Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
417 postów 3113 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

W żydowskim kotle para znów buzuje

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

na co były te wszystkie naiwne nadzieje

 

W żydowskim kotle znowu para buzuje

 

 

Nie za wiele czasu minęło od sławetnego porozumienia brata Mateusza z bratem Benjaminem – a już sytuacja zaczyna wracać do normy. Tzn stosunki polsko żydowskie wracają na stare sprawdzone od lat, może dziesięcioleci – a może stuleci – tory. I w sposób dobitny i brutalny weryfikują wszystkie deklaracje strony polskiej o nowym otwarciu, o diametralnym polepszeniu relacji, o rozwiązaniu nieporozumień w dwustronnych relacjach.

 

Cały ten pakiet pobożnych życzeń, czy też z rozmysłem opowiadanych narodowi dla usprawiedliwienia haniebnej rejterady wierutnych banialuk – leci w kosmos wraz z nasilaniem się agresywnych głosów w środowiskach żydowskich.

 

Odezwał się w tej sprawie Instytut Yad (Jad) Vashem, odezwało się Muzeum Holocaustu, odzywają się politycy izraelscy. A ton jest zgodny: ustawa o IPN w dalszym ciągu jest nie do przyjęcia, gdyż – nakładając możliwość egzekwowania na drodze cywilnej odszkodowań za pomawianie Polski za opisane w ustawie pomówienia – a zatem nakładania na dopuszczających się owych czynów znaczących odszkodowań finansowych – czyni trudnym i ryzykownym kontynuowanie w dalszym ciągu przerwanej na chwilę oszczerczej aktywności polegającej na bez zasadnym i bezkarnym szkalowaniu Polski Polaków jako Narodu – poprzez przypisywanie im odpowiedzialności za czyny bądź nie popełnione, bądź popełnione przez jednostki. Oraz dalsze wmawianie Polakom, że mieli jakiś szczególny obowiązek ratowania osób pochodzenia żydowskiego – nawet za cenę ryzykowania życiem swoim i swoich najbliższych.

 

Otóż w tej ostatniej sprawie trzeba jasno dobitnie powiedzieć: nikt z Polaków nie miał takiego obowiązku, więc niczego nie można od niego wymagać. Polacy powinni przede wszystkim dbać o zachowanie własnej substancji narodowej, własnych współobywateli. Zaś ratowanie żydów nie było niczyim obowiązkiem – nawet, mając na uwadze haniebną rolę jaką żydzi odegrali choćby (skupmy się tylko na tym okresie) podczas agresji Sowieckiej Rosji na Polskę i ich powszechną kolaborację z najeźdźcą, zresztą i sowieckim i niemieckim – należałoby postawić pytanie czy ratowanie zwłaszcza z narażeniem życia nie było w istocie działalnością wymierzoną przeciwko własnemu narodowi.... czy przypadkiem nie jest to porównywalne z ratowaniem z rąk sowietów... gestapowców, czy konfidentów gestapo... Osobnym pytaniem jest na przykład takie: skąd żydowscy uciekinierzy z getta mieli środki na opłacanie swojego ukrywania się – czy przypadkiem nie było tak, że z getta uciekali głównie ci, którym Niemcy za zasługi umożliwili ucieczkę...? I potem ci dobrzy ludzie szukali Polaków by ci nadstawiali za nich karku, ratując ich.... a potem o ile udało im się unieść cało głowy z zawieruchy wojennej – szkalowali swoich wybawców, kreując obraz polskiego antysemityzmu, niesławnych „polskich obozów”, bezmiaru krzywd jakich doznali od Polaków...

 

 

O to właśnie chodzi Instytutowi Yad Vashem, o to chodzi Muzeum Holocaustu, o to chodzi politykom izraelskim wzniecającym kolejną burzę. O możliwość dalszego bezkarnego lżenia Polski i Polaków, dalszej możliwości BEZKARNEGO oskarżania oczerniania. Dalszego pielęgnowania w Polakach pedagogiki wstydu.

 

Oraz prowadzenia dalszego przygotowania artyleryjskiego dla dania głównego: do przywrócenia takiej atmosfery na świecie i takiego zmiękczenia (o ile to jeszcze możliwe w przypadku rzadkiego budyniu) rządu polskiego – by skutecznie przystąpić do przeprowadzania egzekucji aberracyjnych i całkowicie bezzasadnych roszczeń/uroszczeń stawianych wobec Polski. W grze są i 65mld $ i przede wszystkim zapewne – ustawa reprywatyzacyjna – z której można wycisnąć znacznie więcej.

 

 

Ta kolejna fala medialnej agresji ma jednak jeden wielki plus – trochę jak niesławne wystąpienie p. Azari. Otwiera oczy jeszcze nie otwarte. W zadziwieniu – ale i z satysfakcją - słuchałem wczoraj red Agnieszki Gozdyry, która zaczęła ZAUWAŻAĆ sedno i tło prowadzonego przez stronę żydowską procederu. Więc – popuśćmy wodze fantazji – jeżeli pani redaktor Gozdyra zaczyna widzieć – to może i nasz rząd skończy z nerwowym zaciskaniem powiek. I zobaczy rzeczywistość taką jaka ona jest.

 

I przestanie roić sny o przyjaźni polsko-izraelskiej – a zamiast tego powie: won!wypierdalać z naszego kraju!

 

 

 

 

Dziękuję za uwagę

KOMENTARZE

 • Autor
  PIS zyje urojeniami(rzeczypospolita przyjaciol)Nasuwa sie pytanie czy te urojenia wynikaja ze zlej oceny sytuacji czy sa wymuszone np. kwity na politykow.
  Jak juz pisalem martwie sie o Polske i Polakow bo losem marionetek-politykow nie.
 • @Andrzej Tokarski
  Polaków oskarżają o antysemityzm bo przygotowują grunt pod desant żydów z Izraela i z całej Europy. Przy tych wszystkich muzułmańskich antysemitach jak Arabowie czy Turcy to Polacy są potulne baranki. Ale wpierw trzeba jeszcze wywołać poczucie winy aby nowi osiedleńcy mieli komfort. Mocą medialnych nacisków i oskarżeń chcą nas zmusić do oddania im połowy Polski.

  https://www.youtube.com/watch?v=MV0zY_795qg
 • @mac 20:15:35
  "Nasuwa sie pytanie czy te urojenia wynikaja ze zlej oceny sytuacji czy sa wymuszone np. kwity na politykow."

  to jest bardzo dobre pytanie - wiele się mówi o ukrytej izraelskiej agenturze w Polsce
 • @kula Lis 67 20:17:04
  nawet tak nieznaczne obostrzenie prawa jak to które się ostało w ustawie o iPN wzbudza w niech furię - "jak ci goje nie chcą pozwolić się bezkarnie szkalować!?"
 • @Andrzej Tokarski 20:29:23
  Wielce prawdopodobne, że już za niedługo tzw. UE przestanie istnieć. Radził bym tzw. polskim elitom na przygotowanie różnych wariantów odnalezienia się w nadchodzących nowych, zupełnie innych niż dzisiejszych geopolitycznych czasach.
 • @Andrzej Tokarski 20:29:23
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19mMDgyYS9wLzIwMTgvMDcvMDcvODI1LzM2MC9lYTQyNjRjYmYwMWU0OWUwYTM0MmNjMDQ0MDFlODQzOS5wbmc=.png

  I to ma być poziom akademicki?! Szokujący wpis prof.(?) (chazarski miot) Friszke: "Pisiorski motłoch żyje nienawiścią, chce nienawiści, ona ich napędza".


  https://wpolityce.pl/polityka/402923-szokujacy-wpis-friszke-pisiorski-motloch-zyje-nienawiscia  Ps..Wygląd Polaka ? Polskie nazwisko ? Stara chazarska wesz! A czego spodziewacie się po osobniku, który wygląda, jak ten na zdjęciu? Nienawiść i zło zniszczyły mu twarz. Została paskudna lewacka facjata. Odezwał się chazar przedstawiciel motłochu chazarskiego ....Gdzie ten fornal kupił tytuł profesorski, język rodem z obory! Polska profesura prawnicza i humanistyczna wyprała mózgi wielu absolwentom swoich uczelni. Humaniści wychowani przez takie "tuzy" nie znajdą pracy. A prawnicy bez poparcia "tuzów" też padną. Trudno. Niedoświadczeni chazarskim komunizmem w Polsce macie tu szansę poznania języka sowieckich pachołków. Takimi słowami posługiwali się. byli to w większości sowieccy żydzi. Mieli też często polskie nazwiska. To jest język jakim od zawsze żydzi mówili o Polakach. Robili z nas "chamów", "motłoch". Wystarczy popatrzyć na tę twarz. Totalna pogarda dla zwykłego człowieka. To typowy chazarski bolszewik. Tacy zabijali polskich patriotów. Z zimną krwią i bez sumienia. Wątpliwy ubecki profesor. Chazarska menda niedouczona. No cóż, to jest właśnie ten wykwintny język peowskiej "elity". Język chazarskiej bolszewickiej hołoty z czworaków na salonach. Tak to już jest, kiedy mentalny fornal awansuje nadmiernie ponad swe możliwości intelektualne. Owoc ubeckich nominacji profesorskich. Przede wszystkim zakłamany cham i umysłowa miernota. Ale jak był chwalony przez specjalistów od sterowania tłumem. Jak oczekiwać od chazarskiej profesury szacunku do Polaków i polskiej młodzieży. Oni tylko szanują dzieciątka resortowe i całe to tałatajstwo przywleczone przez NKWD z ich rodowodem a my ich utrzymujemy.Taka jest polska profesura! I taki jest stan nauki polskiej. Czyli gówniany. Postępowanie dyscyplinarne na uczelni! to plugawiec. Jak tak się patrzy na tę scenę polskiej "enteligencji" to jasno widać tu spełnienie się idei Gramsciego, że drogą do liberalnego eurokomunizmu jest "wielki marsz przez instytucje". Oni opanowali już niemal wszystkie instytucje - czyli mają na mocy ustaleń z Magdalenki zdołali ustanowić swoje "głębokie państwo". Wydaje się, że jedyną radą na to jest "czystka przez instytucje". Wszystkie lewackie qurwy won ! Może przyszedł czas na czystkę w stylu tureckim innej rady nie ma na ten chazarski czerwony motłoch. Doskonale to rozumie ERDOGAN i u siebie właśnie tego dokonał - co by tu o Erdoganie nie mówić. Powinniśmy domagać się prawa do posiadania broni. Ten zapis powinien być w konstytucji. Gdy to nastąpi żadna chazarska qurwa nigdy już nie będzie pluła jadem.
 • @kula Lis 67 21:35:54
  Friszke, Dudek, ostatnio Kik - którego miałem za rozsądnego człowieka - ujawnił się jako zatwardziały żydofil.... lista jest długa
 • @Andrzej Tokarski 22:25:07
  Troszkę obowiązki zaniedbałem .Dopiero z pracy wróciłem .Przepraszam i Salut Amigo.
 • @kula Lis 67 21:35:54
  Dziadkowie przechowywali dziewczyne zydowska.Jak wkroczyli sowieci ta 17 letnia dziewczyna przebrala sie w mundur NKWD i pomaszerowala na zachod bez pozegnania. Po 25 latach sumienie chyba ja ruszylo bo napisala list z Izraela, ze dziekuje.
 • @staszek kieliszek 22:58:46
  "Dziadkowie przechowywali dziewczyne zydowska.Jak wkroczyli sowieci ta 17 letnia dziewczyna przebrala sie w mundur NKWD i pomaszerowala na zachod bez pozegnania. "

  Przyjęli 17 letnią dziewczynę od razu do NKWD, czy ją zrekrutowali pod okupacją niemiecką jak się ukrywała? Brzmi jak Hagada ;)

  Co drugi mój znajomy się chwali jak jego rodzina przechowywała Żydów. Jak ich mogło starczyć, skoro większość poszła do getta?
 • @Repsol 22:34:44
  to ja dziękuję :)
  Ave
 • @Andrzej Tokarski 22:25:07
  Ta trójka to chazarstwo, więc zero zdziwienia. Pzdr!
 • @kula Lis 67 20:17:04
  Taki desant żydowski na Polskę mogą uzgodnić tylko wielcy tego świata (Tramp, Putin, może Merkel) na nowej Jałcie.

  Chyba jeszcze nie teraz na najbliższym spotkaniu które chyba będzie raczej rozwiązywać problemy Bliskiego wschodu...a więc i losy Izraela...Arabii Saudyjskiej, Syrii, Jemenu..

  Ewakuacja Izraela jeszcze nie teraz... teraz Rosja da gwarancje bezpieczeństwa żydom być może za cenę... denuklearyzacji.

  np denuklearyzacja Korei Pn za ..to samo w Izraelu ..i Iranu.

  Inny wariant to denuklearyzacja półwyspu koreańskiego (całego) co oznacza wycofanie baz USA z Korei pd i praktycznie zjednoczenie obu Korei pod patronatem Chin i Rosji.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930