Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
415 postów 3151 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

...być kobietą, być kobietą...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

- z życia aresztu śledczego -

 

.być kobietą, być kobietą…

 

w tych ciężkich czasach mało jest okazji do nieskrępowanego śmiechu – tym bardziej warto wykorzystać okazję, by się zdrowo poturlać z uciechy, powód?

- proszę bardzo, oto aktywista LGBT Michał Sz. przedstawiający się jako - w zasadzie, bo do końca samo nie jest pewne – kobieta imieniem Margot – po awanturach ulicznych połączonych z pobiciem, trafił (o) - do aresztu.

 

Jednak, tu Gazeta zwana czasem Giewu – obwieściła kolejny skandal – bo rzeczony Michał, ew. rzeczona Margot trafił (a) do aresztu - męskiego.

Nie wiemy, czy należy współczuć, bo Michał może mieć nielekko i raczej nieprędko usiądzie na krześle – czy gratulować – bo gdzie, jeśli nie w areszcie męskim Margot będzie mogła w pełni roztoczyć powaby swej kobiecości – oraz uzyskać dla owych przymiotów – należny, składany zapewne wielokrotnie przez męskich współtowarzyszy – hołd.

 

Tak czy owak, w areszcie męskim krew żywiej w żyłach będzie krążyć, Margot, niczym prawdziwa królowa, rozkwitnie w pełni swej kobiecej zmysłowości… a ja się zastanawiam, co będzie, jeżeli jednak nie podoła – i straż więzienna będzie zmuszona przenieść go/ją – na oddział – żeński.

 

A tam zestresowane celibatem więźniarki – doszukają się w Margot – pierwiastka męskiego – i zechcą kolektywnie i nie bacząc na piskliwe protesty - nadać mu walory użytkowe…

 

Cóż, trzeciego, z uwagi na płeć, aresztu nie ma – więc po wypiciu nawarzonego piwa Michał/Margot, jak już wyjdzie na wolność, będzie prawdziwym ekspertem/ekspertką od praktycznych aspektów transseksualizmu mniemanego – no i dobrze się zastanowi, czy znów chce trafić do aresztu przy okazji kolejnej zadymy ulicznej.

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • przy okazji, a może właśnie po to, pan Margot po zakończeniu zbiórki od pedspołeczności
  Przy obecnym stanie zbiórki pan Margot zarabia przez dwa miesiące w więzieniu codziennie po prawie 3500 zł.

  https://wpolityce.pl/polityka/512631-kolezanka-michala-sz-zbiera-pieniadze-na-akcje-lgbt

  Skala "ruchu" w Polsce spora , dlatego tak uparcie chcą jeszcze jednego "odgrywać" Rodzinę.

  https://twitter.com/i/status/1291847829061808130


  wsparcie jest!!
  https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1591824780ad95B1XjVPSgCpvit19HUs,w400.jpg
 • mam mieszane uczucia :-)
  Dałem 5* za wrażenia artystyczne, ale z drugiej strony to nie po chrześcijańsku drwić w niedorozwiniętych kalek :-)
 • @Nibiru 15:53:08
  w takim razie dzięki za docenienie wrażeń artystycznych :)
 • @trojanka 15:47:26
  no to będzie miał/a na waciki - a dużo wacików będzie trzeba...
 • Teatr absurdu
  Jak widać, planeta klownów, jak ostatnio ktoś nazwał ziemię, nie zawodzi w dostarczaniu co rusz to kolejnej porcji farsy, groteski i czarnego humoru, tym razem z rodzimego podwórka.
  Dziękuję Panu za tę zdrową porcję śmiechu w niedzielny poranek.

  „A tam zestresowane celibatem więźniarki – doszukają się w Margot – pierwiastka męskiego” :)))

  5*
 • @Andrzej Tokarski 16:14:58
  :)))

  https://pbs.twimg.com/media/DfTiyC9XcAE25Jh.jpg

  Skoro noszą transparenty z napisem "jestem pedałem, więc mam obowiązki pedalskie" j.w., to nie będzie sobie krzywdował w więzieniu, ani oszczędzał na wacikach.
 • @Lotna 16:19:49
  nie wiadomo, co bardziej będzie bolało -widziałem dziś odcinek Janosika - gdzie zbójniki obiwszy wojsko - musieli dać drapaka, przed babami uzbrojonymi w miotły i motyki
 • @trojanka 16:26:16
  volenti non fit iniuria - chcącemu nie dzieje się krzywda - chciałeś łajzo być kobietą, to teraz śpij na brzuchu, ratuj się okładami...
 • produkt kobietopodobny;
  Ci biedacy nie rozumieją, że KOBIETA to jednoczesność zaistnienia trzech komponentów na raz w jednym organiźmie: stan umysłu + fizjologia + adekwatne do pierwszych dwóch "systemy wejściowo/wyjściowe". Jeśli choćby jeden z powyższych komponentów jest felerny lub go brakuje to nie możemy mówić o kobiecie pełną gębą. :-)
 • @trojanka 16:26:16
  zdjęcie za:
  https://twitter.com/julekwerner/status/1005677969434693632
 • @Andrzej Tokarski 16:34:28
  No więc właśnie, czytałam kiedyś opowiadanie, chyba rosyjskiego autora, nie pamietam, czy była to lektura szkolna (?) jak to po wojnie jakiś żołnierz trafił do wioski, gdzie zostały tylko kobiety, dzieci i starcy. Uratował się ucieczką, na przełaj, przez pola, przed zgrają rozochoconych kobiet. Z więźniarkami może być podobnie, a uciec nie ma jak.
 • a
  na jaką płeć stawiacie po wyjściu tego osobnika/osobniczki z aresztu?
  Kim będzie chciał być?
 • @Andrzej Tokarski 16:14:05
  Ten pojeb to bliski kuzyn żydówki Ewy Szutowicz Koordynatora Produkcji Reklam w żydowskiej Agorze.
 • @Lotna 17:21:34
  Dodam, iż oświadczył wtedy, że było to jego najgorsze wojenne przeżycie.
 • @zadziwiony 18:39:45
  Na dzień dzisiejszy przychodzą mi do skołatanej głowy 4 możliwe wytłumaczenia "dezercji" tego żołnierza:
  1. W domu czekała kochająca białogłowa a on był wierny,
  2. Właśnie opuścił sąsiednią wioskę, w której nie "zdezerterował" i był zdojony nawet z rezerwy,
  3. Był czymś co teraz nazywa się LGBT,
  4. Stracił ptaka na froncie,

  wężykiem
 • @zadziwiony 18:39:45
  Pamiętasz może autora i tytuł?
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:30:00
  Jak chodzi o płeć to trudno powiedzieć, ale jak o upodobania, to może obwieścić, że jest aseksualny.
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:30:00
  ono się będzie teraz zastanawiać
 • @kula Lis 69 17:30:21
  ale żeby pojeb - do kobiety mówić - a fuj!
 • @zadziwiony 18:39:45
  ja mu się nie dziwię - miło zjeść pączka, kilka, no dobra - kilkanaście - ale wagon i do tego pod przymusem... to nie musi być ekscytujące przeżycie ..
 • @Lotna 20:24:38
  Niestety nie. Czytałem to kilka lat temu.
 • @Andrzej Tokarski 21:06:09
  Facet jest w stanie odbyć kilkaset stosunków rocznie, ale nie jednego dnia - czegos takiego nie przeżyje!. One by go po prostu zżarły na żywca!
 • @Lotna 20:26:34
  To tak jak Szanowna?
 • @Andrzej Tokarski 21:03:56
  Sprawa wygląda tak. Łania, ta z tęczowymi włosami to od lat zadeklarowana lesbijka.
  źródło:
  https://i.imgur.com/immSjAn.png
  Ona serio wierzy w te bzdury LGBT. Michał Szutowicz to chłopak, którego poznała na studiach. Ten się w niej zakochał, ale nie mógł znieść tego, że jest lesbijką. Zaczęli razem działać w lewicowych grupach na UW, a ten sobie ubzdurał, że czuje się kobietą. Winna sytuacja. Łania w końcu możemy być razem. Co więcej, ona na to poszła bo lewacki mózg jest tak wyprany, że jak ktoś się nazwie kobietą, to w końcu tak jest. Wczoraj go nie chciała bo do faceta nie czuje pociągu, ale jak już dziś nazywa się kobietą to ok. Mimo, że ma tego samego kutasa, ubiera się tak samo, i co 2 zdanie się myli jakiej jest płci. Szacunek do Anny Grodzkiej bo ta przynajmniej się meczy i ubiera jak baba czy maluje. A ten leń, nawet kiecki założyć nie chce. Co więcej. Nie jest aż takim idiotą, bo żadnych hormonów itp też nie bierze. I żadnych kroków w kierunku zmiany płci też nie widać. W sumie niezły troll z Michała. Później rzucili studia i zaczęli żyć ze zrzutek. Resztę historii już znacie. Wchodzi Michał Szutowicz do celi i mówi jestem kobietą. A współosadzeni mówią to świetnie, niech pani siada i się rozgości...Teraz w celi już jako Margot będzie mógł praktykować LGBT dogłębnie i z każdej strony.
 • @Andrzej Tokarski 21:03:56
  Ten dzikus jest w Płocku w 1 osobowej celi bo boją się o gnojka. Bo niejeden już w tym wiezieniu deklaruje się jako kobieta, by dzielić celę z tą Margot. Warto zwrócić uwagę jak komentują sprawę zatrzymania Michała Szutowicza lewackie mendia podające, że zatrzymano "kobietę". Przecież to okłamywanie odbiorców to manipulacja to poświadczenie nieprawdy. Jeśli fałszowanie dokumentów jest karalne, udawanie "wnuczka" jest ścigane przez prawo, podawanie fałszywych danych lub oświadczeń jest karalne, to tu mamy mężczyznę udającego kobietę i nic? Ideologia zastępuje racjonalne myślenie. Cała lewica gmatwa się w swoich głupotach gdyż obiecała homoniepewnym "złote góry" za to, że będą głosować tak jak lewica chce. I teraz homoniepewni oczekują zapłaty od lewicy za wykonane zadanie głosowania na Trzaskowskiego. Praktycznie to największymi głupkami w tym całym przedstawieniu jest lewica. Spójrzcie tylko na te kolorowe sukienki/szlafroki a od razu będziecie wiedzieli o kogo chodzi. To te szlafroki są bardzo aktywne. Każdy normalny zdaje sobie sprawę jakiej płci jest ten palant. (komuchy też). Zaprzeczają żeby wywołać zamieszanie. Chcą anarchii. Jakakolwiek dyskusja z nimi na ten temat jest bezprzedmiotową bo tylko napędza ich młyn. Należy konsekwentnie działać. Jak stanowi prawo. Do nich powinny docierać tylko krótkie oświadczenia żeby nie bić piany i nie dawać im możliwości dyskusja bo jak wyglądają ich argumenty wiadomo. Nazwałbym to działaniem zero-jedynkowym. Niestety, ale poziom lewackiej głupoty jest tak niesamowity, że współczesna medycyna nie ma szans, żeby to chociaż odrobinę zmienić i żadni psychiatrzy, psycholodzy, czy naukowcy, nie mają szans na zmianę tej niesamowitej wręcz potężnej głupoty. To co oni wygadują, przechodzi ludzkie pojęcie. Kiedyś lewica to byli złodzieje i mordercy a dzisiaj złodzieje, rozpustnicy i psychiczni. Popierają ich cwelebryci, wystawiając sobie świadectwo, że dla kasy zrobią wszystko. Dno dna. Film "Tożsamość" z 2005 roku z John Cusack dobrze pokazuje czym są lewackie osobniki z rozdwojeniem jaźni.
 • @Andrzej Tokarski 21:03:56
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15970356951d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3722a0cd5c507ca2ea2670e60293304ca24.jpg

  Agresja, zamach na mienie i poczucie bezkarności. "Postawić tamę tęczowemu terroryzmowi!". Protesty środowisk LGBT to już nie zaczepki, ale pełen agresji szturm. Dewastacja pomników, bezczeszczenie świętości chrześcijańskiej wspólnoty, akty chuligańskie wycelowane w policję, to wszystko mogliśmy obserwować w ostatnich dniach. Oni liczą, że przyzwyczają Polaków do swoich tęczowych barw, do swojego obscenicznego i wulgarnego zachowania. Nie możemy się poddać temu tęczowemu terroryzmowi, musimy mu postawić twardą tamę apeluje na łamach „Codziennej” Adam Andruszkiewicz, wiceminister cyfryzacji. Całość pod linkiem

  https://niezalezna.pl/345339-agresja-zamach-na-mienie-i-poczucie-bezkarnosci-postawic-tame-teczowemu-terroryzmowi


  Ps...Może by w końcu Lumpnauer przyznała się dlaczego ma taki męski wygląd i dlaczego do niej mówią Staszek..To jest cwane działanie. Mówienie, że to ludzie to nieprawda. Ktoś tym steruje a UE daje przyzwolenie szantażując pieniędzmi. Te chłystki robią co chcą bo czują się bezkarnie. Agresja wulgarnych zwyrodnialców na wartości ważne dla każdego Polaka i bezradność rządu oraz strach przed KE. Poprawność polityczna i uległość PiS wobec Brukseli doprowadziła do niespotykanych w Polsce lewackich ekscesów popieranych przez totalną opozycję. Nieudolność rządu może doprowadzić do wybuchu zdesperowanych Polaków. Policja nie powinna ulegać ŻADNYM WPŁYWOM, w takich przypadkach pałować, używać gazu i armatek wodnych. Każdy, kto nie podporządkuje się poleceniom powinien zostać położony do poziomu i uziemiony (nawet czerwone poślice). Jakby mi coś takiego wróciło do domu to pas pracowałby ze dwojoną wydajnością.
 • @Andrzej Tokarski 21:03:56
  Giertych ostrzega opozycję: Wtedy PiS dostanie większość konstytucyjną. Rząd będzie te środowiska brutalnie i bezwzględnie atakować dopóki dopóty z takimi chuliganami będzie mógł zestawiać opozycję uważa Roman Giertych. Jak ktoś kogoś bije, niszczy mienie i robi to publicznie i ostentacyjnie to jest to czyn chuligański. Tak to określa kk. Jeżeli ktoś popełnia czyn chuligański, to jest to chuligan. Giertych już wcześniej skrytykował działalność aktywisty LGBT i postawę opozycji wobec niego. Apeluję do opozycji: nie dajmy się wciągnąć grupce radykalnych lewicowców w obronę Michała Szutowicza. Przemoc jest nieakceptowalna! I na koniec opozycjo i tak im nie dogodzisz, bo powiedzą, że za słabo ich bronicie" wskazał.

  https://dorzeczy.pl/kraj/149908/giertych-ostrzega-opozycje-wtedy-pis-dostanie-wiekszosc-konstytucyjna.html


  Ps...Lewackie śmieci czują się bezkarni, myślało to że jest na zachodzie gdzie poprawność polityczna stworzyła chore państwa gdzie to kierowca tej ciężarówki byłby winny za zniszczenie przez tego matoła samochodu..Żadnego pobłażania tym zafajdanym bojówkom opozycji. Brać przykład z policji francuskiej, hiszpańskiej a nawet rosyjskiej i białoruskiej, która daje przykłady jak należy z zadymiarzami postępować. Polacy czekają aż PiS zrobi porządek z awanturnikami, wywrotowcami i mafiami. Najwyższy czas..A większość konstytucyjna PiSu pozwoli uporządkować wiele spraw w Polsce jak prokuratury, sądownictwo, uczelnie, i wrogie Polsce niemieckie media itd.
 • @kula Lis 69 08:54:45
  przyszły takie czasy, że szuria rządzi i ma przyzwolenie - a ja się zastanawiam - gdzie są ci wszyscy kibice, podobno patriotyczni, co mogliby to tałatajstwo przećwiczyć, albo pójść masą silnego chłopa w jednym czy drugim marszu protestu - jakby ich wymiotło
 • @Andrzej Tokarski 09:29:50
  Ziobro jednoznacznie o sprawie Michała Szutowicza: Dla mnie to nie jest "ona", "pani Margot". To bełkot lewicowo-liberalnych środowisk. To bełkot lewicowo-liberalnych środowisk, które wprowadzają w życie skrajne marksistowskie idee powiedział na antenie Polskiego Radia 24 minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro odnosząc się do sprawy aktywisty LGBT Michała Szutowicza. Ziobro: Nie będę wchodził w aberrację o jest mężczyzna, który dorabia sobie ideologię do jakichś swoich zachowań agresywnych i kryminalnych i oczekuje, żeby traktować go jak kobietę zaznaczył. Nie będę wchodził w aberrację mającą kreować jakąś kontrrzeczywistość dodał minister. W tej sprawie decyzję podjął niezawisły sąd. To prowokator środowisk LGBT, bardzo agresywny. (…) Ten człowiek dopuścił się zwykłych przestępstw kryminalnych przypomniał. Zbigniew Ziobro podkreślił, że Michał Szutowicz dopuścił się ataku kierowcę ciężarówki organizacji pro-life. To nie jest debata. (…) Nie możemy godzić się na to, by nawet najostrzejszą debatę przenosić na prawo pięści na sprawy przemocy, agresji fizycznej, na używanie noża. Na to nie może być zgody. Ci ludzie w sposób jawny i zuchwały dopuścili się przestępstw zaznaczył.
  Bagatelizowanie takich działań to zachęta, by takie działania się powtarzały. (…) Państwo działa i temu się sprzeciwia dodał. Minister wyraził zdziwienie, że atakowane są policja i sądy, które były „unoszone na piedestał”, a dziś „są przedmiotem ataku”. Minister komentuje słowa komisarz Mijatović.. Zbigniew Ziobro odniósł się do słów komisarz Praw Człowieka Rady Europy Dunji Mijatović apelującej o uwolnienie Michała Szutowicza, ps. „Margot”. Pani komisarz jest przedstawicielką tych środowisk europejskich, które wyrażają niestety skrajnie ideologiczny punkt widzenia na to, co dzieje się w Polsce powiedział. Nie mieszajmy pojęć. Pani komisarz by się wstydziła tego, co pisze. (…) Debaty powinny toczyć się słowem, a nie kryminalnymi działaniami zaapelował minister sprawiedliwości.
  Polskie Radio

  Ps...Brawo panie ministrze Ziobro! Pan jest ostatnim odważnym Polakiem w rządzie! Ten osobnik spadł panu ministrowi (a i nam wszystkim) z nieba, bo sprawa jest jasna, przestępstwo / bandytyzm ewidentne, wyrok sądu jednoznaczny. A co za tym idzie, zatem kompromitacja tych, którzy próbują go bronić jest kompletna. Mogą go sobie teraz do dupy wsadzić razem z tą niewydarzoną, eurokołchoźniana blondie-komisarz. Lewica, czyli Czarzasty, Biedroń i Zandberg chcą chować się za 52 kategoriami członkiń, członków, członiczatek, członiczek, członko-członkiń i tak do 52, niech się bawią, ale ten agresor to chłop. Kropka.
 • @kula Lis 69 09:47:29
  z Dawidem Kosteckim pan Ziobro się tak nie ceregielił...
 • Dla zdezorientowanych
  Jak sprawdzić czy to facet czy to baba?
  Zaglądnąć w majty. Koniec tematu.
 • @Prezydentka 06:28:52
  ... a to nie jest takie proste - bo może się zdarzyć, że więźniowie zajrzą - od tyłu

  - a więźniarki - od przodu

  i jak się potem takie Margot ma określić?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930