Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
397 postów 3009 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

O PISu, opozycji i mediów - sojuszu niezłomnym

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

wzięci w dwa ognie

 

 

 

      Sprawa jest bardzo poważna, sposób w jaki rozstrzygną się najbliższe jedne i drugie wybory, zapewne będzie miał dramatycznie doniosły wpływ na losy Polski i Polaków. Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi, czyli o zaawansowany a najściślej skrywany plan budowy żydowskiego państwa Polin, czy też Judeopolonii na ziemiach polskich. Istnieją oczywiście warianty tego planu związane z rozbiorem Ukrainy, czy też wiszącym na włosku rozbiorem Białorusi – tymi jednak - przez chwilę - nie będziemy się zajmować.

Zacny redaktor Michalkiewicz ogłosił światu treść zawartych między rządem zupełnie na wyrost zwanym polskim a środowiskami amerykańsko żydowskimi uzgodnień na rok wyborczy 2019 – uzgodnień nakładających poufność i wstrzymanie publicznych dyskusji nt roszczeń żydowskich i działań wynikających z niesławnej ustawy447 – do czasu wyborów parlamentarnych w Polsce. Intencja jest oczywista – wprowadzić obywateli w błąd, tak, by przekupieni różnymi prezentami od władzy licznie na tzw Dobrą Zmianę zagłosowali – na tyle licznie by utrzymała ona samodzielną większość i dalej mogła rządzić nie oglądając się na kogokolwiek (poza swoimi rzeczywistymi zagranicznymi mocodawcami, oczywista). No i wtedy, po wyborach, władza dokończy realizacji planu spłacenia bezprawnych roszczeń – uroszczeń – w istocie oddając w ten sposób władzę nad Polską i jej obywatelami – żydom, nie bójmy się tego słowa.

 

Nawet zakładając, że Naród byłby bardziej świadomy niż jest – decyzja a zwłaszcza realizacja koniecznych i oczywistych w tej niezmiernie trudnej sytuacji oraz wprost wynikających z art 4 konstytucji – masowych wieców, czy protestów – napotka na co najmniej jeden nie wiem czy celowo, ale niezmiernie perfidny bastion.

 

Jest oczywiście inny sposób wspierania jawnie mających charakter zdrady stanu działań PISu przez media głównego nurtu i opozycję. Ten polega na takim przedstawianiu rzeczywistości, że pokazuje się cały szereg przeróżnych konfliktów politycznych, nieustannie się je podgrzewa, nagłaśnia, robi z przysłowiowej igły przysłowiowe widły – ale w sprawie najważniejszej, ustrojowej, wręcz egzystencjalnej – panuje całkowite milczenie, nie zauważanie tematu, jeżeli jest on już poruszany, to jedynie w sposób prześmiewczy, bagatelizujący. Odmienne stanowisko mediów można policzyć na palcach chyba jednej ręki, niech będzie że dwu: tygodnik Do Rzeczy co prawda ostrożnie ale dość szeroko i krytycznie porusza tematykę, jest jeszcze Najwyższy Czas, redaktor Ziemkiewicz wcale odważnie sobie poczyna, nie sposób nie wspomnieć Ewy Stankiewicz i przytaczanego przeze mnie na portalu jej mądrego, poważnego i szczerego wywiadu z mec Marią Szonert-Binienda. I to by było na tyle. Symbolicznym obrazem reszty działań mediów może być program Jana Pospieszalskiego zupełnie bez sensu zatytułowany: Warto Rozmawiać. Z panem Pospieszalskim nie warto i szkoda czasu, przykład: gdy narastał temat ustawy 447 i niepokojów z nią związanych, redaktor zaprosił do studia gości z Polonii, w tym wyżej wspomnianą mec Szonert-Biniendę, i – w zasadzie nie pozwolił im się swobodnie wypowiedzieć. Zdążyli wygłosić jakieś ogólniki, ale najważniejszego tematu nawet nie dotknięto – red Pospieszalski zadbał o to. Wstyd. NIE WARTO rozmawiać, panie Pospieszalski!

 

Zatem jedna z metod, to przemilczanie, lub bagatelizowanie tematu. Z tym jednak ludzie choć trochę interesujący się meandrami polityki i zaglądający do internetu, są w stanie sobie poradzić.

 

Ten drugi, bardziej wyrafinowany, tworzy barierę emocjonalną przeciw wystąpieniu w kontrze do rządu. Dotyczy to oczywiście patriotów, rozczarowanych i zawiedzionych wyborców PISu i przystawek z 2015 roku. Musieli by oni teraz dać wyraz swoim odczuciom i frustracjom w jedyny dostępny legalny sposób – masowymi manifestacjami. Ale – w ten sposób staliby się tacy sami jak ci którymi do tej pory – i słusznie pogardzali: jak kodomici, wszelkiej maści lewactwo, opozycja parlamentarna i poza parlamentarna, nauczyciele, lekarze, policjanci wyłudzający lewe L4 – cała ta wesoła gromadka, urocze inaczej feministki, ta pani od tego pana, co zginął pod kołami a potem wstał i poszedł sobie..... przestaliby nasi szczerzy patrioci różnić się od tej tęczowej trzódki – czymkolwiek. Właściwie mogliby iść jedni z drugimi w jednym marszu z jednym celem: obalić PIS.

 

A przecież nie o to chodzi, PISu nie warto obalać, bo wszystko inne będzie gorsze – PIS trzeba zmusić do zaniechania haniebnych zdradzieckich działań, zmusić masą, liczbą, stanowczością, determinacją, siłą protestu – jest to możliwe, pisałem wcześniej, że oni charakteru za grosz nie mają, ale są jak to się mówi, miękkim dydkiem poczynani. Więc można ich wystraszyć, zmusić do zmiany kursu, a dla bezpieczeństwa spętać tym co pod ręką, np. koniecznością wejścia w koalicję z Konfederacją.

 

Zatem trzeba przełamać ten bastion oporu psychicznego i niemożności. Cztery lata rządów PISu nie całkiem poszły na marne – to już jest inne społeczeństwo, niż to całkowicie bezwolne, za czasów PO. Zebrać się w kupę – i pokazać siłę. Marsz powinien być Narodowy i Potężny. By Judaszom, niezależnie od korzeni etnicznych, dreszcz przeszedł po plecach.

 

Potrzebny jest kolejny ważny krok wtajemniczenia na drodze do społeczeństwa obywatelskiego

 

Czego Państwu – i sobie – życzę

 

 

Dziękuję za uwagę

KOMENTARZE

 • Zacny red. S.Michalkiewicz
  w jednym z ostatnich filmowych występów analizując polityczną sytuację Polski powiedział mniej więcej tak, cytuję z pamięci (jak znajdę ten film to wkleję):
  Polacy mają do wyboru podpisać folkslistę rosyjską, niemiecką lub amerykańską. Dwie pierwsze odpadają z wiadomych względów. Folkslistę amerykańską można podpisać, nawet pomimo roszczeniowej ustawy 447 - to i tak się opłaci.
  ________________

  E.Stankiewicz (Żydówka z Ukrainy, syjonistka, rusofobka): "Skrajni ukraińscy nacjonaliści demonstrują ogromną sympatię dla Polaków. Dlatego pamiętając o historii, należy wspierać Ukraińców” - http://www.mysl-polska.pl

  polecam także: https://cyprianpolak.neon24.pl/post/41903,odpowiedz-pani-ewie-stankiewicz
 • @Rzeczpospolita 17:35:04
  Owszem, zgadza się, tylko że akurat w tym wypadku nie ma to znaczenia, bo oni należą do tych, którzy boją się o swoją i im podobnym pozycję w mającym powstać Polinie. A więc zarówno im, jak i Polakom zależy na tym, żeby Chabad Lubowicz nie przejął władzy w Polsce. Oczywiście nie dlatego, że Polskę kochają, ale dlatego, że w Polinie oni utraciliby swoje pozycje, którymi cieszą się w Polsce.
  Michalkiewicz, jaki by nie był, należy mu dziękować, że zdradził tajemnicę knowań rządu, bo stały się one pewnikiem, a nie przypuszczeniami patriotów.
  W tej chwili sytuacja jest podbramkowa; możnaby sparafrazować powiedzenie z „Samych swoich”: „lepszy wróg swój niż obcy”, na „lepszy żyd swój niż obcy”, z tym, że należy pamiętać, że w istocie oni nigdy nie będą naszymi przyjaciółmi, a tylko chwilowo są naszymi sojusznikami.
 • @Lotna 17:59:01
  Jeśli mam być szczery, to przyznam, że nie bardzo rozumiem jaka to różnica, który Żyd mnie okradnie, "swój", czy obcy -?
 • Jeżeli
  Autor chce zmuszać PiS do czegokolwiek, to lepiej sobie odpuścić. Ci co ,,zmuszają,, PiS naprawdę, to mają na tenże PiS : haki, dokumenty, nagrania. Itd. Już nawet pomijam, że to ,,zmuszający,, są ojcami chrzestnymi tego całego PiS-u.
 • @Rzeczpospolita 17:35:04
  Wszystko fajnie, tylko jakieś dowody na żydowskość Stankiewicz. Poza tym, że pan Dariusz tak twierdzi.
 • @Rzeczpospolita 17:35:04
  Pan, jako uważny, wnikliwy i dociekliwy czytelnik każdego mojego zdania, a przy tym osoba wybitnie inteligentna i spostrzegawcza - na pewno zna odpowiedzi na te wątpliwości, gdyż pamięta Pan, że zostały one wyjaśnione nie raz i nie dwa w moich tekstach i komentarzach. Zatem nie ośmielę się ich, tych argumentów powtórzyć, gdyż w ten sposób poddawałbym w wątpliwość cechy wyżej opisane - co z całą pewnością nie byłoby grzeczne
 • @Lotna 17:59:01
  aż boję się pomyśleć, co będzie jak napiszę o Chabadzie.... ;)
 • @zbig71 19:10:54
  próbuję zrozumieć, co ma wyniknąć z Pańskiego komentarza - obwiesić się?
 • @zbig71 19:12:25
  fragment o red. Stankiewicz dotyczył jednego wywiadu - a nie całego życiorysu jej samej i przodków
 • @Rzeczpospolita 19:09:29
  Taka różnica, że „swój żyd” już Pana okradł, natomiast obcy puści Pana w jednej koszuli na grzbiecie, a następnie zamknie w rezerwacie - patrz: Palestyna pod okupacją Izraela i los Palestyńczyków.

  Czy to takie trudne?
 • @Andrzej Tokarski 20:12:13
  Broń Boże!!!! Tylko proszę się nie łudzić PiS-em!
 • @Andrzej Tokarski 20:13:27
  Po prostu pytam o te dane, o jakich nadmienia p.Kosiur.
 • Oooo!
  "...oddając w ten sposób władzę nad Polską i jej obywatelami – żydom, nie bójmy się tego słowa."
  ---------------
  Siroty po zamordowanej w ubiegłym wieku Polsce nie są władne niczego oddawać. Natomiast czarci pomiot już dawno zawłaszczył to - co zostało po zamordowanej Polsce wraz z inwentarzem. Teraz trwa likwidacja tego inwentarza a przynajmniej tych, którzy nie nadają się już do pracy - a którym trzeba płacić jakieś emerytury i renty.
  Wniosek?
  Kto chce w ramach tzw. demonkratury poprawiać los narodu - ten jest jak dziecko we mgle - a dodatkowo jeszcze ma okupanta atrapy Polski za idiotę - co jest przecież niegrzeczne.
 • @demonkracja 21:55:34
  100/100
 • @zbig71 21:23:34
  proszę nie brać tego do siebie, to ogólna uwaga.: napisać czego nie robić to każdy głupi potrafi - co innego zaproponować jakąś aktywność pozytywną....

  ...innymi słowy: stwierdzenie eeetam, w pizduuu - jest ogólnie słuszne i usprawiedliwione, oraz nie pozbawione cennej ekspresji - ale, jakby to powiedzieć... z całą pewnością nie wyczerpuje powagi zagadnienia
 • @Andrzej Tokarski 22:43:53
  Co ja robię w tej sprawie? Z ludźmi, z jakimi mam kontakt staram się skierować rozmowę na temat 447 i zagrożeń, jakie z tego wynikają. Poza tym pracuję, jak każdy normalny człowiek z czegoś trzeba żyć.
 • Toczy się gra pozorów.
  Mafia żydowska stara się obsadzić wszystkie dopuszczone do życia politycznego opcje.
  Nikt kto się liczy albo wręcz istnieje tylko na scenie politycznej nie jest wolny od twardej ręki mafii żydowskiej.
  Ci co nie akceptują takich zasad ... giną jak Lepper, znikają ze sceny albo siedzą jak Piskorski.

  Ci którym mafia pozwala istnieć na scenie politycznej dzielą się na dwie grupy.
  Jedna grupa do kolaboranci mafii albo sama mafia ... to z punktu widzenia Polski zdrajcy Narodu Polskiego.
  Druga grupa to Polskie "podziemie" które chce coś dla Polski zrobić w warunkach mafijnej totalitarnej okupacji a nie tylko za Polskę Polec...(jak Samoobrona). Ta druga grupa jest skazana na współpracę z mafią i to w trybie "przyjaciela" inaczej mafia ich zakwalifikuje do grupy "samoobrona" i zlikwiduje.

  Kto jest kim w tej układance nie może być wiadomo do końca bo mafia tego wiedzieć nie może.. a jak my będziemy wiedzieć to i mafia będzie wiedzieć... a wtedy piątkowy samobójca lub "nadzwyczajna kasta" wyda stosowne wyroki ...i taki podmiot zostanie zlikwidowany (czy to prawnie czy to fizycznie).

  Wiemy tylko tyle że PO, różne KODy, ..i inne wprost żydowskie organizacje są żydowskie...czyli mafijne czeli antypolskie.. wiemy też że PSL to dziwka polityczna która idzie z każdym kto da więcej.

  Co do reszty nie wiemy czy oni współpracują z mafią czy tylko udają współpracę...a mafia ich testuje domagając się nieustannie coraz cięższych "dowodów miłości".
  Gdy mafia tych dowodów nie dostanie ...to wiadomo co się dzieje z tymi którzy nie dość kochają mafię....(piątkowy samobójca, "nadzwyczajna kasta")... i mafia dostaje te dowody "miłości".

  Ciekawe jest to że dwaj guru "internetowej opozycji" czyli Braun i Michałkiewicz prowadzą praktycznie bezkarnie swoją działalność a taki Piskorski mało znany, nie nagłaśniany ...już nie jest bezkarny..
  To zastanawiające....obaj są niezwykle utalentowani we wzbudzaniu emocji u odbiorców...
  Kiedyś Stalinowskie UB zakładało udawane oddziały podziemia by ściągnąć do nich podziemnych bandytów by mieć ich pod kontrolą.
  Takie taktyki i dzisiaj są skuteczne...i są stosowane.

  Czyli wiemy że nic nie wiemy ...a wszystko będziemy wiedzieć jak już będzie po wszystkim... czyli po czym ?
 • @Oscar 08:35:14
  Piskorski był obserwatorem referendum na Krymie i to było chyba powodem jego ,,szpiegostwa,, . Czy siedzi z inspiracji SBU, czy CIA, to cholera wie. Michalkiewicz siedział za komuny, za drukowanie bibuły dostał jakieś ostre kary do zapłaty. Braun miał ileś procesów o ,, pobicie policjantów,, . Obaj utrzymuja się z publicystyki i wydawania książek, Braun jeszcze kręci dokumenty.
 • @zbig71 09:14:46
  Wszystko to prawda.
  Ale Piskorski jako polityk jest raczej slaby, nijaki, nie ma talentu Michałkiewicza czy Brauna do porywania tłumów... on prezentuje tylko inną linię polityczną.

  Pozostali to złotouści erudyci ludowi, "idole" mas którzy wprost atakują system.

  Z mojego punktu widzenia ja by~m się bardziej obawiał taki wygadanych porywających ludzi erudytów niż nijakiego Piskorskiego.

  A jednak to Piskorski siedzi a ci dwaj dalej mają swobodę działania..
  Lubię ich słuchać, bardzo ciekawie mówią, ale jakoś nie mam do nich zaufania... zwłaszcza Braun który podchodzi lud od strony "Maryi" czyli od strony gdzie wierzący lud jest najbardziej "oślepiony" bo jak wiemy wiara oślepia by wyłącza myślenie..... Jak wierzę .. to już nie mam potrzeby myśleć .. bo wierzę...
  myślę tylko wtedy gdy "nie dowierzam" i zawsze wtedy gdy "nie wierzę"
  wtedy szukam argumentów na swoją "nie wiarę"...
 • @Oscar 09:31:17
  Lubię jak Braun mówi o polityce, albo o historii(dobry wykład o Powstaniu styczniowym) natomiast jak jedzie z religią, to przewijam. Braun apelował do opinii publicznej w sprawie M. Piskorskiego. Michalkiewicz też publicznie wspominał(u Red.Mossakowskiego) o absurdzie uwięzienia M.P. Było kiedyś na Youtube nagranie z Piskorskim odnośnie referendum krymskiego, bardzo ciekawie opowiadał.
 • @Oscar 08:35:14
  Były ambasador Polski w Syrii i Jordanii Krzysztof Baliński o żydowskim MSZ w Polsce (uzgodnionym przy okrągłym stole) .
  https://www.youtube.com/watch?v=BVxrvPlpsmI&t=8s
  Ciaputowicz to były działacz KOR, tak jak Geremek, Kuroń, Michnik i innii. Jaruzelski z Kiszczakiem przekazali władzę doradcom Solidarności.
  Przy okrągłym stole uzgodniono, że MSZ ma być żydowskie. Obecnie Żydy rozmawiają z Żydami o Polsce. Nad MSZ-tem parasol ochronny trzymają Morawiecki, Kaczyński i Duda.
 • Pogański kraj, pogańskie obyczaje
  Gdyby w Polsce większość stanowili świadomi wyznawcy Pana Jezusa Chrystusa, to Polacy, ci Chrystusowcy byliby uczciwymi, szczerymi, mądrymi ludźmi. A tak mamy większość watykańską dla której - jak łatwo zauważyć, uczciwość, rzetelność, życie z Bogiem wg Bożego Słowa jest nieznana. No i mamy taki rząd jaki mamy.
  Znacie chociaż jednego świadomego wyznawcę Pana Jezusa Chrystusa w tym rządzie? A pogan nieposłusznych Bożemu Słowu łatwo zweryfikować, gdy grzeszą modląc się do Boga w czapeczkach.
  IKor.11,3- "Chciałbym, żebyście wiedzieli, że głową3 każdego mężczyzny jest Chrystus, mężczyzna zaś jest głową kobiety, a głową Chrystusa3 - Bóg. 4 Każdy mężczyzna, modląc się lub prorokując4 z nakrytą głową, hańbi swoją głowę. 5 Każda zaś kobieta, modląc się lub prorokując z odkrytą głową, hańbi swoją głowę; wygląda bowiem tak, jakby była ogolona. 6 Jeżeli więc jakaś kobieta nie nakrywa głowy, niechże ostrzyże swe włosy! Jeśli natomiast hańbi kobietę to, że jest ostrzyżona lub ogolona, niechże nakrywa głowę! 7 Mężczyzna zaś nie powinien nakrywać głowy, bo jest obrazem i chwałą Boga, a kobieta jest chwałą mężczyzny5. 8 To nie mężczyzna powstał z kobiety, lecz kobieta z mężczyzny. 9 Podobnie też mężczyzna nie został stworzony dla kobiety, lecz kobieta dla mężczyzny6. 10 Oto dlaczego kobieta winna mieć na głowie znak poddania, ze względu na aniołów7. 11 Zresztą u Pana ani mężczyzna nie jest bez kobiety, ani kobieta nie jest bez mężczyzny. 12 Jak bowiem kobieta powstała z mężczyzny, tak mężczyzna rodzi się przez kobietę. Wszystko zaś pochodzi od Boga. 13 Osądźcie zresztą sami! Czy wypada, aby kobieta z odkrytą głową modliła się do Boga? 14 Czyż sama natura nie poucza nas, że hańbą jest dla mężczyzny nosić długie włosy, 15 podczas gdy dla kobiety jest właśnie chwałą? Włosy bowiem zostały jej dane za okrycie. 16 Może ktoś uważa za właściwe spierać się nadal, my jednak nie jesteśmy takiego zdania, ani my, ani Kościoły Boże8."

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31