Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
441 postów 3334 komentarze

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

The Dead Game - Covid diagnozowany na - ucho?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

dr Paweł Basiukiewicz pyta

 

The Dead Game -Covid diagnozowany na ucho?

 

Jak informuje dr Paweł Basiukiewicz – w odpowiedzi na jego pismo do Ministerstwa Zdrowia, resort udzielił odpowiedzi, z której wynika, że na rzekomy COV-19 bez chorób współistniejących zmarło w tym miesiącu – pięć osób – słownie – PIĘĆ.

 

Ale to przecież nie koniec pytań – przecież zaraz po uzyskaniu tak wyczekiwanej odpowiedzi – trzeba postawić kolejne pytanie – na przykład takie:

 

na jakiej podstawie Resort ustalił, że przyczyną był rzekomy Covid? – zobaczył pod mikroskopem? na węch? na smak? – bo z tego co dość powszechnie wiadomo, a o czym się równie powszechnie nie mówi – ten „wirus” dotąd nie został WYIZOLOWANY – więc równie prawdopodobne jest jego istnienie, jak NIEISTNIENIE. Tyle, że dowodów istnienia BRAK – ale za to przesłanek na nieistnienie – MNÓSTWO. No to jak panie RESORT – jak to zostało ustalone - na węch, a może na ucho? A jak na ucho – to czy może - na telefon? - na przykład z WHO?

 

Pandemia na telefon?

 

Czekamy n odpowiedź RESORTU.

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • A ja mam pytanie do Pana, jeżeli Pan pozwoli.
  Jak Pan uważa, czy w tych okolicznościach jakie są, kiedy mamy początek roku szkolnego, należy testować nauczycieli i uczniów idących do szkoły, czy nie?

  Domyślam się, że Pan nie ma dzieci, czy wnuków w wieku szkolnym, ale gdyby je Pan miał, gdyby martwiła Pana niepewność co do istniejącej sytuacji, co by Pan zrobił?

  Gdyby Pan miał władzę i mógł decydować dzisiaj, to jakie byłyby Pańskie decyzje w sprawie kwarantanny, testowania i koronawirusa?

  A tak na koniec, to Boris Johnson wprowadził kary za złamanie izolacji przez tych co są zarażeni; kara 10 000 funtów, tak na początek.
  https://www.bbc.com/news/uk-54221953
 • @Anna-PK 17:20:59
  swoje zdanie o testach przedstawiałem wielokrotnie - nic tu nie mam do dodania
 • @Anna-PK 17:20:59
  Tak na początek ten Anglik, to tylko marionetka i wykonuje podobnie jak inni przywódcy polecenia z góry . Po drugie nie wykonywał bym żadnych testów na covida19, albowiem nie ma takowych. Po prostu nie ma, więc te wykonywane są wyłącznie inżynierią społeczną, metodą tresury , pobieraniem DNA i licho wie czym jeszcze.
 • @zadziwiony 17:28:50 Czyli nie należy sprawdzać nawet temperatury
  u nauczycieli czy rodziców, idących do klasy pełnej uczniów?

  Domyślam się, że Pan też nie ma dzieci w szkolnym wieku.
 • @zadziwiony 17:28:50 Jeszcze dodam, że szkoła elitarna, prywatna
  Eton, przeprowadza badania tak nauczycieli jak i uczniów. Rodzice płacą, to wymagają.
 • @Anna-PK 17:36:35
  Zauważyłem, że im wyższe wykształcenie ma delikwent, tym jest bardziej zmanipulowany mainstreamową propagandą, czyli kłamstwem. Dotyczy to jak widać także nauczycieli tej elitarnej
  szkoły. Jeśli nie ma wiarygodnych testów to kierując się zwykła logiką przeprowadzanie testów jest manipulacją. Codzienne strzelanie laserem dziecku w głowę także jest idiotyzmem. Żadna normalna matka nie wyśle chorego dziecka do szkoły.
  Poza tym nie ma żadnych merytorycznych powodów by takie panikarskie metody stosować, albowiem nie ma żadnej epidemii, a jedynie jeden wielki cyrk będący elementem wojny gadów z ludźmi.
  Trzeba dzieci przed tą wojna chronić, a nie wypuszczać je na front.
 • @zadziwiony 18:20:51 Chronić jak? Nie wysyłać do szkoły?
  Pan proponuje jakąś izolację, odgrodzenie się od społeczeństwa? Jak Pan to wszystko widzi i jak by Pan tym pokierował?
 • @Anna-PK 18:38:53
  Wykorzystać wszelkie prawne możliwości w ramach samoorganizacji rodziców by te restrykcje w szkołach ograniczyć do minimum. Takie możliwości są. Ale w tym celu trzeba rodziców mających świadomość zachodzących procesów. W ciągu ostatnich kilku dni miałem kontakt z robotnikami pracującymi w zawodzie w którym praktycznie tylko alkoholicy na głodzie przychodzą do roboty . I co? Ich świadomość tego co się na świecie dzieje na głowę biła tych wszystkich wykształconych z wielkich miast. Ale kogo przekona i pociągnie za sobą menel z pod budki z piwem? Osobiście gdyby wszystko zawiodło przeszedł bym na nauczanie w domu, albo nauczył dziecko obchodzenia zakazów.
 • @Anna-PK 18:38:53
  Wygląda na to, że izolacja i odgrodzenie się od społeczeństwa będzie jedynym sposobem maksymalne odsunięcie w czasie planowanej eksterminacji. Jeśli nic pozytywnego się nie wydarzy na świecie, nie będzie innego wyjścia. Ale to sposób dla nielicznych ceniących sobie wolności nade wszystko. Los pozostałych jest przesądzony.
 • @zadziwiony 19:25:01 Jak ja czytam to co Pan pisze, ale również
  w innych miejscach różne wypowiedzi, to odnoszę wrażenie, że żyjecie Panowie w jakiejś wymyślonej rzeczywistości i nie przyjmujecie do wiadomości świata realnego, który Was otacza.
 • @Anna-PK 17:33:12
  "Czyli nie należy sprawdzać nawet temperatury
  u nauczycieli czy rodziców, idących do klasy pełnej uczniów? "

  Się wtrącę.

  Na Białorusi nie odstawiają takich cyrków i jakoś nie słyszy się o milionach śmierci dzieci. W Szwecji to samo. Cud? Czy może jednak nie taki straszny kowid jak go koronapanikarze malują?

  Wystarczy uspokoić się, rozejrzeć dookoła, porównać dane i włączyć myślenie zamiast panikować.
 • @kowalskijan584 20:19:07 Jeżeli Pan skopiował pytanie, to
  dlaczego Pan nie odpowie na to pytanie, tylko miesza do tego Białoruś i Szwecję, gdzie nawet Pan nie mieszka.
 • @Anna-PK 19:58:14
  Sądzę, że jest akurat odwrotnie, co już nie raz zauważałem. Przekonywanie po raz kolejny jest bez sensu. Narysowany przez gadów scenariusz jest ogólnie dostępny, a logika zdarzeń potwierdza jego realizację. Czy się on uda? Zobaczymy! Także czas pokaże kto z nas realnie ocenia sytuację ,a kto błądzi w oparach mainstreamowej narracji i propagandy.
 • @Anna-PK 20:45:25
  "dlaczego Pan nie odpowie na to pytanie, tylko miesza do tego Białoruś i Szwecję, gdzie nawet Pan nie mieszka."

  Co ma mieszkanie czy niemieszkanie w Szwecji czy Białorusi do faktu, że nie stosując takich debilnych restrykcji w szkołach jak w Polsce, nie ma tam milionów śmierci dzieci ani nauczycieli ?

  Weź 10 głebokich oddechów i nie panikuj w temacie koronawirusa bo znerwicujesz swoje dzieci czy wnuki.
 • @Anna-PK 20:45:25
  Może to cię oświeci.
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/czeski-minister-zdrowia-wzywa-media-aby-przestaly-straszyc-osoby-koronawirusem-to-zwykla-choroba-zakazna-2020-09
 • @Anna-PK 17:33:12
  "Czyli nie należy sprawdzać nawet temperatury
  u nauczycieli czy rodziców, idących do klasy pełnej uczniów? "

  A co do zasadniczego pytania, odpowiadam.

  Gdybym po wyczerpaniu wszelkich możliwości przemówienia do rozumu innym rodzicom, że chodzenie w maskach i mierzenie temperatury dzieciakom to bzdura to zmieniłbym szkołę.

  Lepiej żeby dzieciak nie "uczył" się od "nauczycieli", którzy nie potrafią myśleć. Psychika dziecka jest najważniejsza bo to przyszłość.
 • @Anna-PK 17:36:35
  Coraz więcej wysoko wykształconych debili się produkuje na tym świecie.
  A propo pandemii polecam wywiad w realu24
  https://www.youtube.com/watch?v=-OygJoeH6Os&t=325s
 • @Anna-PK 20:45:25
  Pani jest nadzwyczaj odporna na wiedzę - zamiast denerwować ludzi, proszę raczej przesłuchać ten materiał Janusza Zagórskiego z Sobótki:

  https://www.youtube.com/watch?v=hRL65KartXI
 • @Andrzej Tokarski 22:10:09 Nie jestem odporna na fakty.
  W Toronto, w dwóch szkołach katolickich, zameldowano zachorowania na
  COVID-19. Przynajmniej tak to podają.

  https://www.msn.com/en-ca/news/canada/toronto-catholic-district-school-board-reports-2-cases-of-covid-19-at-2-separate-schools/ar-BB19eAPN?ocid=spartandhp
 • @Anna-PK 00:08:47
  "Przynajmniej tak to podają. " - no właśnie. To się nazywa "interpretacja" - nie mylić z faktami
 • @Anna-PK 00:08:47
  Właśnie, jak i czym zdiagnozowano tego covida19?
 • @ Autor - 5*
  DK
 • @zadziwiony
  5* - za komentarze n/t żydo-medialnej pandemii

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031