Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
417 postów 3108 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Walczyć z pedofilią zamiast - z żydofilią

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

o błędnym definiowaniu zagrożeń

 

Walczyć z pedofilią zamiast – z żydofilią

 

      Cała Polska żyje od wczoraj filmem braci Sekielskich o pedofilii w kościele katolickim. Temat jest bolesny, ważny i wymagający zdecydowanych działań zaradczo karnych. Jest jednak kwestia skali: zjawisko dotyczy dość jednak pojedynczych przypadków, wiele z nich jest dość wątpliwych w kategoriach prawnych. Spróbujmy nie być hipokrytami: jeżeli dorosły mężczyzna przez 6 lat chodzi do drugiego dorosłego mężczyzny i uprawia z nim seks – to w końcu poza naruszeniem obowiązku celibatu – nic niezgodnego z prawem się nie dzieje. A fakt, że 30 lat później ten który chodził rozpoczyna lamenty o tym jak był wykorzystywany – to albo jest on mało poważny – albo działa na czyjeś zlecenie. Skoro się przez 6 lat dawało dupy z własnej woli, to wypadałoby o tym milczeć, nie robić z siebie zawsze dziewicy – bo to się nie uda. Po 30 latach.

 

Ale zostawmy to, inni się tym zajmują bez przerwy – to są przypadki w sumie jednostkowe. Tymczasem co tak naprawdę się stało ważnego wczoraj? Odbył się Marsz Protestu przeciw ustawie 447 – odbył się w Polsce, odbył się w wielu innych miastach świata, również w Waszyngtonie.

 

Marsz przeciw ogromnemu systemowemu zagrożeniu postaw bytu Państwa Polskiego, przeciwko faktycznemu finansowemu rozbiorowi Polski. Przeciwko uczynieniu z Polski drugiej Palestyny w sercu Europy i przy milczeniu całego świata. W takich kategoriach trzeba to zdarzenie i okoliczności z nim związane rozpatrywać. To był marsz o prawo do niepodległości.

 

To był również sprzeciw przeciwko powszechnej w polskiej/polskojęzycznej klasie politycznej ŻYDOFILII. Zjawisku świadczącym albo o całkowitym zidioceniu, albo o wyrachowanej, cynicznej zdradzie. Zjawisko rozciąga się od prawa do lewa, dotyka jednako środowisko lewicowe, lewackie, platformerskie wraz z przystawkami – szczególnie jednak obciąża partie obecnie rządzące: PIS, SP i PR. Wszystkie te ugrupowania pomimo pozornych różnic i antagonizmów łączy jedna wspólna naczelna idea – najwyższym dobrem i celem jest pomyślność i rozwój nacji żydowskiej. W tym jednym są zgodni – tu zanikają spory polityczne. Osobiście odnoszę wręcz takie wrażenie, że agresywna kampania KODu o Trybunał, o wolne sądy, prawa kobiet, niepełnosprawnych, lekarzy, kornika, demokrację służą jednemu: stworzenia takiego podziału społecznego, że niezadowolony ze swojej partii PISowiec – nie ma jak zaprotestować – bo protestując przeciwko PISowi – staje w jednym szeregu z KODem. A przecież nie chce stać w jednym szeregu z KODem. Więc klnie pod nosem i popiera PIS.

 

Zydofilskie – żydolubne środowiska są w polityce, są również wszechobecne w mediach – nieliczne media prywatne podały choćby informację o Marszu i jego kontekście ideologicznym – zrobił to Polsat News i np. tygodnik Do Rzeczy. Absolutnym skandalem jest postawa mediów publicznych państwowych wprost sprzeniewierzających się swojej misji – tu rekordy zakłamania bije telewizja zwana Kurwizją – wydaje się że odpowiedzialność prawna Jacka Kurskiego po zmianie władzy jest nieuchronna.

 

Zupełnie osobny rozdział w tym panteonie hańby należy się niejakiemu Andrzejowi Dudzie, którego wybraliśmy sobie na prezydenta – ale o tym szeroko, osobną książką pisał profesor Jerzy Robert Nowak, zachęcam do lektury.

 

Można – i trzeba to głośno powiedzieć, że żywioł polski tonie w morzu żydofilii elit – spójrzmy jednak na sprawę szerzej. Nie zawłaszczajmy żydofilii – podzielmy się nią. Przecież żydofilia jest zjawiskiem GLOBALNYM.

 

Przecież nasz niezawodny sojusznik, nasz obrońca, prezydent Trump – jest rodzinnie i biznesowo powiązany z bardzo wpływowymi środowiskami żydowskimi. Mówi się na mieście, że gdy nie raz i nie dwa podmoczył jak się to mówi tyłek w interesach, to pomocną dłoń wyciągnęła do niego sekta Chabad Lubawitz. Pomogli, a jakże – tyle że - jak mawiają ekonomiści – nie ma darmowych obiadków, zawsze ktoś płaci. Biznesmen Trump za pomoc też zapłacił – dobrze i bogato wydał córkę za mąż, ma udanego zięcia – córka nawet wyznanie zmieniła na słuszniejsze. Czy na tym się kończą dowody wdzięczności pana Trumpa dla żydów. Kto obserwuje politykę światową, widzi, że nie – że one najpewniej nigdzie się nie kończą. Pan Trump gotów jest na żądanie zięcia i Bibiego i jeszcze innych pozostających w cieniu – świat podpalić – i kosmos – byle tylko zadowolić swoich dobroczyńców. A jeżeli i świat i kosmos, to czy zawaha się – puścić Polaków na mróz w gaciach i bez skarpet. Ktoś wierzy, że się zawaha? Ja nie wierzę.

 

Trzeba trafu, że największy antagonista pana Trumpa – jak mawia Stanisław Michalkiewicz – nieprzejednany zimny ruski czekista – czyli prezydent neoZSRR Putin – też jest bardzo zaprzyjaźniony z Bibim. Bibi – i nie chodzi tu o Bibi Kinga – jak mówią – ma na stałe apartamenty w Moskwie i jest najczęstszym gościem Władymira Władymirowicza. Są oczywiście tacy, zwłaszcza na Neonie, którzy wierzą niezłomnie, że Bibi tak często gości na Kremlu w jednym celu: żeby prosić Putina, żeby on Bibiego już nie bił. Można oczywiście w to wierzyć, ludzie w nie takie niestworzone rzeczy wierzą (np że jakiś żyd oddał życie by zbawić całą ludzkość) – ale fakty są bezlitosne. W neoZSRR ogromne wpływy ma sekta Chabad Lubawitz – ta sama, której emisariusz kalający nazwę świetnej whisky – pałęta się po Polsce i ustawia w niej życie polityczne. Taki zbieg okoliczności.

 

Można oczywiście się zastanawiać, czy pan Putin jest tylko żydofilem – czy ma pochodzenie żydowskie – zatem nie musi być żydofilem, bo to byłaby jakaś forma autoerotyzmu -politycznego, oczywiście. Tak czy owak kocha szczerze i całym sercem – dlatego rządzi i rządzi i póki będzie kochał – będzie rządził. Żydzi też potrafią okazać uczucia – zydofilom. Żydzi mawiają o zimnym czekście: eto pierwyj drug wsiech jewriejew. Jak Państwo myślicie, wiedzą, co mówią?

 

Istnieje nawet teoria – i nie wydaje się ona całkiem pozbawiona podstaw – że próba puszczenia Polaków w samych gaciach pod lufy Merkav – została poczęta podczas licznych wizyt Bibiego w Moskwie – bo to tam rodzi się nowa myśl geopolityczna. Aspirant Trump jedynie dostał ją do realizacji i nadzoru. Realizacji pod postacią act447, a do nadzoru poprzez obecność wojsk amerykańskich na terenie Polski – połączoną, na wszelki wypadek – z rozbrojeniem i dewastacją przez Macierewicza – Wojska Polskiego.

 

Kręgi globalnej żydofilii można narysować jeszcze inaczej. Skoro już mamy opisanego Trumpa, Putina i Macierewicza – to sięgnijmy pamięcią tak daleko jak pamięć szeregowego przeżuwacza blogów nie sięga. Przypomnijmy sobie początki rządów PISu, tajne wprowadzenie Macierewicza przez Kaczyńskiego do rządu, uczynienie z niego osoby nietykalnej kreowanej na następcę Kaczyńskiego. „Antoni, Antoni!” - kazał krzyczeć ludowi pisowskiemu przebiegły Kaczor.

 

Antoni zaczął jednak – niesiony nieznaną ogółowi mocą - lewitować tak dalece, że trzeba go było przyziemić – raczej w trosce o przyszłe dzieło, niż o samego Antoniego. Uznano, że skoro musi skakać na główkę, to niech skacze – ale sam. Jednak zanim Antoni został sam na sam z basenem, Tomasz Piątek napisał interesującą książkę, może nawet kilka o naszym Antonim. Pokazał w niej przedziwne, a na pozór niezrozumiałe związki towarzysko polityczno biznesowe łączące Antoniego a to z wpływowymi postaciami amerykańskiej sfery politycznej, a to rosyjskiej sfery politycznej.... podobnie jak pisałem o dziecku TVN Tomaszu Sekielskim, że pewne wątki nigdy nie przejdą mu przez gardło lub klawiaturę (dotyczyło to sprawy morderstwa Jaroszewiczów) tak tera tą samą formułkę zastosuję do dziecka Gazety Wyborczej redaktora Tomasz Piątka – zrobił naprawdę świetną robotę, po czym zatrzymał się przed wbiciem ostatniego gwoździa. Zatrzymał się - bo musiał się zatrzymać. Przecież już widzimy gdzie i jak łączą się interesy USA, ZSRRbis, Trumpa, Putina, Bibiego, Jonnego,Maciewicza, Kaczyńskiego, Mateusza.... lista jest długa.

 

Kaczyński musiał szybko – bo do pani premier Szydło jego mocodawcy nie mieli za grosz zaufania – wyszukać nowego Antoniego. No i wyszukał – teraz lud musiał nauczyć się nowego skandowania.

Kaczyński zapiewał – a coraz bardzie odurniały lud pisowski powtarzał: „Mateusz! Mateusz!” Lud krzyczał, Mateusz jeździł po Polsce jak oszalały i wszędzie odprawiał obrzęd połączony z wykonywaniem gestów standardowo używanych przy sztuczkach magicznych – robił takie czaru-maru – a lud wszystko łykał. I wołał: Mateusz! Mateusz! Mateusz nawet w swojej miłości i oddaniu dla narodu wybranego i Jonnego Danielsa osobiście wymyślił sobie, że ma pochodzenie żydowskie – ku lekkiemu osłupieniu swego ojca. Zgodnie z żydowskim zaleceniem odkrył w sobie żyda – sam odkrył, nie czekał, aż żydzi mu odkryją – co za moc uczucia.

 

 

Sprawy jednak nie mogły bez końca iść tak dobrze, od czasu brutalnego i bezceremonialnego ukręcenia łba noweli ustawy o IPN – szambo zaczęło wybijać, zapach – w tym wypadku czosnku - zaczął utrudniać oddychanie. Naród, nawet ten pisowski coraz bardziej zaczął dostrzegać, że podniosłe deklaracje połączone z patriotyczną retoryką nijak się mają do praktyki. Na próżno Kaczyński nawoływał by skandować: Mateusz! Mateusz!. - lud nawet jeżeli jeszcze pochwycał hasło – to i tak echo przynosiło z powrotem: Szmateusz! Szmateusz! Ktoś nawet zasugerował, że Judasz po polsku pisze się: Jarosław. Batożenie kukły Judasza spowodowało istną panikę, a także zaklinanie rzeczywistości. Np piękna niczym sam redaktor Gugała pani red Gozdyra, usłyszawszy od jednego z rozmówców, że batoży się kukłę Judasza, gdyż jest on symbolem zdrady – zrobiła takie ogromne oczy niczym Barbie – szepcąc z niedowierzaniem: symbolem zdrady?! Pan chyba ze mnie żartuje. Nie wiedziała? Czy dreszcz przeleciał przez plecy? Tego oczywiście nie wiemy.

 

Gwoździe do trumny politycznej żydofilów były już pod ręką. Pierwszy przybił Stanisław Michalkiewicz, jak mało kto zasługujący na przywilej zadania pierwszego ciosu: opublikował tajną notatkę z negocjacji polsko amerykańskich – notatkę potwierdzającą zawiązanie zdradzieckiego spisku - porozumienia mającego na celu oszukanie Narodu Polskiego – poprzez przemilczenie w celu wygrania wyborów – istoty uzgodnień dot restytucji mienia bezspadkowego – a przystąpienie do ich realizacji po wyborach parlamentarnych. Powstał istotny głos społeczny w postaci Konfederacji, jak nigdy dotąd potrafiącej zjednoczyć różne siły prawicowe w jednym ruchu.

Pojawiła się kolejna, tym razem ujawniona przez Wikileaks notatka, jak się dobrze nad nią zastanowić, absolutnie wstrząsająca. Ujawnia ona, że już w 2009 roku Jarosław Kaczyński podejmował uzgodnienia dotyczące niezagrożonej realizacji roszczeń żydowkskich – w 2009roku, jeszcze przed Smoleńskiem.

 

To stawia, proszę Państwa, kolejne, dramatyczne pytania:

 

jaki jest związek tych uzgodnień z zamachem warszawskim, zwanym katastrofą smoleńską,

 

jaki jest w tym zdarzeniu udział struktur ponadnarodowych wyżej opisanych,

 

jaki jest związek tych zależności z takim a nie innym prowadzeniem śledztwa smoleńskiego przez Antoniego Macierewicza – oraz –

 

jaka jest w tym wszystkim rola Jarosława Kaczyńskiego.

 

 

 

 

 

Grunt pod nogami żydofili drgnął – i ruszył

 

To wszystko jest dziś przykryte walką z pedofilią w KK.

 

 

 

 

Dziękuję za uwagę

 

 

KOMENTARZE

 • robić wszystko aby odwrócić uwagę
  rebe szekiel ski świetnie się spisał trzeba zrobić wszystko aby odwrócić uwagę Polaków od 447 jak to mówiła już ćwierć wieku temu irma samuel "was Polaków nie będzie, wy będziecie zbierać jedzenie po śmietnikach"
 • Amerykanie
  Chcą, aby Międzymorze było pod zarządem żydowskim, Niemcom nie ufają, bo ci chcieliby dogadać się z czekistą Putinem(nie ma się co dziwić szkopom, też bym tak zrobił na ich miejscu) , a tak Żyd b3dzie za pysk trzymał tubylców i pilnował interesu.
 • Cała Polska żyje od wczoraj filmem braci Sekielskich ...
  "Temat jest bolesny, ważny i wymagający zdecydowanych działań zaradczo- karnych."
  "Jestem głęboko poruszony tym, co zobaczyłem w filmie Pana Tomasza Sekielskiego. Ogromne cierpienie osób skrzywdzonych budzi ból i wstyd. W tym momencie przed oczami mam także dramat osób pokrzywdzonych, z którymi spotkałem się osobiście. Dziękuję wszystkim, którzy mają odwagę opowiedzieć o swoim cierpieniu" - przekazał Prymas Polski.
  "Ze wzruszeniem i smutkiem obejrzałem dzisiaj film pana Sekielskiego, za który pragnę podziękować reżyserowi. Ten film przyczyni się do jeszcze surowszego potępienia przestępstwa pedofilii" - przekazał z kolei abp Stanisław Gądecki w przesłanym Polskiej Agencji Prasowej komunikacie.

  A mnie normalnie szlag trafia.Kiedy wreszcie "nasi"hierarchowie przestaną w naszym imieniu,w imieniu Kościoła ,nadstawiać kolejny policzek rozbestwionym paszkwilantom?
  Wszak sam Chrystus w Ewangelii mówił tylko( albo "aż") o siedemdziesięciu siedmiu razach?
  Czy "une" "Polaki",Gądeckie et consortes kiedyś znajdą w upokarzaniu nas umiar?
  Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/raporty/raport-pedofilia-w-kosciele/aktualnosci/news-abp-glodz-o-filmie-sekielskiego-nie-ogladam-byle-czego,nId,2986351#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
 • PIS podnosi kary za pedofilię ?
  To przedwyborcza aberracja.
  Kara do 30 lat więzienia jest nieadekwatna do winy.

  Ja bym wolał gdyby PIS podniósł kary we wszystkich kategoriach np x2 dla wszystkich osób tzw zaufania publicznego...tu lista takich stanowisk..
  politycy, urzędnicy państwowi, religijni "pasterze", urzędnicy samorządowi, wojskowi, policjanci, lekarze...
  Każdy kto reprezentuje władzę państwową lub religijną powinien odpowiadać karnie bardziej surowiej niż zwykli obywatele.

  A jest dokładnie odwrotnie..
 • @Oscar 16:51:44
  .. i stosowny link.
  https://pl.sputniknews.com/polska/2019051210380582-kaczynski-kara-za-pedofilie-w-polsce-wzrosnie-do-30-lat-wiezienia-sputnik-polska/
 • proroczy upadek Putina ?
  zobacz; tylko 32 sek.; jak Putin pada, dwa dni temu, na oczach świata :-)

  https://www.youtube.com/watch?v=JiogOlN_ezA
 • @Nibiru 17:12:43
  Mnie dzisiaj łupało w prawym krzyżu ..to proroczy znak...
  że upadnie PIS (bo prawy) i KK (bo krzyż).

  To pewne...

  Tak prymitywni ludzie w średniowieczu i wcześniej przewidywali przeszłość.
  Ale żeby dzisiaj ?
  Dzisiaj najpierw chodzi się do szkoły a potem wykonuje analizy logiczne ...w oparciu o twarde fakty a czasem i miękkie fakty lub nawet w oparciu opcjonalne fakty.
 • W sumie
  Dobrze skoordynowana akcja. Na początku 2018 roku przy akcji o IPN wyszły słynne wafle ss i urodziny Hitlera, a teraz tow.Sekielski ,, walczy,,z pedofilią w KK, akurat jak odbywają się protesty przeciwko 447.
 • @Oscar 17:30:18
  Czy bardzo byś cierpiał gdyby rzeczywiście Putina odspawano od koryta?
 • @Nibiru 17:37:43
  Nie tylko ja bym cierpiał ale miliardy ludzi na świecie gdyby się okazało że Rosja nie ma podobnego do Putina zamiennika.
  Mielibyśmy natychmiast atak na Iran, zgniecenie zbuntowanej Europy jak trzeba to siła poprzez np humanitarne bombardowania... potem atak na Koreę Pn, na Wenezuelę...zamordowanie do końca Syrii...i pewnie jeszcze wiele innych "porządków" ..

  Zabolało by mnie gdyby tle ludzi zginęło... a Putin zatrzymał cały ten zbrodniczy proces.
 • @Oscar 18:59:12
  jak dotychczas zatrzymał parcie globalnej mafii na wojnę.
  ale parcie na III wojnę światową najlepiej w Europie labo Azji ciągle jest silne.

  a jest tak że o wojnie decyduje ten co wojny chce ...zawsze może ja wywołać , napadając na "radiostacje Gliwice" czy inny statek w zatoce Tonkijskiej albo zatapiając jakiś własny statek..czy inne WTC..

  Jedyne co chętnych na wojnę powstrzymuje to świadomość że natychmiast sami zginą ....takie gwarancje daje Rosja Putina.
 • @Nibiru 17:12:43
  Gretzki nie raz ladowal na lodzie a kariere mial piekna, proroku.
 • @ Autor - 5* - należy się już za sam tytuł
  "Walczyć z pedofilią zamiast - z żydofilią"

  To działanie syjonistycznych, żydowskich, zbirów polegające na odwróceniu uwagi Polaków od żydowskiej kradzieży naszego majątku wskazuje, że jednak syjonistyczna banda - żydowski reżim IIIRP nie całkiem pewnie się czuje.
  Idąc za ciosem i organizując Polaków wokół problemu 447 można by zdemontować IIIŻydo-RP/Polin - stąd ten ważny protest został zorganizowany przez środowiska żydowskie, a nie polskie.
 • @Oscar 19:11:35
  Ależ Oskarze! Twoje widzicisię i uwielbienie Putina koliduje drastycznie z dotychczasowymi jego dokonaniami zarówno w Rosji jak i poza nią. Nie będę po raz n-ty przytaczał listy faktów, które całkiem zaprzeczają Twojej tezie o zbawczyczym dla planety istnieniu Vovy Vovovicza. Wiem, że miłość bywa ślepa, przeto trwaj w tym stanie aż Ci przejdzie samo :-)
 • @Oscar 17:30:18
  "
  Tak prymitywni ludzie w średniowieczu i wcześniej przewidywali przeszłość.
  Ale żeby dzisiaj ?"
  -:) Chabad to zabobonna i wpływowa sekta. Dlatego dzisiaj też są tak popularne rozmaite okultyzmy. Ivanka i zięć grzywacza to też Chabad.
  Według sekty ma znaczenie symboliczne upadek na lodowisku.
 • @wercia 19:52:49
  Werciu, jeśli chcesz to możesz ten upadek interpretować jako symbol wysiłku Putina dla Rosji, że mianowicie dosłownie "pada na pysk" :-)
 • @Nibiru 17:12:43
  Putin sie tylko przewrocil a lezy tramp...jakiz biedny jest ten "tfuj mocodafca" - grozil "groznie" Wenezueli, jak na prawdziwego narcyza vel duce przystalo...poczym biedaczek skulil ogon i przestraszyl sie 100 ruskich, ktorych Putin poslal do Caracas...taki to ten tfuj tramp bochater
 • @Nibiru 20:28:21
  Ja tam nie interpretuję nijak. Kazdy może się przewrócić, zwłaszcza na lodowisku i zwłaszcza podczas gry w hokeja.
 • @siwekperu 22:27:01
  Putin i Trump to dwie marionetki grandziarzy finansowych. Może to kiedyś zatrybisz. Na razie edukuj się mozolnie.
 • Przśpiewka ludowa z okolic Polinu;
  Dylu dylu na badylu,
  Po co w Polsce żydów tylu,
  Pogrywają w ch..ja z nami,
  Trzeba poszczuć ich Niemcami.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930