Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
313 postów 2627 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Ballada o ludziach z kryształu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...nowi licealiści, nowe rewelacje z życia elit


 

      Proszę Państwa – każdy dzień przynosi fascynujące rewelacje z życia naszych elit. Dopiero co przemknął przez ekrany minister licealista, a już – pospiesznie – tłoczą się następne figurki i kukiełki.

 

Teraz czas na plejadę ludzi nadzwyczajnych, ludzi z kryształu – takich, co to nie to rzucają cienia. Dopiero niedawno mieliśmy niekłamaną przyjemność poznać pana Banasia, który tak dalece był krystaliczny i nie rzucał cienia – że nawet czerpanie korzyści z nierządu i niezbyt w końcu wyszukane wałki na podatkach ministra finansów, szefa służb kontroli skarbowej i na koniec – choć nie wiadomo, czy to na koniec, bo pan Banaś niestary i na niejednym odcinku mógłby jeszcze zechcieć się sprawdzić - ale dla uproszczenia przyjmijmy, że na koniec – szefa NIK… - nie rzucały cienia na brak cienia...

 

. a tu już następne gwiazdy nadciągają: a to nowy marszałek senatu, zdumiewająco nawet jak na słynące drapieżną bezwzględną pazernością środowisko lekarzy, zamożny i nieprzesadnie starannie księgujący różne wpłaty – na fundację oczywiście – uiszczane w konkretnej walucie, nie w jakichś tam marnych złociszach…

 

. a to szlachetna pani kandydatka na sędziego Trybunału Konstytucyjnego – wynajmująca Azjatom mieszkanie w Warszawie – za 60zł, ale nie za metr – tylko za całość i do tego kwartalnie. Czyli waliła na podatkach jak Banaś z kryształu – ale nie słychać, by dostała domiar lub miała pójść siedzieć, jak każdy inny obywatel – nie, za karę może nie zostanie tą sędzią TK. Jak żyć, nie będąc sędzią TK, jak żyć?…. Taki kryształ niedoceniony...

 

a to państwo dopiero co byli posłowie, znani z jazzowego – z przewagą improwizacji – stosunku do prawa, czyli poseł Piotrowicz i posłanka Pawłowicz – twardo mimo kompromitujących występów w ostatniej kadencji i pana i pani – pchanych w wysokie urzędy…

 

.a to ci, co pchają tych posłów płci obojga na chama, na rympał, na bezprawie – bo wszak prawo jasno stanowi, że sędzią Trybunału Konstytucyjnego może być osoba spełniająca wymogi stawiane sędziom Sądu Najwyższego – a tam JAK WÓŁ NAPISANE – że takim sędzią może być osoba przed ukończeniem 65 roku życia….

.. no a kto wprowadził ten przepis? Czy nie ci, co teraz zgłaszają tych ludzi – którzy skończyli już 65 rok życia – na stanowiska sędziowskie…

 

To ja się uprzejmie zapytuję: w jakim my burdelu żyjemy? Czy nie jest uprawnione odczucie, że rządzi nami kilka gangów – polityków, prawników, lekarzy, urzędników, siłowników – i jedno czym się zajmują to walka o strefy wpływów do łupienia obywateli – a czują się już tak mocni i bezkarni – że przestają już zwracać uwagę na pozory… jakiejś tak praworządności, demokracji, uczciwości i tym podobne bzdury… dobre dla jakichś tam półgłówków – ale nie dla ludzi z kryształu i nie rzucających cienia...

 

Dziękuję za uwagę

KOMENTARZE

 • @
  śpieszę donieść, że felietonik "Jego mojżeszowość pan prezydent" został doceniona na S24 - przez ukrycie - co mnie napawa radością!
 • @Andrzej Tokarski 22:21:23
  A gdzież to się Pan, Panie Tokarski tam włóczy, po jakichś żydowskich salonach? No, ale trzeba przyznać, docenili - inaczej.

  „byli posłowie, znani z jazzowego – z przewagą improwizacji – stosunku do prawa” :))

  Tak jak Pan powiedział, nie jest wesoło, ale czasami jest zabawnie. Obawiam się jednak, że płakać nam przyjdzie niedługo i to wcale nie ze śmiechu.
 • @Autor
  Rozumiem, że w ramach równowagi popiera Pan Biedronia w jego staraniach poprzez UE o wprowadzenia edukacji seksualnej przygotowującej do pedofilii.
  Gratuluję.
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:08:10
  Panie Krzysztofie wstał pan dzisiaj chyba lewą nogą, każdy na swój sposób odbywa poranne ablucje ale żeby Autora, który i tak sam się wybroni oceniać w Ten prymitywny PSI sposób ?
  Panie Andrzeju duża 5 z gwiazdką *
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:08:10
  W tej dziedzinie Gówniana Zmiana jest równie postępowa!
  "Położę się Rejtanem, jeżeli ktoś będzie próbował na uczelniach ograniczyć wolność słowa zwolennikom ideologii gender"
  - Wicepremier oraz minister nauki i szkolnictwa wyższego w rządzie Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Gowin
 • Tzw. demonkratura z założenia
  uaktywnia:
  bandytów, złodziei, k*rwy - te najbardziej nachalne i bezczelne, kłamców w żywe oczy, wszelkiej maści zboczeńców seksualnych i intelektualnych, psychopatów, wszelkiego sortu kanalie jakich świat nie widział, świrów wyjątkowych i pospolitych, idiotów wagi ciężkiej i i idiotów pospolitych, etc., etc. - a potem cały ten rynsztok - czarci pomiot skwapliwie i bezzwłocznie umieszcza na świecznikach w tzw. demonkraturowym państwie - i roztacza nad nim parasol ochronny.
  Wniosek?
  Powyższe to najtańszy przepis przerobu ludzi na szatańskie odchody - przez czarci pomiot - w tzw. demonkraturowym państwie.
 • @Lotna 01:38:44
  kiedy - chyba - Ścios ogłosił że odchodzi z S24, przekonywałem go, żeby tego nie robił, bo to oddanie pola - tym się kierując zostawiam tam swoje notki - ale nie pamiętam już kiedy czytałem tam jakiś komentarz. Co ma tę dobrą stronę, że tam nikt mi nie płacze o cenzurze i moim rozdętym ego.
  Piszą co chcą i są zadowoleni. Ja nie czytam - i też jestem zadowolony
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:08:10
  nie, panie Wojtasie Prześwietny - nie popieram. Ale odpowiem Panu przewrotnie: pan Biedroń, cokolwiek by o nim powiedzieć, wprowadził siebie i swego żona do polityki zgodnie z prawem. Zgodnie z prawem przytulił mandat europosła. Że byli tacy, co na tych państwa głosowali - to inna kwestia. Ale zgodnie z prawem.

  A tu wyżej jest opisane działanie na chamski rympał, na wydrę, z pogardą dla prawa - i do tego pod szyldem z hasłami prawa i sprawiedliwości. I z Chrystusem nieustająco na ustach i Matką Boską itd. o wysokich standardach - przez litoś - już nie wspominając

  to jest ta różnica
 • @provincjał 07:52:35
  z podziękowaniem, Pan Wojtas tam ma że lubi poironizować z rana
 • @Robik 07:53:06
  tak, pan Gowin, to nowe standardy przyzwoitości i patriotyzmu
 • @demonkracja 08:28:45
  to co robić? - jak pytał Lenin, panie szanowny, co robić?
 • @demonkracja 08:28:45
  Sama śmietanka przekroju społecznego. Mimo daleko posuniętego fałszowania wyborów, to jednak ktoś oddaje na nich głosy. Ja bym dodała jeszcze tępotę.
 • @wercia 09:53:00
  ps. właśnie ta tępota nie pozwala na wybieranie najlepszych, ale podobnych sobie.
 • @Andrzej Tokarski 08:54:53
  Jak to co? Robić swoje.
 • @Andrzej Tokarski
  Sami swoi .Salute .
 • @Repsol 14:59:48
  fakt - i co gorsza - NIE MA MOCNYCH!

  czołem
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:08:10
  "popiera Pan Biedronia w jego staraniach poprzez UE o wprowadzenia edukacji seksualnej przygotowującej do pedofilii"

  po'PIS'dziło się coś agitatorowi PIS'owskiemu pod czapeczką?
  Jeśli ktoś/coś ma przygotowywać do PEDOFILII to w pierwszej kolejności CZARNI rezydenci Watykańscy w obecnym Polin

  Proponuję polać główkę zimną wodą (głowę również) i zacząć od sprawdzenia i porównania ze sobą definicji: pedał i pedofil

  Tak to jest gdy strzela się ślepakami .. i to na oślep :))
 • 5*
  "w jakim my burdelu żyjemy?"

  We WOLSCE :))
 • @Hades 15:43:27
  Hades i Sedes - w jednym stali domu...
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:28:36
  "Hades i Sedes - w jednym stali domu..."

  I okładali Wojtasa jego głupotami w jego własnym domu...

  Uważaj mości yntelygencie z zabawami w wierszyki bo znów się zasmarkasz i zapłaczesz po czym napiszesz żalną notkę żeś został wdeptany we własne odchody :))
 • @Robik 07:53:06
  Pwnie jest powod jego "postepowej" postawy. Moze wszystkie dzieci zmienily "orientacje" ..?
 • @Andrzej Tokarski 08:54:53
  ----------------
  "to co robić? - jak pytał Lenin, panie szanowny, co robić?"
  ----------------
  W tzw. demonkraturze nie ma takiego pytana - co robić - tylko jest pytanie na kogo głosować. To pytanie z kolei jest pytaniem z gry w trzy karty - gdzie jest ten as. Otóż asa na stole nie ma. Nie ma!
  Wniosek?
  Przynajmniej niech to się stanie powszechna wiedzą w nawiązaniu do tzw. demonkratury, że na stole asa nie ma.
 • @Hades 15:43:27
  "w pierwszej kolejności CZARNI rezydenci Watykańscy w obecnym Polin
  Proponuję polać główkę zimną wodą (głowę również)
  Dobre.Zrób to sam,majsterkowiczu.
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:28:36
  Był jeszcze Tales,ale on był z Miletu.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031