Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
415 postów 3151 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

The Dead Game - celem maseczek - SKRETYNIENIE?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

wniosek świadczący albo o moim skretynieniu - albo...

...odpowiadając na komentarz dotyczący wysypu kretyńskich komentarzy na youtobe do wystąpienia dr Madej   - pod poprzednim postem Szanownej Pani Lotnej, w trakcie pisania przyszło mi do głowy coś, co mogłoby wyjaśniać rzeczywistą, oprócz tresury posłuszeństwa, intencję masowego zmuszania społeczeństw do noszena naryjców, oto wątek:

 

...czytałem niektóre - to są ci, którzy noszą naryjce - naryjce powodują niedotlenienie w tym - niedotlenienie mózgu - po dłuższym niedotlenieniu zmiany w mózgu są nieodwracalne, następuje stopniowe obumieranie komórek -

- i wydaje mi się, że oto właśnie - przypadkiem - odkryłem prawdziwy cel zmuszania ludzi do noszenia maseczek - po kilku, kilkunastu miesiącach, częstow w upale i duchocie -  chronicznego niedotlenienia nastąpi - oprócz innych możliwych chorób płuc, serca, układu krążenia -

- nastąpi swoiste SKRETYNIENIE ! - a z takimi ludźmi   - już swobodne można zrobić - co się chce - jeżeli TERAZ wierzą w szklanego boga i że ich żyd zbawi - jeżeli tylko będą mu posłuszni - to po niedotlenieniu i w efekcie skłonności do szukania najprostszych rozwiązań nieznośnej wielomiesięcznej opresji sanitanej - czyli w istocie - SKRETYNIENIU w wyniku jw - wystarczy wskazać im kierunek do rzekomo zbawiennej przepaści - sami nawzajem będą się zaszczepiać... już nawet grajek szczurołap nie będzie potrzebny

- niech mnie dr Opara wyprowadzi z błędu...

 

 

 

KOMENTARZE

 • 5*
  To jest prawda
 • Bardzo słuszny wniosek
  Kilka miesięcy temu trafiłam na wypowiedź w języku angielskim, dotyczącą „nieodwracalnego uszkodzenia mózgu” w wyniku dłuższego noszenia masek, które powoduje niedotlenienie mózgu.
  Poziom tlenu pod maską jest niższy niż wymagany przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa pracy, tj. 19,5%.
  Trudno, co prawda mówić o nieodwracalnym uszkodzeniu mózgu , bo mózg potrafi być zadziwiająco plastyczny i inne części mózgu potrafią przejmować funkcje uszkodzonych tkanek, niemniej jednak.
  Jakimś cudem Big Brother nie skasował tego filmiku, prawdopodobnie miał niewielki zasięg.
  https://youtu.be/4LcPMyjXB9E

  Jeden z komentarzy pod filmikiem mówi, że ludzie, którzy w ogóle decydują się na zakładanie masek - już mają mózg uszkodzony, dlatego je zakładają.
  Coś w tym jest. :))
 • @goat 16:17:04
  obawiam się, że tak
 • @Lotna 18:43:15
  no, proszę... czyli jednak... oczywiste, że kanalie o tym wiedzą... w końcu lekarzy i biologów tam nie brak

  zasada dzaiłania mózgu nie jest dobrze rozpoznana - o tym przejmowaniu zadań czytałem - ale bezspornie jak coś obumiera, to przestaje działać - brak nogi można rekompensować protezą lub ręką - ale to nie to samo
 • @Andrzej Tokarski
  Depopulacja ludności tubylczej rulez . Salute Amigo 5* .
 • @Repsol 22:07:43
  spieszą się - już wiedzą, że nie mają czasu ani możliwości wycofania - jak ich ludzie dopadną - nie będzie brania jeńców
 • @Andrzej Tokarski 22:12:48
  :))))) Kurła TAK . Salute .
 • Dość długie
  Ale warto obejrzeć choć od 7,40
  https://youtu.be/4QoTFPacFHI
  Im więcej czytam i oglądam tym bardziej wszystko razem się zazębia. To jest kurewskie cyniczny i inteligentny plan doprowadzenia nas do roli bydła.
 • I jeszcze to
  Po co "stworzono" Snowdena
  https://youtu.be/OVSBaR5rSNc
  Patrząc na to wszystko czuję, że pójdą po trupach do przodu. Zbyt wiele zainwestowali , by się wycofać. Trup będzie się ścielić gęsto. Ludność będzie pacyfikowana ogniem. Na to wskazuje logika zdarzeń i oprzyrządowanie prawne.
 • @zadziwiony 22:46:01
  Wróg stosuje bardzo wyrafinowane taktykę i strategię, włączając fałszywe flagi, prowokacje, propagandę, pranie mózgów, kroki wstecz, udawanie przyjaciela i zbawcy, itd. Tylko bezpośrednie uderzenie w centrum decyzyjne (które składa się z kilku, może kilkunastu osób) może przynieść zwycięstwo. Szczeble niższe wykonują rozkazy ze strachu lub za pieniądze. Przy byle okazji zdezerterują, bo ludzkość to ogromna siła .
 • @zadziwiony 22:46:01
  żadna strona już nie może i nie ma dokąd się cofnąć - TYLKO MY TEGO JESZCZE NIE ZROZUMIELIŚMY!
 • @Nibiru 23:59:47
  Masz chociaż drona (skutecznego) nie mówiąc o śmigłowcu? ;)
  Żartuję. Trzeba walczyć! Też uważam, że mamy szansę.

  Faraon

  https://www.youtube.com/watch?v=gH8yTZn1Sos
 • @Nibiru 23:59:47
  Pójdźmy dalej: gdyby w niedalekiej przyszłości coś gdzieś na większą skalę ( atomową) wybuchło, to wierzyć czy nie?! z pozycji: ZOSTAŃ W DOMU! i oglądaj wiadomości w maseczce... koniecznie trzy metry od odbiornika.

  Wierzyć czy nie?

  :)

  Pozdro
 • @JimA 10:01:28
  https://www.youtube.com/watch?v=Bznxx12Ptl0
 • @Andrzej Tokarski 18:59:11
  Mega debata! Koronawirus? Sytuacja w Polsce i na świecie Klimczewski, Socha, Giorganni! Nadawane na żywo 5 godzin temu. To powinno lecieć na telebimach w miastach i centrach handlowych!

  https://youtu.be/Sj2RTQp9GD0
  Maski to ściema. Moja maseczka mnie nie chroni. Twoja maseczka nie chroni ciebie . ONZ WHO ogłosił, że maseczki są po 5 minutach, wilgotne i szkodliwe dla zdrowia bo nie można oddychać. Co dzień do Polski są przekazywane wytyczne przez największego żyda świata // tzw. przekaz dnia- zmarłych XX, chorych XX. Wszystkim steruje Bill Gates z grupą ludzi, którzy są przydzieleni do poszczególnych krajów świata - tak podają fałszywą liczbę chorych i śmiertelnych na dany kraj.
 • @JimA 10:01:28
  cyt.: "Wierzyć czy nie?"

  Trzeba oglądać MSM aby wiedzieć co wróg chce abyśmy myśleli i robili, ale prawdziwe info (nawet niekompletne lub obarczone błędami) na dzień dzisiejszy możemy zdobyć jedynie przez kontakty z rodziną i znajomymi w kraju i za granicami (telefonicznie lub emailami). Tak myślę.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930