Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
397 postów 3009 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Wielki Wyścig - na finiszu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

jest robota: fajna, lekka i dobrze płatna

 

Wielki Wyścig na finiszu

 

Proszę Państwa, to co rozgrywa się i będzie rozgrywać jeszcze przez tydzień do 13 października, można postrzegać w kategoriach sportowych – wyścigu, w którym główną nagrodą jest fajna praca. Państwo pamiętacie na pewno takie ogłoszenia: zatrudnię osobę do opieki nad wyspą, albo nad rezydencją, świetne warunki, niewielkie obowiązki, sowite wynagrodzenie. Zwykle też był określony czas kontraktu. Ludzie się zgłaszali, ktoś tam wygrywał i przez jakiś czas cieszył się pracą, a potem – póki pieniądze się nie rozeszły – wynagrodzeniem.

 

Teraz też trwa taki konkurs: nagrodą jest administrowanie republiką przyjaciół Polin, roboczo jeszcze zwaną Polską. Wynagrodzenie będzie sowite, aczkolwiek nie jest podany czas obowiązywania kontraktu/nagrody dla zwycięzcy. Nie podano również szczegółowo, co konkretnie, jakie czynniki wchodzą w skład owego wynagrodzenia.

 

Nie do końca wiadomo, kto konkurs ogłosił, ale wieść szeptana niesie, że w istocie w grę wchodzą dwaj mocodawcy:

 

Stany Zjednoczone Ameryki zarządzane przez izraelskie i międzynarodowe środowiska żydowskie, w tym te skupione wokół sprawy odszkodowań dla rzeczywistych i hipotetycznych ofiar holocaustu, oraz roszczeń bezspadkowych – symbolizowanych ustawą 447 – z obecnością w tle pewnej globalnej sekty, o której dopiero co - pisałem.

 

oraz

 

środowiska związane z lewicującymi strukturami żydowskimi, kojarzone z nazwiskiem George Sorosa i ośrodkami władzy Unii Europejskiej

 

i w zależności od tego, który kandydat zbiorowy na nadzorcę (niekiedy używana jest nazwa „kapo”) wygra – w zależności od tego ustalony zostanie kierunek z którego będą przychodzić dyspozycje, kto będzie decydował o obowiązującym prawie, interpretował zakres dostępnych obywatelom praw człowieka, dysponował wszelkimi zasobami zarówno materialnymi jak i niematerialnymi państwa określanego obecnie nazwą Polski

 

Że oba te podmioty obdarzają wielką atencją - również sowicie odwzajemnianą – państwo funkcjonujące obecnie pod nazwą Rosji, a będące w istocie, o czym sami nią rządzący z rozrzewnieniem wspominają – kolejną emanacją czy też inkarnacją Sowietskowo Sojuza – to już Państwo sami – jako uważni i dociekliwi obserwatorzy rzeczywistości politycznej - wiecie, nie trzeba przypominać. Podobnie jak tego, że owo państwo, jego władze z wielką sympatią odnoszą się do wyżej wspomnianych nadzorców USA – również z pełną uczucia wzajemnością.

 

Kto przez kogo został na etat zgłoszony, to z grubsza wiemy, zatem wiemy też kto komu będzie lojalny i powolny. Tu jedyną niewiadomą jest Konfederacja – dopiero musimy się przekonać, czy – o ile wejdzie do sejmu – szybciutko przyłączy się i jeżeli tak, to do kogo? Czy jednak, zgodnie z deklaracjami, spróbuje chociaż stanąć w miarę swoich możliwości na straży naszego interesu narodowego – i utrudnić, lub nie dopuścić do przyjęcia rozwiązań, aktów prawnych zmierzających do pozbawienia resztek i tak w sumie iluzorycznej suwerenności.

 

Jak będzie – zobaczymy. MUSIMY jednak być świadomi, że zaniechając głosowania na Konfederację, lub rezygnując z wyborów postawimy się w sytuacji w zasadzie bezalternatywnej – poza wyborem kierunku z którego będziemy ograbiani i batożeni. Musimy też pamiętać że jest wielka grupa wyborców, których pewne formy korupcji politycznej stosowanej przez Dobrą Zmianę, połączone z natarczywą retoryką patriotyczną z wykorzystaniem symboli religijnych i przy współudziale struktur Kościoła Katolickiego – na tyle wprowadziły w błąd, że dość bezrefleksyjnie oddadzą swój głos na PIS.

Więc ci, którzy są świadomi zagrożenia powinni czuć się w obowiązku zagłosować tak, by Dobra Zmiana nie miała władzy samodzielnej, a już Boże broń, większości konstytucyjnej. Wtedy istnieje szansa zachowania jakiejś kontroli nad jej poczynaniami.

 

 

Może też spowodować – poprzez pojawienie się alternatywy pozwalającej niektórym, co przyzwoitszym, politykom-PISowcom – zmienić barwy zachowując przy tym twarz, lub jej pozory – rozłam w partii rządzącej umożliwiający stworzenie nowego bytu politycznego, tym razem bardziej nastawionego na dobrobyt Polski i Polaków, niż na budowę Republiki Przyjaciół Polin.

 

Czego Państwu – i Państwu Polskiemu – życzę – tylko jest jeden warunek:

żeby wygrać, trzeba – KUPIĆ LOS!

 

 

Dziękuję za uwagę

KOMENTARZE

 • Z tym
  Kupowaniem losu jest jak w grę w 3 karty. Bo co będzie, jak znów pojawią się cuda nad urnami?
 • @zbig71 16:15:36
  hmm... ja nawet obstawiałem, że będzie taka szydera, że już wiadomo - Konfederacja dostanie 4,7% - bo jedną czwórkę już dostała, czyli razem będą mieli 447 i wypad za burtę, ale jakąś kasę od PKW - czyli, że wszystko już jest ustalone, stąd niektórzy już przed losowaniem wiedzieli jaki numer listy umieścić na plakacie wyborczym...

  ale można nic nie robić, albo coś tam próbować...zachęcać do spróbowania
 • @zbig71 16:15:36
  albo zwięźlej, z takim żydowskim zaśpiewem:


  "a co szkoodzi spróbowaćć?!!!!!"
 • @Andrzej Tokarski 16:29:24
  Tak czy siak, nam nie pozostaje nic innego. Trzeba zagłosować na Konfederację i tyle.
 • "Wielki Wyścig - na finiszu"
  Wyścig pasożytów - gdzie celem ich jest żywiciel. Świnki nie są pasożytami.
 • @demonkracja 18:59:44
  ja jestem tylko od literek...
 • @Andrzej Tokarski
  https://s1.tvp.pl/images2/a/2/d/uid_a2dc0b7d6a276b2550db32dcf74ad4311444311423734_width_750_play_0_pos_0_gs_0_height_560.jpg Salute Amigo 5* :)))))
 • @Repsol 20:32:30
  to w sumie sympatyczne zwierzątka, co one winne? żeby tak szargać im opinię? :)
 • @Andrzej Tokarski 20:57:42
  Świetny materiał Bald.TV będący podstawą teoretyczną tego pędu "świń" do koryta. Naprawdę polecam szczególnie GPS-owi, a także Oskarowi.  https://www.youtube.com/watch?time_continue=1220&v=NkvYxVrsvzM
 • @zadziwiony 22:23:06
  Wkleiło się od połowy filmu , ale polecam całość.
 • @zbig71 17:38:18Tak czy siak, nam nie pozostaje nic innego. Trzeba zagłosować na Konfederację i tyle.
  -

  Uważam, że dla szefostwa wyznawców "pookrągłostołowego zmartwychwstania" w wyborczym konkursu miss / mister jest tylko jedna niewiadoma.

  FREKWENCJA.

  To jest wskaźnik odwrotnie skorelowany ze ŚWIADOMOŚCIĄ POLITYCZNĄ podatników polskich.
  Im niższa frekwencja , tym wyższa ŚWIADOMOŚĆ, ze wybory są iluzją Prawdy.

  Kto będzie miss lub misterem nie jest ważne, gdyż każda z tych osób będzie pracowała tak , jak zażądają właściciele polskich finansów.

  Przypadkowi krnąbrni zostaną wyeliminowani.

  Pisanie o nadziei , że tym razem będzie inaczej, nie jest oparte na racjonalnych przesłankach.

  Czy nie prościej jest zwyczajnie twierdzić, że kuszę"los", aby mieć kilka minut adrenaliny przy ogłaszaniu wyników show, niż budować doktrynę "bogu-ojczyźnianego-patriotycznego "obowiązku głoszonego przez "mesjaszy 'partyjnych i święconego przez duchownych katolickich? i .
 • @zadziwiony 22:24:23
  ...no, tak - wrzucił Pan temat, który dawno za mną chodzi, ale chciałem go odłożyć na po wyborach

  Profesor Grzegorz Kołodko przestrzegał przed neoliberalizmem i namawiał do rozróżniania neo od klasycznego liberalizmu

  Lippmann przywodzi na myśl skojarzenie z Mateuszem Morawieckim mówiącym na zamkniętym spotkaniu o tym, że jak zechcemy, to jedni będą kopać doły a drudzy kurwa zasypywać, zaś o sobie i swojej klasie - we, the people

  ...klasie panującej potrzebny jest kult postępu, konsumpcji połączony ze zniewoleniem kredytowym dla kontroli społeczeństw i nie zrezygnują z tego narzędzia nawet za cenę globalnej zagłady. Warto pamiętać, że wśród tzw elit mocno obecna jest koncepcja ewakuacji z Ziemi - nie bez powodu - choć najwyraźniej odsuwają od siebie myśl, że tak naprawdę nie ma dokąd uciec

  no i jeszcze parę wątków, ale to już zachowam do czasu aż napiszę to co mi chodzi po głowie

  film interesujący, potrzebny - rzecz w tym że od oglądania filmów czytania czy pisania tekstów i słusznego oburzenia - do realnego zmienienia rzeczywistości - droga jest niezmiernie daleka i usiana trupami tych, którym pozwolono mówić dopóki byli niesłyszani - lecz gdy zaczęli być słyszani - zamknięto im usta - na wieki.
 • @Zbigniew Jacniacki 23:45:28
  jest jeszcze ważne, kto będzie liczył głosy - jak mawiał klasyk,

  oraz

  czy nie zostały one JUŻ policzone ;)
 • @Andrzej Tokarski 23:56:12
  Już dawno jest przeliczone .Banda czworga zwycięży .Salut .
 • @Repsol 00:08:41
  my to wiemy, - ale cicho sza - niech się demokracja łudzi...
 • @Andrzej Tokarski 23:56:12...czy nie zostały one JUŻ policzone....
  -  Pewnie te, które mają być OGŁOSZONE, już są przygotowane.

  Ale ci, co liczą, będą wiedzieli ilu jest podatnych na propagandę a ilu nie.

  Niska frekwencja nie jest ulubioną informacją dla klik partyjnych.
 • Wypłynęły kolejne taśmy z Czajki, owinięte w czarne worki,
  znaleziono je na polderach gdzie kozy miały mieć frajdę z ucztowania.
  Dzisiaj srana doniesiono je i przegrano na monofoniczny dwuścieżkowy zk 120 t, jakość i treść jest powalająca, ale clou tego wydarzenia jest bytność na nagraniach dwóch polityków, jednego prominentnego z peło i drugiego nie mniej, z pisu, obaj przed spotkaniem uzgodnili, że będą występować incognito i w kapturach i nie będą się nagrywać, obaj.
  Porównaliśmy oba nagrania, różnica we włączeniu urządzeń nagrywających była żadna, 0,00000156 sek. dlatego też nagraliśmy na dwóch ścieżkach, aby nie było wątpliwości co do autentyczności.
  ..............................................................................................
  c.d. nastąpi
 • @provincjal 09 09:12:04
  nie wiem o co chodzi, ale brzmi ciekawie... czekam na cd
 • @Zbigniew Jacniacki 07:08:07
  żadna sztuka policzyć głosy już oddane - ale za to tydzień z góry..hohho
 • @provincjal 09 09:12:04
  Oto krótka relacja na gorąco z odsłuchu taśm z Czajki:
  najpierw panowie przez półtorej godziny wspominają magdalenkę i trunki tam spożywane, potem rozmawiają o zdrajcach, co nie chcieli Umowy, potem o rodzinach i kolejnych spotkaniach mających nastąpić po tej rozmowie, takie pitu pitu, potem o tym jak rozegrać przedwyborcze tematy jeden mówi że oni wystawią prezesa kiku a drugi w zamian wystawią prezesa klubu, ok. stwierdzili, będzie mendialna równowaga, było słychać popijanie johna danielsa i zagryzanie śledzikami w cebuli, i tak znowu parę godzin rozmowy o niczym, szybki wyskok do pokojów na minuty i w końcu już po ostatnim danielsie rozwiązały im się gęby i równocześnie wyartykułowali w pijackim zwidzie "kolejny raz wyru..amy was polacy !"
 • @provincjal 09 09:26:17
  W trakcie odsłuchów tych taśm zadzwonił do nas senator z lewicy i stwierdził, że brzydzi się nagrywaniem bez wiedzy nagrywających, po usłyszeniu kto kogo nagrywał przeprosił i powiedział, że nazajutrz i on może nam coś podesłać, podziękowaliśmy mając już wiedzę jak nas traktują tzw. rządzące partie, o tym na czyich będących łańcuchach nie wspomnimy.
 • @provincjal 09 09:34:05
  aaha
 • @Andrzej Tokarski 23:53:23
  Oczywiście, że oglądanie filmów w bliskiej praktyce niczego nie zmienia, ma jednak tę zaletę, że urealnia postrzeganie rzeczywistości, a już ten fakt może pozytywnie skutkować w przyszłości.
  Z tego kanału polecam jeszcze jako ciekawostkę interesujący materiał o drewnie księżycowym.
 • @zadziwiony 10:08:55
  jasne - bez youtuba i ogólnie internetowej wymiany informacji, bylibyśmy jak dzieci we mgle - tyle że ten kanał i w ogóle cały dostęp w dowolnym momencie ktoś może po prostu wyłączyć - podobnie jak komórki. Wtedy nawet klepanie w klawisze utraci sens

  O ile w ciągu 20-50 Słonko nas wszystkich nie pogodzi zamieniając całkowicie demokratycznie w skwarki - albo będzie globalny bunt mas o cechach bardzo gwałtownych - albo globalny obóz pracy zdigitalizowany do e-kartek na pierdnięcie - i wtedy nikt już nie podskoczy - chyba że się elity zaczną brać za łby. Ew globalna wojna potęg po której kamień na kamieniu nie zostanie - ale ch, dupa i kamieni kupa ewentualnie tak. Ale wtedy i tak reszta w kamasze albo do pracy do śmierci
 • @Andrzej Tokarski 12:03:04
  Niektórzy badacze historii tej dalekiej i zupełnie nieodległej ( z perspektywy cywilizacji) twierdzą, że będzie reset nawet już za mojego życia - z przyczyn kosmicznych, pozaziemskich. Pożyjemy zobaczymy. W każdym razie ja mam takie wrażenie, że żyjemy na szczycie dobrostanu ludzkiego. Ani przedtem, ani później już takiego życia nie będzie(niewolnictwo cybernetyczne).Mamy niesamowite szczęście żyć w absolutnie komfortowych warunkach których niestety nie doceniamy- bo inni bogatsi żyją jeszcze lepiej. A zawsze w zasięgu wzroku są bogatsi od nas.
 • @zadziwiony 21:12:27
  https://att.neon24.pl/post/144820,zaglada-nadchodzi-w-ciszy-i-bez-pospiechu

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31