Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
415 postów 3151 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Zdradzeni 2020 - wspominają - Zdradzonych 1944.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...o zdradzie i zaprzaństwie...

 

Zdradzeni 2020 wspominają - Zdradzonych 1944

 

To jest bardzo ponura rocznica. Ciężkim wspomnieniem jest pamięć klęski Powstania, rzezi Woli, pamięć setek tysięcy ofiar cywilnych i powstańczych. Pamięć zburzonego do gołej ziemi miasta – stolicy państwa.

To bolesne wspomnienie – zamiast, jak wszystkie media, rozpamiętywać bohaterską beznadziejną walkę zbrojną - warto przywołać kto wie, czy nie bardziej bolesne jest wspomnienie – ZDRAD – prowadzących do tego tragicznego dramatycznego finału.

 

Trzeba wiedzieć, że Niemcy byli doskonale powiadomieni o zamiarze wywołania powstania – poinformowani swoimi kanałami łączności z podziemiem AK - i tymi samymi kanałami przekazywali ostrzeżenia – by nie podejmować tej próby. Bo po pierwsze – wiedzą. Po drugie – zrobią w razie wybuchu powstania to, do czego zobliguje ich rozkaz – zduszą je z całą bezwzględnością. Tę wiedzę posiadało dowództwo AK - i posiadając tę wiedzę, dokonano co najmniej dwu zadziwiających operacji.

 

Na około dwa miesiące przed planowanym wybuchem, wycofano – całe cięższe uzbrojenie z Warszawy, gdzie byłoby ono bardzo przydatne i skuteczne w walce – do oddziałów w Puszczy Kampinoskiej, gdzie bezczynnie przeczekało ono czas powstania.

 

Po drugie: na bodaj dwa tygodnie przed dniem „0” – dokonano próbnej mobilizacji polegającej na zbieraniu się w ustalonych miejscach koncentracji – zbieraniu się powstańców z posiadaną bronią. Ale - zrobiono to w taki sposób, że Niemcy wiedzieli o tym alercie – i sporą część potencjalnych niedoszłych bojowników – wyaresztowali razem z ich uzbrojeniem. Co się z nimi stało – Bóg raczy wiedzieć.

 

Mimo tego i mimo krytycznego stanowiska władz londyńskich, a także sceptycznej postawy części władz w Warszawie – kilku ludzi – tu zwłaszcza należy przywołać niejakiego generała Antoniego Chruściela - Montera – i generała Okulickiego. Obaj ci dowódcy wręcz przymusem, groźbą i bezwzględnym naciskiem doprowadzili do wybuchu walk – całkowicie, jak wynika z ich wypowiedzi, nie licząc się z ich kosztami.

 

Czy mamy tu do czynienia ze zdradą, czy jedynie z bezmyślną decyzją – do końca nie wiemy – ale przecież wiemy, że istniała koordynacja w czasie wybuchu powstania z – sowiecką agitacją ulotkową i poprzez radiostację Kościuszko – wprost nawołującej do walki i obiecującej rychłe wsparcie Armii Czerwonej. Jak to wsparcie wyglądało, to wiemy.

 

Czy było to działanie zdradzieckie – to postępowanie radzieckie – to trzeba sobie uświadomić, że w 44 roku – byliśmy dla Sowietów – SOJUSZNIKIEM. Więc zdrada z tej strony była oczywista. Istnieją opracowania wskazujące na agenturalne powiązania obu generałów ze służbami sowieckimi – to by wiele wyjaśniało. Nie stoi w sprzeczności z tym przypuszczeniem los generała Okulickiego – standardowym postępowaniem służb ze zdrajcami zwłaszcza posiadającymi zbyt rozległą wiedzę jest – likwidacja dla zachowania tajemnicy. W ostatnich czasach, obfitujących w operacje „false flag” stale mamy do czynienia z rychłą śmiercią wykonawcy po wykonaniu zadania. Oczywiście niekiedy może to być metoda dyskretnego wycofania oficera wykonującego zadania jako zamachowiec – nikt nie sprawdza tożsamości jakichś zwłok – taki Epstein po śmierci zupełnie nie przypominał siebie za życia...

 

To kilka kluczowych wątków roku 44go – zmierzam do konkluzji, a ta wykracza poza Powstanie Warszawskie.

 

Jesteśmy w roku 2020. Rządzą nami ludzie posiadające pełne gęby patriotyzmu, oddania Rzeczypospolitej, umiłowania tradycji, hołdów Żołnierzom Wyklętym i kultowi walki zbrojnej bez względu na koszty. Ci sami ludzi zbroją naszą armię – a to w niewidzialne śmigłowce model Macierewicz, a to niedostrzegalne korwety mod. Duda. A to w czołgi pozbawione skutecznej amunicji. A to w papierowe (na papierze) systemy obrony przeciwrakietowej. A to w samoloty nie do ogarnięcia dla naszego poziomu technicznego, ale łatwe do wyłączenia z stanowisk położonych poza naszym krajem i naszym dowodzeniem.

 

Samoloty już latające - cierpiące na chroniczny brak części zamiennych – i podobnie jak czołgi – uzbrojenia w satysfakcjonującej jakości i ilości. Uzbrojenia niezależnego od obcych kodów sterujących. Łodzi podwodnych tak głęboko zakamuflowanych, że nikt ich nie widział (jak chorych na COVID). Itd.

 

Oprócz tego serwuje się nam narrację jakby żywcem wyjętą z roku 39 i 44go. Silni, zwarci, gotowi, nie oddamy ani guzika – regularna potęga militarna oparta – jak w 39 i 44 – o niezłomne sojusze z niezłomnymi sojusznikami. Nieustraszeni, bohaterscy, gotowi – i podobnie jak powstańcy roku 44go – nakarmieni propagandą, ale do walki z - fiutem w garści i sztachetą w drugiej. Taką mamy rzeczywistość – i trzeba tylko pretekstu, prowokacji, jakichś zielonych ludzików, choćby i poprzebieranych czarnych boys – by nas jak w 44 rzucić do walki. By wysłać do walki patriotyczną, zbałamuconą Macierewiczem młodzież z Obrony Terytorialnej – której wartość bojowa polega na dostarczeniu wyposażenia temu kto zechce je im zabrać.

To jest ten obraz rzeczywistości, który każdego powinien trzeźwić – każdego na przykład rodzica – by zabrał dzieciaka z OT. Każdego nauczyciela – by opowiadał na przykład o radiostacji Kościuszko i uczył – że metody dezinformacji są powtarzalne, trzeba umieć czytać takie akcje i polityków za nimi stojących – takimi jakie są – z nieufnością, z dystansem, z wiedzą o historii.

 

Na ten obraz władzy, zdrady, fałszu, nieustannie lejącego się z wszelkich mediów kłamstwa, trzeba koniecznie dołożyć tę rzekomą pandemię, tę wmawianą drugą falę, te maski na pyskach polityków całego świata – gdy szpitale zakaźne są puste, nie ma żadnego zabójczego wirusa, spadła liczba zgonów i nic się nie dzieje – poza milionami gówno wartych testów wciskanych ludziom raczej po to by ich nimi zarażać lub zaszczepiać i przy okazji zbierać informacje genetyczne dla globalnej bazy danych. Z zamiarem połączonym – depopulacji z zaobrączkowaniem jak bydło i skierowaniem tych, co przeżyją do globalnego sterowanego i nadzorowanego elektronicznie gułagu.

 

I jak w 44 jesteśmy między dwoma zbrodniarzami – jeden i drugi chce nas zniewolić, ale spierają się o to kto będzie zarządzał. Różnica jest taka, że teraz to jest pół świata kontra pół świata – z wyłączeniem nielicznych państw mających dość przyzwoitości, by pognać to covidove gangsterstwo w piz… jak ostatnio Holandia.

 

Reszta świata, w tym my, w Polsce jesteśmy w sytuacji powstańców warszawskich – już zdradzeni, choć część jeszcze o tym nie wie. Ale to się bardzo szybko zmieni – dziś widziałem na żółtym pasku, że Unia Europejska zakupiła - trzysta milionów szczepionek! -

 

STRZEŻCIE SIĘ!!!

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Doskonały tekst
  Jesteś w formie- gratulacje!
  Pisałeś o drugiej fali, więcej o niej tutaj:
  http://pospoliteruszenie.org/Druga%20fala%20epidemii.html
 • Autor
  Czy było to działanie zdradzieckie – to postępowanie radzieckie – to trzeba sobie uświadomić, że w 44 roku – byliśmy dla Sowietów – SOJUSZNIKIEM. Niestety nie zgodzę się z tobą. Rząd londyński i AK nie były sojusznikami Moskwy , a wręcz zabraniały wspólnych akcji. Oczywiście nie jestem szczęśliwy z powodu postępowania Stalina, ale takie działanie dowództwo AK i rząd londyński powinni brać pod uwagę jako pewnik. Po za tym branie pod uwagę forsowania Wisły z marszu po kilku miesięcznej ruskiej ofensywie było infantylne. Mimo wszystko armia niemiecka była najlepszą armią II wś. Rosjanie (zresztą i alianci zachodni) musieli posiadać zdecydowaną przewagę żeby liczyć na sukces.
 • Koronowirus to psychologiczna wojna żydowska ze światem !
  Codziennie w żydo-gadzinówkach telewizyjnych podawane są kłamliwe rekordy zachorowań w Polsce ! To jest wojna psychologiczna , chcą nas całkowicie zdołować psychicznie byśmy się poddali i zaszczepili żydowskimi szczepionkami które już są !

  https://www.youtube.com/watch?v=QV2sTTxKpSY

  Tak rosyjska propaganda niszczyła psychikę niemieckich żołnierzy w Stalingradzie !
  [ co 7 sekund ginie niemiecki żołnierz w Rosji ! Stalingrad będzie waszym grobem jak się nie poddacie !! ]

  APEL ! Polacy nie poddawajcie się zgranej żydowskiej propagandzie !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Andrzej Tokarski
  Ciekawe co na to Jarosław .Salute 5*
 • Walka, klęska ofiary, część 1/2
  Ciekawy dokument, daje powód do refleksji.

  https://m.youtube.com/watch?v=fXvQYYsVgOE część 1 / 2
 • Walka, klęska ofiary, część 2 / 2
  Powstanie Warszawskie część 2 / 2.  https://m.youtube.com/watch?v=H8PWRvkjJ3g

  No Comments. ...??? !!!
 • @Monaco 00:17:31
  Po obejrzeniu i wysłuchaniu naocznych świadków czlowiek nie może zrozumieć jak szybko miliony Polaków zapomniało te barbarzyńskie czyny jak ludobójstwo, gwałty, grabieże, niewolnictwo i sadystyczne znęcanie się Niemców na Polakach i ich kameradów ukraińskich zwyrodnialców z pod znaku 3 zuba , wideł !!!!!!!

  A do Rosji żydo-ukry w politycznych partiach i mediach sączą toksyczny jad od 1989 dzień w dzień bez końca.
  Taka sama w Polsce ze strony zdradzieckich ryji sympatia do litewskich nazistowskich morderców Polaków !!!
 • jeny chłopie...
  tekst wyssany z samych domysłów, przeczuć i wymysłów autora - choć z małą częścią mógłbym się zgodzić, to nie zgodzę się na taką czystą propagandę, że gdzieś tam podobno itd.

  Ps. podsumowuję tylko tak - ponownie - zdecydujcie się, czy wg was laików Okulicki był ruskim agentem czy wręcz przeciwnie - bo raz podajecie, że chciał Powstania bo tak chcieli ruscy, a innym razem podajecie, że chciał Powstania bo chciał walki z ruskimi - i najlepsze, ze żadna z tych kretyńskich bajek nie jest prawdziwa, jak i większość tekstu autora.
 • @ele 20:18:35
  Koronawirus jest faktem.
 • all
  ...pozwoliłem sobie być poza zasięgiem - więc zbiorczo dziękuję za odwiedziny i merytoryczne komentarze

  ... jak zwykle przypałętało się kilku twardogłowo-pustogłowych miłośnków Sowietskogo Sojuza, by "piet piesniu sławy żydobolszewii" - więc kolejny raz tym bezmózgom wyjaśniam - Sowietskij Sojuz miał tyle wspólnego z słowiańską Rosją, że milionami - liczonymi w setkach - mordował jej obywateli - to była żydobolszewia w czystej, zbrodniczej postaci.
  Stalin dopiero pod koniec życia zaczął wracać do rzeczywistości i prawidłowo postrzegać wrogów - toteż i długo w tej świadomości nie pożył. W 44 był łajdakiem między łajdakami i dorabianie infantylnej legendy nic tu nie zmieni. Miał też z Polakami rachunek zemsty za rok 20 - bo za zawalenie bitwy Warszawskiej na pewno zebrał sążniste joby - i pewnie otarł się wtedy o pluton egzekucyjny...

  ZSRR był rosyjski za BREŻNIEWA i JELCYNA - potem wrócił na nurt żydobolszewii w wersji neo. Umiłowany wasz idol Putin jedynie zmienił żydowskich oligarchów lewicujących, spod znaku umownie Sorosa - na prawicowych, spod znaku Chabad Lubawitz -
  - ale to dalej żydokomuna - która nie walczy z Trumpem (jak się niektórym płaskim mózgom wydaje), tylko z nim współpracuje w globalnej operacji o globalną władzę, również z użyciem COVID i zamiarem zaczipowania i zagułagowania. I Trump i Putin są żołnierzami Chabad - Putin jest wyższy stopniem.

  Paniali, kacapoidy?

  Tyle w temacie, bo szerzej już było, więc ani myślę się powtarzać - wszystkich piewców sławy Sowietskogo Sojuza będę po prostu banował, czas tłumaczenia - minął.
 • @Andrzej Tokarski 11:19:50
  ... i coś wam jeszcze dodam, kacapoidy - próby wykorzystywania takich rocznic, jak 17 września, czy 1 sierpnia do - wychwalania i sławienia Sowieckiego Sojuza i Stalina -

  - to trzeba być niewiarygodnej podłości antypolskim - gnojem
 • @haron 08:31:38
  Ano jest faktem od 50 lat. Tylko czemu histeria wybuchla wlasnie teraz?
 • Autor
  Polskę zawsze zdradzali, udając Polskich przyjaciół.

  Tylko Polska nigdy się nie sprzedała, i nigdy nie zdradził swoich sojuszników.

  Kto o tym wie, czy pamięta na świecie, prócz samych Polaków i to nie wszystkich.

  5 za artykuł dla autora.

  Pozdrawiam.
 • Wojska sowieckie stały już na Pradze, jak rozumiem.
  Czy władze polskiego podziemia miały jakieś porozumienie o pomocy? Ponieważ te wojska były tak blisko, to powinno być porozumienie, jeżeli liczono na pomoc. To powoływanie się na radio jest niepoważne.

  Z drugiej strony są tłumaczenia, że powstanie było wbrew planom sowieckim i sukces byłby atutem przetargowym w negocjacjach politycznych. Więc jak naprawdę było?

  Polak mądry po szkodzie. Czas płynie i ciągle nie ma jasności jaka jest polska polityka. Jest takie siedzenie okrakiem na płocie; co do Unii, Rosji, USA, ...itp. A za parę lat będzie znowu krytyka i płacz.
 • @Pyra z Wildy 18:12:05
  również pozdrawiam
 • @Anna-PK 23:35:28
  naprawdę zabawna Pani jest - tylko nie wiem, czy to zamierzone...
 • Te 300mln to szczepionki zakontraktowane
  przez UE na potrzeby krajów członkowskich od firmy farmaceutycznej francuskiej (oczywiście każdy płaci za siebie). Wcześniej kraje zachodnie zakupiły w firmie angielskiej 400mln szczepionek. Nie znalazłam nigdzie ile zapotrzebowała Polska. Znalazłam, że Szumowski zakupił 1,5 mln szczepionek na grypę i dalej kupuje (pewnie te z zapasów, w nadmiarze naprodukowane w poprzednich latach).
  Stać nas przecież. Na ostatnim szczycie unijnym Niemcy, Hiszpania, Dania, Holandia i inne otrzymały ulgi w opłatach składek członkowskich. Zostaną one pokryte przez pozostałe kraje. Wyjdzie na to, że Polska z unii nie dostanie nic pod pretekstem łamania praworządności aa zaplaci więcej.
  Już wspomagaliśmy Grecję i Hiszpanię, bo kreatywna księgowość wykazuje wzrosty pkb, rozkwitającą w pandemii gospodarkę itp. fałszywe na potrzeby korytowych dane. Wreszcie strona sojusznicza goląca nas równo, przedstawiła raport 447, gdzie wyjaśniła kaczorowi, o co jej chodzi. Dotychczas łgał publicznie razem ze swoimi przydupasami o obowiązującym prawie dziedziczenia. Zdrajcy i łgarze gotowi są wytruć Polaków a motywacje do tego piętrzą się z dnia na dzień. Podobno w sejmie jest projekt ustawy o niejawności majątków posłów. Być może w odpowiedzi na postulaty zapłaty Żydom z ich osobistych majątków.
 • POWSTANIE WARSZAWSKIE 1944
  Autorze A.Tokarski...

  Czy mozesz podac zrodla swoich informacji jakie zamiesciles w swoim artykule ?

  Pytam, poniewaz zauwazylem, ze artykul jest zmanipulowany i napisany w formie propagandowej, jakby byl napisany z puntku widzenia wrogow polskiego podziemia zbrojnego lub laika lub osoby koscielnej lub pacyfisty lub milosnika Gazety Wyborczej lub milosnika Zychowicza, Ziemkiewicza, JKM, Brauna, Maciaka i im podobnych patefonow, ktorzy graja ta sama plyte.

  Zalozmy, ze mieszkales w Warszawie od poczatku wojny (1 wrzesien 1939r) i zyles w ciaglym strachu przed lapankami, nagla kontrola na ulicy przez Niemcow, bedac nawet swiadkiem rozstrzeliwania ludzi na ulicy etc.
  Nadal jestes w Warszawie obstawionej niemieckimi posterunkami i nie masz mozliwosci ucieczki. Masz takie same szanse zginac lub przezyc jak kazdy inny mieszkaniec Warszawy.
  Po drugiej stronie Wisly stoi armia czerwona i zolnierze z armii Berlinga.
  Niemcy wydali rozkaz zgloszenia sie wszystkich mezczyn do kopania okopow w Warszawie na 1 sierpnia 1944r i czujesz, ze bedzie goraco i krwawo w Warszawie.
  Znajomi mowia, ze beda walczyc z Niemcami.
  Za miesiac bedzie rowniez 5-ta rocznica napasci Niemiec hitlerowskich na Polske (1 wrzesien 1939r) i czujesz, ze masz dosc niemieckiej okupacji, poniewierki, strachu etc.
  Co zrobisz ?

  Jako alternatywe polecam znawce tematow n/t polskiego podziemia zbrojnego L.Zebrowskiego i jego wyklad pt:
  POWSTANIE WARSZAWSKIE - FAKTY I MITY
  https://www.youtube.com/watch?v=kThYXaYEjtw

  Byly powstaniec warszawski, obecnie prof. ekonomii W.Kiezun o powstaniu warszawskim.
  https://www.youtube.com/watch?v=p4K0AWgXmjo

  Opracowanie historyczne A.Richie oparte na dokumentach niemieckich i polskich pt. Warsaw 1944: Hitler, Himmler, and the Warsaw Uprising.
  Fragment jest na stronie:
  https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:rGHgrY46sNwJ:https://link.gale.com/apps/doc/A397134830/AONE%3Fu%3Dgooglescholar%26sid%3Dzotero%26xid%3D4475bb73+&cd=12&hl=en&ct=clnk&gl=us

  A.Richie doszla do wniosku, ze powstanie warszawskie upadlo, poniewaz Anglia i Stalin nie wywiazali sie z obietnicy pomocy dla powstania oraz ze w tlumieniu powstania braly dodatkowo udzial jednostki frontowe armii niemieckiej gen. Otto Modela, ktore wycofywaly sie przed armia czerwona.

  Od siebie dodam, ze powstanie w Warszawie bylo przygotowywane w polskich kolach wojskowych rok wczesniej i w tym celu byla szkolona polska brygada spadochronowa pod dowodztwem plk S.Sosabowskiego (pozniejszego generala) - gen. S.Sosabowski uzgadnial przerzut brygady polskich komandosow do Polski z Anglikami i Amerykanami.
  Sowieckie samoloty zrzucaly ulotki nad Warszawa zachecajace do rozpoczecia powstania i obiecujace pomoc powstancom.

  Poza tym Konwencja Genewska zabrania mordowania ludnosci cywilnej oraz Konwencja Genewska gwarantuje prawa przyslugujace jencom wojennym.

  Powstanie warszawskie 1944r mialo znaczenie militarne i polityczne.
  Nawet gen. W.Anders, ktory z poczatku krytykowal gen. T.Komorowskiego, ze wydal rozkaz do wybuchu powstania zmienil zdanie i przyznal racje gen. T.Komorowskiemu oraz Anders przeprosil za to Komorowskiego.

  Tymczasem nazbieralo sie wszelkiej masci "autorytetow", ktorzy wybieraja sobie to co pasuje do ich wlasnej ideologii i tworza wlasna wersje opowiadan o powstaniu warszawskim i jego skutkach, rozczulajac sie jak "zydowskie placzki" w stuczny sposob, zeby narobic duzo halasu.
  Tymczasem los Polakow pod okupacja niemiecka byl z gory przesadzony - patrz niemiecki plan GENERALPLAN OST (powstal w latach 1939 - 1942) i zakladal m.inn. wymordowanie 85 procent Polakow (ponad 29 milionow), calkowite zrownanie Warszawy z ziemia i zbudowanie na tym miejscu osadnictwa niemieckiego. Reszta Polakow (15 procent) miala sluzyc niemieckim panom.
  Jednoczesnie w centrum Warszawy dzialal tajny oboz zaglady Polakow - KONZENTRATIONSLAGER WARSHAU, o ktorym pisala sedzia M.Trzcinska.

  Sa nawet takie przyglupy jak JKM (obecny posel Konfederacji) i jemu podobni, ktorzy oskarzaja przywodcow powstania warszawskiego o wymordowanie polskiej ludnosci cywilnej Warszawy i domagaja sie postawienia przywodcow powstania warszawskiego przed sadem, za zbrodnie, ktorej dokonali Niemcy i prawo karne jest tu jednoznaczne: ZBRODNI DOKONALI NIEMCY.
  Gdyby zastosowac "logike talmudyczna" jaka posluguje sie JKM, to wladze II RP sa winne smierci Polakow i Zydow w czasie II w.s. , a nie Niemcy i Sowieci.
  Taki przyglup jak JKM powinien byc z hukiem wyrzucony z Konfederacji, poniewaz przynosi ujme tej partii oraz wystawia siebie i Konfederacje na posmiewisko.

  Przyglup JKM i jego kumpel A.Szlezak - 31.07.2018
  https://www.youtube.com/watch?v=tb0uEaN8CFw

  Dzialania przyglupa JKM i jemu pdobnym grozi Art 212 Kodeksu Karnego - ZNIESLAWIENIE (falszywe zarzuty niezgodne z prawda).

  Na razie tyle w temacie.
 • @Anna-PK 23:35:28
  Polska nie rzadza Polacy przez ostatnie 75 lat (1945 - 2020) - patrz Tajny Referat Bermana z 1945r wygloszony na forum komitetu zydowskiego Poale-Syjon.
  https://wolnemedia.net/tajny-referat-bermana-do-zydow-w-polsce-plan-przejecia-wladzy/

  Poale-Syjon byla jedna z wielu tajnych organizacji zydowskich jakie dzialaly na obszarze II RP i szerzej na te tematy pisze R.Korsch w ksiazce pt. ZYDOWSKIE UGRUPOWANIA WYWROTOWE W POLSCE.
  https://rcin.org.pl/dlibra/show-content/publication/edition/13038?id=13038

  Prawde mowiac od ponad 100 lat zydzi spiskuja przeciwko Polsce i pisal o tym polski historyk dr A.L.Szczesniak w ksiazkach pt:
  JUDEOPOLONIA, CZYLI ZYDOWSKIE PANSTWO W PANSTWIE POLSKIM
  https://www.youtube.com/watch?v=qZrN91E7vDE
  JUDEOPOLONIA II , CZYLI ANATOMIA ZNIEWOLENIA POLSKI
  https://www.scribd.com/doc/28214623/Andrzej-Leszek-Szcze%C5%9Bniak-Judeopolonia-II-Anatomia-Zniewolenia

  Zydostwo jest smiertelnym wrogiem Polski i Polakow oraz chrzescijanstwa i przyklady tej wrogosci znajduja sie w TALMUDZIE:

  Baba Mezia 114b.
  "The Jews are called human beings, but the non-Jews are not humans. They are beasts."
  (Zydzi nazywaja sie ludzmi, ale nie-zydzi nie sa ludzmi. Oni sa bestiami.)

  Schene Luchoth Haberith, p. 250b
  "Although the non-Jew has the same body structure as the Jew, they compare with the Jew like a monkey to a human." 
  (Pomimo, ze nie-zydzi maja taka sama strukture ciala jak zydzi, to tak maja sie do zyda jak malpa do czlowieka)

  TALMUD NAKAZUJE ZABIJAC GOJOW (nie-zydow) !
  Soferim 15, Rule 10. 
  This is the saying of Rabbi Simon ben Yohai: Tob shebe goyyim harog ("Even the best of the Gentiles should all be killed"). 
  (Nawet najlepsi z gojow musza byc wszyscy zabici).

  Baba Kamma 113a. Jews may use lies ("subterfuges") to circumvent a Gentile. (Zydzi moga uzyc klamstw, zeby zwiesc nie-zyda)

  Sanhedrin 57a. A Jew need not pay a gentile ("Cuthean") the wages owed him for work. (Zyd nie powinien placic nie-zydowi za prace).
  When a Jew murders a gentile ("Cuthean"), there will be no death penalty. What a Jew steals from a gentile he may keep.
  (Kiedy zyd zabije nie-zyda, nie podlega karze smierci. To co zyd ukradnie nie-zydowi moze zatrzymac dla siebie)

  Sanhedrin 58b. If a heathen (gentile) hits a Jew, the gentile must be killed. (Jesli nie-zyd uderzy zyda to nie-zyd musi byc zabity)

  Yebamoth 98a. All gentile children are animals.
  (Wszystkie dzieci nie-zydow sa zwierzetami)

  Sanhedrin 106a. Says Jesus' mother was a whore.
  (Matka Jezusa byla prostytutka)

  Gittin 57a. Says Jesus is in hell, being boiled in "hot excrement."
  (Jezus jest w piekle i gotuje sie w goracym ekstremencie)

  Shabbath 116a. Jews must destroy the books of the Christians, i.e. the New Testament.
  (Zydzi musza zniszczyc ksiazki chrzescijan, np. Nowy Testament)

  https://fathersmanifesto.net/talmudhoffman.htm

  ZYDZI WYWOLYWALI REWOLUCJE I WOJNY SWIATOWE !
  Literatura faktow:
  J.ROBISON - PROOFS OF A CONSPIRACY
  https://www.sacred-texts.com/sro/pc/index.htm
  A.Sutton - Wall Street and the Bolshevik Revolution
  http://www.reformation.org/wall-st-bolshevik-rev.html
  A.Sutton - Wall Street and the Rise of Hitler
  http://www.reformation.org/wall-st-hitler.html
  E.Dilling - The Jewish Religion: Its Influence Today
  http://www.come-and-hear.com/dilling/jriit.pdf
  B.Freedman - ZIONISM: THE HIDDEN TYRRANY
  https://archive.org/details/benjamin-h-freedman-the-hidden-tyranny/mode/2up
  B.Freedman Speech 1961 (unedited version)
  https://www.youtube.com/watch?v=Jnz5r9-h5JU
  JEWS CONTROL AMERICA
  https://dochub.com/timesoftrouble/XJvXWm/fact-sheet-jews-control-america
  N.H.Webster - Secret Societies and Subversive Movements
  W.G.Carr - Pawns in the Game
  ks. S.Trzeciak - Program swiatowej polityki zydowskiej
  W.Konopczynski - Fryderyk Wielki a Polska
  F. Koneczny - Cywilizacja Zydowska

  Przyjemnej lektury.
 • @SolidarnyX 07:54:12
  Twoje uwagi sa sluszne.

  Autor artykulu nie podaje swoich zrodel informacji i tu tkwi wielka tajemnica calej tej propagandy i wrogosci do dowodcow AK jaka propaguje autor artykulu.

  Ale wystarczy poszukac troche informacji na internecie i wychodza na jaw autorzy tych oszczerczych i pokretnych informacji, tacy jak:
  P.Zychowicz, R.Ziemkiewicz, J.Korwin-Mikke, G.Braun, M.Maciak, Gazeta Wyborcza etc , ktorzy opluwaja przywodcow Powstania Warszawskiego 1944 oraz przypisuja im ZBRODNIE NA POLSKIEJ LUDNOSCI CYWILNEJ WARSZAWY , ktore popelnili NIEMCY , co jest typowym mysleniem talmudycznym ZYDOW , a zarazem zaprzeczeniem LOGIKI oraz zaprzeczeniem definicji sprawcy czynu zabronionego, jaka obowiazuje w prawie karnym.
  Tu nalezy jeszcze dodac "bujna wyobraznie" autora, ktory nie zadal sobie trudu, zeby poznac fakty, zamiast opierac sie na prywatnych interpretacjach innych osob lub opierac sie na zaklamanych zrodlach propagandowych.
  Dlatego autor nie podal swoich zrodel informacji, zeby nie zdradzic skad bierze "natchnienie" do tego typu propagandy.

  Oto wywiad z gen. T.Komorowskim odnosnie walki z Niemcami w czasie Powstania Warszawskiego 1944 i zachowanie sie Sowietow.
  https://www.youtube.com/watch?v=ENvkDd2mbDg

  Historyk L.Zebrowski: Powstanie Warszawskie - Fakty i Mity
  https://www.youtube.com/watch?v=kThYXaYEjtw

  Byly powstaniec, obecnie ekonomista prof. W.Kiezun o powstaniu
  https://www.youtube.com/watch?v=p4K0AWgXmjo

  Historian dr A.Richie about Warsaw Uprising (historyczka dr A.Richie o Powstaniu Warszawskim)
  https://www.youtube.com/watch?v=lb7I6PFCHyA

  Jesli chodzi o gen. L.Okuilickiego to w marcu 1945r udal sie wraz z przedstawicielami polskiego rzadu podziemnego na zaproszenie gen. NKWD I.Sierowa na rozmowy do willi pod Warszawa w sprawie utworzenia polskiego rzadu, jak zapewnial Sierow.
  Niestety, ale byl to podstep i cala polska delegacja zostala aresztowana , wywieziona do Moskwy i posadzona w wiezieniu na Lubiance.
  Nie pomogly interwencje polskiego rzadu na uchodztwie w Londynie u Churchilla i Stalina w sprawie wypuszczenia przywodcow polskiego rzadu podziemnego w Polsce, ktrorzy byli nielegalnie aresztowani przez Sowietow.
  Trzy miesiace pozniej odbyl sie proces pokazowy w Moskwie, znany jako "Proces 16-tu" i Sowieci skazali 16-tu przedstawicieli polskiego rzadu podziemnego na kary smierci i dozywiocie.
  M.inn. gen. L.Okulicki zostal skazany na kare smierci.

  W miedzyczasie zydowskie NKWD i UB dokonywaly masowych aresztowan zolnierzy polskiego podziemia zbrojnego, a tzw. "amnestie" byly robione po to, zeby ujawniali sie zolnierze polskiego podziemia zbrojnego w nadziei, ze nic im nie grozi, a nastepnie byli podstepnie aresztowani i trafiali do wiezien UB, gdzie byli poddawani torturom lub mordowani. Po tzw. "sledztwach" byli wywozeni w blab ZSRR lub trafiali do kopaln do ciezkich robot, m.inn. do kopalni uranu w Gorach Sowich (okolice Jeleniej Gory).

  Tak Sowieci wraz z zydami z UB i KBW "wyzwalali" Polske i Polakow.
  Racje mial gen. T.Komorowski, ze Sowieci obiecali pomoc powstancom, ale to byl jedynie chwyt propagandowy, poniewaz Sowietom zalezalo, zeby Niemcy wybili powstancow i dlatego Sowieci czekali po drugiej stronie Wisly z mysla, ze beda miec ulatwione zadanie w podboju Polski i pozbyciu sie opozycji antykomunistycznej, podczas gdy wojska amerykanskie udzielily natychmiastowej pomocy powstancom w Paryzu walczacym z Niemcami.

  Podsumowujac.
  Polska nie zostala wyzwolona przez Sowietow, poniewaz Sowieci stali sie nowymi okupantami Polski i zainstalowali w Polsce rzad zlozony z zydow i sowieckich agentow.
  A sam proces polowania na zolnierzy polskiego podziemia zbrojnego, tortury, rozstrzeliwania i zsylki do sowieckich lagrow zolnierzy polskiego podziemia zbrojnego swiadczy, ze Sowieci okazali sie gorsi od Niemcow oraz ze zolnierze polskiego podziemia zbrojnego nie mieli wielkiego wyboru i byl to wybor miedzy przyslowiowym "mlotem a kowadlem".

  CZESC I CHWALA ZOLNIERZOM POLSKIEGO PODZIEMIA ZBROJNEGO , KTORZY WALCZYLI Z NIEMIECKIM I SOWIECKIM OKUPANTEM O WOLNA POLSKE !

  Hanba wszystkim dziadom, nieukom, lewakom i smierdzielom, ktorzy opluwaja i znieslawiaja zolnierzy polskiego podziemia zbrojnego.
  Wy jestescie jak wszy, ktore zeruja na organizmie Polski i powinniscie byc wybici razem z wrogami Polski.

  Tyle w temacie.
 • Prezydent konstytucyjny II RP J.Z.Potocki o sytuacji w Polsce - 29.08.2020
  https://www.youtube.com/watch?v=uPgQor-9a3k
 • DODATEK SPECJALNY n/t Powstania Warszawskiego 1944
  O sowieckiej okupacji Polski mowi historyk L.Zebrowski w programie pt. CZERWONA TRUCIZNA
  https://www.youtube.com/watch?v=xipK6HAnq4w

  Historyk wojskowosci L.Kowalski omawia zachowanie sie Sowietow po wejsciu w granice panstwa polskiego w styczniu 1944r w programie pt.
  SOWIECI W POLSCE RABOWALI, GWALCILI KOBIETY I ZWIERZETA !
  https://www.youtube.com/watch?v=ciIp1uPOerE

  Od siebie dodam, ze Sowieci gwalcili Polki w przedziale wiekowym 10 - 70 lat , a gdy stawialy opor to byly bite lub mordowane.
  Sowieci masowo gwalcili polskie pielegniarki w szpitalach, siostry zakonne w klasztorach a nawet powracajace do domu z obozow koncentracyjnych wycienczone kobiety.
  Sowieci okradali Polakow z przedmiotow osobitych: zegarki, aparaty fotograficzne, rowery, obraczki, pierscionki, lancuszki, kolczyki, odziezy (koszule, buty, marynarki, plaszcze etc), kradli Polakom zywnosc, konie, kury, krowy etc.... po prostu sowiecka dzicz i dziadostwo.

  Zwolennicy W.Putina nigdy nie podali tych informacji do wiadomosci publicznej, tak samo jak o sowieckiej okupacji Polski i sowieckich zbrodniach na zolnierzach polskiego podziemia zbrojnego oraz na polskiej ludnosci cywilnej nie mowia i nie pisza krytycy Powstania Warszawskiego 1944 i krytycy dowodcow tego powstania, tacy jak:
  G.Braun, JKM, P.ZYchowicz, R.Ziemkiewicz, M.Maciak etc , ktorzy mysleli, ze siedzenie na dupie gwarantuje przezycie wojny, podczas gdy Sowieci mordowali i okradali Polakow w chwili pojawienia sie w granicach II RP w styczniu 1944r.

  Praktycznie II w.s. w Europie zakonczyla sie 8 maja 1945r , a w lipcu 1945r armia czerwona i sowieckie spec sluzby z udzialem LWP i UB-cji zorganizowaly OBLAWE AUGUSTOWSKA, w ktorej aresztowali ponad 100 tysiecy ludzi.
  Nowy sowiecki okupant musial upewnic sie, ze nie bedzie mial wrogow w podbitej Polsce.

  Rozwazajac temat Powstania Warszawskiego 1944r nalezy rowniez wziac pod uwage istnienie tajnego obozu koncentracyjnego KL WARSCHAU w Warszawie, o czym pisala sedzia Maria Trzcinska w oparciu o niemieckie archiwa II w.s. , jak rowniez istnienie niemieckiego planu GENERALPLANOST (powstal w latach 1939 - 1942) , ktory zakladal wymordowanie 85 procent Polakow (ponad 29 milionow) , a pozostale 15 procent Polakow mialo sluzyc niemieckim panom.
  Warszawa miala byc calkowicie zrownana z ziemia, a na miejscu Warszawy mialo powstac osadnictwo niemieckie.

  Wobec powyzszych faktow, Polacy-patrioci nie chcieli umierac na stojaco lub siedzac na dupie, poniewaz niemiecki i sowiecki okupant mial swoje plany wobec Polski i Polakow, ktore nie wrozyly nic dobrego, wiec Powstanie Warszawskie 1944r bylo szluszne.
  Amerykanie z kolei wyzwalali kraje Europy zachodniej , a nastepnie oddawali wladze w rece tamtejszych i istniejacych wladz cywilnych, podczas gdy sowieci instalowali swoich agentow w Polsce, a prawowite wladze Polski jakim byl POLSKI RZAD PODZIEMNY zostaly aresztowane i wtwiezione do ZSRR, a 3 miesiace pozniej odbyl sie proces pokazowy w Moskwie, na ktorym posypaly sie wyroki kary smierci i dozywocia - patrz proces 16-tu w Moskwie w czerwcu 1945r.

  Zapytajcie sie krytykow Powstania Warszawskiego 1944r , ktorzy pozuja za "autorytety" (Braun, JKM, Zychowicz, Ziemkiewicz, Maciak etc) w sprawach powstania , ktory z nich byl w wojsku i ktory z nich przeszedl przeszkolenie taktyczne i dzialan operacyjnych.
  Takie wlasnie ciule jak: Braun, JKM, Zychowicz, Ziemkiewicz, Maciak etc wypowiadaja sie na tematy, o ktorych za bardzo nie maja pojecia.... i ciulami sa tez ci, ktrzy im przyklaskuja.

  Tyle w temacie uzupelnien historycznych.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930