Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
397 postów 3009 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Moje komentarze

 • @
  tu akurat pełna zgoda między nami, Panie Eugeniuszu. Wybitny polityk, wielki patriota i plugawa zbrodnia.
  Cześć Jego Pamięci!

  O rusztowaniu huczał internet kilka dni po zabójstwie. Fakty są takie, że Januszek, najbliższy kumpel i współpracownik, pilnował drzwi, żeby nikt nie przeszkadzał - a fachowcy załatwili sprawę przez rusztowanie i okno od łazienki

  To było pokazane w filmie "Służby Specjalne" tyle, że lata później i bez kontekstu politycznego
  ZABILI LEPPERA... V ROCZNICA MORDU POLITYCZNEGO
 • @Lotna 03:15:54
  tylko że każda eksmisja jest brutalna i jest pogwałceniem jakichś praw - np gwałci się prawo posiadania - ius possesio - na rzecz obrony prawa własności - ius regio.
  Nie płacili, był wyrok, była klauzula wykonalności - to wypad

  Gdyby siedzieli w Twojej chałupie na krzywy ryj - też byś broniła? Czy poszła do sądu, wyrok, klauzula, eksmisja, won?
  Wybił dzwon dla demokracji
 • @Lotna 22:04:08
  jest ciekawym pytaniem czy oni - gdy przyszła eksmisja, tak się modlili, bo byli pobożni - czy modlili się bo rachuby, że nie ruszą, wzięły w łeb więc złapali się ostatniej deski ratunku. "Chodźmy się modlić - jak się będziemy modlili to może nie wyrzucą"
  Może nie było możliwości porozumienia - szczerze mówiąc tak to wygląda

  nie wiem jak było - tylko nie zakładam jednej jedynej wersji - próbuję tylko postawić pytanie, czy, skoro nie wywalają z tysięcy kościołów, tylko z jednego - to może nie są to prześladowania religijne - tylko banalna eksmisja za długi?
  Wybił dzwon dla demokracji
 • @Andrzej Tokarski 21:34:49
  "Teraz poczekajmy tylko na następną Krucjatę" - przecież ona trwa: WTC jako pretekst - i dalej: Afganistan, Irak, Afryka Północna, Syria, Iran, obłąkana Europa, pogubiona Ameryka, Judeopolonia, Judeoukraina....
  Jest tylko pytanie czy owa krucjata skończy się zagładą agresora - czy jego ostatecznym triumfem.
  Bo przecież nie wierzymy w to, że to islam usilnie stara się wzniecić nastroje antyislamskie...

  to cały czas ta sama zaraza...
  Wybił dzwon dla demokracji
 • @Repsol 21:01:43
  Z tego, że kościoły nie mają pieniędzy na utrzymanie, nie wynika, że są one przedmiotem jakiejś zorganizowanej represji ze strony państwa.

  ...treść zawarta pod linkiem który Pan wskazał niejako pośrednio potwierdza moją tezę. Islamiści są wierni swojej wierze, żydzi swojej, hinduiści swojej, buddyści swojej, wyznawcy voodoo swojej, Indianie (niedobitki niedorżnięte krzyżem) swojej - można dalej wymieniać, wymieniać...

  ...a chrześcijanie odwracają się od swojej - czy nie dlatego, że coraz powszechniejsza jest świadomość fałszu - a bagaż jaki za sobą owa religia wlecze to zaiste porażające brzemię - jeśli ktoś ma odwagę o tym myśleć, zamiast zasłaniać się wiarą (po co mam myśleć o tym w co wierzę - wystarczy, że wierzę - sąsiad wierzy, szwagier wierzy...)

  Więc i coraz mniej chętnych do modłów pod menorą i żydowskim - a wiele wskazuje, że fikcyjnym prorokiem. I coraz mniej na tacy.

  Obcej wiary już nie chcemy, własnej zapomnieliśmy dawno - jest pustka i zagubienie.

  A polski katolicyzm - no cóż, już w starożytności o Słowianach pisano, że oprócz licznych zalet posiadają też takie przymioty jak bezgraniczna naiwność i łatwowierność - a także samobójcza gościnność. Jeżeli do tego dodać 2000 lat bezwzględnej indoktrynacji popartej represjami - mamy, co mamy... Dla Polski 1050lat chrześcijaństwa jest przyczyną upadku, nie potęgi - dopóki tego nie zrozumiemy, będzie jak jest - i gorzej.

  pozdrawiam również - i bez urazy, mam nadzieję
  Wybił dzwon dla demokracji
 • @
  ...nie znamy szczegółów natury prawnej - prawdopodobnie eksmisja stanowi zwieńczenie całej procedury administracyjnej, sądowej, w końcu egzekucyjnej - bezskutecznych wezwań do zapłaty, braku woli ugody ze strony parafii, pójścia w zaparte - bo jakoś to będzie, przecież nas nie wyrzucą - no to wzięli i wyrzucili

  We Francji są tysiące kościołów - narzekają na brak wiernych, ale nie na masowe eksmisje - więc generalizowanie tego przypadku wydaje się nieuprawnione.

  Nie żebym bronił lewackiego rządu i prezydenta - to w oczywisty sposób chore czuby. Zgadzam się też, że synagogi czy meczetu by nie wywalili - lub zrobiliby to w drodze porozumienia i za odszkodowaniem z odpowiednią gminą wyznaniową.
  I tu jest zapewne pies pogrzebany: tamte gminy są mocne - a chrześcijańska słaba. Dlaczego są mocne? Może dlatego, że mają za sobą Swoją religię.

  A chrześcijanie, no cóż...jeżeli ktoś wierzy, że chrześcijaństwo jest rodzimą religią Europejczyków - to może sam jest sobie winny - i zasługuje na swój los

  Wyprzeć się swojej wiary dla obcej krwawej, zbrodniczej i zakłamanej - trwać w zaprzaństwie 2000 lat - i jeszcze być z tego dumnymi - oto bezmiar obłędu...

  jak to o nas mówią? - NIEWIERNI? - to może coś jest na rzeczy?
  Wybił dzwon dla demokracji
 • @ninanonimowa 05:59:57
  materiał bardzo interesujący
  z tymi Chazarami to jest jeden zasadniczy problem. Dopiero teraz narasta w Polakach świadomość zagrożenia żydowskiego - jest ono właściwie rozpoznawane i osadzone w realiach historycznych.
  Więc - gdy dopiero co zaczynamy prawidłowo rozpoznawać wroga - odrzucenie tego rozpoznania i wysłanie ludzi by zostawiwszy żydów w spokoju (bo one niewinowate, sierotki) rozpoczęli poszukiwanie jakichś chazarów o których mało kto słyszał a jeszcze bardziej mało kto potrafi zdefiniować - jest działaniem może w założeniu jakoś tam naukowo-antropologicznie słusznym - ale w efekcie destruktywnym - czyli przeciwskutecznym.

  gdy ktoś rozwala siekierą drzwi twojego domu, będziesz dopytywał o metrykę urodzenia i ważny dowód osobisty?

  za dobór tematu 5*
  -----ŻYD Benjamin Fulford donosi
 • @stanislav 14:26:15
  nakłaniali do powstania - czy nie? Niedźwiadek, który zmusił lokalne dowództwo AK (które się wzbraniało) do wydania decyzji o wznieceniu powstania czyim był agentem? Zadbali, by samoloty alianckie nie miały szansy dokonywać zrzutów - poprzez uniemożliwienie tankowania na terenach pod kontrolą sowietów?

  Nie twierdzę że tylko sowieci stoją za tym - ale że również sowieci.
  Podobnie jest ze Smoleńskiem - to że również SOWIECI w tym uczestniczyli jest oczywiste dla każdego kto myśli. Ale z tego nie wynika. że tylko oni.

  Odróżniam sowietów od Rosjan - mam nadzieję, że chociaż tego nie muszę tłumaczyć...
  1 sierpnia 1944 roku – syjonistyczna zbrodnia na Polakach
 • @stanislav 18:14:11
  - to zupełnie jasne: operacja na Białorusi spowodowała konieczność podjęcia akcji propagandowej (radio, ulotki) nawołującej ludność Warszawy do wzniecenia powstania

  - zlituj się Pan - nad sobą. Nogi zdrowe? Może pora zacząć leczyć...

  Nic już nie napiszę o pieprzeniu - przez litość
  1 sierpnia 1944 roku – syjonistyczna zbrodnia na Polakach
 • @kfakfa 10:57:46
  starożytny opis podróży pojazdem latającym
  Zapomniany Świat Sumerów
 • Autor
  jednak nie przesadzajmy z tym filosowietyzmem.
  Kto zrzucał na Warszawę ulotki nawołujące do rozpoczęcia powstania, bo Armia Czerwona już...tuż...tuż - i zaraz pomoże, tylko teraz trzeba pomóc jej - wzniecając powstanie? Krasnoludki? Czy Krasnoarmiejce?

  A potem siedzieli i czekali - za Wisłą - pili, zakąszali, rączki zacierali....więc nie opowiadajmy bajek


  Pan Kosiur jak zwykle w formie - jak "nasza Isia" - średniej. Czasem wyjdzie as - ale głównie wszystko idzie w aut - i ogólnie baloniki - na druciku...
  1 sierpnia 1944 roku – syjonistyczna zbrodnia na Polakach
 • @Talbot 20:27:15
  ...pojawienie się takich istot może świadczyć o czymś jeszcze: nasi genetycy usiłują bawić się w demiurgów, prowadzą szereg tajnych programów - i to są efekty. Pytanie, czy pojawienie się tych istot w otwartej przestrzeni jest przypadkowe - czy zamierzone i ma służyć testowaniu ich zdolności przeżycia w środowisku naturalnym.

  ...nie od rzeczy będzie nadmienić (szczególnie na użytek tych leżących krzyżem od rana do rana...) że wiele wskazuje na to, iż jesteśmy owocem takich samych eksperymentów przeprowadzanych setki tysięcy lat temu przez cywilizacje których istnienia nieliczni z nas mogą się co najwyżej domyślać. To są nasi prawdopodobni Stwórcy, te cywilizacje. W niczym oczywiście nie osłabia to zasadności dociekań o Pierwszą Przyczynę. Tylko nie na tym infantylnym nam znanym modelu - ale na innym - wielokroć bardziej złożonym.

  Dla osób o otwartych umysłach polecam regularne oglądanie (bo ogląda się łatwiej niż czyta) serialu "Ancien Aliens". Kanały H i H2 np na platformie Cyfrowego Polsatu. Zręby tej wiedzy rozpoczął nam - naszemu pokoleniu - odtwarzać Erich von Deniken dziesiątki lat temu - ale to wiedza starożytna, starsza niż wszystkie znane religie (razem wzięte...).
  Dobromiłujący, bogobojni i tolerancyjni chrześcijanie wiele wysiłku włożyli, by ową wiedzę mieczem i płomieniem unicestwić. Szczęśliwie im się to nie udało.

  Serial trudno się ogląda leżąc krzyżem


  za materiał 5*
  Pojawiają się nowe gatunki zwierząt
 • Autor
  czy był żydem, tego nie wiemy i pewnie się nie dowiemy - natomiast z dużym prawdopodobieństwem można przypuszczać, że był...................
  ..Donaldem Tuskiem swoich czasów

  - innymi słowy zdrajcą, zaprzańcem dla własnych wymiernych korzyści wchodzącym w konszachty z obcymi
  ------ MIESZKO I był żydem !!
 • @Lotna 16:20:40
  też uważam, że to celowe- mają zwyczaj zostawiać znaki
  Jedwabny Szlak
 • @Talbot 14:55:20
  dokładnie tak - dlatego kiedyś pisałem że maskirowka polega również na tym, że utożsamiamy państwa z ich nazwami - nieprawda. "Rosja" to ściema - to kolejna inkarnacja ZSRR (jeden z przykładów)
  Dlatego też pisałem kiedyś o sowieckiej agenturze wpływu - mówią że są rusofilami, ale tak naprawdę są illuminatofilami, pośrednio filosemitami.

  Albo są pożytecznymi idiotami, co nie wiedzą o czym mówią i w co wierzą
  Jedwabny Szlak
 • @Andrzej Tokarski 14:17:14
  rok 2012 to zdaje się Kalendarz Majów sugerował
  Jedwabny Szlak
 • @Talbot 14:08:21
  od tych którzy zadbali by w pomieszczeniach obrad i na stole w Magdalence pojawił się tylko jeden symbol państwowy - żadnych biało czerwonych, żadnych orłów.
  Dwie menory - i wszystko jasne.

  Jaruzelski miał marne wyobrażenie o geopolityce - tu pełna zgoda. Rozmowa z Rotschildem to potwierdza.
  Jedwabny Szlak
 • @Talbot 13:41:04
  Solidarność została wykreowana, by przeprowadzić przepoczwarzenie UWarsz. - jednak skala i kierunek zjawiska przerosły oczekiwania - więc trzeba było ukrócić temu łeb. Rozkaz dostał Jaruzelski ale się obawiał rozwoju wydarzeń. Został zmuszony i zrobił to w sposób, biorąc pod uwagę skalę operacji, prawie bezkrwawy. On wiedział i inni wiedzieli, że jeśli tego nie załatwi sam, zrobią to za niego - ale bez żadnych ceregieli. Na krwawy rozwój wydarzeń liczyli i parli do niego tzw doradcy, całe środowisko KOR itp
  Dlatego moim zdaniem Jaruzelski z Kiszczakiem zrobili co musieli, ale uratowali setki tysięcy ludzi. Nikt poważny (a zaplanowali to poważni ludzie) nie pozwoliłby sobie by w środku wielkiego geopolitycznego planu jakieś Polaczki im brykały i roiły o jakiejś suwerenności

  Bardzo ciekawa jest rozmowa Jaruzelskiego z Rotschildem - nie to, że się odbyła, ale treść
  Jedwabny Szlak
 • @Jan Paweł 10:46:04
  to gdzie stoi? Wszechmocny?
  czyżby stał po drugiej stronie?
  Jedwabny Szlak
 • Autor
  z całym szacunkiem: morderca, jak trafnie zauważył jeden z blogerów, przyjechał na miejsce później - w pancernej limuzynie. Bezpośredni sprawca był co najwyżej narzędziem
  Zamach w Nicei. Pogrzeb dwóch sióstr.

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31