Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
266 postów 2386 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Moje komentarze

 • @Max von Stirlitz 20:06:59
  przeczytałeś, Maksik tą bajeczkę o dziadku,co ją specjalnie dla Ciebie niedawno napisałem? To przeczytaj jeszcze raz - tym razem ze zrozumieniem, bo chyba nie zrozumiałeś. Piszę tu o sprawach mojego kraju, więc jak odczuwasz potrzebę zabierania głosu, to na początek spraw sobie polski edytor albo klawiaturę, potem przestań kaleczyć język i mi tu nie bluzgaj, bo nie lubię. Jak zaczniesz pisać jako tako do przyjęcia, to zobaczę czy są za tym pisaniem jakieś treści. Jak masz zamiar tylko pierdzieć w materac, to rób to u siebie a tu nie smródź, bo oprócz smrodu nic tu nie wnosisz. Czytałem, co napisał Tadman i inni ale mam też własne zdanie - mogę, Maksik?
  Jak jesteś za cienki na to, co piszę to nie czytaj, nie komentuj, nie zawracaj głowy, ani niczego. Gadaj sobie z partyzantem i jeu podobnymi.

  Versztejen?
  Dlaczego Polską Racją Stanu jest głos na Grzegorza Brauna
 • @Stara Baba 18:02:08
  ok, to czekajmy na Chrobrego...
  Dlaczego Polską Racją Stanu jest głos na Grzegorza Brauna
 • @Stara Baba 17:24:51
  dokładnie opisałem: jako jedyny stawia prawidłową pełną diagnozę i to jest warunek konieczny skutecznego leczenia. Bez tego nic nie można zmienić. Co do religii i kościoła - dałem wyraz swoim wątpliwościom w innej notce - ale jeżeli odrodzenie nastąpi pod znakiem krzyża, to nie mam nic przeciwko temu.
  Uprawnienia prezydenta są w istocie niewielkie - natomiast niezmiernie ważne jest dokonanie wyłomu w ścianie dezinformacji. Dlatego proszę o kolportowanie notki. Dlatego opisałem szeroki kontekst.
  Następne wybory prezydenckie już nie muszą być bezpośrednie i powszechne, tylko np przedstawicielskie, a parlamentarne np obwarowane jakimś cenzusem. Wtedy zostanie naprawdę tylko chorągiewka. W tyłku.
  Dlaczego Polską Racją Stanu jest głos na Grzegorza Brauna
 • @nana 12:25:06
  myślę, że droga, która jest jeszcze przed panią, jest znacznie, znacznie dłuższa niż się pani wydaje. Na początek niech się pani nauczy, że pisząc pan Tokarski - Pan należałoby pisać z dużej litery. Gdy Pani to opanuje, proszę się zgłosić. Zobaczę ,czy da się jaszcze coś wydusić - szczerze mówiąc - nie sądzę
  1000 lat wspólnej historii czyli...
 • @Ślepa Mańka 16:00:28
  gdyby wszystko było tak arcyboleśnie proste - nie byłoby Smoleńska, cokolwiek rozumiemy pod tym hasłem - a z tego, co kojarzę, rozumiemy podobnie - bo po co likwidować wiernych konfidentów. Chyba, że przyjmiemy, że Lech a Jarosław, to dwa całkiem różne światy polityczne - czego zresztą tak do końca bym nie wykluczył...
  O wartości PiS-owskiego patriotyzmu
 • @Lotna 19:15:01
  to oczywiście prawda, nawet jeden król nam się zagubił, prawdopodobnie dlatego, że chciał przegonić to towarzystwo w pi....u, więc został wymazany z hstorii. I nie spierałbym o religię, gdybym widział jakąś głębszą refleksję - ale są tylko paciorki i kreowanie żydówki na królową a żyda na króla Polski - jako remedium na całe zło. Daj nam wybaw nas, ocal nas - ale samemu dupę i rozum ruszyć - co to, to nie!
  No to przecież wszystko opada....ale dobrze, że chociaż nic nie skrzypi :)
  1000 lat wspólnej historii czyli...
 • @Autor
  chciałoby się powiedzieć: "rządzą nami idioci", lecz niestety byłby to wariant skrajnie optymistyczny. Rządzą nami bezwzględni wykonawcy planu destrukcji państwa, a elementem tego planu jest doprowadzenie do konfliktu, a najlepiej wojny i rozlewu krwi z Rosją. Im więcej wyjedzie lub zginie, tym więcej miejsca dla tych od "mycek ośmiornicy".
  pozdrawiam
  Sprawa Swiridowa
 • @Stonek 16:27:23, Arjanek
  nie da się tak zero-jedynkowo - oczywiście, że włóczyli się i wcześniej. Na masową skalę - jako problem - pojawili się za K.Wielkiego
  Dziękuję za komentarze
  1000 lat wspólnej historii czyli...
 • @Sukarno 16:05:20
  "AK raczej nie nadaje "... co Pan ukrywa pod AK? Armię Krajową?
  Obrona, bądź kontratak przeciwko żydowskiej supremacji
 • @Bogusław Jeznach 16:11:53
  jestem za
  1000 lat wspólnej historii czyli...
 • @puuuq 15:35:10
  dokładnie: większość problemów Polaków wynikała z działań prowokatorskich prowadzonych przez środowiska żydowskie a dążących do maksymalnego osłabienia Narodu i Państwa - projekt Judeopolonia, to bardzo stary pomysł. I dawne powstania i różne zadymy w czasach PRL - i teraz, rzecz jasna
  1000 lat wspólnej historii czyli...
 • @Autor
  tekst bardzo trafny i na czasie - przed IIwojną światową właściwie cała Europa definiowała sowiecki, czyli faktycznie żydowski bolszewizm jako główne zagrożenie. Hitler dogadywał się w tej sprawie min z Anglią. Tymczasem na drodze oczekiwanego i uzasadnionego uderzenia na Sowiety stanęła pozornie bez sensu (sens ukryty: ochrona interesów żydostwa) Polska, uruchamiając cały łańcuch zdarzeń do których nie powinno dojść. Należało uderzyć wspólnie z Niemcami na wschód, w międzynarodowej koalicji. Niemcy nie pozwalaliby sobie na takie okrucieństwa i faktycznie doprowadziłoby to do oswobodzenia Rosji spod żydowskiej okupacji i prawie na pewno nie do jej zawłaszczenia przez Niemcy - tylko do ustanowienia jakiegoś możliwego do przyjęcia przez wszystkich status quo. A żydami przejmować się tak, jak oni nami.
  W tym znaczeniu prawdziwe jest twierdzenie, że Polska zachowując się debilnie - czyli tak jak teraz wobec Rosji - doprowadziła do rozpętania wojny światowej. Bez tego byłaby to prawdopodobnie operacja chirurgiczna - poważna - ale lokalna

  Super tekst - łażę i od kilku dni myślę właśnie o tym absurdalnym prowadzeniu polskich spraw w tamtych czasach - a tu myślisz - masz!

  pozdrawiam
  Obrona, bądź kontratak przeciwko żydowskiej supremacji
 • @Autor
  człowiek patrzy na tego "oksfordczyka" i sobie myśli: "ten Dyzma to był jednak gość z klasą"...
  Święta krowa wśród bydła
 • @kfakfa 13:49:19
  tam zwykle są starsi bracia - Tomasza Terlikowskiego
  1000 lat wspólnej historii czyli...
 • @Autor
  Witam Pana
  Nieustający dylemat: machnąć na to wszystko ręką czy próbować cokolwiek zrobić w ramach takich, jakie są...

  Gdzieś w tyle głowy myśl: Chrobry już był, nie wróci, by za nas sprzątać...

  pozdrawiam
  O wartości PiS-owskiego patriotyzmu
 • @Eugeniusz Sendecki 16:24:07
  wymienił Pan, Panie Eugeniuszu, szereg nazwisk, które szanuję - jednak tam, gdzie pojawia się JKM - moja wiara wyparowuje - do sucha. Niemniej szanuję Pański wybór - choć, jak wspomniałem, nijak nie rozumiem
  AJ-WAJ! BOJKOT POLSKĘ ZBAW!
 • @Autor
  Cały czas mam nadzieję, że Pan napisze, że pan żartuje namawiając do poparcia tego - moim zdaniem - odjechanego od rzeczywistości hochsztaplera i tego spryciarza Wiplera...
  Panie Eugeniuszu, Pan tak na poważnie?!
  AJ-WAJ! BOJKOT POLSKĘ ZBAW!
 • @nana 14:43:56
  metoda jest uniwersalna: można zalać księgi lub akta w sądzie, można zgubić albo ukraść auto z dokumentacją (w oryginale) procesową - chodzi tylko o to, żeby ten,co przyjdzie badać, od razu wiedział, że "mnie to wygląda na samobójstwo"
  Kolejny spazm rusofobii
 • @Eugeniusz Sendecki 11:29:42
  co prawda myślałem o tramwaju - ale pewnie zgodzimy się co do jednego: i tramwaj i garbus są bardziej realne w realizacji, niż pomysł obalenia systemu przez bojkot wyborów w wykonaniu góra kilkudziesięciu osób - to ostatnie jest wręcz szkodliwe, bo promuje postawę bierności obywatelskiej.
  Moje trzy grosze o bojkocie wyborów
 • @Eugeniusz Sendecki 10:29:19
  jak to mówią: jakby babcia miała kółka...
  Moje trzy grosze o bojkocie wyborów

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031