Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
397 postów 3009 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Ważne wzmocnienie Konfederacji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

długo oczekiwana zmiana składu

 

      Szeregi Konfederacji wzmocnił i uzupełnił poseł niezależny Robert Majka. Poseł o wielkich zasługach, do tej pory samotnie zmagający się ze ścianą obojętniości połączonej z szyderstwem.  Ważna potrzebna zmiana - mam nadzieję że skutkująca dlaszym wsmocnieniem pozycji nowej partii.

Cieszy również to, że przełamana została tajemnicza niemożność blokująca do tej pory połączenie sił Pana Posła z Konfederatami.

 

Cieszę się, że mogę być w Konfederacji. Chciałbym w nim realizować swój projekt, przede wszystkim, aby nie doszło do zacementowania polskiej sceny politycznej na POPiS, tak jak się to dzieje od wielu, wielu lat – powiedział poseł Robert Majka.

Moim zdaniem najważniejszą kwestią jest, aby każdy polityk przedstawił decyzję administracyjną, że nie był tajnym współpracownikiem aparatu bezpieczeństwa PRL, czyli WSW i SB. Ja taką decyzję posiadam – oznajmił przedstawiając przed kamerą wspomniany dokument.

To jest podstawa, moim zdaniem, reform w państwie polskim. Poza tym musi dojść do jasnego przedstawienia raportu o stanie państwa polskiego, o czym jako poseł tej kadencji wnioskowałem do premiera Mateusza Morawieckiego. Niestety, ale takiego raportu się nie doczekałem – podkreślił Majka.

Punkt zwrotny o przystąpieniu do Konfederacji był po ostatnim proteście przeciw ustawie JUST 447. To jest bardzo ważna kwestia. Musimy sobie zdać sprawę z niebezpieczeństwa, jakie grozi państwu polskiemu – ocenił poseł Robert Majka.

 

Dziękuję za uwagę

KOMENTARZE

 • Autor
  Już pisałem w tym temacie do trojanki:
  ""Poseł Robert Majka, wybrany z list Kukiz'15, dołącza do koła Konfederacji! #DrużynaKonfederacji powiększa się!".

  To dobra, od dawna oczekiwana wiadomość. To wielkie wzmocnienie Konfederacji przede wszystkim moralne i w bardzo aktywnego, odważnego działacza.

  Żaden polski patriota nie powinien być poza konfederacją czy jej aktywnym zapleczem. Cel: 80% poparcia wyborców, a przede wszystkim po to aby odzyskać Polskę dla Polaków i przywrócić ład organizacyjny i wolnych wyborów, i pod moralny ład życia publicznego w Państwie Narodu Polskiego."
 • @miarka 16:26:45
  A prezydent Potocki?
 • @zbig71 16:30:47
  Prezydent Potocki jest na tyle samodzielnym bytem że według mnie mieści się w tej drugiej grupie. - Grupie tych co są poza konfederacją, ale stanowią jej aktywne zaplecze.
 • @miarka 16:45:14
  Spytałem dla zgrywy. Dla mnie kolo jest podejrzany, spotyka się z dziwnymi ludźmi typu Bubel. Mowa oczywiście o Potockim. Wszędzie stara się wyłudzić pieniądze. Nawet od Bubla chciał wycyganić jakąś kasę. I kumplował się z politykami SLD i PO.
 • @zbig71 16:55:57
  Który Potocki?
 • @zbig71 16:55:57
  Kto nominował tego Potockiego? Ostarnim legalnym był chyba Kaczorowski. Ale faktycznie, to polska polityczna emigracja, często się kompromitowała sporami o pierdoły
 • A co mnie obchodzi, czy ktoś był współpracownikiem SB ?
  ważne jest, co robi teraz.

  Na agentów SB narzekają hochsztaplerzy, którzy chcą ukryć własne matactwa.
 • @interesariusz z PL 18:04:09
  Doprawdy nie zawodzisz, co komentarz, to głupszy.
 • Mam nadzieję,
  Że to naprawdę uczciwy człowiek, na jakiego wygląda. Oby takich więcej.
 • @Wican 17:53:58
  Ten hrabia Potocki prezydent 2RP czy jakoś tak.
 • Tak
  Stare niepolskie przysłowie mówi : " chcesz wygrać na wyścigach to obstaw wszystkie konie"
  Tu nie ma żadnej filozofii- ile to człowiek musi się namęczyć zanim umrze

  pozdrowił szczerze

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31