich za to przestępstwo posadzić do więzienia.

  Czyli przestępstwo... nie będzie przestępstwem.

  Czego boi się rząd pisowski, że próbuje wprowadzić taką ustawę?

  Popatrz, co nam mówi rząd tą ustawą:

  Cała ta akcja koronawirusowa jest z góry zaplanowana, ukartowana. Musimy wykonywać działania przeciwko narodowi, bo tak zaleca WHO. Będą to działania niezgodne z prawem polskim, dlatego wprowadzamy ustawę, aby chronić siebie i wszystkich urzędników państwowych.

  Jakie mogą być konsekwencje tej ustawy?

  Lekarz nie przyjmie cię do szpitala, umrzesz. Wina nie będzie lekarza, ponieważ działał w interesie społecznym.
  Policjant pobije cię. Nic mu nie zrobisz, ponieważ działał w interesie społecznym.
  Policja, wojsko, dane służby, zabiją cię. Nic im nie zrobisz, ponieważ działały w interesie społecznym.
  Polityk będzie cały czas kłamał i oszukiwał. Nic mu nie zrobisz, ponieważ działał w interesie społecznym.

  Co ten PiS wyprawia? Dlaczego działa przeciwko narodowi?


  http://prorogeopolityka.pl/post/nowa-ustawa-nie-popelnia-przestepstwa-kto-w-celu-przeciwdzialania-covid-19-narusza-obowiazki-sluzbowe-lub-obowiazujace-przepisy
 • @Andrzej Tokarski Nie ma żadnej pandemii , to tylko jeden z klocków układanki pod tytułem - Nowy porządek świata
  Wielka trójka (Gates, Soros i prezydent Chin) kazali Kaczyńskiemu męczyć Polaków z tymi maseczkami oraz zadłużać finansowo Polskę . Dlaczego się na to zgodził ? Ile dostały wszystkie państwa świata od żyda Sorosa? Skąd biorą tych przygłupów co wierzą w święte maseczki...Kłamstwo powtórzone sto razy staje się prawdą! Większość ludzi ma niski ogólny poziom wiedzy! Można im wszystko wcisnąć! Pytałem starszych ludzi, tłumaczyłem, że maseczka przed niczym nie chroni! Odpowiedź; tak mówili w telewizji! Koniec rozmowy! Uwaga są wśród nas covidianie. Niebezpieczna sekta czci koronawirus. Wierzą w wirusa potężniejszego od Boga. Wirus ma być wszędzie. Maski to dla nich jak medaliki. Talizman to telewizor, Fakty. Słowa z Faktu to dla nich wyznanie wiary. Kwarantanna to święty sakrament. Ale nie każdy zasłużył. Więc niektórzy poddają się dobrowolnie. Oczekują na szczepionkę od Billa jak za zbawieniem. Niech zgłoszą się do psychologa. Ich jest dużo. Nie neguję istnienia wirusów. Jednak sposób "informowania" o epidemii obraża resztki mojej inteligencji. O czym mają świadczyć podawane liczby "wykrytych" mało wiarygodnymi testami wirusów u ludzi którzy nie mają żadnych objawów choroby? A typowanie żółtych i czerwonych powiatów, bo akurat tam zrobiono masową "łapankę" i papierowych wyników nazbierano? Naprawdę ktoś ma nas aż za takich debili? W wielu przypadkach to fakt. Tylko PO CO? Aż trudno uwierzyć w tak ordynarną a masową zagrywkę dla zarobienia paru dolców. Z drugiej strony takie zagrywki udają się właśnie dla tego, że nikt nie może w nie uwierzyć...Czytałem, że Włochy dostały najwięcej łapówki żeby udawać strach na koronawirusa we wczesnym etapie. To miał być pokaz strachu dla świata.
 • @Repsol 22:03:49
  PILNE! Mega protesty w Warszawie ws. pandemii! Polacy się w końcu budzą? LIVE!

  https://youtu.be/18pDzcGZObQ
  Brawo za nagłośnienie tej słusznej inicjatywy! A jej przeciwnikom powtarzamy - nie chodzi o to, że ktoś kwestionuje istnienie wirusa.
  Oczywiście - osoby w grupie ryzyka, starsze, cierpiące na poważne choroby, zwłaszcza choroby serca powinno się chronić, bo wirus (podobnie jak np wirus grypy) może je zabić. ALE TO NIE JEST POWÓD ŻEBY ZAMYKAĆ GOSPODARKĘ CZY WPROWADZAĆ BEZSENSOWNE i ZDANIEM WIELU EPIDEMIOLOGÓW NIESKUTECZNE OBOSTRZENIA!
  W szczególności bez życia gospodarczego, bez owoców swojej pracy ludzie będą tracić dach nad głową, dostęp do żywności, służby zdrowia, itd - i dopiero wtedy śmiertelność wzrośnie - nie tylko na COVID ale też na dużo poważniejsze przypadłości. Takie protesty są potrzebne bo jak komuś na górze przyjdzie do głowy drugi lockdown to gospodarka będzie w ciągu kilku miesięcy na tyle zdewastowana, że populacja będzie na całkowitej łasce i niełasce globalistów i ich chorych, żeby nie powiedzieć diabelskich, pomysłów. Przede wszystkim powinno się protestować przeciw DEZINFORMACJI i ZAKŁAMANIU związanemu z pandemią! Przykładowo - jeśli umierają głównie osoby w podeszłym wieku albo z ciężkimi chorobami serca czy z rakiem w zaawansowanym stadium to nie można mówić, że przyczyną ich śmierci był COVID! Przyczyną śmierci była niewydolność organizmu, który nie dał sobie rady z wirusem, który ponad 99% populacji przechodzi bez większych komplikacji. Najpoważniejszym skutkiem COVID jest martwica mózgu większości polityków, mediów i niestety dużej części społeczeństwa, które pod wpływem strachu przestaje samodzielnie myśleć...
 • @Repsol 22:03:49
  W kłodzkim rynku odbył się protest pod hasłem "Fałszywa Pandemia"
  Sporo ludzi przyszło, w piątek 11 września br. na kłodzki rynek na zorganizowany oddolnie przez mieszkańców protest pod hasłem „Fałszywa Pandemia”. Gościem była dr Anna Martynowska z Lądka-Zdroju, która została zawieszona w prawach wykonywania zawodu za publiczne poddawanie w wątpliwość faktu istnienia pandemii.
  Protest raczej nie przez przypadek odbył się pod kolumną z figurą Najświętszej Marii Panny w kłodzkim rynku, którą w XVII w. ufundowały władze miejskie i jezuici po przejściu w mieście epidemii dżumy, która pochłonęła życie blisko 1500 mieszkańców Kłodzka. Jak podkreślali dzisiaj protestujący, ogłoszona pandemia koronawirusa to wielka, światowa mistyfikacja. Przed tym jest nasz opór, a dodatkowo przed restrykcjami, obostrzeniami, nakazami, które wprowadzono bez żadnych według nas gruntownych faktów, które mówiłyby o tym, że ta pandemia istnieje, że trup ściele się gęsto. I przed tym protestujemy mówi jeden z organizatorów, Grzegorz Kogut, przedsiębiorca z Kłodzka. Jesteśmy wolnymi ludźmi, nie chcemy chodzić w maskach, mamy swoją tożsamość, wolność osobistą. Żałuję tylko, że ta konstytucja, na której my właśnie w takich sprawach spornych się podpieramy, kiedy była ważna dla strony, która się nazywa opozycyjną, która tak nią szafowała i krzyczała „Konstytucja! Konstytucja!” była potrzebna, żeby dostać się do władzy. A jeśli ta konstytucja ma pomagać nam obywatelom, to nie słyszymy nikogo, kto by przywoływał ten akt prawny, żeby bronił on obywatela. Podczas protestu wystąpiła także zawieszona w prawach wykonywania zawodu [sic!! MD] dr Anna Martynowska z Lądka-Zdroju za poddawanie w wątpliwość istnienia pandemii koronawirusa: Dlaczego nie uwierzyłam w covida? Bo to jest wiara, to nie jest nauka i to nie jest doświadczenie mówiła A. Martynowska, dodając, że dzisiaj medycyna to nie oddanie pacjentowi, ale po prostu biznes. – 10-15 lat temu to co się działo w medycynie można było przyjąć z pełnym zaufaniem, natomiast od pewnego czasu jesteśmy poddawani praniu mózgu przez różne firmy i instytucje, które czerpią z tego profity. Sprawdzam każdy nowy lek, który jest wypuszczany na rynek, porównuję jak on działa, ponieważ niestety ale dobro pacjenta nie jest według mnie już naczelną zasadą w medycynie. Naczelną zasadą jest biznes. Dlatego od pierwszych dni tej koronopaniki w przychodni wszystko analizowaliśmy i porównywaliśmy ze swoim własnym doświadczeniem. Nie uwierzyliśmy politykom, nie daliśmy się nabrać „na wnuczka” teraz można powiedzieć „na covida” i w drugim tygodniu tej koronopniki wiedzieliśmy, że to jest ściema. Widzieliśmy z przerażeniem, jak panika ogarnia świat. Mam swoje doświadczenia z pacjentami chorymi na covid, mam bardzo przykre relacje ze strony pacjentów, którzy znaleźli się w sytuacji przymusowej, czyli choroby i musieli skorzystać z placówek służby zdrowia, gdzie oszaleli pracownicy służby zdrowia stosowali się ślepo, a nawet wyprzedzali swoim postępowaniem bzdurne i szkodliwe dla pacjentów zarządzenia – mówiła A. Martynowska, dodając, że od początku starała się przekonać, żeby każdy kierował się zdrowym rozsądkiem. Zakończyło się to odebraniem mi prawa wykonywania zawodu. Do tej pory nie wiem co mi się zarzuca. Nie uczestniczyłam w posiedzeniu, ponieważ po trzech minutach panowie „covidianie” w maseczkach kazali mi opuścić salę Okręgowego Sądu Lekarskiego. Odwołałam się od tej decyzji i sprawa została przekazana do sądu wyższej instancji w Warszawie – mówi lądecka doktor podkreślając, że złamane w jej przypadku zostały wszystkie procedury. – Jestem zażenowana postawą środowiska lekarskiego, to znaczy nie tego szarego jak ja, bo dostaję wiele słów poparcia od kolegów, natomiast tzw. lekarzy funkcyjnych. Jest wstydem, żeby lekarze, na podstawie doniesień medialnych formułowali swoje osądy, a rzeczywistość dookoła jest inna. Mają narzędzie badawcze, zostali wprowadzeni w stan głębokiej nieużywalności rozumu nastąpiła śmierć zdrowego rozumu. Gdyby nie moje środowisko dawno byłoby po covidzie. Zaoszczędzilibyśmy śmierci wielu osób, dramatycznych nieszczęść. Sejm szykuje się do wydania ustawy „bezkarność plus”, ci wszyscy, którzy mają krew na rękach zabezpieczają sobie tyły. Jak podkreśla dr A. Martynowska, państwo powinno się zachować w stosunku do covid tak, jak sytuacja na to wskazuje, czyli pominąć problem, bo problemu po prostu żadnego nie ma. Gdyby nie państwo, które nas ubezwłasnowolniło w każdej dziedzinie, problemu by nie było. Tak jak całe społeczeństwa, profesorowie też zostali poddani praniu mózgu. Jeśli cały świat coś mówi, to nie ma tej refleksji, że jest coś innego dookoła. Widzi pan objawy pandemii dookoła siebie? No chyba że pandemii w nowej definicji WHO, czyli choroba o niskiej śmiertelności, a dużej rozpowszechnialności argumentowała doktor, która po swoim wystąpieniu otrzymała brawa, kwiaty i wiele ciepłych słów podczas indywidualnych rozmów, których przeprowadziła wiele. Podczas protestu głos zabrał także Jerzy Motyka, który prowadzi sklep w kłodzkim rynku, na którym od dłuższego czasu ma wywieszoną kartkę, że od klientów nie wymaga noszenia maski. Kilka dni temu miał w sklepie miał kontrolę sanepidu, spisano protokół, mandatu mu nie wręczono. Od początku nie wierzyłem w epidemię, maseczkę nosiłem jeden dzień. Jakim prawem ja, jako właściciel sklepu, mam wymagać od moich klientów zakładania maseczek? – pyta J. Motyka, który uważa, że covid to po prostu kolejna grypa, a noszenie masek na twarzy może doprowadzić do gorszych powikłań niż koronawirus. Grzegorz Kogut jest zadowolony z protestu. Znajomi mówili mi, że będę przemawiał do 5 osób, a przyjechali ludzie nie tylko z Kłodzka, ale i z Lądka, Stronia, Długopola, Paczkowa, Ząbkowic, Nysy. Będziemy się konsolidować, jednoczyć. Mam nadzieję, że uda nam się zrobić większy front mniejszych miast. To nie są takie protesty jak w Warszawie czy Wrocławiu, bo małe miasta rządzą się innymi prawami, ale mam nadzieję, że uda nam się w ludziach obudzić ten gen wolności i to, żeby ten zamordyzm, który kroczy a momentami pełzający faszyzm żebyśmy go już skończyli. Podobne protesty ludzie chcą organizować także w innych miastach. Po spotkaniu wymieniali się telefonami, podpowiadali jak zorganizować i nagłośnić podobne akcje. Protest przebiegał w spokojnej atmosferze, organizatorzy otrzymali na niego pozwolenie od władz miasta, i pomimo plotek, że policja szykuje się do wręczania mandatów za brak masek na twarzy wśród uczestników nic takiego nie miało miejsca. I zgodnie z hasłem na banerze „Ściągnij maskę!” nikt nie miał zasłoniętej twarzy.

  http://24klodzko.pl/w-klodzkim-rynku-klodzku-odbyl-sie-protest-pod-haslem-falszywa-pandemia
 • @zadziwiony "Dość kłamstw, dość masek" dość ograbiania ludzi z wolnej woli.
  Covid, to jest test rządu światowego na posłuszeństwo rządów poszczególnych krajów taka forma smyczy lub jak kto woli, popręgu. Nie dajcie se wstrzyknąć żadnej szczepionki na koronawirusa. Na zlecenie Sorosa Bill Gates opracował nano chipa, dzięki któremu żydomasoneria poprzez sieć 5G chce kontrolować ludzkość. To będzie przekręt wszechczasów. Powinni kurwa wyłączyć te internety na świecie jak Baćka na Białorusi, tylko na pół roku, wtedy dopiero ludzie zobaczyliby, że słońce świeci i trawa jest zielona, na której można się walnąć i mieć wszystko w dupie.
 • Niewolnik z namordnikiem na własne życzenie
  A ludzie dalej ślepo wierzą co telewizor zapodaje...Oficjalnie pisze się tylko, że zmarło osób XXX i o chorobach współistniejących, to zbyt szerokie pojęcie...Niech podają jaki jest wynik z sekcji zwłok, a wówczas opinia publiczna by poznała prawdę o wirusie – no ale wyszłoby na jaw oszustwo o COVID-19, więc takich wyników o zmarłych z sekcji zwłok nie podadzą i dlatego tylko tymi ciągłymi artykułami i zdjęciami UFO-ludków w kombinezonach dla wywołania dreszczyku dręczy się psychicznie Polaków i wmawia podciągając, że to wszyscy umierają na COWID-19 - fee-ee! Maska jest symbolem posłuszeństwa, uległości i niewolnictwa. Jeśli jesteście oznaczeni tym „symbolem”, to dlatego, że już jesteście zdominowani i szkoleni. Byliście wolni, ale ze strachu już jesteście niewolnikami.
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/aa/Jacques_Etienne_Arago_-_Castigo_de_Escravos%2C_1839.jpg

  Ta maska była używaną do torturowania niewolników w kolonialnej Brazylii. Była wykonana z białej blachy i nakładana niewolnikom jako kara, aby powstrzymać ich od jedzenia i picia, a Was od … myślenia.
  Z tyłu głowy był przymocowany zamek tak, aby tylko „właściciel” niewolników, Adam Niedzielski, mógł go otworzyć. W Niemczech wiedzą powoli co z tym fantem zrobić. Ostatnio w Berlinie ponad milion ludzi demonstrowało. A tu Suweren, pseudo patriota, w … namordniku tylko bije pianę. W Szwecji wciąż spada liczba zakażeń. Kraj wyłamał się z lockdownu i noszenia maseczek .

  https://dorzeczy.pl/swiat/151443/w-szwecji-wciaz-spada-liczba-zakazen-kraj-wylamal-sie-z-lockdownu-i-noszenia-maseczek.html


  „Szwecja jest jednym z ostatnich krajów, gdzie wciąż nie ma nawet rekomendacji zakrywania twarzy. Jak poinformowano na konferencji prasowej, koronawirus już prawie nie dotyka seniorów powyżej 75 lat. Niemal nie odnotowuje się infekcji w domach opieki. Na oddziałach intensywnej terapii przebywa 30 pacjentów, a w najgorszym momencie było ich 550. Nowe przypadki zakażeń dotyczą głównie osób w wieku 20-29 lat i mają łagodny przebieg. W Goeteborgu podjęto decyzję o likwidacji szpitala polowego”

  https://dorzeczy.pl/swiat/150349/glowny-epidemiolog-szwecji-maseczki-nie-beda-zalecane.html


  Zniewolona medycyna / Sterowanie społeczeństwem poprzez strach. Z opóźnieniem, ale jednak zaczynamy zauważać, że wśród lekarzy są osoby które przewidziały obecną wojnę kowidową wobec ludzkości. Z wypowiedzi dra Andrzeja Więckowskiego wynika, że pretekst do prowadzonej dziś przeciwko Nam wojny mógł być dowolny, albowiem NWO, a wraz z nim lobby farmaceutyczne dysponuje cała masą narzędzi zniewolenia, zastraszania i zniszczenia ludzi. Poniższy materiał został opublikowany 25 stycznia 2019 co dowodzi zarówno doskonałych zdolności analitycznych autora jak też faktu, że obecna plandemia była przygotowywana od lat.

  https://youtu.be/usZitaDuqWQ
  Jeden z komentarzy: Zaskoczyło mnie tylko to, że borelioza niemal w 100% jest przekazywana dziecku przez matkę. Warto ten wątek rozwinąć. Reszta to oczywistość. Co do „pandemii”. Proszę zwrócić uwagę, gdzie są ogłaszane jej ogniska. W skupiskach ludzi nie zarządzanych przez państwo, ani korporacje. Czyli kościoły, rodzina (pogrzeb, wesela). No i komunikacja publiczna. Tam gdzie źródłem zgromadzenia nie jest wola wykonywania pracy dla w/w podmiotów. A dodatkowo drobna działalność gospodarcza. Czyli wszystko to co wymyka się spod ominpotencji powołanych podmiotów o moloszastej i chyba już trzeba to wprost rzec demiurgicznej strukturze.
  Ci bandyci z NWO już piszą na: wp, że koronawirus utrzymuje się w mięsie. Czyli, nowa żywność matrycowa mięsna musi pochodzić z innych ośrodków, aniżeli dotychczasowe metody pozyskiwania i przetwarzania mięsa. Mięso z dotychczasowej „technologii” jego uzysku jest już „tryfne”, co do potencjalnych zagrożeń źródeł uzysku. A podawali, że niebawem będziemy mieli surogaty mięsa, pieczyw, nabiału, z czasem „produkcji” roślinnej. Wszystko to, wobec opatentowania surogatów, w ramach bezpieczeństwa istnienia gatunku, w dobie wszelakich pandemii.
  I krzyczeli, że używki to przejaw nieodpowiedzialności za los społeczeństwa.

  https://www.polishclub.org/2020/09/01/zniewolona-medycyna-sterowanie-spoleczenstwem-poprzez-strach/
 • Pracownicy Sanepidu mówią jak jest naprawdę.
  https://youtu.be/_F3gb65qJxM
  Jeśli by ten wirus był tak śmiertelny a my wiemy, że nie jest to władza by siedziała gdzieś w jakiś bunkrach albo na emigracji a oni przed wyborami wiece pełną gębą. Ten cały koronaświrus to światowa manipulacja, oszustwo mające na celu wyszczepienie jakimś syfem ludzi- depopulacja. Politycy niczego nie wymyślają, oni słuchają odgórnych rozkazów od globalistów, którzy są właścicielami państw, polityk to nic nieznacząca marionetka. Kwarantanna też nie ma umocowania prawnego. Maseczki w szkole i przedszkolu też jest bezprawne, dyrektorzy do dymisji za wprowadzenie noszenia masek. Tylko zbiorowe nieposłuszeństwo, tylko efekt stada zda egzamin.
 • ONI ZNOWU TO ROBIĄ USTAWA O BEZKARNOŚCI RZĄDU WCHODZI POD OBRADY SEJMU!! 16.09.2020r. NAGŁAŚNIAJCIE!
  W następnym tygodniu (według informacji ze strony 16 oraz 17 mają się odbyć posiedzenia sejmu, link:

  https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/terminarz.xsp

  mają znowu dać tą ustawę pod obrady. W skrócie, jeśli to wejdzie, to ten kto popełnia przestępstwo nie popełnia przestępstwa, jeśli będzie łamał prawo w celu "przeciwdziałania COVID-19", cokolwiek to znaczy w ICH dialektyce....Jak to przejdzie to będzie całkiem przejebane..To my też będziemy bezkarni w końcu i zróbmy porządek ale to taki prawdziwy co powinien być zrobiony lata temu a teraz się w końcu okazja nadarzy...No i trzeba nagłaśniać i podawać nazwiska posłów którzy się pod tym podpisali i przegłosowali.
  Ps. 17 września wypada rocznica agresji ZSRR na nasz kraj, ciekawe czy też wbiją nam nóż w plecy chociażby tą ustawą, jak wtedy (w 1939 roku) zrobił to ZSRR....

  UWAGA ! Wszystkie Sanepidy w całej Polsce otrzymały emaile o treści zawartej w tym linku: https://wojdabejda.wordpress.com/2020/09/04/oszustwo-covid-19-zdemaskowane-w-programie-i-tvp-nadgorliwi-sludzy-zaborcy-przestancie-gnebic-polakow-lechitow/
 • @zadziwiony 22:49:12
  pewnie wyssał szczepionkę z mlekiem
 • @kula Lis 69 09:16:54
  prawda jest taka, że tak straszliwie zostaliśmy przez Kaczora oszukani - z absolutnie złą wolą i premedytacją

  komentarz z NCzasu:

  gdyby mieli kręgosłupy, to dawno odsunęli by go od władzy i wybrali innego prezesa spoza jego kręgów wpływu. Po tym jak wszystkich – prócz żydów – oszukał – powinien zostać objęty powszechnym ostracyzmem i skonać gdzieś samotnie w nędzy i zapomnieniu, a może i pod kluczem. Polityka jest brudna, ale polityka prowadzona przez Kaczyńskiego jest – brudniejsza
 • @Andrzej Tokarski 12:41:21
  Na oficjalnej stronie WHO jest opublikowany szczegółowy raport,opracowany przez CDC nt skuteczności używania maski w walce z wirusami. 16-to stronicowy raport potwierdza,że żadna,dosłownie żadna maska nie chroni przed zakażeniem wirusami. Dlaczego nikt o tym nie mówi,nie zajrzy na tą stronę. Wszystko jest tam napisane czarno na białym. Raport został opublikowany chyba w czerwcu tego roku. Szwajcarska klinika chorób zakaźnych - po niemiecku, proszę użyć Google translate i przeczytać podsumowanie na końcu:

  https://infekt.ch/2020/04/atemschutzmasken-fuer-alle-medienhype-oder-unverzichtbar/


  Sanepid, rząd, itd, nie ma prawa nakazywać nosić namordnika to raz, a dwa nie mają prawa nikomu pobierać DNA (bo po to te pseudo testy, to nie od wirusa....) jest to niezgodne z prawem konstytucyjnym, a także jest to naruszenie nietykalności cielesnej. Przygotujcie sobie paragrafy Kodeks Cywilny i ART 39 konstytucji i noście przy sobie.
 • @Repsol 22:03:49
  ONZ przyznaje, że szczepionka Gatesa powoduje wybuchy Polio.
  https://www.youtube.com/watch?v=A83N88QTxfE
 • @Andrzej Tokarski 12:41:21
  Jak działa połączenie mózgu z komputerem w praktyce, opowiada tu ofiara tych eksperymentów:

  https://www.youtube.com/watch?v=kvYli0iM4zs
  To już testują od kilkunastu lat na ludziach, teraz już zacznie być to stosować powszechnie.
 • @Andrzej Tokarski 12:41:21
  Informacje o szczepionkach na C_ovid_19, nanotechnologii, aplikacjach zdrowotnych na smartfony, rDNA, rRNA, patentowanie GMO.

  https://www.bitchute.com/video/QtLyud...

  oryginalne wideo:

  https://youtu.be/PbJq2KfgOEs

  Photos and stock footage:
  https://pixabay.com/

  wywiad BBC z ambasadorem Chin:

  https://youtu.be/DwBaL-5o1oc
 • @Andrzej Tokarski 12:41:21
  Badania zaczęto w latach 60 nazywają się MIND CONTROL, oficjalnie zakazane w USA i UK, w Polsce niestety nie, ofiar jest dużo w tym czynny przeciwnik Bigpharmy pan Podlecki, który w efekcie stracił rozum i został pobity ze skutkiem śmiertelnym, dużą wiedzę na ten temat ma pani Ewa Pawela lub Paweł Zagórski, polecam na youtubie, co to jest? W skrócie włamanie się do naszej głowy i czytanie naszych myśli lub kierowanie ją, nieprawdopodobne? Stąd np wiele morderstw w których sprawca nie pamięta co się stało lub, że słyszał głosy, które mu podpowiedziały co ma robić. Proszę się zainteresować, a sieczkę z tv wyłączyć, tam nic nie usłyszymy, świat się wali, a oni pieprzą o szmacie na ustach.
 • Mord masowy jest jedną z opcji
  .
  tak staranniie tym razem przygotowanej operacji "pandemia", poprzednia operacja tego typu to była chała.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#EU

  stan populacji rzeźnej ilustruje

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#Czlowiek

  są pu temu ważne racje dla zarządzających globalnie pogłowiem ludzkim

  - https://www.youtube.com/watch?v=hy9Rt8xikG8&t=6m50s

  które można wziąć poważnie, albo nadal strugać głupa.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930