Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
441 postów 3334 komentarze

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Zbigniew Ziobro wobec - Polskiej Racji Stanu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

co powinien zrobić minister sprawiedliwości

 

Ziobro powinien rozumować w kategoriach Polskiej Racji Stanu - a IN PRIMO Polską Racją Stanu z Dużych Liter, jest - odsunięcie - jak najszybsze - od władzy Kaczyńskiego, Morawieckiego i ich popleczników - lub ich osłabienie.

 

W przeciwnym wypadku oni szybko dokończą swoje łajdackie plany. A czasu jest niewiele - jako bioroboty sterowane czipami - już nie podskoczymy...

KOMENTARZE

 • Było UB, SB to teraz pora na KB.
  Służba Bezpieczeństwa na nowo powstaje? Teraz się będzie tez po komunistycznemu nazywała Komitet? Do słusznych modeli nawiązuje nasz pierwszy sekretarz…Dodać do tej nazwy jeszcze Publicznego i byłaby instytucja jak w latach 1954-1956 KdsBP - nie muszę przypominać czym się zajmowała. „Jarosław Kaczyński ma wejść do rządu, będzie uczestniczył w jego posiedzeniach; zostanie szefem komitetu ds. bezpieczeństwa i będzie nadzorował ministerstwo sprawiedliwości, MON oraz MSWiA” Właśnie Kiszczak przewrócił się w grobie. Dawna bezpieka! Czyli? Nowe Biuro Bezpieczeństwa Publicznego, także jako struktury w terenie. A więc, czy to już było po wojnie? To groźna zapowiedz! Kaczyński przez wielu wyborców prawicowych jest oceniany coraz gorzej, jeśli nie przeprowadzą błyskawicznie obiecanych reform w 2015 r. to będzie upadek mitu silnych braci, doczeka też armagedonu PiS. Chaotycznymi decyzjami doprowadził do paraliżu rządu, niemal rozpadu koalicji a teraz zamierza sterować ręcznie MS. Przede wszystkim powinien nadzorować pracę PMM, Kamińskiego i Raua lub adieu.
 • @kula Lis 69 07:48:50
  pełnia władzy w kaczych łapach
 • @Andrzej Tokarski 08:04:10
  Tokarskiego zatrudnić jako kata.
 • Prezessimus będzie nad generałami jak generalssimus
  Prawie jak Łukaszenko
 • Szydło spotkała się z prezydentem. "Pojawił się chytry plan"
  Beata Szydło spotkała się z prezydentem Andrzejem Dudą. Rozmowa dotyczyła m.in. ustawy o ochronie zwierząt podaje "Super Express".
  Gazeta zastanawia się, czy może powstać nowa partia Beaty Szydło i Zbigniewa Ziobry pod patronatem prezydenta. Według ustaleń "SE" w sporze o ustawę dotyczącą zwierząt była premier stanęła po stronie ministra sprawiedliwości. "W tym kontekście pojawił się nawet nieoficjalnie chytry plan na nową partię" – czytamy w dzienniku. – Myślę, że z Beatą Szydło, Zbigniewem Ziobrą i jego posłami, poparciem kościoła i o. Tadeusza Rydzyka bylibyśmy w stanie powalczyć o kilkanaście procent powiedział gazecie jeden z polityków Zjednoczonej Prawicy. Stronnik Dudy i Szydło uważa, że pora być może na nową partię prawicową w opozycji do PiS. W taki rozwój wydarzeń nie wierzy prof. Antoni Dudek. Jego zdaniem to tylko plotka rozpuszczana przez osoby sfrustrowane przywództwem premiera Mateusza Morawieckiego i prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Nie wierzę, że odważą się wyjść z PiS i założyć partię pod patronatem Andrzeja Dudy. Będą pewnie rozmawiać, poszeptywać, ale na końcu każdy pójdzie swoją drogą. Poza tym ustawa o ochronie zwierząt to jest za mała sprawa, żeby się wybić i odróżnić od PiS – tłumaczy w "SE" politolog. W ocenie prof. Dudka ze względu na Konfederację nie ma miejsca na prawicowe ugrupowanie przeciwko PiS.
  Ps....Jeśli PiS będzie dalej dryfował lewoskrętnie to taka nowa prawicowa partia może się przydać. Już obecna tolerancja "dobrej zmiany wobec np. tęczowego- żydobolszewizmu panoszącego się w szkolnictwie i na uniwersytetach zniechęca wielu wyborców do polityki .
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:05:52
  posłuchaj no zakompleksiony zasrańcu z pretensjami - pozwalam ci tu komentować z litości nad starczym upadkiem -

  - ale jeżeli jeszcze raz odezwiesz się tu ad personam - do mnie lub kogokolwiek innego, albo zaczniesz walić gruchę, jak u Szanownej Pani Lotnej, albo zaczniesz obwąchiwać męskie tyłki, do czego wyraźnie masz skłonność -

  - to pójdziesz sobie obszczywać nogawki ze szczurem ratlerkiem - kumplem od kieliszka

  pierwsze i ostatnie ostrzeżenie - i dobra rada: sam kiedyś ogłosiłeś, że nie będziesz tu zaglądał - trzymaj się tego - poniatno?
 • @telewidzacy 08:11:31
  więcej - bo ma słuszne koszerne poparcie
 • @kula Lis 69 08:45:17
  powinni się zbuntować przeciw Kaczorowi - postawić sprawę ostro
 • @Andrzej Tokarski 08:04:10
  Umiłowany Przywódca Narodu zostanie podwładnym swego największego popychadła. A teraz wyobraź sobie jak Morawiecki opierdala Kaczyńskiego jako wicepremiera i rozlicza go z działalności w rządzie.
 • @Andrzej Tokarski 09:52:35
  Czy Kaczyński będzie w rządzie czy nie będzie jest to mało istotne, ponieważ dalej wszystko co będzie robione to pozory i bicie piany przez kolejne 3 lata. Sądy, media antypolskie, LGBT itp. dalej będą funkcjonować tak jak dotychczas ale Spółki Skarbu Państwa będą puchnąć w najlepsze. Ciekawe jest tylko jedno jak będą głosować posłowie PiS nad nowymi ustawami, którzy zagłosowali przeciw ustawie futrzarskiej wiedząc o tym że nie znajdą się już na listach PiS-u za 3 lata. Naczelnik powinien wreszcie zrozumieć, że godny następca to nic strasznego. Branie pod uwagę czy też liczenie się ze zdaniem mądrych ludzi też żadnej ujmy nie przynosi. A otaczanie się samymi klakierami to prosta droga do upadku.
 • @kula Lis 69 11:00:16
  lejce i tak trzyma Daniels na zmianę z Żorżetą
 • @Andrzej Tokarski
  Morawiecki zbyt słaby by wygrać z Ziobrą? Lisicki o konflikcie w Zjednoczonej Prawicy. Wejście Jarosława Kaczyńskiego do rządu to pokazanie, że przynajmniej na razie premier Morawiecki nie zbudował sobie na tyle silnej pozycji, by wygrać konflikt ze Zbigniewem Ziobro uważa redaktor naczelny tygodnika "Do Rzeczy" Paweł Lisicki. Wczoraj wieczorem doszło do kolejnego spotkania liderów Prawa i Sprawiedliwości i Solidarnej Polski. Rozmowy dotyczyły przyszłości koalicji rządzącej. Po ich zakończeniu pojawiła się informacja, że w toku negocjacji ustalono, że członkiem rządu zostanie Jarosław Kaczyński. Ustalenia te potwierdził dziś szef klubu PiS. Wszystko wskazuje na to, że prezes Kaczyński będzie w rządzie. Taki jest plan, że prezes Kaczyński będzie szefem komitetu ds. bezpieczeństwa, oraz wicepremierem i Ministerstwo Sprawiedliwości będzie mu wtedy bezpośrednio podlegać przekazał w czwartek rano Ryszard Terlecki. Szef klubu PiS dodał, że to "bezpieczne i wygodne wyjście". Mam nadzieję, że Ministerstwo Sprawiedliwości będzie wtedy jeszcze bardziej sprawne i skuteczne przyznał. Ustalenia te komentował na antenie Polskiego Radia 24 Paweł Lisicki. Redaktor naczelny "Do Rzeczy" zwrócił uwagę, że rozwiązanie zakładające wejście do rządu prezesa Kaczyńskiego jest rozwiązaniem wewnętrznego konfliktu w Zjednoczonej Prawicy. Konkurencja pomiędzy premierem a ministrem sprawiedliwości zaszła tak daleko, że w zasadzie jedynym sposobem przecięcia tego sporu było pozbycie się ministra sprawiedliwości, tym samym całej Solidarnej Polski, albo doprowadzenie do pewnego kompromisu wskazał Lisicki. Publicysta podkreślił, że sytuacja ta wymusiła na Jarosławie Kaczyńskim wejście do rządu, by być "pewnego stopnia barierą hamującą spór miedzy Mateuszem Morawieckim a Zbigniewem Ziobro". Kto wyszedł zwycięsko z tego konfliktu? Lisicki tłumaczył, że przejęcie przez prezesa PiS nadzoru nad wszystkimi resortami siłowymi oznacza wyjęcie ich z kompetencji premiera, co oznacza pozostawienie Morawieckiemu resortów administracyjno-gospodarczych i polityki zagranicznej. Jeśli mówimy o równowadze pomiędzy premierem a ministrem sprawiedliwości, ta sytuacja oznacza osłabienie Mateusza Morawieckiego i podniesienie pozycji Zbigniewa Ziobry ocenił redaktor naczelny tygodnika "Do Rzeczy".

  Ps...Może, czy raczej na pewno Ziobro pokazał kwity na Morawieckiego JK. Czyli PK i minister Zbigniew Ziobro pokazał, postawił na swoim. Bo lepiej umierać stojąc, niż żyć--gnić na kolanach.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031