Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
397 postów 3009 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Marsz, Marsz - i kilka zdań

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

patrioci - ale jacy?

 

Marsz, Marsz – i kilka zdań

 

      Zaczynając od początku: jak się idzie do wyborów z hasłami przywrócenia rządów prawa i sprawiedliwości i zaprowadzenia porządku w państwie – to trzeba umieć po wyborach to zrealizować. Jest cała lista powszechnie w narodzie znanych osób, które w ciągu tygodnia po objęciu władzy prze PIS (przy założeniu poważnego traktowania deklaracji wyborczych) – powinny znaleźć się za kratami w oczekiwaniu na wyrok wieloletniego więzienia, a często dożywocia. Wszyscy wiemy o kogo chodzi – tymczasem nikomu z tych indywiduów włos z głowy nie spadł. Zamiast – jak choćby znany rudy arcyłotr – powinni od dawna robić za materac w celach z najgroźniejszymi przestępcami – a nie brylować po salonach, czy pętać się po telewizjach. Tego nie zrobiono, program Cela+ nawet nie ruszył – więc nie dziwmy się temu co mamy.

 

Jedną z murowanych kandydatek do celi była i jest nadal znana aferzystka z warszawskiego ratusza – powinna zostać zatrzymana jeżeli nie na drugi dzień po objęciu władzy przez PIS, to po pierwszym niestawiennictwie przed komisją – zatrzymana i osadzona w areszcie – z obawy matactwa - na czas do wyroku. Razem z całym aferalnym towarzystwem, w tym sędziami, adwokatami, notariuszami, policjantami, komornikami, urzędnikami, wreszcie osiłkami od mokrej roboty – tak dla przykładu, by było wiadomo, że władza nie żartuje. By strach poszedł między kryminalistów w białych kołnierzykach. Bo przestępcy w praworządnym państwie powinni się bać.

 

Ale skoro przez trzy lata nic nie zrobiono, to przy okazji Marszu Niepodległości, a po wygranych wyborach samorządowych konserwujących układ warszawski – Bufetowa poczuła się tak mocna, że postanowiła wszystkim pokazać wielkiego wała. I ostentacyjnie, za nic mając prawo, w tym Konstytucję, Marsz zdelegalizowała. Podobnie postąpili inni prezydenci, w tym w moim rodzinnym Wrocławiu. Bo też poczuli się – wobec poczucia bezkarności i wygranych wyborów – wszechwładni.

Szczęśliwie sądy sprowadziły ich na ziemię – zaś inicjatywa rządowo-prezydencka objęcia marszu formułą uroczystości państwowych dopełniła dzieła trzeźwienia (Bufetowej mina zbitego psa, czy raczej skopanej suki wyklucza współdziałanie z rządem w celu przejęcia Marszu) samorządowych kacyków-uzurpatorów. I dobrze – tylko że to nie zastąpi oczekiwanego rzeczywistego rozliczenia kryminalistów i morderców. Na to czekamy nadal i nieustannie. Łajdacy muszą zniknąć z telewizji i życia publicznego – a wylądować w więzieniach. Inaczej wszystkie deklaracje PISu na wstępie przywołane są do o kant dupy rozbicia.

 

Można by się z takiego rozwoju zdarzeń cieszyć, tylko jest jedno, ale za to ogromne ALE. Otóż trzy lata obserwacji rządów PIS – najpierw życzliwej, potem coraz bardziej zdystansowanej, ostrożnej, wreszcie podejrzliwej i niechętnej – uczą nas postrzegania i rozróżniania działań rzeczywistych od – deklaratywnych, pozornych. Dostrzegamy coraz wyraźniej, że poza nielicznymi wyjątkami, jak 500+ - działania rządu nacechowane są nieudolnością, fragmentaryzmem, tworzeniem pozorów, budowaniem sztafażu patriotycznego mającego za zadanie skrywać i skrywającego COŚ. COŚ, czego mamy nie zauważyć. Nazywałem to kiedyś ogłuszaniem ludu łopotem sztandarów.

 

Jest tylko jeden zakres działań w którym rząd i prezydent i prezes Kaczyński wykazują się żelazną konsekwencją, nieustępliwością i wytrwałością wbrew wszelkim przeciwnościom. To są te działania, które służą korzyściom Państwa. Ale nie Was, Państwa- Obywateli – ani nie Państwa Polskiego. Nie, nie, nie dajmy się zwieść.

 

To są interesy służące wyłącznie korzyściom Państwa Izrael. Wszelkim, różnym korzyściom: nadawaniem polskiego obywatelstwa, udzielaniem sowitych subwencji, udostępnianiem polskiego rynku, również w sferze dóbr strategicznych, wprowadzaniem regulacji prawnych bardzo korzystnych dla obywateli izraelskich.

CAŁKOWITYM UTAJNIANIEM WSZELKICH DZIAŁAŃ ZWIĄZANYCH Z OBSŁUGĄ TZW ROSZCZEŃ ŻYDOWSKICH

 

Całkowitą blokadą w przestrzeni publicznej dla informacji dotyczących negocjacji na linii Warszawa-Tel Aviv via Waszyngton

 

Całkowitą blokadą informacyjną dla działań związanych z planami i budową obiektu w rejonie Mszczonów-Baranów – znanym jako CPL.

 

Wszystkie te działania pozwalają odnieść wrażenie, że na czele Marszu Niepodległości pójdą, sprawując nad nim patronat patrioci, ale nie polscy – tylko raczej żydowscy.

 

Znów dzięki Marszowi Niepodległości zalegendują się jako obrońcy polskości – by tym łatwiej realizować interesy żydowskie (bo nie tylko izraelskie) tu nad Wisłą.

 

By z zapałem, poświęceniem i oddaniem dalej i szybciej budować POLIN.

 

 

To jest ta łyżka dziegciu w pozornie korzystnym fakcie wzmocnienia Marszu Niepodległości poprzez przystąpienie do niego i objęcie ochroną przez Państwo. Jest to szczególnie ważne z tego również powodu, że, jak sądzę większość wyborców PIS jest kompletnie nieświadoma dwulicowości działań prowadzonych przez tą partię. I wbrew faktom, których nie dopuszczą do swej świadomości, wbrew logice i wbrew własnemu interesowi będą tę partię i prezydenta bezwarunkowo popierać. Do czasu, aż zorientują się, że już się dokonało. Już mają nowych sąsiadów, nowych szefów, nowych właścicieli wielkich majątków, nowe media. Że są obywatelami drugiej kategorii. Tylko, że wtedy będzie już za późno. Tym bardziej, że w międzyczasie może się zdarzyć jakaś wojna na której, jak zwykle, zginie patriotyczna młodzież. Ta polska, bo ta obca nie będzie brała w niej udziału.

 

Zatem – idąc na Marsz Niepodległości – bo iść trzeba i warto – podkreślajmy tak mocno jak tylko można odrębność tej demonstracji od podpiętego w ostatniej chwili obozu władzy tak – by było to widoczne również w przekazie medialnym.

 

I nieustannie patrzmy tej władzy na ręce – jest lepsza od każdej innej możliwej obecnie. Ale na pytanie, czy jest dobra? Odpowiem: w żadnym wypadku NIE!

 

 

Dziękuję za uwagę

 

 

 

Do Administracji 3Obiegu: umieszczam ten materiał również u Was jako gest dobrej woli. Jednak, jeżeli w najbliższym czasie przy tytułach tekstów nie zaczną pojawiać się dane identyfikacyjne ich autorów, nazwiska, nicki – współpracę będę uważał za zakończoną.

KOMENTARZE

 • All
  jako uzupełnienie polecam:

  https://att.neon24.pl/post/144438,a-ile-ty-masz-lat-polsko-niepodlegla-sto-no-i-chwatit
 • @Andrzej Tokarski 11:54:46
  Tusk szczuje, podkręca opozycję do wojny. Wzywa do walki z legalnym rządem. Nic dziwnego bo taka i wyłącznie taka jest rola Ryżej Bestii Tuska w PE. On robi tylko swoją robotę dla której jest urodzony i o tym wiedzieli światowi decydenci wybierając go na przewodniczącego a raczej kamerdynera, szatniarza, lokaja Rady Europejskiej. Jego ostatecznym zadaniem jest rozwalenie Polski na drobne kawałki by pozbawić jej siły przeciwstawienia się dyrektywom z Brukseli.. Polska stoi im kością w gardle z racji znaczącej pozycji w Europie Środkowej. Nawet w UE która go niby popiera wcale go już nie chcą bo się na nim poznali jako nierobie i kłamcy. Nic nie załatwił ani dla Polski, ani dla siebie. Jak to powiedział Juncker on jest zbędny. Przydaje im się ewentualnie jako posłuszny kamerdyner, szatniarz, i szef zdrajców w Polsce. Jeżeli PiS nie zacznie wreszcie rządzić i egzekwować prawa, to wkrótce narodowcy przejmą władze w Polsce i wtedy będzie porządek. Jest nie do pomyślenia żeby Trumpowi ktoś zakłócał przemówienie. Rudy lokaj Makreli POwył Obraził miliony Polaków i sam POpełnił POlityczne SEPUKU! On już wie, że będzie siedział za kłamstwo pod przysięgą, to jest już polityczny denat. Niestety, ale Ryża Bestia Tusk to tylko tzw krzyżówka qurwy z mułem. Podpalić Polskę chciał, aby wszyscy w tym dniu tylko o nim mówili. Szczęśliwie Polacy to mądry naród, w odwłoku mają wysłannika niemieckiego,zdrajcę i krętacza, zwykłego gnoja. Podobno wszyscy wielcy Europy i świata w Paryżu dzisiaj świętują. Ryżego chuja kamerdynera, lokaja Merkel polewacza Junckera i szatniarza euroburdelu niestety nie zaprosili, czyżby poznali się na nim? i dostał wolne. A ktoś inny dostarczy im piwo i pizzę.
 • @kula Lis 67 13:15:06
  "....Polacy to mądry naród..." - jak mawiał biskup Krasicki: "wszystko to być może..."
 • Po co są hasła wyborcze?
  Panie Tokarski, chyba ma Pan już tyle lat, żeby wiedzieć,że hasła wyborcze są po to, aby za ich pomocą wygrać wybory, a nie, żeby je potem realizować. Celem PiS-u było skanalizowanie niezadowolenia społecznego spowodowanego rządami PO, gdyż mogło to doprowadzić do niekontrolowanego rozwoju sytuacji w Polsce. PiS z tej roli się wywiązał. Teraz jego działania skierowane są na utrzymanie administrowania, bo nie jest to rządzenie [czego dowody mamy, aż nadto dobitne],Polską. Takie administrowanie też ma swoje zalety, więc jest o co się starać poprzez wkupywanie się w łaski prawdziwych decydentów. U Jonniego Danielsa Marsz Niepodległości wzbudził w zeszłym roku lęk, więc w tym roku bach i marsz został spacyfikowany. Jonny może spać już spokojnie i to jest najważniejsze zadanie PiS-u, nie Tusk, czy HGW.
 • @Jabo 13:43:37
  dziękuję za pouczenie - cóż bym bez Pana zrobił? dalej błąkał się w ciemnościach....
 • @Andrzej Tokarski 13:49:34
  Panie Tokarski, gdzież bym miał śmiałość Pana pouczać. To była tylko retoryka. Może nieudolna, ale się starałem.
 • @Andrzej Tokarski 13:49:34
  Jednak dwa marsze .Salut. https://www.facebook.com/dobretransmisjepl/videos/vb.936535473185916/191424698443378/?type=2&theater
 • @kula Lis 67 13:15:06
  Wyobrażacie sobie ten strach i popłoch u Tuska, w PO, w Ratuszu? Przecież brak zadymy będzie dla nich gigantyczną kompromitacją. Muszą siedzieć przerażeni w swoich biurach i modlić się, żeby chociaż jedna prowokacja im się udała. Coś czuję, że się nie doczekają
 • Autor
  "I nieustannie patrzmy tej władzy na ręce – jest lepsza od każdej innej możliwej obecnie."

  Nieprawda.
  1. Od każdej możliwej partyjnej może i tak, ale to i jej rola w tym,
  - że taki, a nie inny układ partyjny się ukształtował. Po trzech latach ich rządów demokracja już powinna być przywrócona, a władze państwowe powinny realizować politykę i cele Narodu Polskiego;
  - że takie a nie inne antypolskie siły mają wpływ na polską scenę polityczną,
  - że jest państwo budowane jako terrorystyczne i faszystowskie z mocy samouprawnienia się władz państwowych wbrew intencji Narodu,
  - że z użyciem aparatu państwa niszczony jest suwerenny Naród Polski,
  - że wrogowie Polski wciąż są bezkarni, osłaniani przez stalmudyzowane sądy i media,
  - że Naród Polski wciąż nie może zaprowadzić w Polsce swojego spójnego systemu sprawiedliwości.
  2. Każda władza autentycznie polska, patriotyczna, techniczna, byle bezpartyjna będzie lepsza od tych zaprzańców i judaszów.
 • @
  Biedni widzowie TVN. Traktowani przez kierownictwo stacji jak kompletni debile. Najpierw do głowy wbija im się, że są dwa marsze (żeby pokazać podział), później wrzucają obrazek rac i mówią że to jeden marsz państwowy (żeby obciążyć PAD i PMM).
  Russia Today na Polskę.
 • @miarka 15:59:51
  jaka inna lepsza władza jest realnie możliwa obecnie? zlitujże się Pan...

  z tego, że każda jest zła nie wynika, że któraś byłaby lepsza
 • @Repsol 15:27:20
  Ave
  dobrze,że poszli razem - jeszcze lepiej, że osobno
 • Bardzo pięknie celnie napisane.
  Polacy muszą swoją wolność wywalczyć.. w trudnej walce z globalną mafią żydowską.
  Polacy sami są bez szans w walce z tą globalną mafią dysponującą drukarkami do drukowania dolarów oraz zasobami zagrabionymi połowie świata.

  Na szczęście dla Polaków świat też musi się wyzwolić spod dominacji tej samej globalnej mafii.
  I świat już dysponuje środkami, zasobami by tego dokonać.

  Mafia robi nachalnie wszystko by rozbudzić nienawiść Polaków do ich przyszłych wyzwolicieli.
  Nie wiele to mafii pomoże więzy krwi słowiańskie zwyciężą.

  Zdrajcy Narodu Polskiego już czują się niekomfortowo.
 • @Oscar 17:46:04
  Słyszałem że już remontują drogę na Zaleszczyki...
 • @Andrzej Tokarski 17:26:11
  "z tego, że każda jest zła nie wynika, że któraś byłaby lepsza"

  Tak, partyjne. - Bezpartyjne jak najbardziej mogą być dobre i bardzo dobre.

  Mamy tu poważny błąd systemowy, bo partie to tyle co zmowy, spiski, zorganizowane zdrady - zwłaszcza na rzecz ideologii czy oligarchii, a więc grup interesu realizujących cele wrogie narodowi i jego państwu.
  Partie są zawsze wrogie demokracji a przyjazne wobec patologii, psychopatii i patokracji.
 • @Andrzej Tokarski 17:26:11
  „z tego, że każda jest zła nie wynika, że któraś byłaby lepsza”

  Nie byłabym taka pewna, choć tu raczej należałoby kategoryzować na zasadzie zła i gorsza, a nie zła i mniej zła, czyli „mniejszego zła” (czyli prawie dobra).
  Czy wolałby Pan zdeklarowanego wroga, który staje chce Pana unicestwić z otwartą przyłbicą, czy takiego, który udaje przyjaciela i wbija Panu nóż w plecy?
  „Polskość to nienormalność” czy ogłuszający łopot sztandarów narodowych, głos dzwonów kościelnych i patriotycznej retoryki zapewniającej o obronie polskości podczas gdy na każdym kroku Polakom są rzucane coraz większe kłody pod nogi, a Polska jest zwijana w niespotykanym dotąd tempie?
  PiS jest gorszy, bo uśmiercając ofiarę wraz z śmiertelnym jadem sączy środki uśmierzające i uspakajające, co by umarła w błogiej nieświadomości. Teraz sobie Polacy pomaszerowali na czele z największymi wrogami Polski, a etatowe środowiska narodowe jednym chórem z rządowymi otrąbiają to jako wielki sukces. Jeszcze trochę, a Polacy okupantów pokochają; po to przecież są wystawiane te pomniki „męczennika” i „wielkiego wodza narodu polskiego” w osobie jednego z najwiekszych zdrajców i sprzedawczyków pośmiertnie wepchniętych na Wawel.
 • @Lotna 18:16:45
  100%popieram
  PiS jest taki jak sanacja. Oby nie skończyło się to jak w 1939.
  Ale nie wykluczone, że okupacja żydowska będzie jeszcze gorsza
 • @Lotna 18:16:45
  Oczywiście, że kurdupel-sprzedawczyk na Wawelu się marnuje.
  Powinien być wystawiony na pokaz w obwoźnym szklanym mauzoleum na kółkach i zarabiać na siebie biletami, sprzedawanymi ogłupiałym polskim katolikom i szabasgojom.
 • @Husky 16:32:07
  Husky na marszu

  https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/lewacy-precz-z-lapami-od-polski-typowy-janusz-napis-na-koszulce.jpg
 • @tańczący z widłami 19:39:11
  Zalać w formalinę i po wsiach obnosić
 • @Lotna 18:16:45
  witam Kanadę na linii :)

  z jakichś powodów Lech Kaczyński został zgładzony - i z całą pewnością nie uczynili tego polscy patrioci - więc być może warto budować bardziej złożone konstrukcje logiczne, niż obrzucanie zużytymi epitetami, zwłaszcza nieboszczyka. Pisałem o tym dawno i wiele razy - zbyt szanuję Wytrawnych Czytelników, by powtarzać kolejny raz rzeczy znane.

  o tym, dlaczego PIS jest taki dobry mimo woli - napiszę jutro, chyba że mi się znów odechce

  "najbardziej dobra jestem, gdy jestem bardzo niedobra" - powiedziała pewna bardzo kształtna piękność do agenta 007


  pozdrawiam
 • @zbig71 19:57:38
  Babcie przy opłotkach nabożnie by klękały i modliły się jak do Jezusa.
 • @AgnieszkaS 20:22:42
  Dobrze ,by było poznać statystyki samobójstw w Polsce przed wejściem do UE i obecnie .Zapewniam że warto szukać . Salut .
 • @Andrzej Tokarski 20:17:42
  A skąd to wiadomo, że zgładzony ? Był może kolega w tym samolocie, że taki pewny swego ?
  O nieboszczyku należy mówić prawdę i tylko prawdę, jakakolwiek by ona nie była.
  O wspomnianym kurduplu-szabasgoju-sprzedawczyku, należy mówić do końca świata kurdupel-szabasgoj-sprzedawczyk.
  Tylko zakłamani kościelni durnie myślą, że o umarłych trzeba mówić dobrze, czyli kłamać.
 • @tańczący z widłami 20:33:57
  Radzę trzymać się na poziomie dyskusji . Salut.
 • @AgnieszkaS 20:22:42
  Oczywiście jednym ze wspomnianych elementów demokracji, jest zawłaszczenie w "demokratyczny" sposób marszu tzw "niepodległości".
 • @Repsol 20:38:11
  No właśnie mówienie prawdy, jest trzymaniem poziomu. Chyba, że kolega uważa inaczej, że o kurduplu, należy po jego śmierci mówić olbrzym, a o szabasgoju i sprzedawczyku - Polak- patriota.
  Mówić można wszystko, ale to nie będzie miało nic wspólnego z prawdą.
 • @Andrzej Tokarski 20:17:42
  „więc być może warto budować bardziej złożone konstrukcje logiczne, niż obrzucanie zużytymi epitetami, zwłaszcza nieboszczyka.”

  Wszyscy kiedyś umrzemy, taka jest kolej rzeczy, a śmierć, nawet tragiczna, nie czyni człowieka uczciwego z szubrawca, ani bohatera narodowego ze sprzedawczyka. Jeśli te „bardziej złożone konstrukcje logiczne” mają polegać na wybielaniu postaci, które przyczyniły się do naszej - czyli Polaków tragicznej pozycji w dniu dzisiejszym, to ja raczej będę się trzymała tych prostszych.
  Kult jednostki Kaczyńskiego jest tworzony na naszych oczach, tak jak niegdyś był tworzony kult Piłsudskiego, który, niestety, do dnia dzisiejszego pokutuje w świadomości wielu Polaków. Jaki ma cel wywyższanie i kultywowanie postaci, które przyczyniły się do niepowodzeń Polski i Polaków? Ano taki, że Polacy mają uwierzyć, że ci, którzy ich uciskają są ich dobroczyńcami. Orwell w całej krasie.

  Pozdrawiam bardzo serdecznie z Kanady
 • @tańczący z widłami 20:38:01
  masz u mnie więcej nie komentować - zrozumiałeś, gówniarzu?
 • @Lotna 21:25:43
  zachęcam do unikania zacietrzewienia - szkodzi urodzie, powoduje zmarszczki i zakłóca logiczne analizowanie rzeczywistości

  również pozdrawiam
 • @tańczący z widłami 20:38:01
  ban

  won!
 • @tańczący z widłami 21:05:10
  Przykro mi , ale widząc obecny poziom twojego wykształcenia wyjątkowo z historii muszę ciebie wywalić . Dokształć się to może wrócisz . Żegnaj . :)
 • @Andrzej Tokarski 21:35:01
  :))) Proponowałem kiedyś coś . Jest ciężko , Salut Amigo .
 • @Repsol 21:40:03
  przeczuwając pismo nosem - zrezygnowałem :)))
  Czołem!
 • @AgnieszkaS 20:22:42
  „Na barokowe poezyje dzisiaj się Pani zebrało?”

  Nie napręża się tak, AgnieszkoS, bo Ci żyłka pęknie. Gwoli informacji, to co mówię, to nie są „barokowe poezyje”, a zwykła proza, która najwidoczniej nie jest dla Agnieszki zrozumiała, co można wywnioskować po jej komentarzu nie mającym żadnego związku z moją wypowiedzią.

  „Gdyby nie PiS, to nie byłoby kogo uśmiercać. Istniałaby tylko klasa bogaczy i klasa żebraków, którzy zimą sami by wymarli i Polska całkowicie by opustoszała, ponieważ wszyscy, którzy mieli szanse, wyemigrowaliby za granicę.”

  Agnieszka najwidoczniej jest nieświadoma tego, że PiS ze wszystkich sił dąży do tego, aby Polacy byli 3 kategorią obywateli w Polsce - patrz sprowadzanie setek tysięcy imgrantów z krajów trzeciego świata i milionów z Ukrainy, a nade wszystko instalowanie Polinu w Polsce, a także nie wiadomo jakich poczynań związanych z ustawą o spłacie uroszczeń żydowskich, które są kwotą astronomiczną, i których spłata zrobiłaby z Polaków co najwyżej służących nowym bogaczom.

  Agnieszka pewnie nie wie też o tym, że emigracja nie ustała i Polacy nie wracają z zagranicy, a jeśli wracają, to tylko ci najstarsi, na emeryturach i tylko po to, aby złożyć swoje kości pod jakąś brzózką, „bo takie mają kaprycho”, jak to powiedział pewien bloger, a nie po to, aby budować Polskę.

  Jak chodzi o ilość samobójstw, no cóż poczekajmy jeszcze trochę i porównajmy statystyki za rządów PO i PiSu i potem możemy podyskutować o tym, jak bardzo one spadły, o ile spadły.

  W Polsce nie ma żadnej demokracji, podobnie zresztą jak nie ma jej w USA, ale to już pewnie zbyt zawiłe fakty dla Agnieszki. Są wybory, to trzeba na nie chodzić, ale kto i jak liczy głosy tak, że w efekcie wygrywają osoby wyznaczone, to już mniejsza z tym.

  Jak chodzi o satrapów, to bardzo przepraszam, kto rządzi Polską, czy przypadkiem nie ci, którzych rodzice i dziadkowie uwłaszczyli się na majątku narodowym, czyli, inaczej mówiąc, okradli nas wszystkich? Kto im dał prawo do przywłaszczania majątku narodowego? Wyborcy w demokratycznych wyborach? Kto ma wszystkich pociotków i znajomków poobsadzanych na wszystkich kluczowych pozycjach i stanowiskach, jeśli nie ci złodzieje, którzy sami się nazwali „elitą” i mieszkają w pałacach? To jest demokracja, według Agnieszki.
  Owszem, Polacy chcieli przystąpić do Unii Europejskiej, niemniej jednak, w momencie ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego Unia kompletnie zmieniła swój charakter podporządkowując sobie państwa członkowskie, a tego z pewnością Polacy nie chcieli, choć media zapewne twierdziły inaczej.
 • @Andrzej Tokarski 21:32:34
  „zachęcam do unikania zacietrzewienia”

  Każdy sądzi po sobie, Panie Tokarski. Ja od zacietrzewienia jestem bardzo daleka, to nie te czasy. :)
 • @Repsol 21:37:28
  Tak Repsol, masz rację! Poziom trzeba trzymać!

  A teraz, trzymając poziom, złóź kwiaty, zapał znicz i pokłoń się kolejnemu pomnikowi Lecha Kaczyńskiego. Masz okazję, bo właśnie następny został odsłonięty. Niedługo będzie ich w Polsce więcej niż kościołów.
 • @Andrzej Tokarski 21:29:56
  Zrozumiałem - gówniarzu :))
 • @tańczący z widłami 22:33:20
  No dobra , teraz na poważnie . Bywaj z Bogiem. :)
 • @Lotna 22:26:58
  Wiesz akurat mam gdzie składać kwiaty .Większość rodziny straciłem przez II W.Ś . Na 1 - go listopada nie mogę oprawić wszystkich grobów . Proszę się ogarnąć . Salut .
 • Andersa palestyńscy dezerterzy PO, PiS i sekslewic bohaterzy
  Duda wykrzykiwał także podobnie jak banderowcy o chwale bohaterom, których autorytet zapewni pozory demokratyczności dyktaturze gebelsowskich kręgów podejrzeń i mocy gruntowego ziobrohaka, z którego ułaskawil jedynie Mariusza Kamińskiego.
  Kardynał Głódź nie przywołł dotychczas rzeszy świętych JP2 do zneutralizowania dyktatury fałszywych autorytetów wawelskiego Lecha i damy dla kopulacji in vitro łaskawej oraz psychofrenicznego pieniactwa bliźniaczego prezessimusa na czele prawniczego hajdamactwa ziobrystów i dialektycznych słupów sejmowych i senackich zagrożonych powrotem bohatera nocy lewów czerwcowych i jego wiary w bolkowe transformacje solidarnościowe
 • @Repsol 23:04:10
  Sam się ogarnij i przestań cenzurować, bo NEon zdycha jak Niepoprawni. Wielu wiele gorsze rzeczy pisało niż Tańczący z Widłami i nie byli wykopywanie z portalu. Ba, nadal piszą i dobrze się mają.
 • @Lotna "Obnażanie Matrixa - tego jeszcze nie było....
  .
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  https://www.youtube.com/watch?v=Zl-11U3cFVE  Inne mapy i dokumenty BRUKSELSKIE (ŻYMSKIE) podają, że tereny zaznaczone kolorem czerwonym są POD TYMCZASOWĄ ADMINISTRACJĄ POLSKI ~!!!!
  https://pp.userapi.com/c845321/v845321226/12ccb7/EM1mQT_Ieyc.jpg
  .
 • AgnieszkaS. To która to Polska jest Wolna i od kiedy? Zabłądziłaś kobito z Ameryki. Masz trudności z trafieniem do wolnej Polski
  .


  http://www.abodia.com/t/articles-1/30-little-known-facts-about-America.htm


  Ty nawet nie znasz historii kraju w którym mieszkasz (US), ani nie masz pojęcia co się tam u was dzieje, a mondralkujesz się o tym co dzieje się u Marsa i u Venus.


  https://www.youtube.com/watch?v=IEveYNT3uL4&feature=youtu.be&t=36m37s  WRON - Wojkowa Rada Ocalenia Narodowego też ratowała wolność, tylko kogo, od kogo i dla kogo ?  Jaruzalem-ski Jaruzelski nie dopisał jakiego narodu to miało być ocalenie.


  I dzięki temu, ciemniacy oceniający POLITYKÓW (zawodywych kłamców) po gadaniu, zamiast po czynach, nie mogą WRON-nie zarzucić, że nie dotrzymał-a obietnicy, albo, że kogo kolwiek okłamał-a.  Wężowe (Kainowe) plęmię ma rozdwojone jaszczurcze, smocze języki.  I tak jest niestety do dziś - Politycy łżą za pieniądze skradzione rządzonym na użytek ich i ich mocodawców.  Obóz Narodowo-Radykalny (ONR) tęż się kryje jakiego NARODU jest to OBÓZ w którym się gnieżdżą.


  Jedyni RADYKALNI jakich zna cały świat od czsów biblijnych to są SOJUSZNICY SYJONISTÓW ~~!!!!!!!


  Kto finansuje ich mundury, flagii, plakaty,.........................  Polacy są bezrobotni, albo mają najnższe zarobki - Polacy Sławianie nie mają pięniędzy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  A ci co mają NIE PROTESTUJĄ, bo albo im się wszystko podoba, albo nie chcą ryzykować i stracić SREBRNIKI !!!  Więc skąd te olbrzymie fundusze i z CZEGO ŻYJĄ CI ZAWODOWI PATRYJOCI PROTESTANCI ~~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  TO SĄ MAJDANIARZE - dawne BRUNATNE KOSZULE teroryzujące i zastraszające cywilną lydność niemiecką.  A co się stało z później z Niemcami to chyba nie trzeba świadomym tłumaczyć.


  Kim są dziś zaludnione i zaludniane miasta niemieckie to i ślepy chyba dostrzega.


  W tą samą spiralę chcą SYJONIŚCI dziś wkręcić między innymi Polaków, Ukraińców i wszystkie inne narody których jeszcze genetycznie nie wyniszczyli.  AgnieszkaS przy Lotnej toś ty nielot.


  Bogumił Boguchwał
  .
 • @Jabo 13:43:37
  Bardzo Pan upraszcza, ale w sumie do tego się to sprowadza.
  Poprzednie dwuletnie rządy też były po to, by zlikwidować Ligę Polskich Rodzin oraz Samoobronę, bo te wymknęły się spod kontroli.
  Gdyby trzymały się z daleka od PISu będąc w opozycji, to w następnych wyborach byłyby główną siłą polityczną, równą POPISowi i na dodatek gotową do koalicji z PSLem.

  Teraz kiełkuje RN, a korwinowcy nie dość, że mają błędna ideologię, to jeszcze zupełnie nie docierają do Polaków nawet z oczywistościami, które głoszą.
  No bo jak to, samemu trzeba zarobić a nie dostać od państwa?

  Tak, że należy spodziewać się przejęcia lub zniszczenia RN, gdy jeszcze trochę urośnie.
  Przejęcie oczywiście jest dużo lepsze.
 • @Husky 15:29:12
  A nie przyszło Panu do głowy, że gdyby chcieli prowokację, to by ją zorganizowali?
  Niczego takiego nie było.
  Być może dranie typu HGW i jej odpowiednicy w innych miastach chcieliby, ale są za krótcy.
  To jest jednak margines.
 • @Lotna 02:09:57
  Tu tego nie będzie , staramy się być ostatnim bastionem jako takiej kultury , jak ma Pani z tym problem zalecam wrócić na podane adresy . Na Neonie albo kultura , albo nic . Salut.
 • @Repsol 12:55:13
  Kto by cię nie znał, to by cię kupił. Tańczący z Widłami nikogo nie obraził, sam został nazwany gówniarzem. O jakiej kulturze tu mowa.
 • @Lotna 16:36:26
  Szkoda dyskutować . Mam dziękować że tańczył bez siekiery ?. Delikatnie został nazwany i tyle . Niech pisze gdzie indziej . Przykro mi . :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31