Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
415 postów 3151 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

The Dead Game - PĘTLA - między głupotą a inicjacją

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

skutki pewnej retrospekcji

The Dead Game – PĘTLA – między głupotą a – inicjacją

 

. trzeba tylko poczekać, dać myślom płynąć niespiesznie i patrzeć - gdzie nas zaprowadzą… jaką pętlę przyjdzie zatoczyć, by na nowo móc spojrzeć na rzeczy oglądane, lecz nie zobaczone.

 

Na początku tego cyklu był odcinek poświęcony selekcji – potem były różne odcinki, poświęcone różnym elementom tej globalnej rozgrywki – gdzieś niedawno pojawił się wykład Pani Ewy Paweli – poświęcony koncepcji inicjacji, ściślej inicjacji masońskiej - jako wyjaśnieniu powszechnego globalnego przymusu noszenia naryjców, czyli masek. Wedle tej hipotezy powszechne okneblowanie miało służyć przygotowaniu do rytuału przejścia – w domyśle na wyższy poziom świadomości.

 

Pozwoliłem sobie odnieść się do tej koncepcji krytycznie, acz zdawkowo, jednym komentarzem na youtobe. Szczęśliwie wątek podjęła i znakomicie rozwinęła, opatrując należytą podbudową pojęciową – Pani Lotna w obszernym tekście opublikowanym tu, na Portalu.

 

Trochę czasu minęło, kilka dni temu pozwoliłem sobie postawić tezę – wydaje się, że nową, autorską - dotyczącą przypuszczalnej przyczyny przymusu maseczkowego i paskudnego zamysłu za nim skrytego – ująłem sedno tej teorii skrótowo – jako dążenie do SKRETYNIENIA populacji. Pokrótce wyjaśniłem zasadę działania tego procesu, kto chce może sobie poszukać w literaturze - o skutkach długotrwałego i chronicznego – niedotlenienia, w tym - niedotlenienia mózgu.

 

I teraz popatrzcie Państwo uważnie – zróbmy pętlę i cofnijmy się do – selekcji. Jej reguły zostały przygotowane i ustanowione w taki sposób – że jeżeli ktoś miał odwagę poszukiwania wyjścia – i potencjał o tego potrzebny – to bez większego trudu mógł chodzić bez naryjca i śmiać się z obostrzeń. Wystarczyło powiedzieć, że się nie może – bo stan zdrowia… koniec rozmowy, zero mandatu.

 

Ale – trzeba było wiedzieć na co się powołać, umieć to zrobić, umieć przy tym nie zirytować policjanta – a jak się trafił trudny glina – umieć nie przyjąć mandatu i mieć odwagę pójść do sądu. NIE KAŻDY POTRAFIŁ TO OGARNĄĆ.

 

Prawo niby się zmieniło, ale przecież dalej są pozostawione furtki – dokładnie tak, jak opisałem to miesiące temu: proponujemy wam grę o życie, śmiertelną – ale nie beznadziejną – kto potrafi poznać reguły i grać według nich – wygra. Kto nie potrafi - przegra – bo nie potrafił. Sam sobie winien.

 

Nie potrzebujemy tych, co nie potrafią.

 

 

I teraz zobaczcie Państwo co się dzieje - ci którzy nie zadali sobie trudu myślenia, dociekania, dbałości o swoje zdrowie – i zasuwają od ponad pół roku w naryjcach – są stale niedotlenieni, zmęczeni, coraz słabsi… coraz trudniej im się myśli – coraz bardziej czekają, aż KTOŚ ulży ich cierpieniu, pozwoli zdjąć przeklętego naryjca. I mają nadzieję, bo już spoza zmęczenia dociera do nich informacja, że JEST SZCZEPIONKA - IDZIE WYBAWIENIE - ZASZCZEPIĄ SIĘ - I BĘDĄ WRESZCIE WOLNI….

 

Przegrali – przez bierność, lenistwo - selekcję – bo szczepionka jeżeli ich uwolni, to albo od bycia człowiekiem, gdyż staną się biorobotami, cyborgami – albo od bycia w ogóle – od życia.

 

Ale ci którzy wykazali się – KREATYWNOŚCIĄ, NIEZALEŻNOŚCIĄ, ODWAGĄ – nie są zatruci własnymi wyziewami. Ich mózgi nie są umęczone, wręcz obumarłe w wyniku trwałego niedotlenienia. Unikają lekarzy, testów, szczepień, bo WIEDZĄ.

 

Bo ZADALI SOBIE TRUD. Życie w nich kipi, gniew buzuje, są gotowi na dalsze wyzwania. Stawią opór! Są ZDROWI. Selekcja im nie zaszkodziła – wręcz przeciwnie – zahartowała, wzmocniła psychicznie.

 

I teraz pytanie: czy o to chodziło? Rzucić społecznościom narzędzia – by same dokonały selekcji. I za chwilę ją dokończyły – słabi i bezwolni pójdą, pobiegną – się zaszczepić….bo jest szczepionka!

 

A silni i odważni – nie pójdą – tylko udadzą się w drugą stronę - byle dalej od strzykawy

 

I selekcja się dopełni...bez przymusu.

 

...no, to takie są refleksje wynikłe z wykonania – pętli w czasie – i spojrzenia na nowo – niby na to samo – ale z innej perspektywy...

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @Andrzej Tokarski
  Ciekawe co dalej w Brukseli ?. https://www.speedtest.pl/wiadomosci/5g/bruksela-bez-5g-pem/ Salute5*.
 • Tak, ale to może dopiero początek...
  Z pewnością tak, bo opisany przez Pana scenariusz jest sporym ułatwieniem w procesie depopulacji. Niejedna osoba nosząca namordnik już nagle umarła ( oczywiście w akcie zgonu zapisano covid-19), a wielu osłabiło organizm dzięki zamknięciu w domach i noszeniu maski przez wiele godzin dziennie.

  Pytanie tylko, ile furtek nam zostawią, kiedy - co oby nigdy nie nastąpiło - wprowadzą szczepionki. Owszem, zapowiadane jako nieobowiązkowe, ale czy ci niezaszczepieni będą mogli znaleźć pracę, jeśli ją mają - czy będą mogli ją utrzymać, a jeśli nie mają pracy - czy będzie im wypłacany zasiłek, jeśli nie zaszczepią siebie albo swoich dzieci, czy będą mogli pójść do sklepu, uczęszczać na uniwersytet, uczestniczyć w życiu społecznym i towarzyskim czy też podróżować bez świadectwa szczepienia/zaczipowania?

  Dobrze by więc było, aby ci w namordnikach, wszyscy - zarówno masy, jak i wpływowa inteligencja - ci, którzy jeszcze kompletnie nie skretynieli - przyłączyli się do „niesubordynowanych”, bo tylko w ten sposób jako ludzkość będziemy mogli uchronić się przed zagładą.

  5*
 • @Repsol 17:22:42
  liczby robią wrażenie:

  Dlatego tamtejszy minister telekomunikacji zamówił raport na temat możliwości uruchomienia sieci 5G w Brukseli przy obecnej normie 6 V/m. Jest ona 50 razy niższa od norm obowiązujących w innych krajach. Dla porównania w Polsce dopuszczalny poziom pola elektromagnetycznego wynosi 7 V/m.
  Bruksela może zapomnieć o 5G jeśli nie zmieni norm PEM

  Wynik raportu był bezlitosny. Belgijscy operatorzy nie mogą uruchomić nowych częstotliwości, jeśli rząd nie podwyższy norm. Brukseli grozi blackout internetu mobilnego. Zalecono wartość 14,5 V/m z późniejszą możliwością zwiększenia jej do 41,5 V/m
 • @Lotna 17:57:45
  "Pytanie tylko, ile furtek nam zostawią,"

  - cały czas te same zasady - bierni nie mają racji - oddał to policjant na marszu przedsiębiorców - jak was będzie 300 000 - to wtedy się przyłączmy - a teraz to do kogo mielibyśmy się przyłączyć (było kilkadziesiąt osób)
 • @Andrzej Tokarski 19:26:13
  https://mobile.twitter.com/MarcinRola89/status/1305266015325089793?cn=ZmxleGlibGVfcmVjcw%3D%3D&refsrc=email
 • @Lotna 20:31:30
  mówi się o tym - pytanie stale to samo: czy jest opór społeczny? i jak silny?
 • @
  proszę posłuchać od 60min. - wiedźmy beskidzkiej

  https://www.youtube.com/watch?v=ZbxVbdcche8
 • @Lotna !!! Bardziej Śmiercionośny Niż Wojna !!! Pełna prezentacja wykładu G. Edwarda Griffina z 1969 roku. Jakże prorocze stały
  się jego słowa.


  Youtube zaczyna przeglądać / tłumić ten film. Każdy powinien go pobrać i powielić.

  "Zastanawiam się, czy ten facet podpisał kontrakt jako prawdziwy prorok. ŁAŁ. Chciałbym napisać książkę o tym, co się dzisiaj dzieje, ale bym po prostu powtórzył wszystko, co on powiedział już cztery miesiące przed moim urodzeniem."

  "McCarthy przez cały czas miał rację. Został za to zrujnowany."

  "Najważniejsze słowa od ogłoszenia niepodległości!"

  "To jest DOKŁADNIE to, co dzieje się teraz w USA."


  "Przeczytaj 45 Komunistycznych Celów dla Ameryki w książce „The Naked Communist” (Nagi Komunista), autorstwa W. Cleona Skousena w 1958 roku.

  62 lata później wszystkie, oprócz numeru 45, nadeszły.

  Urodziłem się na Węgrzech i żyłem pod rosyjską tyranią komunistyczną i mogę zaświadczyć o jej koszmarze.

  Jest to program przyszłych potęg światowych Nowego Porządku Świata i według mojej Biblii nie tylko się to wydarzy, ale już ma miejsce.

  Jeśli nie znasz Jezusa Chrystusa, który dwa tysiące lat temu powiedział, że tak się stanie, wzywam cię, abyś padł na kolana i pokutował, poproś Go do swojego serca.

  Nie będziesz chciał przeżyć koszmaru nadchodzących światowych udręk pod rządami antychrysta.

  I proszę NIE akceptuj szczepionki COVID. To jest trucizna!"  More Deadly Than War - G. Edward Griffin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=i4vTHwvioZ4&feature=youtu.be


  https://www.youtube.com/watch?v=lzeIKsA1fw4


  "Musimy posiąść kopie książki autorstwa Manninga Johnsona i rozprowadzić je po całym świecie „Kolor, komunizm i zdrowy rozsądek”"
  Bogumił Boguchwał
 • "The Dead Game"
  --------------
  Na świrusie ukoronowanym przez samego Belzebuba - dzieci Złego pieką mnóstwo pieczeni. Natomiast faktem jest to, że ową hucpę udało się doskonale zapodać ludziom - już w wymiarze globalnym. To z kolei znaczy tyle, że globalizacja dopełniła się na naszych oczach. Mówiąc obrazowo - jeżeli jakiś gruby Srul puści gdzieś na świecie jakiegoś smrodliwego bąka - wącha to już cały świat.
  Wniosek?
  Nie należy zapominać, że struktury władzy czarci pomiot tak zbudował w poszczególnych krajach, tak podzielił społeczeństwo, że może z tym społeczeństwem zrobić wszystko - co tylko zechce. Co tylko zechce - czy to oficjalnie czy to za pomocą tzw. ruchów oddolnych z wojnami domowymi - włącznie.
 • Niemcy,Włochy i Londyn
  Oj, fluoryzowali to i maseczkują, co w tym dziwnego...?

  W Polsce jest takie powiedzenie : "nie mój cyrk nie moje małpy"
  Człowiek w pracy zoo-graniczoną odpowiedzialnością - małpa w zoo.. a niewolnik w obozie za pieniądze!

  Ze względu na fakt że niewolnik zawsze musi wyrzec się własnej woli, żadnego sensu noszenia majteczek na twarzy nie trzeba się dopatrywać..

  Próba utworzenia takiego głowonoga jest znana z historii początku XX wieku,aż udało się to zrealizować.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930