Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
441 postów 3334 komentarze

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Paaaanie Ziemkiewicz... - masz Waść nas za - debili!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

o wdzięcznej sztuce samokompromitacji

Paaaanie Ziemkiewicz…. - masz Waść nas za - debili!?

 

...jak niektórzy z Czytelników może zauważyli, od czasu sławetnej „piątki dla zwierząt” Jarosława Kaczyńskiego – nieustająco od dziesięcioleci niezależny, ale obecny w mediach - redaktor Ziemkiewicz wszedł w stan – i zastygł – dramatycznego rozkroku poznawczego.

 

Rozterki duchowe redaktora Ziemkiewicza opisał jego (nic w tym złego) kolega, Tomasz Sommer – tu:

Ziemkiewicz ostro i zdecydowanie o TVP, PiS i Kaczyńskim. "Komendanta totalnie popi****iło" - NCZAS.COM

 

 

Bo jakże dalej popierać ukochaną matkę-partię, co i karmi i przyodziewa godnie i o splendor gawiedzi pozwala się nie troszczyć – gdy oto zostały wytoczone kolejne ciężkie działa przeciw polskiemu rolnictwu, przetwórstwu, eksportowi, produkcji pasz i przeciw czemu tam jeszcze dającemu się utrzymać rzeszy kooperantów i współpracowników, z rodzinami.

Najmniejszym w tym wszystkim problemem była sygnująca całą operację branża futerkowa, bo to w istocie twór dość marginalny, niezbyt dla państwa dochodowy – a budzący celem i sposobem prowadzenia hodowli uczucia co najmniej mieszane. Nie o to chodzi, nie chodzi o norki.

 

Działa zostały – pod pozorem walki z ubojem rytualnym - wytoczone przeciw rynkowi wołowiny, drobiu - uboju, przetwórstwa, eksportu, transportu, utylizacji odpadów, produkcji pasz w tym roślinnych – a więc zagrożone zostały również uprawy polowe i całe łańcuchy współzależnych w tym dziale produkcji rolnej podmiotów.

 

Warto w tym miejscu pamiętać, że wcześniej uderzono w branżę wieprzową – pod pozorem ASF – równie tajemniczymi siłami co COVID - kierowanego tak, by epidemii nie opanować, by rozlewała się ona bez końca i po całym kraju – ale jednocześnie by w cudowny sposób – niczym COVID, co omija zagraniczne sieci handlowe – omijała fermy kapitału zagranicznego.

Przy okazji ubicia potężnego rynku produkcji żywca i wieprzowiny, wybito również nieprzeliczone stada dzików – co, jak dawno już pisałem – natrętnie przywodziło na myśl celową eliminację bazy pokarmowej dla społeczeństwa szykowanego do zniewolenia. Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, jakiego rodzaju będzie to zniewolenie. Nie wiedzieliśmy ani o act 447, ani o COVID. Nie wiedzieliśmy, nie przyszłoby nam to do głowy, jak perfidną antypolską grę będzie prowadził Jarosław Kaczyński i jego partia.

 

Wracając jednak do tytułowego propagandysty w stanie rozdarcia – gdy już to wszystko wiemy, wiemy o uwikłaniach wobec żydów, uwikłaniach Amerykanów wobec żydów, uwikłaniach Putina, Ukrainy – całego naszego otoczenia. Gdy wiemy o istocie rzekomej pandemii – rzekomej, ale z całą mocą wspieranej przez pisowski rząd, wszystkie media, również te mieniące się propolskimi. Przez wszelkie pożal się Boże, elity tubylcze i zagraniczne.

 

Gdy już to wszystko wiemy, gdy patrzymy jak się na naszych oczach domyka kocioł w którym nas zamknięto i tylko przez uchylony dekiel możemy dostrzec, że już znoszą drewno na którym będą nas gotować…. a pilnuje tego nasza patriotyczna partia z premierem podobno mającym ciotki żydówki, ale w Narodzie Poliniaków rekordowe poparcie, ale nadzorowanym przez – Jarosława Kaczyńskiego, szykującego się do sformalizowania swego nadzoru nad całością operacji….w formie Urzędu Bezpieczeństwa, w skrócie UB...

 

.nadzorowanego z zewnątrz przez przedstawicieli tak zwanego narodu wybranego, oraz przedstawicieli/przedstawicielki naszego bezalternatywnego sojusznika – który tak nas umiłował, że pozwoli nam - jako pionierom - przetestować na sobie nową, nieznanego składu i działania - szczepionkę przeciw chorobie której nie ma – a jej objawy polegają na tym, że nie daje żadnych objawów – i dlatego cały świat, w tym Polska jest niszczona idiotycznymi, ale wyraźnie starannie przemyślanymi restrykcjami połączonymi z generowanym zadłużeniem nie do spłacenia….

 

. i to wszystko dzieje się tu i teraz na naszych oczach – i nie sposób znaleźć w tym sensu – poza zniewoleniem i depopulacją całego świata – i nie widać znikąd sił zdolnych się temu przeciwstawić skutecznie, a nie malowankami na asfalcie i lirycznymi piosenkami…

 

No właśnie – patrzymy na to i trudno nie stawiać pytania o – wpływy obcej agentury w tak dramatycznie źle prowadzone sprawy kraju nad Odrą i Wisła. O wpływy obcej agentury na polityków sprawujących u nas władzę. Nie tylko pana Kaczyńskiego, co do którego, podobnie jak jego śp. brata – są zdjęcia, są nagrania, są cytaty potwierdzające niesłychaną niedorzeczną uległość. Ale przecież całe jego otoczenie sprawia wrażenie spętanego, prowadzonego na ostrej kolczatce i w elektrycznym kagańcu. Niezdolnego do publicznego sformułowania samodzielnej myśli. Cała klasa polityczna na pewne tematy, związane z wpływami obcej agentury, a zwłaszcza żydowskiej – nie jest w stanie wykrztusić jednego słowa.

 

To jest zniewolone upadłe państwo, rządzone przez obcych polskojęzycznych najemników, państwo realizujące wyprzedaż resztek majątku narodowego, teraz mordujące polskie rolnictwo ze świadomością, że za chwilę cała branża trafi w ręce – żydowskie, francuskie, ukraińskie, niemieckie, duńskie, litewskie, i kto tylko zechce się schylić i podnieść pieniądze leżące na drodze, do których porzucenia zmuszono polskich rolników i przetwórców…. Podobnie jak inne branże już zniszczone i w trakcie niszczenia – jak górnictwo, handel, usługi, cała ledwo żywa middle class.

Obraz państwa szykowanego do przejęcia przez obcych, nadzorujących tubylczy, bardzo im życzliwy - rząd warszawski.

 

I na ten przerażający obraz wychodzi redaktor Ziemkiewicz – i mówi, że to wszystko dlatego, że Kaczyński zwariował. A jak zwariował – to trzeba go odsunąć od władzy – i WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE.

 

Mógłbym napisać, że red Ziemkiewicz też najwyraźniej zwariował, skoro całej reszty nie dostrzega – ale tak naiwny nie jestem – to syndrom wielu tak zwanych niezależnych publicystów (pan Gadowski, ten od licznych przyjaciół w Mossadzie, jest w tym niezrównany) – krytykować, ale konstruktywnie, tak, by SOBIE za dużej krzywdy nie zrobić – w końcu i tak zawsze im wychodzi, że PIS jest najlepszy.

 

W jednym się mogę z panem Ziemkiewiczem zgodzić – Kaczyński powinien niezwłocznie odsunięty od władzy, tyle że już o tym pisałem i to nie raz. Ale tu się zgoda kończy. Cały PIS z Morawieckim powinien zostać odsunięty od władzy, lub osłabiony. A oparciu o to co jest dostępne, czyli Solidarną Polskę, Konfederację i kto się nada – powinien już powstawać obóz propolski. Nie szkodzi, jeżeli doprowadzi to do przedterminowych wyborów – jeżeli taki obóz okrzepnie – i nie pozwoli na fałszerstwa wyborcze – może bardzo mocno zaistnieć na scenie politycznej.

 

Było o tym tu:

Kacza Rzesza nad przepaścią...? - Andrzej Tokarski - NEon24.pl

 

Rzecz w tym, że trzeba się spieszyć – bo jak nas wyszczepią, czyli zaczipują – to już będzie, jak to się mówi – po balu. Bioroboty się nie buntują.

 

Chciałoby się na koniec powiedzieć – panie Ziemkiewicz, kończ Waść….ale mi się nawet nie chce…. myśli że taki inteligentny, ale rozumu całkiem jak u tego, no - Daniela…

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Bardzo celnie!
  Jak zwykle!
 • @władek 16:21:27
  z podziękowaniem za dobre słowo, polecam do odsłuchania:

  https://www.youtube.com/watch?v=5Y_CHhuhlGY
 • Ziemkiewicz jest w jednej drużynie -
  z dziećmi diabła - chociaż udaje - jednego z głupich tubylców.
  Wniosek?
  Dzieci diabła na każdej barykadzie siedzą okrakiem!
 • @Andrzej Tokarski 18:38:53
  Lisicki: Ustawa PiS sugeruje, że zwierzęta same w sobie są podmiotami moralnymi. Redaktor naczelny tygodnika "Do Rzeczy" Paweł Lisicki był gościem programu "Tygodnik polityczny" na antenie TVP3 Warszawa. Tematem była tzw. Piątka dla zwierząt przygotowana przez Prawo i Sprawiedliwość. W tej ustawie zawarto szereg rozwiązań groźnych i niesłusznych. Projekt jest zły z kilku powodów. Wprowadza m. in. kategorię, która sugeruje, jakoby zwierzęta same w sobie były podmiotami moralnymi, cieszyły się prawami i obowiązkami. Jeżeli w ustawie pojawia się kategoria taka jak "samowola psa" to oznacza, że zdaniem ustawodawców psy mają własną wolę wskazał Paweł Lisicki. Zdaniem publicysty to prowadzi do zatarcia różnic między człowiekiem, a zwierzęciem: Posługiwanie się kategorią taką jak "bestialstwo" jest wątpliwe. Ja nie widzę różnicy między tym, a zabijaniem zwierząt na żywność, co dzieje się cały czas. Wystarczy zrobić reportaż z ubojni, tam też leje się krew. Redaktor naczelny "Do Rzeczy" stwierdził, że mówienie, iż fermy można zamknąć, bo futra nie są potrzebne do życia, to argument nietrafiony. To co jest potrzebne do przeżycia to kategoria subiektywna. Osobiście nie gustuję w futrach, nigdy nie nosiłem, ale są ludzie, którzy mają takie potrzeby i mają prawo je realizować wskazał. Można mówić, że ustawa PiS to mocne uderzenie w rolnictwo. Nie chodzi przecież tylko o fermy futerkowe, ale ustawa dotyczy też eksportu zwierząt z uboju rytualnego. Dwa dni temu premier Mateusz Morawiecki mówił, że będziemy walczyć o każdą firmę, każdą złotówkę. Teraz słyszę z kolei, że ta walka będzie pociągać za sobą rezygnację z kilkuset miejsc pracy, bo to mało czy kilku milionów złotych, bo to też mało. Jeśli jest tak, że te firmy sobie nie radzą, bo upadają, to po prostu pozwólmy im upaść. To nie jest debata o dofinansowaniu firm, ale wolności gospodarczej podsumował redaktor naczelny tygodnika "Do Rzeczy".


  Ps...Zastanawiam się na jaką partię zagłosowałem. Wydawało mi się że głosuję na katolickich eurosceptyków, ale od razu po wyborach wystartowali z socjalizmem, który jak widać ewoluuje w kierunku lewicowym. Ale to nie wszystko. Patrząc na to co się dzieje w energetyce, edukacji i promocji innowacyjności to jakaś żenada. PiS to partia z gruntu i genotypu LEWICOWA. W "5 dla zwierząt" jest wszystko - i niechęć wobec biznesu, i lewacka ideologia, i pogarda dla obywateli - wszystko, co typowe dla lewicy. W tym szerokim medialnym obozie pisowskim przynajmniej red. Lisicki czasami mówi normalnie. Lewacy zapewne wykupili nieruchomości przy fermach norek i teraz liczą na wzrost ich cen bo przestanie śmierdzieć. Wniosek dla Rolników jest smutny ''prawa zwierząt'' są ważniejsze od ich. Dziś zakaz hodowli futerkowców. Co będzie jutro zakaz hodowli świń i krów? Lewacy najpierw zlikwidowali feudalizm i przyznali prawa ludzkie chłopom (rewolucja antyfrancuska), potem przyznali prawa wyborcze kobietom i pozwolili im studiować (1918), potem zalegalizowali LGBT w 1932, teraz przyznają prawa zwierzętom. Co będzie dalej? Prawa roślin? Zakaz wycinania drzew? Odtąd pies będzie odpowiadał sam za pogryzienie, a nie właściciel - za szczanie po kwiatkach z podniesioną nogą, też. Swoją drogą, to ciekawe, jak będzie wyglądało przesłuchanie w sądzie, skoro tam są same suki...Stawiając na piedestale zwierzęta nie zauważamy, że sami się staczamy jako ludzie. Neomarksistowska ideologia spycha nas w nic nie znaczącą breję w której będziemy się taplać. Wkrótce pojawi się hasło "skończyłeś ludzki zwierzęciu 60 lat? Jesteś już niepotrzebny społeczeństwu, stanowisz dla niego obciążenie, swoje piękne lata już przeżyłeś. Odejdź - eutanazja na życzenie. Najgorsze w tej ustawie jest to, że tworzy ekoormoców, czynnik społeczny, który będzie mógł pod byle pretekstem wchodzić na czyjąś działkę. Są zasady, których nie można naruszać- my home is my castle- własność jest nienaruszalną świętością. Kolejnym etapem wolnej woli zwierząt będzie wprowadzenie związków małżeńskich i ślubów międzygatunkowych. Z zastrzeżeniem jednak, że nie mogą to być związki homoseksualne. Twórcy ustawy mają tylko instynkt, jak przetrwać przy korycie.

  Rozmowa z Rolnikiem Łukaszem Pergołem – były hodowca trzody chlewnej i rolnik produkcji roślinnej. Prawda o tym, co rolnicy myślą o niszczeniu polskiego rolnictwa (tzw. 5 dla zwierząt).

  https://youtu.be/COqeWv6KEm8

  Rozmowa z Rolnikiem Jackiem Słomą – rolnik produkcji zbóż. Rolnik wykazuje, że „5 dla zwierząt” była pisana, przez kogoś, kto nigdy nie pracował na roli i nie ma pojęcia o rolnictwie.

  https://youtu.be/R5uAsN0Hy_M


  Ps..II.. Też kocham zwierzęta szczególnie w schabowym albo gulaszu. Jedno co jest dobre w tej propozycji to obowiązek czipowania i szczepienia psów i opłata "podatek" za psa, który przeznaczony będzie między innymi na wywóz i utylizację psich gówien. Może skończy się patologia z trzymaniem po kilka ujadających psów w mieszkaniach 30 metrów kwadratowych. Reszta propozycji Jara w tym temacie to lewackie brednie. Zwierzęta psy i koty, nasi "bracia mniejsi" to kanibale bo wpierdalają inne zwierzęta np. jakieś mięsko, kiełbaskę czy myszkę. Fretki i lisy z ferm żarły najgorsze odpady z produkcji zwierzęcej a mięso z fretki i lisów było przerabiane na karmę dla psów i kotów. Teraz cały ten proces chuj strzeli. Trzeba będzie psy i koty na weganizm namówić i niech się pasą jak krowy, albo zrobić miejsce przy stole i niech żrą schabowe razem z nami (co w wielu domach już ma miejsce). Tylko dlaczego nie dotyczy to królików, no chyba że teraz króle wypasamy na sznurku, bez klatek, a na noc do kurnika. A co ze świnkami morskimi, kanarkami, rybkami i różnymi gadami, jak to trzymać bez akwarium i klatek? Pytań jest wiele a odpowiedź zna tylko lewactwo, czekam na wytyczne bo też chcę być EKO. Że też te wszystkie wegańskie skurwysyny nie mają tyle empatii do kwestii aborcji dzieci nienarodzonych! Czy PiSiory nie widzicie, że to jest jedna z bitew w wojnie cywilizacyjnej. Czy wirus lewactwa rozprzestrzenia się już wśród członków PiS? Przyszłość wygląda następująco albo pełna empatia dla zwierząt czego chce lewactwo czyli traktowanie zwierząt jak ludzi (zakaz zabijania, wykorzystywania zwierząt do badań a nawet posiadania), skutki tego są niewyobrażalne lub podejście konserwatywne czyli człowiek ma władzę nad zwierzętami i chuj..... Jeszcze jedno, dlaczego psiarze i kociarze sterylizujecie biedne zwierzaki, hipokryci!
 • @kula Lis 69 19:17:45
  Kaczy syn wszystkich zrobił w chu.... - a jeszcze nie skończył....
 • 5*
  No niestety,
  Janecki i Ziemkiewicz,
  To komety,
  I ich decyzje.
  Utopili życie w tylewizji.
  Pytanie, chociaż raczej brak,
  Tajfun Magda zostawił wypatroszony wrak.

  Wraków czterech i ona jedna... :)
  A Wolski? Wolski ma swoją satyrę. :)))
 • @JimA 19:48:01
  nie lubię zupy ogórkowej, zwłaszcza w tv

  thanks
 • @Andrzej Tokarski 19:52:25
  :) Ja też nie, tak samo jak ruskich ;)
  Pozdrawiam
  PS. No samozaoranie to moda naszych czasów. Zastanawiałem się i dochodzę do wniosku, że to taka moda na "szybkie nachapanie się", a że się pzry okazji zaora się, co to szkodzi? Pewnie wierzą, że spędzą resztę życia na Bali... A tu może być zonk.
 • @kula Lis 69 19:17:45
  Pies wegetarianin. Lol https://youtu.be/vwD3dv24xGk
 • @Rolnik67 20:47:12
  mój zje kość, czy mięso - ale amoku dostaje na : banany, ogórki, pomidory, kapustę, wciągnie cebulę, jabłka, gruszki, porzeczki, agrest... a gazet nie czyta, tv nie ogląda, nikt mu propagandy nie nawalił do łba...
 • Czas kosy naostrzyć, bo chwast zdominował nasze pola...
  Kaczyński sprowadził (zaprosił) do Polski łamiąc dekret prezydenta Mościckiego B'nai B'irth (Synowie Przymierza). 22.XI.1938 Ignacy Mościcki dekretem zdelegalizował, a 9.IX.2007 Lech Kaczyński przywrócił działalność masońskiej B’nai B’rith (Synowie Przymierza – Loża Polin). To akt zdrady stanu. J. Kaczyński i reszta jego świty jest agenturą sterowaną bezpośrednio przez gubernatora Johny Danielsa zamieszkałego w Warszawie. To przestępstwo nie wymaga komentarza, wymaga sądu i kary...
 • @Łabaja 23:46:47
  "To przestępstwo nie wymaga komentarza, wymaga sądu i kary..."-
  - do tej pory wszyscy, zawsze byli bezkarni. Widziałem dzisiaj jak czaskoski przemawiał mimo, że... Nowak w areszcie i... to tyle. Żenada. Kolejne 50 lat zaborów i dalej nie ma winnych, nikt ... Copatch? ;) Ech.
 • @
  ....a jakby ktoś nie zauważył, pozwolę sobie odnotować: dziś z rana niezłomny redaktor Ziemkiewicz meldował się w tv Republika równie niezłomnego red. Sakiewicza i nieprzejednanej red. Kani - by tam snuć nimb swego dramatycznego rozdarcia - za pieniążki, a jakże

  ...jakby poszedł do Andrzeja Ponety, do Głosu Obywatelskiego - to może bym uwierzył w prawdziwość refleksji - a tak....?
 • A już myślałem, że mi odbilo,
  bo wszędzie widzę żydów a moje środowisko ich nie widzi i ma mnie za świra. Ba, 'autorytety' ich nie widzą, a ten żydowski słoń szaleje w składzie porcelany i wszyscy udają, że go nie ma!

  Nie ma nawet reakcji na 'zdywersyfikowanie' naszego węgla na ruski. To co może nas ruszyć do działania? Chyba nic, bo 'wyszczepianie' to będzie właśnie to końcowe gotowanie żaby.

  Pozostałe przy życiu 15 mln będzie szczęśliwe, że wolno mu tyrać na parchów!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031