Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
441 postów 3334 komentarze

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

The Dead Game - TESTY - prof.K. Polok, prof. R. Zieliński

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

kolejny demaskujący pandemię głos z Polski

The Dead Game – TESTY – prof. Kornelia Polok, prof. Roman Zieliński

 

Zanim zaproszę  (z podziękowaniem za link dla Szanownego Zadziwionego) Państwa na wywiad z Państwem Profesorostwem – kilka słów komentarza: szalenie interesujący, choć dość hermetyczny – przez zawodowy język – wywiad po raz kolejny podważający zasadność diagnozowania rzekomego koronawirusa przez powszechnie stosowany test PCR. Na szczególną moim zdaniem – w kontekście wcześniej wyrażanych w tym cyklu wątpliwości i podejrzeń – uwagę zasługuje wyróżnienie przez rozmówców faktu pobierania próbek z przestrzeni nosogardzielowej, jako wadliwego z uwagi na łatwość zanieczyszczenia próbki własnym materiałem genetycznym, oprócz potencjalnego materiału wirusa - dawcy.

 

Zjawisko to powoduje oczywistą niewiarygodność wskazań testu – zatem – i tego mi w wywiadzie brakuje – powinno skłaniać do postawienia pytania o przyczynę, być może ukrytą , dla której ten test z takim upodobaniem i determinacją jest na całym świecie stosowany.

 

Z uwagi szczególnie na powszechne podejrzenia co do planów stojących za kreowaniem – również z udziałem PCR – rzekomej pandemii – zagrożenie dla całej ludzkości wydaje się celowym i pilnie potrzebnym – wbrew stanowisku Państwa odżegnującego się od wchodzenia w teorie spiskowe – wejście w te teorie właśnie wysoko specjalizowanych naukowców pod kątem na przykład – używania tych testów do tajnego infekowania populacji – a nie jak się ogłasza – diagnostyki bezobjawowej i niegroźnej rzekomej pandemii. Jest to o tyle ważne, że utajnione doprowadzenie do przeprowadzenia takiej procedury infekcji o charakterze nanoszczepionki zawierającej czip – w zasadzie kończy historię ludzkości jaką znamy.

Dlatego specjaliści w tej szczególnej sytuacji powinni pozwalać sobie również na wejście w świat hipotez wykraczających poza szkiełko i oko  - i to BEZ ZBĘDNEJ ZWŁOKI.

 

Diagnostyka na podstawie analizy płynów ustrojowych byłaby dla potrzeb wykrywania SarsCov zupełnie wystarczająca – zatem uporczywe, a niczym nieuzasadnione penetrowanie okolic mózgu powinno budzić daleko idące podejrzenia – a kto bardziej niż wysokiej rango profesjonaliści – mógłby się temu procederowi skutecznie i krytycznie przyjrzeć.

 

Na koniec wyrażam satysfakcję, że po miesiącach głuchej ciszy pojawiają się z polskich środowisk naukowych kolejne głosy mocno krytyczne – obnażające fałsz i niedorzeczność całej tej globalistycznej grandy zwanej pandemią koronawirusa.

 

Poniżej prezentacja głównych bohaterów wywiadu, na końcu link do wystąpienia. Zapraszam.

 

 

Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński oraz Prof. Kornelia Polok: są genetykami i biologami ewolucyjnymi, którzy od kilkudziesięciu lat zajmują się zastosowaniami metod molekularnych w analizie i ewolucji genomów różnych grup organizmów, a także wykorzystaniem metod opartych o reakcję PCR w diagnostyce medycznej, genetyce populacyjnej oraz identyfikacji zagrożeń związanych z organizmami modyfikowanymi genetycznie. Mają doświadczenie w identyfikowaniu materiałów za pomocą reakcji PCR na potrzeby policji, stacji hodowli roślin, parków narodowych oraz szpitali. Prof. Roman Zieliński i Prof. Kornelia Polok w trakcie swojej kariery naukowej współpracowali z kilkoma uniwersytetami w Polsce oraz posiadają rozległą międzynarodową współpracę naukową, której efektem było koordynowanie projektów w ramach 5 i 6 Programu Ramowego Unii Europejskiej. Efektem międzynarodowych działań było utworzenie w 2012 roku inicjatywy e-Gene: Centre for Evolution, Genomics and Biomathematics, w ramach której obok działalności naukowej ukierunkowanej na analizę genomów i wykorzystanie projektów sekwencjonowania genomów do poprawy jakości życia, prowadzą działalność edukacyjną i popularyzatorską. W Polsce w ramach tej inicjatywy powstało Stowarzyszenie e-Gene z zamiarem ochrony szeroko rozumianego środowiska człowieka. Informacje o dorobku naukowym profesorów: https://www.matgen.pl/O%20nas.html

 

wywiad:

"PCR-yzm - część 2" - Prof. Kornelia Polok i Prof. dr hab. Roman Zieliński - YouTube

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @ Autor - 5*
  DK
 • Bardzo jestem ciekawa
  któryż to troglodyta, z zawzięciem i zacięciem godnym lepszej sprawy, notorycznie stawia pały pad Pańskimi tekstami, szczególnie tymi dotyczącymi covid-19.
  Widocznie niektórym bliższa sercu jest depopulacja, która ma być rezultatem tej kłamliwej pandemii, niż prawda, która w tym wypadku może nas wyzwolić bardziej dosłownie niż kiedykolwiek w historii ludzkości.
 • @Lotna 21:48:40
  myślę, że ja wiem, i Pani wie :) są takie żule zawistne...
 • @Rzeczpospolita 21:18:07
  powoli, ale budzą się
 • Tutaj
  Jest część pierwsza w której wyjaśniana jest zasada działania testów PCR
  https://youtu.be/MJPFuWZJmjs
  To najbardziej profesjonalne wyjaśnienie tego zagadnienia jakie oglądałem.
 • @zadziwiony 22:58:40
  dzięki - ten test wszystko pokaże i każdemu - nawet bananowi...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031