Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
441 postów 3334 komentarze

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Kto gmera przy Neonie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

....kto tam się uczy?

Zastanawiam się kto i z czyjego polecenia gmera przy Neonie - wygląda coraz gorzej, działa coraz gorzej, wyświetlają się jakieś komunikaty o błędach i zagrożeniach - czyżby jaxyś domorośli informatycy za piwo uczą się podstaw zawodu?

 

Tak tylko pytam...

KOMENTARZE

 • Czy leci z Nami pilot?
  Czy leci z Nami pilot? Czy ktoś w ogóle panuje nad tym co dzieje się na portalu? Za cholerę nie można wrzucić żadnego posta. Non stop wyskakują komunikaty, że strona wraża i straszliwie niebezpieczna, którą można straszyć dzieci, że jak zajrzysz tutaj, to zobaczysz Babę Jagę, itp. Hello! Anybody home?
 • Kto gmera?
  Nikt. Podobny problem był 3 miesiące temu. Zgłaszane to było osobie, która się tym zajmowała, z informacji jakie posiadam ów człowiek jest na ten moment nieuchwytny.
 • @lipao45 22:14:48
  Amigo , bez kasy nie ma kiełbasy ?. Prawda ? . Salut :)
 • @Jacek Boki 22:13:10
  Hello! Anybody home? . Czasami ktoś tu bywa . Salute Amigo . :)
 • bez kasy nie ma kiełbasy
  Jestem stałym czytelnikiem NEon24 od wielu lat. Bardzo chetnie będę płacił stały abonament, prenumeratę. Mysle że takich czytelników jak ja NEonu24 jest więcej. Zdaje sobie sprawę że utrzymanie witryny i treści to kosztuje, a o dobrą informacje coraz trudniej i trudniej.
 • @lipao45 22:14:48
  z całym - należnym - szacunkiem, ale dopóki nikt nie gmerał - działało, pudło było czytelne i błędy się nie wyświetlały - a teraz jest syf - ale za to nie ma winnych

  gdzie kucharek sześć... albo administratorów i podpowiadaczy - jak ten Repsol dawał radę w pojedynkę - i wszystko działało... to niepojęte
 • to kara boska
  za wiele osób na Nenie24 zbłądziło. przed Polakami wybór pomiędzy Cywilizacja Chrześcijańską a wierzą Babel, a na portalu patriotycznym, prawicowym rozprawia się wciąż, czy aby marionete sorosa- tęczowego klauna na tron nie posadzić. Bóg się gniewa !!!
  także przemyśl sobie, Panie Tokarski, choćby własny wybór, puki jest po temu czas. na razie pala się łącza, grzeją serwery, ale może być dużo gorzej z eksplozja internetu włącznie.
  jasnego umysłu, wyboru zgodnie z konserwatywnym ładem, boskim prawem- życzę!
 • @marek13 02:48:04
  głównie trafiło na ortografię - dosłownie STOI W OGNIU!
 • @Andrzej Tokarski 22:53:04
  "gdzie kucharek sześć...". Trzeba sprawdzić, kto wczoraj gotował :)
 • @wercia 08:43:54
  stale ci sami - ale ważniejsze jest ustalić, kto nieustannie ... miesza...:)
 • to są zapewne
  skrypty antykomunikacyjne, by było trudniej tu zaglądać, z powo dóf zagro żeń od wiró suf polity cznych.
  Ja to omijam zgadzając się na możliwość zagrożeń, bo mam głowę odpo rną na te-wró sy. Potem wyświetla się strona typu sucha treść, bez rozkładu szpalt. Wtedy w adresie w prefiksie kasuję literkę s i strona wygląda strawnie.
 • @Mufinek Sposypkom 13:03:42
  też sobie radzę - ale po jaki chu... mam sobie radzić - jak było dobrze i działało - wystarczyło nie grzebać.
 • @
  jak pudło wygląda? administracja jest ślepa, nie widzi, że nie widać liter, a jak widać, to są nieostre i całość wygląda jak zmięta gazeta po użyciu do podtarcia

  Komu przeszkadzał biały pasek na dole, a na pasku wyraźne czyste litery tytułu? - że wziął i spierd... i co, teraz uważa że jest dobrze, przedszkolny geniusz informatyczny dumny z siebie?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031