Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
396 postów 2998 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

MArsz Suwerenności-marszem sprzeciwu wobec POLIN

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

o pilnej potrzebie obywatelskiego sprzeciwu

 

Marsz Suwerenności – marszem obywatelskiego sprzeciwu – wobec POLIN!

 

Proszę Państwa, sprawa jest nadzwyczaj poważna - jutro każdy, kto ma ręce i nogi, oraz odrobinę rozsądku politycznego, a także instynktu samozachowawczego – powinien znaleźć się wśród uczestników Marszu Suwerenności w Warszawie – lub w innym miejscu, gdzie taki marsz się pojawi. Ale najlepiej w Warszawie – bo tam mamy szansę pokazać rządzącym, jak wielki jest nasz sprzeciw wobec SKTUPULATNIE UTAJNIANYCH planów prowadzących w istocie do kolejnego rozbioru Polski i przekształcenia NASZEGO KRAJU w jakąś koszmarną hybrydę o wybitnie dominującej pozycji żywiołu i kapitału żydowskiego.

 

Hybrydę, którą z taką lubością niejaki Andrzej Duda nazywa „republiką przyjaciół”. Inni mówią wprost: POLIN.

 

Myślę że dziś, po wszystkich bardzo upokarzających a dla „naszej” władzy haniebnych zdarzeniach zwłaszcza ostatniego roku nikt - oprócz całkowicie pozbawionych refleksji – zwolenników PIS i tzw. Dobrej Zmiany, nie ma złudzeń, że rządzą nami niewątpliwie szczerzy i oddani patrioci – tyle że są to patrioci izraelscy – a w żadnym razie polscy. I niech nas nie zmylą te nieustannie wznoszone deklaracje o umiłowaniu polskości, tradycji, munduru polskiego, niezłomnej walki, tradycji chrześcijańskiej (zostawiając na boku kwestię czy owa tradycja chrześcijańska ma cokolwiek wspólnego z wiarą naszych przodków), ten kult powstań, bohaterskiej śmierci za Ojczyznę. Te wszystkie zabiegi – to NARZĘDZIA – służące do osłabienia czujności, zawierzenia, ufnego oddania losu Narodu i Państwa w ręce tych, którzy tak pięknie deklarują.

 

Kult Żołnierzy Wyklętych, Powstań, bohaterskiej walki, a także stworzenie kuriozalnej formacji Obrony Terytorialnej – będącej w istocie jedynie samobieżnym mięsem armatnim - – ma nas skłonić do gotowości na podjęcia takich beznadziejnych działań i „bohaterskiej” śmierci. A ta śmierć – zrobi miejsce – żywym, ale już nie Polakom.

 

Masową obecnością w Marszu Suwerenności musimy pokazać swój kategoryczny sprzeciw wobec tych haniebnych i zdradzieckich planów – ale przede wszystkim musimy zaakcentować nasze NIEZBYWALNE PRAWO do decydowania o naszym losie i przyszłości. Musimy pokazać - i przyzwyczaić się do stałego pokazywania rządzącym, że nie są – jak im się wydaje w ich skrywanych pod coraz większą ilością tłuszczyku, mózgach – nie są żadną WŁADZĄ – tylko są naszymi najemnymi pracownikami, których opłacamy by realizowali NASZE interesy. Nasze – nie obce, nie żydowskie jak w tym przypadku. Ani nie interesy tego blondasa, który od dawna siedzi w żydowskich kieszeniach i wszystko co robi robi pod żydowskim nadzorem. Ani tego drugiego, łysego, pierwowego druga wsiech jewriejow. Ani tych pijaków i lewaków z drugiej strony granic, różniących się jedynie tym, że są podlegli innej grupie ideologicznej „wsiech jewriejow” - zwanej niegdyś mienszewikami.

 

Wybrani przez nas politycy muszą realizować nasze interesy – i muszą mieć świadomość, że tego od nich wymagamy i to będziemy egzekwować – zgodnie z prawem. Gdyż prawo, w tym Ustawa Zasadnicza Rzeczypospolitej Polskiej w art 4 mówi jednoznacznie do kogo należy władza suwerenna i w jaki sposób może być realizowana.

 

Szczegółowej interpretacji prawnej też Państwo w naszym zaścianku nie usłyszycie ani od polityków, których sobie wybraliśmy i opłacamy, ani od nieprzeliczonych hord prawników, których edukację przecież opłaciliśmy z własnych kieszeni – bo żaden z tuzów palestry czy togi wszelakiej maści raczej nie kończył edukacji prawniczej zaocznie, płacąc za nią z własnej kieszeni. Raczej mamy nieustannie do czynienia z samoreprodukcją kasty uprzywilejowanych nierobów i szkodników.

 

Ale np. w Wielkiej Brytanii ta suwerenność Narodu rozumiana jest – i jest w tej kwestii wiążąca wykładnia – tak, że pod bezpośrednim sprawowaniem władzy przez Suwerena rozumie się również – w razie konieczności – przejęcie siłowe władzy z rąk rządu który utracił zaufanie. Takie przejęcie siłowe jest w rozumieniu ich prawa – konstytucyjne i rodzi skutki prawne.

 

Z tym Państwa zostawiam, idźcie na Marsz, pokażcie siłę i wielkość Waszego protestu, pamiętajcie kto tu jest Suwerenem. Ten Marsz ma być potężny, imponujący – Nam dający poczucie siły i słuszności – a im – poczucie świadomości,że balansują na końcu bardzo cienkiej linii.

 

Zaś pewnej osobie, która nie tak dawno obrzuciła mnie epitetami wprost wyjętymi z podręcznika agitatora KODu, czy GW, powiem tak: czy dopiero wtedy zrozumiesz, gdy dowiesz się że Twoja wnuczka, która poszła na spacer do lasu w którym Ty spacerowałaś całe życie – została tam – zgodnie z prawem POLIN - zastrzelona – przez żydowskiego właściciela tego lasu. Tego trzeba, by zacząć myśleć?

 

Pamiętajcie Państwo – to nieprawda, że Palestyna jest daleko – ona jest tuż obok, o włos. A my jesteśmy o włos od losu Palestyńczyków. Idźcie Na Marsz!

 

 

Dziękuję za uwagę.

KOMENTARZE

 • "przejęcie siłowe władzy" - nie próbujmy takiego rozwiązania, nie jesteśmy do niego przygotowani
  W Konstytucji RP z 1997r. także mamy dobre zapisy:

  Art. 4.
  1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.
  2. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.

  A w związku z tym, iż istnieje także zapis następujący, pozostający w jawnej, całkowitej, sprzeczności z Art. 4. zarówno z p.1 i w p.2 w zakresie "Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli":

  Art. 104.
  1. Posłowie są przedstawicielami Narodu. Nie wiążą ich instrukcje wyborców.

  (- czyli już z założenia Naród nie może sprawować władzy poprzez swoich przedstawicieli)

  - mamy zatem i prawo i obowiązek wynikający z dbałości o interes i dobro Narodu i Państwa zastosować Art. 4. p.2 w zakresie "Naród sprawuje władzę bezpośrednio".

  Problem polega "tylko" na znalezieniu metody na zastosowanie Art. 4. p.2. Np.: Naród sam organizuje własne wybory - ale jak to zrealizować fizycznie przy braku politycznej świadomości i braku zorganizowania Narodu -?
  _________________________________

  Oczywiście w "marszu sprzeciwu" udział można wziąć tyle, że poza wspólną Polaków przechadzką nic więcej z tego nie wyniknie.
  Jeśli nie stworzymy zorganizowanej, narodowej siły nacisku na żydowski reżim i nie zagrozimy jego likwidacją wedle powyżej wspomnianej metody, do której upoważnia nas Konstytucja RP, nikt spacerujących Polaków się nie wystraszy.
 • @Rzeczpospolita 13:38:53
  Dziękuję, Panie Dariuszu, za merytoryczny komentarz - wyjaśniam - jestem najdalszy od namawiania do jakichś siłowych działań, natomiast uznałem za zasadne unaocznić naszym Obywatelom - o ile ktoś zechce skorzystać - że w sytuacji zagrożenia podmiotowości państwowej, obywatele W GRANICACH PRAWA mają narzędzia wyrażenia swoich racji i protestu.

  Chciałem również podkreślić, że to co u nas - mimo iż zapisane w Ustawie Zasadniczej - jest przemilczane - w innych krajach artykułowane jest wprost i stanowi normę prawną.

  To trzeba wiedzieć - choć z tego nie wynika że trzeba iść i obalać. Trzeba iść i pokazać swój sprzeciw.
 • pozwolę sobie dodać jedną uwagę do dyskusji Kolegów
  masowy udział w tym marszu ma również walor informacyjny dla pozostałych warszawiaków i Polaków.
  Byle tylko nie dać się sprowokować, bo jest jasne, że pajac "Czosnkowski" będzie tylko czekał na pretekst do rozwiązania marszu.

  pozdr
 • taaa...
  Marsz Suwerenności przeciwko niemu zarówno Trzaskowski jak i Sasin!


  Państwo Polin w praktyce! Burmistrz Pruchnika tłumaczy się z Judaszek… w Izraelu. „Tego jeszcze nie grali”

  https://t.co/TfkUxWdVnc
 • @MacGregor 16:53:51
  Naród wyraża się jasno..do jednej jak i do drugiej strony, którą "gryzie" jeden 1 maja i drugi marsz 11 maja 2019 r.
  https://pbs.twimg.com/media/D5QkWQ1WwAgqxww.jpg
 • @trojanka 16:55:35
  na pochyłe drzewo i koza skacze -zupełnie nie rozumiem, dlaczego "nasi" politycy są tacy odważni wobec Polaków, a wobec byle chuligana z zagranicy nagle pokornieją i przepraszają ...

  Za rok trzeba będzie pamiętać o tym wskrzeszonym zwyczaju judaszków :)
 • @MacGregor 16:53:51
  że prowokacje będą, to mamy na bank - sztaby specjalistów ju dziś nad nimi/ich planami pracują
 • @trojanka 16:55:35
  burmistrz i proboszcz podobno na dywaniku w Tel Avivie - niektórzy komentatorzy sugerują że to wizyta w celu obrzezania - niewykluczone że chodzi o obrzezanie mózgu
 • @MacGregor 17:21:17
  Wynika z tego jasno , że Polaków cenią niżej niż obce narody!To widać , słychać i czuć!
  Neurotyczna chęć przypodobania się i "pokazania"jak bardzo są " nowocześni" "tolerancyjni i "demokratyczni", jest widać o wiele ważniejsza niż dobrostan i szacunek tubylców.
  Poza tym maja swoich mocodawców, chylą a kornie czoła i z drżeniem obserwują każe zmarszczenie brwi, każdy grymas, każde klepnięcie w plecki..
  Jak minis ter kraju, któremu naród z podatków płaci wysokie uposażenia ma czelność mówić o ludziach per "imbecyl z biało czerwoną flagą".....
  Jednak pewne zachowania i słowa... wynosi się z domu. Z odnoszenia się Rodziców czy pozostałych członków Rodziny do siebie.

  Panie Grzegorzu!A dlaczego nas tak traktują od lat na świecie, ja się pytam???
  Dlaczego śmią obarczać kraj najbardziej pokrzywdzony i zmasakrowany w czasie wojny, jak śmiecia.
  Ile trzeba mieć pogardy żeby żądać od kraju , który właściwie powstał z ruin ciężką pracą milionów Polek i Polaków.
  Ci ludzie nasi dziadkowie pradziadkowie czy Rodzice... zmasakrowani wojną, strachem, głodem, stresem, biedą , chorobami rzucili się gołymi rekami podnosić z gruzów co się da!!Pracowali całymi dniami ,jadali posiłki na gruzach.Dzielili się tym co mieli.

  I teraz, ktoś ma czelność cokolwiek chcieć od Polaków???dzięki którym to Polakom,przetrwał jako naród!!!
  Ja wiem oczywiście KTO to chce zagarnąć , to tez potomkowie tych co odmówili pomocy pobratymcom, wyśmiewali emisariuszy proszących o pomoc , odsyłali statki z uchodźcami.

  Pewne kręgi nam nieprzychylne , omyłkowo traktowane jako przychylne , dobrze obserwują Polaków i Polskę.I moderują nastroje, podsycają, napuszczają grupy zawodowe i społeczne na siebie...wysyłają trolli na fora,straganiary "GEMBA"z USA albo socjopatów od Elżbiety jak trzeba zapłacą szeklami.

  Jak to mawiała moja śp. Babcia Halina, " Jak się nie szanujemy sami, to inni tym bardziej nie będą nas szanować".
 • @Andrzej Tokarski 17:50:17
  Nawet na pewno zostaną obrzezani, w którym miejscu to żony potwierdzą po powrocie!i surowo pouczeni że jak nie przeproszą publicznie i nie uznają Judasza za bohatera narodowego Israella, ponoć F35 już stoją gotowe z mapą Pruchnika na ekranie komputera pokładowego.
  W końcu Judasz wydał Chrystusa ,czyli zrobił kawał dobrej roboty no i "pinondze" za to dostał.
 • Kolejna prawda o Klubach GP.
  Arkadiusz Cimoch
  @ArkadiuszCimoch
  Rzymski katolik, ur. w Warszawie, przewodniczący Koła Chicago Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych. Katoendek! Tu prywatne poglądy.

  United States
  nszchicago.com

  Więcej Arkadiusz Cimoch podał/a dalej Tomasz Sakiewicz
  Nas @NSZChicago Sakiewicz stygmatyzował faszystami i ruską agenturą.Po latach efekt taki,że dzięki naszej zbiórce wysłaliśmy Kresowianom ok.$100,000, fundujemy tablice Wyklętych, współpracujemy z parafiami, szkołami i prawicowymi mediami w Chicago. Klub GP w Chicago liczy 3 osoby


  https://youtu.be/w6G5Ic8Judg
 • @trojanka 17:15:17
  Polonia!
  https://pbs.twimg.com/media/D5Iz5lOW0AA1n38.jpg
 • Oczywiście, że kto źyw powinien się stawić na marszu
  Inaczej rząd okupacyjny będzie myślał, ze może bez sprzeciwu Polaków wydrzeć im Polskę spod stóp!

  Każdy myślący człowiek powinien sobie zdawać sprawę z powagi sytuacji, no chyba, że ktoś ma ochotę zostać Palestyńczykiem. A w Palestynie się nie patyczkują; tam lecą kule przeciwko kamieniom, albo przeciwko zupełnie bezbronnym. Chodniki są podzielone murkiem dla lepszego i gorszego sortu obywateli, a buldożery niszą domy na płace dla nowych osadników. Ciała poległych Palestyńczyków są oddawane rodzinom bez narządów wewnętrznych... nędza, brak wody, brud, smród głód i ubóstwo... ludobójstwo postępuje według każdej jego definicji.

  Chcecie tego w Polsce?

  To nie idźcie na marsz, nie protestujcie, nie oburzacie się. Panowie Kaczyński, Duda i Morawiecki wraz z całym dworem, sejmem i Senatem Wam to bardzo chętnie zapewnią.
 • @Lotna 20:10:51
  dokładnie - zrobią nam z dupy skrzyżowanie jesieni średniowiecza w połączeniu ze strefą Gazy. No, ale jak ktoś woli oglądać sobie banana...
 • @Lotna 20:10:51
  Nocne Wilki wpuszczono do Polski. Zdumiewajace.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31